Skoči na vsebino

Herbalife


Recommended Posts

herbalife je prišel v našo hišo avgusta 2008.Uživati ga je začela mama, ki je imela veliko zdravstvenih problemov. Že po treh tednih se je veliko boljše počutila, po mesecu in pol nam je pokazala zdravstvene izvide, ki so bili dosti boljši, hkrati pa je še shujšala 6kg, ima veliko več energije in je super.Moj brat je prav tako v treh mesecih s Herbalifom shujšal 12kg in tudi on se izvrstno počuti.Herbalife jeva tudi midva z očetom, sicer nimava nekih problemov, ampak se zavedava, da s to prehrano najino telo dobiva vse, kar potrebuje. Zavedamo se, da danes,žal, sadje in zelenjava nista več takšna kot nekoč,zrak in zemlja sta vsak dan bolj onesnažena, pa še pesticidov je polno.Berem , da nekatere zelo moti, da jim svetujejo distributerji Herbalifa, ki nimajo pojma o prehrani.To ni res. Ti distributerji imajo strokovno znanje, ki ga tedensko pridobivajo na posebnih srečanjih in se učijo od največjih nutricionistov- na teh izobraževanjih pa ne more biti nihče, ki ni distributer.Herbalife je super in zelo smo veseli, da je prišel v našo hišo.Upamo, da bo čimveč ljudi čimprej spoznalo, kako pozitivno odreagira telo, ko dobi to ,kar rabi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

hja, če bi tale herbašit res kaj deloval. sem skeptična in skeptična ostajam. xrolleyesx

socimra, ki je zaradi jemanja tablet in praškov izgubila 11 kg, zdaj misli, da je to skoraj edina hrana, šopa skoraj samo napitke, tablete. ampak videti je čist bleda, švohna, brez energije. xrolleyesx in bo mela uničene ledvice. xrolleyesx da ma pa skisane možgane, sem se prepričala hitro po vselitvi v apartma. x:Dx fak, kaj naj si mislim o ljudeh, ki mi dajo roko kot mrtva riba in šepetajo namesto govorijo? x:Dx

 

 

ma, v glavnem, šport, prehrana, sprostitev, pa ni treba nabijat dodatkov. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Čisti izolat sirotkinih beljakovin, nič drugega.

Konzumira kdo? In kje ga nabavlja?

 

Ja res je čisti izolat,ampak za po treningu zame najboljši.

Drugače,če pa hočeš dobro beljakovinsko mešanico pa poskusi tega.

http://www.prosport.net/katalog/product.ph...t_id=1030037418

ali pa tega

http://www.prosport.net/katalog/product.ph...t_id=1030069322

 

Dobiš ga pa v PROSPORT trgovini v BTCju.

Popravljeno -> Samson435
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Super :palec:

No, je pa tudi res, da je to kar pises prakticno dosti tezje redno izvajati - ziveti. Bi rekel, da kar vecini ljudi.

Bilo bi prav, ce bi ziveli tako kot pravis - dovolj aktivno, sprosceno ter s primerno prehrano. Dodatkov prehr. v tem primer verjetno res ne bi potrebovali.

 

...

ma, v glavnem, šport, prehrana, sprostitev, pa ni treba nabijat dodatkov. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samson435, Thanks za info.

Ampak, jz bi rabu zase čisti izolat sirotkinih beljakovin.

IN NIČESAR drugega zmešanga/dodanga zraven.

Vsaka informacija bo dobrodošla. -)

Če boš vzel tega ne boš nič zgrešil,pa še imunski sistem si boš okrepil x:)x ,res pa je da ima svojo ceno.

http://www.prosport.net/katalog/product.ph...t_id=1030017113

In če poznaš kaj EAS firmo,potem veš,da so njihovi izdelki namenjeni predvsem zato,da zadovoljijo potrebe vrhunskih športnikov in je vse 100% prečiščeno.

Kaj več si pa lahko pogledaš tukaj.

http://www.eas.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Edina dobra stvar pri herbalife-u je njegova promocija iz katere sledi naivnost ljudi. Tu gre za navadno piramido, tako da tisti ki so na vrhu mastno služijo, tisti spodaj pa mastno plačujejo.

