Skoči na vsebino

Celulit


Recommended Posts

Tamara, saj se mi je zdelo cudno, ker vem, da upostevas oz. imas pravi odnos do tega, vendar je treba pac tole omenit, ne nazadnje zaradi drugih, ki tudi skopirajo texte od drugod.

Zdaj bo rekel kdo - onemu pa ni rekla, ko je tam in tam...

Kje? Tole sem VIDELA.

Torej, ce kdo kaj opazi, ga moti... - ce ima kaksno pripombo, naj pritisne na prijavi zlorabo in to potem obravnavamo tako...

Ker, tudi ce bi, hipoteticno, lahko brala VSE POSTE v vseh temah, jih zagotovo ne bi mogla prebrati vseh PODROBNO, saj nekateri so totalni spisi...

Skratka - napisite torej avtorja, se raje pa podajte kar link, ce obstaja to na netu.

 

Vem - linkov nihce ne klika.

Ampak ravno zato!!!

Ker je taka praksa, da se gre nekam in se to skopira!!!

Ker je pac tako.

Ce bi se pa vzpostavilo, da se VEDNO (ker je pac tako) navede avtor oz. se pac da povezavo, bi se pa postopno tega vsi navadili in bi bilo NORMALNO, da se postopa tako in bi lazje bilo vsem, spodbudila pa bi se tudi ustvarjalnost in izvirnost - tako pa smo zaradi tega se bolj kot v jezeru, celo mlaki.... tu v Sloveniji, kar se teh stvari tice...

 

..... Tako ali pa tako sem pa ALERGICNA na ogaben odnos do avtorjev! :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..... Tako ali pa tako sem pa ALERGICNA na ogaben odnos do avtorjev! :xx!:

x:Dx vsak svoj križ nosi ne pomaga nič

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.Nisem še videla niti ene reklame, kjer bi iz moškega odirali plasti maščobe ali bi mu v zamaščen vamp zatikali ščipalke, da bi se bolje videlo, kako degeneriran in odvraten je v svoji pogubni debelosti.

 

.Kot da ni tudi moško telo podvrženo "okvaram". Na primer plešavosti.

 

.Celulit je nekaj neestetskega in pogojno pristajam na trditev, da je celulitična rit grda. Ampak tudi moška pleša je nekaj hudo grdega. Gologlav moški ni prav nič boljši od celulitične ženske. V bistvu je še na slabšem, kajti jaz lahko svojo skrivnost prikrijem in je ne razkazujem, pleša pa je pleša.

 

.Me prav zanima, kaj bi bilo, če bi vsa ta industrija in oglaševalska mašinerija moške pleškote forsirala in demonizirala tako, kot to počne s celulitičnimi ženskami. Če nič drugega se pleškoti ne bi mogli več norčevati iz debelih žensk!

 

Prvic, moski so se zaceli briti pod pajsko, uporabljajo disave in celo ze kreme proti gubam!

Torej moski z vampi, ki se vlajajo s pirom in vse tole je ze pase, uporabila pa je v clanku pleskote, da ima neko protiutez pac, da je bolj 'tapravo', da imamo (zenske) se nek argument, neko sco finto - evo vam, vidite!

In ce naj tipov ne moti celulit in vse tole, pa kaj ga srackate babnice potem in naprej mecete pleso?

S tem samo rolas dalje zacaran krog.

x8Dx :palec:

:vio: :palec:

glih zdele je na evro sportu SUMO x:o)x x:Dx :palec:

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Krema Vhichy je baje zelo lepljiva ko si jo namažeš na kožo in daje zelo neprijeten očutek.Jaz imam sicer doma filipsov masažni aparat (cellesse) :2src: ,ki je zelo učinkovi ti zgladi kožo če ga redno uporabljaš (3xtedensko po 10-15 min).
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori: Lep pozdrav vsem skupaj sem čisto sveža - nova in prvič pišem na forumu.

Ja tale celulit.. hm tudi jaz ga imam in moram reč da me vedno bolj muči.

Kremo imam torej mažem tudi pravilno tuširam topla , hladna voda ...

Rezultati: Ja saj so samo čisto majhni... :sori:

 

Lep pozdrav valves

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

CELULIT je babja jeza x^x  x:Dx  x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x Hvala Bogu, da se sam hecaš...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...
čisto slučajno sem odkrila gel z olivnim oljem - ekstrati oljčnih listov, bršljana in bodeče lobodike, gel in piling za telo stane malce več kot 3.000 sit. In rezultat je po nekaj dnevih zadovoljiv, kar malce presenetljiv... smola pa taka, da imam eno nogo na pol obdelano xrolleyesx s tem gelom... super zadevica
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kera dobra fotka valves :palec:

fulj je dobrja! aja pa welcome na najboljšem forumu.

 

o celulitu pa ne bom razpravljala. ga mam pa se mi ne da sekirat. nej bo če že hoče bit.

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

olivno olje je dobro tudi proti strijam-tko da, dve muhi na en mah..

 

drgač pa proti celulitu itak pomaga, da se s športom ukvarjate..vse te kreme in to, sej je kul, sam brez športa ne bo rezultatov... x:)x

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 9 months later...

Da majčeno obnovim tole temo...verjetno vedno aktualna... :inocent:

 

Ima kdo izkušnje s fangom?

 

pa še bi dodala, je Marsa na začetku napisala vse o jabolčnem kisu, preslici, ki je res zakon.. :palec: ..pa to...no, pozabljen je bršljan... x!x ..zdaj je mlad, nabereš ga seveda na mestu, kjer je deležen čim manj strupov iz okolice...

 

jaz ga zmiksam, stisnem in se z njim mažem, lahko se naredi tudi obloga iz kaše...

 

Ali pa kot dodatek v kakšno kremico, če znate...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:C: ne znamo

mam jaz specifični problem - lani kot veste x:o)x sem padla po stopnicah in imela kar lepo poškodbo na stegnu - letos tam lepi kolobarčki in me moti ful me moti, ker ne morem oblečt hlač da se ne vidi... in mi je vse mal dol padlo - tek, tibetančki, makko vaje, powertek, prehrana 10 kg dol in halo, da od dvajsetih hlač nisi niti z enim zadovoljen...pa to ni tisto, da rabiš pohvalao ampak preprosto - jahalne noge, al kak je že ena gospodična rekla, baje rabim ročno dranažo limf (neki tazga mi je tud zdravnik rekel, ker mi voda in hormončki delajo težave) mogoče pa trgovina ni prava ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moj recept je tek in veliko vode x:)x V druzini ga nimamo, jaz sem ga malce dobila, ko sem se zredila, zdej pa izginja. Pa nimam nobenih dragih kremic in terapij. Prehrana, voda pa tek ( telovadba), pa je xnckrivx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Celulit so medcelični prostori napolnjeni z neslano vodo, ki se zaradi negativnega osmotskega pritiska ne more izločiti.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...