Skoči na vsebino

Partnerstvo


Todika

Recommended Posts

Zakaj smo lahk uvidevni in strpni do vseh prijateljev, znancev, sodelavcev...do partnerja pa je to tako težko? Pri vseh ostalih nas skrbi kako bojo reagirali, kaj si bojo mislili o nas, ali jih bomo prizadeli...samo pri tistih ki jih mamo najraj ne? Men se pa zdi da je to najbolj pomembno, saj je partner tist ki nam naj bi pomenil največ, k ga mamo najraj, zakaj se potem s tako lahkoto zmerjajo med seb, kričijo en na drugega, si mečejo naprej razne bolane fore? Vse to verjetno ne pripomore da bi se mela dva vsak dan rajši, prej kontra a ne?

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 100
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

ja, res je, da večkrat pokasira(š) v partnerstvu tisto, kar se je tebi ali pa partnerju nabralo čez dan..Po mojih izkušnjah sodeč pa vidim, da je tega manj , ko živiš tako, da se ne pretvarjaš, ker potem ne tlačiš svojih čustev pred tistimi,ki ti niso najbolj pri srcu in si tak kot si. Ko se srečaš s partnerjem ne prenašaš svojih frustracij na njega, ker ne nosiš toliko P. za sabo, ne zahtevaš od partnerja potrditve, ker si doživel toliko zanikanj...........No, jaz mislim da pride do sporov takrat, ko si v sporu s sabo in ne živiš svoje resnice. xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix Julijana se strinjam s tabo sam tud če pogledaš tak čist na splošno......ka pa vem........recimo je ena situacija, ti prijatu nekej obljubi, da ti bo kej šev iskat, ti bo kej zrihtov al kej podobnega, pol pa zataji in ti rečeš ja, sej ni panike, ni tak nujno..........si oh in sploh strpen in uvideven in razumevajoč, če je pa ista situacija pa da zatiji tvoj dragi (draga), pol je pa trba popenit, zmerjat, bit užaljen mu vzbujat občutek krivde pa ka jaz vem kajga vraga še zganjat in to čist brezveze. Bol v tej smeri sm jaz mislila. xDDx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Ix Julijana se strinjam s tabo sam tud če pogledaš tak čist na splošno......ka pa vem........recimo je ena situacija, ti prijatu nekej obljubi, da ti bo kej šev iskat, ti bo kej zrihtov al kej podobnega, pol pa zataji in ti rečeš ja, sej ni panike, ni tak nujno..........si oh in sploh strpen in uvideven in razumevajoč, če je pa ista situacija pa da zatiji tvoj dragi (draga), pol je pa trba popenit, zmerjat, bit užaljen mu vzbujat občutek krivde pa ka jaz vem kajga vraga še zganjat in to čist brezveze. Bol v tej smeri sm jaz mislila. xDDx[/quote

xscratchx

fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men se pa zdi da bolj ko človeka poznaš in mu zaupaš...torej veš da po tvojem izpadu ne bo kar zginil...bolj se mu upaš vse rečti...ne rečem da je to prav, ampak se mi zdi da v očeh drugih, ki nas ne poznajo dovolj dobro, se kar nekaj trudimo in igramo in hočemo biti najboljši. Pri partnerju pa ne znese vedno, ker preživi dalj časa s tabo. Na enega se je pa treba znesti. :V: ampak vcasih je bols da udaris blazino pa das jezo ven, ker partner konc koncev ni nic kriv....

 

love is in the air... x8Dx xDDx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Men se pa zdi da bolj ko človeka poznaš in mu zaupaš...torej veš da po tvojem izpadu ne bo kar zginil...bolj se mu upaš vse rečti...

 

Ja sam to sigurno ne pripomore da te ma partner rajši, po mojem so to kr minus točke za eno zvezo....zato bi pa glih pr partnerju mogli bol pazit pa se bol sekirat ka si bo mislu, za ostale ni tak važn se mi zdi. Jaz sm bol tk flegma in ni reči da bi popizdla zarad nje. Moj je pa že bol živc pa hitr zrevoltira pa začne povzdgvat glas pa hoče nekej hud bit pa to....sam jaz ga pa kr na izi zrhtam...mu rečem ven pejt pa se notr deri, te bojo bol zihr vsi čuli......al pa kej takega, pol se pa umiri in se da vse fino zmenit.....si kr da rečt da ni vredno za vsako malenkost zjat na mene in da to kar imama ni samoumevno in da č ga mam dons rada ne pomen da ga bom mela jutr tud, da je to tud on njega in od njegovga odnosa do mene odvisno. Sam škoda je k velik ljudi tega ne zašteka, bi velik lepš živeli in bol radi bi se meli... xlove2x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja nevem ne zakaj ste taki :vragec:

Pa saj do tistega kerga maš res rad se boš pa ja lepo obnašal! xsrcx

Moj fotr recimo se velikrat kr neki dere no ja saj ni glih tok hudo ampak povzdigne glas kar mene ful razkuri ker Zakaj??? Men se kr dlaka naježi :OO!:

Pomoje pač nekje se jim nabira negativna energija in nekako jo je treba sprostiti in te ne boš sprostil nad prijateljem ampak nad partnerjem ker te itak razume in te ima rad tko da veš da ti ne bo nič zameru x:o)x

xsrcx Be In Love & Think In Love xsrcx x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

ne boš sprostil nad prijateljem ampak nad  partnerjem ker te itak razume in te ima rad tko da veš da ti ne bo nič zameru x:o)x

xsrcx Be In Love & Think In Love xsrcx    x^x

 

Ja jaz bi že najbrž zamerla č bi vidla da je moj lahk toleranten do napak drugih ljudi, če bi pa jaz kej narobe nardila bi pa pizdil name :xx!: Ker to se nabira in nabira pol pa čez en čas ugotoviš da tega človeka sploh nimaš več rad in da tud on verjetn tebe nima. :eek: Pol se pa čudiš ja kk to, kam je šla ljubezn, bi pa ja mogla trajat večno? Ka sma pa delala narobe? Ja čudno ubila sta jo eden v drugmu s svojim obnašanjem, ne da bi sploh vedla gdaj. xrolleyesx Pol je pa jokec............

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja jaz bi že najbrž zamerla č bi vidla da je moj lahk toleranten do napak drugih ljudi, če bi pa jaz kej narobe nardila bi pa pizdil name :xx!: Ker to se nabira in nabira pol pa čez en čas ugotoviš da tega človeka sploh nimaš več rad in da tud on verjetn tebe nima. :eek:  Pol se pa čudiš ja kk to, kam je šla ljubezn, bi pa ja mogla trajat večno? Ka sma pa delala narobe? Ja čudno ubila sta jo eden v drugmu s svojim obnašanjem, ne da bi sploh vedla gdaj.  xrolleyesx Pol je pa jokec............

 

Ja sej se tud jast strinjam s tabo! :palec: Tud mene bi tko przadelo če bi blo tko :V: in pol bi se vede al nevede če bi se to ponavljalo odtujila :C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src:

Smo popotniki na kozmičnem popotovanju – zvezdni prah, ki se vrtinči in pleše v vijugah in vrtincih neskončnosti. Življenje je večno. Izrazi življenja pa so kratkotrajni, trenutni, bežni. Za hip zastanemo, toliko, da se srečamo, spoznamo, vzljubimo, da drug z drugim delimo usodo. To je dragocen, a minljiv trenutek. Če smo skrbni in če si usodo delimo lahkega srca in ljubeče, bomo drug drugega x:Xx obdarili z izobiljem in radostjo. x:Xx In tedaj bo ta trenutek postal vreden življenja. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se ne znašam na svojega partnerja. Spoštujem ga in sprejemam takega kot je, če bi se pa zgodilo kdaj obratno, pa zame to pomeni, da bova šla vsak po svoji poti. Nikoli ne vpijeva drug na drugega, je pa dvakrta prišlo do konflikta, ko se nekako nisva mogla prenašat, pa sem se umaknila brez, da bi koga z besedami rpizadela in ej bilo potem bolje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zato ker, ko zacnemo neko vezo, nismo s partnerjem zaradi tega kar on je.. ampak zaradi tega, v kar bi ga radi spremenili.

 

Ali pa zato, ker si najdemo partnerja zgolj zato, ker je to nek druzbeni status, ker si nekdo zeli otroka, ali pa ker v otrostvu ni bil delezen ljubezni.. in je zdaj potrebno nekako zapolniti to luknjo. Ko partner polni to luknjo.. je fait neizbezen.

 

In ker je splosna vzgoja taksna, da je potrebno partnerja lastninit, ga posedovat, ga unicit.

 

Zdaj je organizacija druzin.. torej dva cloveka moski in zenska.. in otroci. To je postalo nekoristno. Bolje bi bilo.. nekaj ljudi.. in potem otroci. Se vedno bi bile druzine, le da bi bilo vec ljudi v eni druzini.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Tjazy doskrat je tak....na žalost......ko nam je nekdo vseč se ful trudmo da bi tud mi bli njemu....sam neki glumimo in se pretvarjamo....brezveze kak smisu ma če smo nekomu všeč sam zarad naše igre? Pol pa itak vse ven udari ker večno se ne morš pretvarjat. In pride do tega ko tip reče: ko sm jo spoznal je bla taka fajn punca zdej je pa zmaj...... x;)x Zato se pa jaz ful izogibam tega, če sm nekomu všeč taka kt sm fajn, čepa ne pa tud ne bo konc sveta zato. Včas celo rajš potenciram kako svojo slabo lastnost, da vidim odziv, pol pa presenetim.... xDDx da bi se pa neki lepo delala...ni šans...

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zato ker, ko zacnemo neko vezo, nismo s partnerjem zaradi tega kar on je.. ampak zaradi tega, v kar bi ga radi spremenili.