Na trgu obstaja mnogo veliko boljših in veliko cenejših izdelkov. Tisti, ki jejo Herbalife pač ne morejo vedeti kako delujejo ostali izdelki in ga zato hvalijo, kot da je ne vem kaj. Samo bežen pogled na sestavo posameznih izdelkov Herbalifea pove, da je cena veliko veliko previsoka. Tisti, ki ne verjamete, si poglejte sestavo drugih izdelkov, ki so na trgu. Če hočete primerjavo je potrebno poizkusiti še kaj drugega. Lahko pa kupujete izdelke po 5x višji ceni kot so ostali, samo zato ker reklama pravi, da deluje.

Reklama prenese vse!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

Pisala bom samo o mojih dobrih izkušnjah s Herbalife prehrano.

Začela sem s to prehrano pred 9 meseci in sicer ne iz razloga hujšanja ampak zaslužka. O zaslužku v tem komentarju ne bom pisala, temveč o mojem dobrem počutju (z eno besedo KRASNO). Stara sem blizu 60 let, imam veliko energije in tudi moj HOLESTEROL se je spustil na normalen nivo. Prej sem imela že nekaj let težave s tem: " kaj jesti", "kaj ne jesti" oziroma toliko stvari ti je prepovedanih, da sploh ne veš na kakšen način bi to uredil.V treh mesecih se je to uredilo in energijsko počutje je bilo postopno vedno boljše.

Počutim se KRASNO, ne pretiravam!!!!!!!

Seveda je pa tako, da veliko ljudi neko stvar kritizira, čeprav s tem nimajo nobenih lastnih izkušenj in eni so pač večni negativci in nergači ( v vsaki stvari ali dogodku iščejo samo SLABO).

 

Lahko z mano tudi kontaktirate in vam bom kaj več povedala o HERBALIFE-u.

 

Lep pozdrav! Lučka

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živio skeptiki!

Nisem kemik, niti me ne zanima koliko česa je v Herbalife napitkih, vem samo, da se s to prehrano ukvarjajo

vrhunski strokovnjaki (med njimi so tudi "nobelovci") in da ima firma tradicijo že skoraj tridesetletno.

Zaupam tej prehrani in kar mi je najpomembnejše: počutim se dobro (bolje kot pred tem) in tudi izvidi

to potrjujejo.

 

Lep pozdrav! Lučka

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Herbalife vsebuje preveč sladkorja,

cenovno NI konkurenčen proti bolj kakovostnim proizvodom na tržišču.

Je več kot 3x dražji, gledano kvantitativno. Je slabše kvalitete

[preveč fruktoze, manj beljakovin kot konkurenčni bolj kakovostni & bistveno cenejši proizvodi].

_________

! V Herba Life je vsekakor preveč fruktoze. -)

"Več kot 12,5 gramov sladkorja [saharoze, fruktoze, laktoze, ...] na 100 gramov izdelka je že

preveč. -)

http://www.zurnal24.si/so-kosmici-res-zdra...jefitness/70881

 

Herbalife izdelek vsebuje 20% sladkorja [fruktoze] in samo 50% beljakovin.

Velik odmerek fruktoze ni zdrav obrok..."

 

Glede na ceno, vsebnost sladkorja, beljakovin popolnoma nekonkurenčen proizvod.

Na trgu se dobijo 3x in več cenejši proizvodi z manj sladkorja,večjo vsebnostjo najbolj

kakovostnih beljakovin, ...

"Herbalife vs zdravje jeter

Dr. sc., zdravnik hepatolog Jurg Reichen, voditelj hepatologije v Univerzitetni bolnici v Bernu, je pri osebah, katere so konzumirale Herbalife dodatke diagnosticiral 22 oblik težje poškodovanih jeter, pri dveh pacientih se je zaključilo s presaditvijo jeter, ...:

"Tablete Herbalife-a u sebi imaju svojstva koja mogu izazvati velika oštećenja jetre, pa čak je u tolikoj mjeri oštetiti da taj vitalni organ otkaže.

