Skoči na vsebino

Utrinki


seal

Recommended Posts

  • Komentarji 262
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

wow! :2src:

a to si TI slikal? :eek:

In kje pa je to, mater je lepo.

 

Vsakdo ima neko svojo... podobo... hm, 'raja'.

No moja je priblizno takale - vsekakor je zame raj obala, zalivcek, in je modrozelene barve.

Nekoc smo se s frendi o tem zgovarjal, pa nas je vse presenetil, ko smo si izbral cist druge podobe za sanjske, rajske (neka knjiga fotk itd.).

Frend si je izbral gore, zasnezene, ledenice, eni so izbrali gozd itd.

No jaz pa taksnele plaze. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O no vidis, pol pa sploh, kajti jaz shizim (no pac, predstavljam si) na te dezele...

Dol mi visi za Indije in amerike, pac pa me zanima Avstralija, nova zelandija in madagaskar. x^x x8Dx

 

Tako da itak je tole pol zelo po mojem okusu, ceprav je lepa plaza pac lepa plaza, ne glede na to, ali je na hrvaskem, v grciji ali na novi zelandiji. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm jaz pa ne vem, ce...

meni je bolj morje point, sem redko po plazah, nisem tip za razkazovanje pa paradiranje po plazah (nimam nic v levu xDDx). ne saj s tem nisem mislila tega, da si ti recimo tak... sam razmisljam, pravzaprav, da mi je dost vseen za plazo, a ne maram skal.

jaz sem skoz v vodi, kot kaksen otrok. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mystica, ful lepa megla :2src:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Ja hudo hudo x;)x

A lahko povem al more sama pogruntat x:Dx

Evo za namig...ena ženskica je gor x:px seksi poza :palec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaja to to :palec: ...tisti "fotelj" na katerem je se pa vbistvu ne vidi, je full pretemna fotka....v roki ima pahljačo x:)x pa kolikor zgleda je to na nekem podstrešju...

 

Drugače je pa meni tista druga fotka full všeč!

 

---

No samo ne me kregat ker sem jo "razgalila" x:px

 

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaja to to :palec: ...tisti "fotelj" na katerem je se pa vbistvu ne vidi, je full pretemna fotka....v roki ima pahljačo x:)x pa kolikor zgleda je to na nekem podstrešju...

 

Drugače je pa meni tista druga fotka full všeč!

 

---

No samo ne me kregat ker sem jo "razgalila"  x:px

 

Nm te kregu! x:Dx x;)x ma obe sta dobri če mene vprašaš! :palec:

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pismu,

lepe fotke ! :2src:

Jaz bom tud zalimal, kako lepo ! x;)x x:Dx

Punca, ki sem jo srečal na ulici, prodajala je Med ! x^x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...