Skoči na vsebino

Luskavica in tablete


Recommended Posts

Za lajšanje luskavice vam priporočam kozmetiko Jordan Dead Sea Salt Therapie,proizvajalca Dalton iz Nemčije.Iz lastnih izkušenj vam povem,da kozmetika uspešno lajša dermatitis in luskavico.Dobite jo samo v specializiranih kozmetičnih salonih.Za informacijo o salonih lahko pokličete na št.031332228.Lep pozdrav
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že kar nekaj časa redno obiskujem forum v upanju, da se bo našel kdo, ki bo odgovoril na vprašanje KI SEM GA POSTAVILA.

Najde se kup ljudi, ki začnejo razpravljati o neki povsem tuji temi, namesto da bi pustili forum ljudem, ki bi radi kaj povedali o temi, ki je v naslovu foruma.

 

Zdi se mi nepošteno do bolnikov, ki v upanju odgovora obiskujejo forum in namesto odgovora najdejo neumno in plitko razpravljanje.

 

Edini ustrezen odgovor do sedaj sta posredovala LAWYER in KEPICA, medtem ko za ostale to nikakor ne morem reči.

 

LP

 

Luki

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Normalno dopoldneve namenim študiju, vendar sem se kljub temu odločila, da moram nameniti par vrstic Vrbi.

 

Kot prvo, če drži tvoja spletna stran, ti ne delaš v zdravstvu temveč si nekaj čemur pri nas lepo pravimo zdravilec oz. homeopat. Toliko o zakonski omejitvi.

 

Kot drugo, mene moj partner povsem sprejema, tako da pred njim nimam nikakšnih zadržkov. Tako, da me zanima kaj je potem po tvojem mnenju vzrok za to bolezen, saj kot praviš: ˝Nur wer bereit ist, künftig die Ursachen der Erkrankung zu meiden, kann eine Heilung erwarten˝. Kaj je ta vzrok, ki naj bi se mu izogbala?

Če ga poznaš, mi ga prosim lepo zaupaj, če ne veš, pa prosim ne dajaj ljudem nekega lažnega upanja, saj samo z dobro voljo še nihče ni ozdravel.

 

Verjemi da sama vem, da je bolezen v veliki meri pogojena s psihičnim stanjem, vseeno pa ˝duhovni mir˝ ni pot k ozdravitvi.

Verjetno o bolezenskem stanju vem kar nekaj in če bi naštela vso literaturo, ki sem jo preštudirala, bi porabila kar nekaj časa. Ne maram ljudi, ki so v dveh časopisnih člankih prebrali kaj luskavica naj bi bila in sedaj solijo pamet vsem z stavki kot so: ˝luskavica je neozdravljiva bolezen; je dedna bolezen, pogojena je s stresom, ...˝. Sporočilo za vse take ˝doktorje˝ : TO ŽE VEMO!!! In nikakor nam ni v veselje tega znava in znova poslušati!

 

Pa brez zamere, nisem te želela užaliti ali kaj podobnega,vendar sem v življenju videla že veliko ˝zdravilcev˝, brez ustrezne medicinske izobrazbe, ki so želeli zdraviti ljudi, v bistvu pa so samo služili na pacientih, ki so pripravljeni za ozdravitev narediti prav vse.

 

En prav lep pozdrav vsem skupaj.

 

Luki

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
<{POST_SNAPBACK}>

Verjetno o bolezenskem stanju vem kar nekaj in če bi naštela vso literaturo, ki sem jo preštudirala, bi porabila kar nekaj časa. Ne maram ljudi, ki so v dveh časopisnih člankih prebrali kaj luskavica naj bi bila in sedaj solijo pamet vsem z stavki kot so: ˝luskavica je neozdravljiva bolezen; je dedna bolezen, pogojena je s stresom, ...˝. Sporočilo za vse take ˝doktorje˝ : TO ŽE VEMO!!! In nikakor nam ni v veselje tega znava in znova poslušati!

Luki

Luki, če si že toliko literature prebrala, te vabim, da prebereš še mojo knjigo in podaš komentar.

Zelo se namreč strinjam s tabo, da luskavica ni niti dedna bolezen, niti pogojena s stresom, da ni neozdravljiva pa sploh.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Luskavico imam ze ... uff... vec, kot 15 let. Imam sreco, da je se vedno zgolj po levi nogi in se ne siri pretirano. ;)

 

Sicer pa: pomaga mi ena krema - Daivonex. Odstranila mi je vse. Niti koza na predelu, kjer je luskavica, ni svetlejsa. Res super! :)

 

O vsem ostalem pa ... so itak drugi povedali ze dovolj. :)

 

Good luck!

 

Suzy

*Ne bom se skrila za zaveso teme - povem Ti le, kar govori mi srce.*
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kje pa to pise, da jaz vse vem.  :O:  Daleko od tega  x:Dx

 

in Andres, kaj a ti res mislis, da bi jaz hotela bit blagajničarka za zdraviliški turizem  xrolleyesx

 

kam to vodi, pa od kod jemljete taksne  x:Dx

 

Vrba.

 

Malo si slabo prebrala. Za blagajničarko sem nekako določil Lio. Ni problema če se javiš ti. Lahko ti pa tudi drugo funkcijo dam. Bo z zdravjem povezana. Garant. :)

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 years later...
Imam par poznanih, ki imajo luskavico in uporabljajo naravna olja ki se preko nastavka priklopi na tuš in se s tem tuširajo in delajo kopeli. Pravijo da jim zelo pomaga. Če koga zanima da bi preizkusil naj piše na body.info@gmail.com.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
drgač pa za luskavico pomaga tud mleko za telo, men je full pomagal, namazu sm se po celmu telesu, pol sm si pa z kaloriferjom(ventilatorček k piha topel zrak) posušu telo, tko d se je mleko vpilo, p sm se pol namazu in so se rezultati zboljšali v parih dneh. Pa k sm dubu luskavico sm biu tok "neumn" d sm si prasku une pikce k me je tok motilo, tko d sm jih meu pol še več, pol mi je p en zdravnik reku d se loh prenaša č se dotaknem pikce p na drugo mesto se mi bo pol tm nardila in od takrt naprej se nism NIKOL več prasku in sm mogoče od takrt dubu ene par novih pikc,. Zdj za svojo sm prepričan d se tko prenaša, za druge p ni nujno.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...
Luskavica je bolezen, ki je iz dneva v dan pogostejša in zelo nadležna. Vzrok za njen nastanek je vsakdanji stres, neprimerna prehrana, alkohol, dednost. Naj povem, da je imel moj sin zelo hudo razširjeno luskavico po celem telesu. Obiskoval je zdravnike, a nobeno lekarniško mazilo ni pomagalo. Potem se je zgodil čudež. Našel se je nekdo, ki nam je polepšal življenje s čudežnim mazilom, imenovanim Dar narave. Po 30-dnevni kuri (rednega mazanja, brez popuščanja !!) se je njegovo kritično stanje neverjetno spremenilo ali bolje rečeno pozdravilo. O luskavici ni bilo več sledu. Če koga zanima takšno mazilo, mu lahko pomagam, pošljite mi sporočilo na moj naslov darnarave@gmail.com . Lep pozdrav!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...