Do tih rezultata su došle dvije nezavisno provedene znanstvene studije u Švicarskoj i Izraelu. Praćene su bolesti jetre kod osoba koje su posjećivale Wellness programe i kao dodatak hrani koristile Herbalife.

Obje studije ustanovile su da dodaci iz trava uopće nisu ljekoviti. Naprotiv, pojasnio je Jurg Reichen, vodtelj hepatologije u Sveučilišnoj bolnici u Bernu, kod osoba koje su uzimale te ''ljekovite'' dodatke pronašli su 22 oblika teškog oštećenja jetre, a dvoje pacijenata je završilo na transplantaciji jetre."

http://www.crostar.org/modules.php?name=Ne...cle&sid=235

 

Več informacij;

Association between consumption of Herbalife® nutritional supplements and acute hepatotoxicity [Abstract, 2007]

http://www.jhep-elsevier.com/article/S0168...0367-4/abstract

 

Association between consumption of Herbalife® nutritional supplements and acute hepatotoxicity [2007]

http://www.jhep-elsevier.com/issues/conten...8278(07)X0201-0

 

Direkt link [Full Text, potrebna registracija]

http://www.jhep-elsevier.com/article/S0168...0367-4/fulltext

 

"Ustanovitelj Herbalife je, mimogrede, sam umrl pri 44. letih:

Herbalife founder dead at 44

Mark Reynolds Hughes, the multimillionaire founder of the Herbalife empire of weight loss and nutritional products, has died at age 44."

http://www.independent.co.uk/news/world/am...-44-716039.html

 

"Mark Reynolds Hughes died at the age of 44 from an overdose of alcohol and doxepin

http://en.wikipedia.org/wiki/Doxepin

after a four-day drinking binge."

http://en.wikipedia.org/wiki/Herbalife

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jap. Zal. Veliko je furstracij.

Vsake tolko smo pa vsi take volje, da kaj pokritiziramo ane. :vio:

Se mi zdi, da je ta "nasa" kriticnost veckrat odvisna tudi od pocutja, zdravja, prebave itn.

Bolan clovek je tezje sprejemljiv. Odvisno no. Eni pa ravno z boleznijo postanejo sprejemljivesji in bolj tolerantni.

...

Seveda je pa tako, da veliko ljudi neko stvar kritizira, čeprav s tem nimajo nobenih lastnih izkušenj in eni so pač večni negativci in nergači ( v vsaki stvari ali dogodku iščejo samo SLABO).

..

 

Hiron pa je zgleda poniknu!?? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

HL = vsekakor bullshit in nategovanje ljudi s 3 krat višjo ceno in več,

kot jo imajo bolj kakovostni proizvodi z manj sladkorja,

tudi 80%+ visokokakovostnih beljakovin. -)

 

HL vsebuje 20% sladkorja [fruktoze] in ! samo 50% beljakovin.

Velik odmerek fruktoze ni zdrav obrok... -(

 

Zveza potrošnikov Slovenije (ZPS):

"Več kot 12,5 gramov sladkorja [saharoze, fruktoze, laktoze, ...] na 100 gramov izdelka je že

preveč":

http://www.zurnal24.si/so-kosmici-res-zdra...jefitness/70881

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

Moje mnenje glede Herbalife prehrane se ne spremeni, ker verjetno tisti, ki negativno ocenjujejo to prehrano jo niso uživali in jo tudi kupili niso.

Treba je samo tri mesece uživati to hrano in rezultati so vidni že pri krvni preiskavi in tudi počutje se izboljša!!!!!!

 

Glede cene pa je tako: če uživaš osnovni program je vredno 2 in pol € do 3€, to je pa ravno toliko kot dobiš za malico v službi (če si seveda zaposlen) in ob tem, da ješ vmesne klasične obroke (jogurt, sadje, skuta itd) in en klasičen obrok tj.kosilo.

Klasična prehrana preko enega dneva te pride stati več kot prehranjevanje s Herbalife-om.

 

Jaz vas vabim, da najprej poizkusite to hrano, potem pa komentirajte!!!!!!!!!