 

xrolleyesx Ja to bo menda res držalo. Ampak zanimivo je naslednje. Ko sva se s fantom spoznala, mi je najprej povedal vse najslabše o sebi, pa mu nisem verjela. Pozneje sem spoznala, da mi je po pravici povedal. xrolleyesx

 

Ampak hočem povedati tole oz. vprašat, kaj narediti v primeru, da partnerja ne spoštuješ več zaradi njegove grde razvade in kako se ogniti konfliktom, ki so vedno na eno in isto temo.

 

Kako nekoga naučiti komunikacije, če se tega v mladosti ni naučil in spraviti besede iz njega le, če se z njim skregaš?

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Misty....težko...najprej se vprašaš če je tista grda navada res tok pomembna.....če te res tok moti in a te dejansko moti navada al te pa moti dejstvo da te partner ne upošteva in še naprej dela tist k te moti.....to bol boli k pa vse grde navade tega sveta. In če bosta še naprej skupi in če njega ne morš premaknt, pol morš premaknt nekaj v sebi to pa ni enostavno.Mogoč mal zvišat nivo tolerance, pa mal znižat zahteve......sej on verjetno tega ne bo opazu sam ti boš bolj mirno živela...... x:)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

huh..

kaj pa tkole uvidevnost in te finte..

Na začetku je vse happy in bright... pa najbolj idealno bitje je partner, pa tud kot prijatelj hoče najbolj idealno izpast.. in ni čist čist iskren.. pol se pa to itak da vedno izkaže pa pride na dan.. pa če si take taf sorte.. je tko kot da si s tem kamen dobu v glavo.. pa je not v srce padu.. in rataš tko neizprosen... neusmiljen, trden.. pa ga maš rad pa to, sam VEŠ česa je zmožen in to ne moreš nikol vn iz glave dat. Da bi en tebe tko mal okol pa to.. bi ga prej zmlel v sončni prah..

Pa itak maš že od prej v glavi zasidrano da so VSI taki, samo pol te pa še un k misliš da mogoč ni tak v to situacijo postav da je to tko.

Tak da menjat nima smisla, k dobiš spet enga za naštudirat, še večjo kačo.. finta je sam tak, da se je težko sprijaznt da ideala ni, niti sam nisi več ideal zanjga, ker popizdiš vsake tolk cajta..

Varianta je le vztrajat pa preteklost probat vkraj dat, al pa it nekam zase pa nkol se z nobenim ne zaplest..

:inocent: x:Ix

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mushi zakaj vztrajat? Če ni več lubezni enkrat, ni spoštovanja, č v eni zvezi ni nč več lepga razn spominov na preteklost, zakaj vztrajat? Zaradi skupnih stvari, otrok...? A ni bolš dat sebi in partnerju možnost za nov začetek dokler mata vsaj še mal spoštovanja drug do drugega?

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne sej ne pravim da ni ljubezni..

ljubezen je, sam začetek je bil totalna beda.. pa na slab dan so slabi spomini.. a veš, začetek ko noben ne ve kam bi pravzaprav sam s sabo, se išče, po slabih izkušnjah v preteklosti, eni smo sposobni (al pa bili sposobni) da se v novo vezo totalno odpreš, nimaš skrivnosti nekih svojih pa tko, drugi ne..

A ni love taka pain in the ass.. xrolleyesx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Misty....težko...najprej se vprašaš če je tista grda navada res tok pomembna.....če te res  tok moti in a te dejansko moti navada al te pa moti dejstvo da te partner ne upošteva in še naprej dela tist k te moti.....to bol boli k pa vse grde navade tega sveta. In če bosta še naprej skupi in če njega ne morš premaknt, pol morš premaknt nekaj v sebi to pa ni enostavno.Mogoč mal zvišat nivo tolerance, pa mal znižat zahteve......sej on verjetno tega ne bo opazu sam ti boš bolj mirno živela...... x:)x

 

Ti moram povedat, da veliko toleriram, morda preveč. Morda bi že morala kdaj narediti konec. Vendar upam, da mu bo kdaj "cigu" na glavo padu, pa da se mu bo kaj premaknilo v glavi in bo poštekal, da vendarle dela škodo celi družini.

 

Veš, pri alkoholu ni tolerance, pa pri zanemarjanju družine tudi ne. :sori:

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja ful.......js sm mela z bivšmu tako totalno sranje...nič se mu ni dalo dopovedat, ni me upoštevo pet posto, jaz sm zanga pač bla......sam to, brez kakega lastnega mnenja ....pol rataš že čist apatičen, se kr nekak sprijazneš s situacijo, si misliš ja lahk bi blo še slabš, lahk bi me tepu..... :xx!: pol sm se pa nekak skopala s tega dreka, k sm ugotovila da je s svojim obnašanjem vso ljubezen u meni ubil, pa ni je blo malo....7 let je trajala ta agonija....zdej sm spet sposobna ljubiti, se odpreti, zaupati....zato ker ne dovolim da bi še gdo tak delav z mano ker si tega ne zaslužim...edn mi jenkret reku da vsak ma tist kar si zasluži...tud to me je streznlo da sm nehala upat se bo bolš....se bo vidu kk ga mam rada pa se bo spremenu...klinc se bo! In sem ugotovila da si zaslužim nekaj več od tega....in sem to tud dobila. x:)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...