 

Lep pozdrav! Lučka

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj je že dobro, da konzumiraš HL xcivx

 

Klasična prehrana preko enega dneva te pride stati več kot prehranjevanje s Herbalife-om.

odvisno kaj ješ.

kaj pa vem, jaz imam raje konkretno hrano, ne pa neke praške, za katere itak ne moreš vedeti, kaj je dejansko notri

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj je že dobro, da konzumiraš HL xcivx

 

 

odvisno kaj ješ.

kaj pa vem, jaz imam raje konkretno hrano, ne pa neke praške, za katere itak ne moreš vedeti, kaj je dejansko notri

:palec:

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

odvisno kaj ješ.

kaj pa vem, jaz imam raje konkretno hrano, ne pa neke praške, za katere itak ne moreš vedeti, kaj je dejansko notri

 

jp. :palec:

se strinjam u nulo... samo...

žou hrana dons nima u sebi več tistega, kar je učasih imela. ker zemlja naša draga, je na moč izropana in izčrpana. zato... je treba kej dodat. pomoje usaj...

 

pa tut jest sm biu zlo skeptičen, ko sem naletu na izdelek, ki pa vsebuje res use, kar rabi člouk za ceu dan. in sem mal uprašu dwe dohtarci in dwe farmaceutki, k se lih poznamo. in use so wedle powedat, da kar piše na proizvodu, je res tudi notri. ker so hude kontrole, še najhujše pa od konkurence, ki komej čakajo, da bi koga dobil na laži, pa da ga zjebejo in umaknejo konkurenta iz tržišča. seweda pa to ni nujn, če je izdelk pršou iz kakšne nowopečene članice eu a la romunija. pa še to po možnosti na črnem trgu.

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim da sem ze vec strani nazaj ali pac kle nekje... pisal o problemih in prednostih dodatkov prehrani itn... morda bi ponovil se neka razmisljanja torej

NAPOTKI PRI IZBIRI:

- Dodatki prehrani so
DODATKI
PREHRANI -
Nekaj kar se hrani DODAJA!

-
NJIHOV NAME JE
: zapolniti prehranske luknje, ki nastajajo zaradi osiromasene, neredne prehrane, bolezni, oslabelosti, stresa, nekvalitetne hrane, strupov, itn...

 

- Na kvaliteto prehranskih dodatkov lahko gledamo iz vec vidikov: prehranska vrednost, energetska ali energijska vrednost oz. zdravilna vrednost, kvaliteta energije (jin, jang), kvaliteta pridelave (ekolosko, sveze, umetno, naravno, laboratorijsko, oboje, vec, itn., posredne in neposredne izkusnje posameznikov in skupin, zdravniske in klinicne raziskave, mnenja zdravnikov, ki se ukvarjajo z "alternitivnim" zdravljenjem, ce se tako izrazim in zdravilcev, itn).

-
VSE TO VELJA
! A najvec kar je od tega vredno je
vasa lastna intuicija in obcutek
ali vam neko zivilo ali dodatek v nekem trenutku koristi ali ne.

Namrec kljub ogromni izbiri manj kvalitetne hrane in hkrati manjsi izbiri kvalitetne hrane se vedno lahko odlocamo LE med tistim kar imamo moznost kupiti, pridelati ali ustvariti oziroma kakorkli dobiti.

Prakticno to pomeni, da nam v nekem trenutku neko sicer nam znano kot skodljivo zivilo prija uzivati to zivilo, ker drugega pac ni na razpolago. Kljub temu da je to zivilo v nekih dejavnikih nam skodljivo, je lahko v drugih zelo koristno! Torej pomeni, da stvari niso
CRNO-BELE
!

 

V kolikor v dolocenem trenutku ne premoremo primerne razsodbe in obcutka za katero zivilo in koliko tega zivila naj se odlocimo, se je morda bolje odolociti za poseganje po hrani ki ustreza dolocenim certificiranim kvalitetam (hrana ki ima
certifikat o bioloski pridelavi
oz. produkti z uradno priznanimi certifikati).

 

- Najvec kar vas lahko kdorkoli nauci kar se tice prehranjevanja je, da znate
POSLUSATI SAMEGA SEBE
, svoje obcutke in intuicijo o tem katera hrana ali dodatki prehrani so za vas v dolocenem trenutku koristni in kateri ne. Velja tudi za pijaco.
Zakaj:

 

- Ze Paracelsus, oce toksikologije je govoril, da je koncentracija tista ki loci med blagodejnim delovanjem in skodljivim!

Torej
TENKA MEJA
med tem ali nam nekaj skodi ali koristi. Ali je neka doza nekomu zdravilna, ali strup!

Kaj to prakticno pomeni:
POSLUSAJ SAMEGA SEBE
, kajti ko se bos neke hrane navelical in jo bos uzival/a zgolj zato, da jes, obenem pa ne bo zadovoljevala tvojih potreb, pomeni da ti hrana ne daje tistega kar je njen namen v celoti.

 

-
Zivimo v 21 stoletju in NE v 18 stoletju!

Pomeni, da je zaradi okoliscin lahko tudi hrana manj kvalitetna kot bi si to zeleli. Dodatki prehrani v kolikor so cimbolj naravno, ekolosko pridelani so lahko zelo
DOBRODOSLI
v sodobni prehrani
. Se posebej ker je v Sloveniji samo 2000 ekoloskih kmetov, obenem pa je tudi eko-hrana cenovno drazja
(ceprav dolgorocno uzivanje eko-hrane pomeni porabo manj denarja)
.

Tako je recimo zlica rastlinskega praška iz razlicnih biolosko pridelanih rastlin lahko dosti bolj zdrava kakor neko sveze neekolosko pridelano sadje ali zelenjava, ki je polno pesticidov in drugih strupov in je po moznosti pridelano iz GSO.

Verjetno to velja tudi za alge, spiruline ter nekatere druge sadne in rastlinske sokove. Odvisno od doze, mere, ki jo posameznik potrebuje v dolocenem trenutku njegovega zivljenja.

 

- Vse kar je
naravno NI vedno boljse
od tega kar se naredi v industriji! Predvsem pa je to odvisno od sestavin oziroma kvalitete in nacina pridelave.

V kolikor imate
moznost izbirati
med "naravno" in ekolosko pridelano hrano ter med industrisjkimi proizvodi (pakirani izdelki, razlicni dodatki za
podaljsano
vzdrzljivost produkta, pekovski dodatki, emulgatorji, zmrzovanje, ali kaksen drug nacin podaljsevanja obstojnosti zivila, veckrat greto ali kuhano zivilo, veckrat predelano zivilo itn) se rajsi odlocajte za
cimbolj naravno zivilo
!

 

- Ze dr. Papuga je povedal: Vsakega pacienta je potrebno obravnavati individualno, torej
PRILAGODITI
zdravljenje (pomeni
tudi prehrano
) ki je primerno zanj!

spisal: free

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se povsem strinjam! x:)x :palec: To pa so prednosti MM. Kdor dela naj tudi jE! x;)x Al kako gre ze tist...

 

Zakaj 2 pola: zato ker nas vecina ljudi zivi v dvojnosti, in tako razumemo definiramo svet okoli sebe. Ustvarjeno da "lazje" funkcioniramo. Ceprav ni tako.

 

Sicer pa je MM LAHKO se dosti vec kakor dodatki prehrani... je druzenje, namen, smisel, ucenje, dajanje, sprejemanje, izobrazevanje, sodelovanje, priloznost, skratka ODNOSI... vse to, da tisto za kar v resnici mnoge potegne v MM. Vse to ima sirsi smisel, ki ga nekdo, ki v zadevi ne sodeluje niti ne more videti.

Zal pa ga preveckrat ne vidijo tudi sami udelezenci. Zgodi se, da sledijo kot ovce. Brez premisleka. Le zato, ker je lahko veselo, ker je lahko denar, priloznost, ker jim nekdo pove, da je to kar pocno dobro in to verjemejo. Vse to je sicer vredu, a neka zdrava distanca je potreba, ze zato, da ne postanemo prevec fanaticni in prepricani da tisto kar pocnemo ni edina mozna resnica.

 

Dejstvo da vsakdo ki rece da je MM super ali obratno, recimo "nategovanje" se MOTI in ima hkrati ima prav! Ker stvari niso crno-bele! So ljudje ki resnicno verjamejo v tisto kar prodajajo, v dobro, v smisel tega kar pocno in resnicno jim z veliko mere volje in pozitivne energije tudi uspe! In tako je prav!

Ker v resnici ne sirijo samo produkta, temvec lastno pozitivno energijo, vero v zdravje, dobro, pozitivno... in to je v resnici dosti vec vredno kakor sami dodatki. To v resnici pomaga da se clovek zdravi sam!

 

Mnogi govorimo, razmisljamo, mislimo. beremo, pisemo.... a v resnici ves sele takrat ko zadevo tudi izkusis, izprobas, uspes v toliko, da imas dovolj zalednja da zadevo pogledas s strani in si odprt tudi do tistih, k imajo "slabe" izkusnje in da si dopustis kriticno distanco.

 

In kot je nekoc povedal J, Krishnamurti: "Vse cloveske ideje, vse to, kar je clovek ustvaril ima veliko pomanjkanje. Malo pomislite na to".

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za use ki komentirate hebalife prehrano!!!

 

Sama sm stara 17 let, in usi ki pravite joj predrago kje dobiti denar, vam sama povem takole, ce se zelis zdravo prehranjevati in in ob ene imeti obrok, kot zajrk..in tako naprej...

je po mojem mnenju to odlicna resitev...

Mogoce si bote nekateri mislili ta je pa premlada pa pojma nima, pa vam povem da ker sem tudi sama u zdravstvu in se izobrazujem za medicinsko sestro...

saj vsaj priblizno vem kaj govorim...

ce pa mislite da je predrago pa vam svetujem, namesto ene oblekice, ali ene cokoladke, si das denar na stran in se nabere in problem je resen pa se zdravo se prehranjujes in nisi lacn...

sama jem herbalife in je odlicn...

Ceprav vam povem po pravici da nism vrjela v take stvari,moji starsi pa prav tako ne...

ampak sm se na lastne oci prepricala nad rezultati in sm vesela, mene samo je naudušil moj fant in nejgova mami, ki je wellnes svetovalka probajte posvetujete se z wellnes svetovalcem,sam govorite da vam pove in razlozi kako in kaj bi radi...

CE IMATE ZELJO LAHKO KOKNTAKTIRATE TUDI MENE...napisite na forum in vam bom dala mail, ter da boste lahko govorili z WELLNES svetovalko/svetovalce,...

uzivajete papa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

HL = bullshit -) [nezdrava svinjarija od fruktoze, ...].

Z absolutno prenavitim cenam.

 

Konkurenčni, bolj kakovostni produkti z manj fruktoze,

več najbolj kakovostnim beljakovinam,

so bistveno cenejši [tudi do nekolikokrat], za nekje enako količino. -)

 

Sirotkini izolati [najbolj kakovostne beljakovine]

http://www.google.si/search?q=sirotkin+izo...lient=firefox-a

http://www.google.si/search?q=sirotkin+izo...lient=firefox-a

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A niso Herbalife produkti registrirani kot DODATKI prehrani in NE prehrana?

 

za use ki komentirate hebalife prehrano!!!

 

Sama sm stara 17 let, in usi ki pravite joj predrago kje dobiti denar, vam sama povem takole, ce se zelis zdravo prehranjevati in in ob ene imeti obrok, kot zajrk..in tako naprej...

je po mojem mnenju to odlicna resitev...

Mogoce si bote nekateri mislili ta je pa premlada pa pojma nima, pa vam povem da ker sem tudi sama u zdravstvu in se izobrazujem za medicinsko sestro...

saj vsaj priblizno vem kaj govorim...

ce pa mislite da je predrago pa vam svetujem, namesto ene oblekice, ali ene cokoladke, si das denar na stran in se nabere in problem je resen pa se zdravo se prehranjujes in nisi lacn...

sama jem herbalife in je odlicn...

Ceprav vam povem po pravici da nism vrjela v take stvari,moji starsi pa prav tako ne...

ampak sm se na lastne oci prepricala nad rezultati in sm vesela, mene samo je naudušil moj fant in nejgova mami, ki je wellnes svetovalka probajte posvetujete se z wellnes svetovalcem,sam govorite da vam pove in razlozi kako in kaj bi radi...

CE IMATE ZELJO LAHKO KOKNTAKTIRATE TUDI MENE...napisite na forum in vam bom dala mail, ter da boste lahko govorili z WELLNES svetovalko/svetovalce,...

uzivajete papa

 

Zakaj? Kje so dokazi, da so najbolj kakovostne beljakovine? Obstajajo kaksne klinicne studije? Primerjalne tabele v sklopu klinicnih studij med razlicnimi beljakovinami?

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Izolat pomeni večja koncentracija beljakovin z manj nepotrebnimi snovmi.

Odvzeti so ogljikovi hidrati in maščobe."

 

"Vrste beljakovinskih dodatkov

Glede na vir beljakovin v izdelku je na voljo nekaj osnovnih vrst beljakovinskih dodatkov. Najtežje boste našli izdelke z jajčnimi beljakovinami, ki so včasih predstavljali večji delež med tovrstnimi izdelki, a se je izkazalo, da jih drugi viri beljakovin po kakovosti prekašajo. Sojine beljakovine so večinoma na voljo v mešanicah z drugimi viri beljakovin, najpomembnejši delež beljakovinskih dodatkov pa dandanes predstavljajo izdelki iz mlečnih beljakovin, pri katerih lahko izbiramo med kazeinom in sirotkimi beljakovinami.

 

Od vseh so dandanes najbolj priljubljene sirotkine beljakovine (v nadaljevanju sirotka), ki so tudi najbolje zastopane v mnogih izdelkih, ki so na voljo na trgu. Sirotka je priljubljena zato, ker:

 

* je bogat vir esencialnih aminokislin (pravzaprav velja za najboljši beljakovinski vir, kar nam jih je na voljo);

* vsebuje zelo malo mlečnega sladkorja (laktoze) in mlečnih maščob;

* se hitro absorbira;

* ima zelo visoko biološko vrednost (BV), kar pomeni, da je razmerje med vnešenimi in dejansko izkoriščenimi beljakovinami zelo visoko;

* ugodno vpliva na imunski sistem."

 

Kako izbrati pravi beljakovinski dodatek?

[Vrste beljakovinskih dodatkov, Kako izbrati pravi dodatek zase,

Koliko beljakovin resnično potrebujete?, Izbira glede na vir beljakovin,

Glede na čas zaužitja, Ostale podrobnosti]

http://www.cenim.se/256-a.html

 

HL = bullshit -) [nezdrava svinjarija od fruktoze, ...].

Z absolutno prenavitim cenam.

 

Konkurenčni, bolj kakovostni produkti z manj fruktoze,

več najbolj kakovostnim beljakovinam,

so bistveno cenejši [tudi do nekolikokrat], za nekje enako količino. -)

 

Sirotkini izolati [najbolj kakovostne beljakovine]

http://www.google.si/search?q=sirotkin+izo...lient=firefox-a

http://www.google.si/search?q=sirotkin+izo...lient=firefox-a

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se vedno nisi podal nobenih raziskav in primerjalnih tabel!?

 

v clanku NE pise:

- Kaj so "nepotrebne snovi"!?

- Kaksen tocno je BV sirotkinim beljakovin?

 

Torej lahko sklepam, da je avtorica clanka pisala "na pamet"! Kar pomeni, da je clanek nestrokoven!

Brez podanih virov klinicnih ali kaksnih drugih raziskav, potrjenih s strani kompetentnih.

Zato taksni nepreverjeni viri informacij pac ne morejo biti primeren agrument za neko objektivno razpravo!

 

Torej predvidevam, da za tvojo trditev navedeno spodaj nimas nikakrsnih konkretnih argumetnov, razen nekega spletnega nestrokovnega in strokovno nepreverjenega clanka.

 

...

Sirotkini izolati [najbolj kakovostne beljakovine]

...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...