Skoči na vsebino

Partnerstvo


Todika

Recommended Posts

:eek:

 

bemu, sta pa res majstra vijadva x:Dx :vragec: xrolleyesx

 

Vsak je vzel svojo reklamo za pekl...se te izdelki ki jih kupiš, tudi prbližn niso to, kakor na reklamah kažejo x:Dx x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 100
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ja sej to je največ problem.....zaka je on uzev sitno babo...zaka je ona vzela tipa k gre rad mal s kolegi..... :eek: napačni ljudje se skup spravjo, pol pa upajo da ko bo družina bo bolš, pa ni pol je pa katastrofa......vzem človeka tajga kot je al pa ga sploh ne vzet.... x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz iz Mozirja, ti iz novga mesta........najbolš da se u Celju dobima :palec: xDDx x:px da boma lahk u kaki prijetni MESTNI kavarni...........sej veš tle na vasi same beznice pa to x;)x x:px

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz iz Mozirja, ti iz novga mesta........najbolš da se u Celju dobima :palec:  xDDx  x:px da boma lahk u kaki prijetni MESTNI kavarni...........sej veš tle na vasi same beznice pa to x;)x  x:px

 

Pol se vama pa še jaz pridružm, ko sm glih blizu Celja. Po moje bi res mel debato do jutra. xDDx xDDx xDDx

 

Ampak jaz bi kazga vinčka spila za kri pa to.... xcheersx xcheersx xcheersx

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK.. bom jaz prinesel liter Merlota.. ali pa se eno primorsko vino je za kri.. ampak ne vem kako se mu rece..

Drugace je pa tudi Muskat kar okusen.. :)

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sm učire u štacuni enga frenda srečala...pa sma mal počvekala pa to...pol sm spomnla..mislim to kk je pr dveh najbol kemija važna pa to....ta frend ma eno bejbo, zdej mata otroka, fajn jima laufa, že kapavem, enih 6 let sta skupi, ampak ni blo nobene kemije videt pr njima....smo ju na totalno finto vrgli in ju spravli skup x:Dx njemu smo govorili kk je on njej ušeč, njej pa kk je ona njemu...pa je očitno preskočlo...zapalilo...se je zbudil interes na obeh straneh x:Dx se pravi da se da to kemijo tud umetno sprožit?

sej tole najbrž ne paše sem, ma ok...da nau spet nove teme..... x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>sm učire u štacuni enga frenda srečala...pa sma mal počvekala pa to...pol sm spomnla..mislim to kk je pr dveh najbol kemija važna pa to....ta frend ma eno bejbo, zdej mata otroka, fajn jima laufa, že kapavem, enih 6 let sta skupi, ampak ni blo nobene kemije videt pr njima....smo ju na totalno finto vrgli in ju spravli skup x:Dx njemu smo govorili kk je on njej ušeč, njej pa kk je ona njemu...pa je očitno preskočlo...zapalilo...se je zbudil interes na obeh straneh x:Dx  se pravi da se da to kemijo tud umetno sprožit?

sej tole najbrž ne paše sem, ma ok...da nau spet nove teme..... x:Dx

 

x:Dx Ja po moje tud to pali, sploh če sta oba bolj zadržane sorte, pa jima tako nakažeš, da sta mogoče za skup, le da morata to ugotovit. Mogoče je na začetku mal x:Ix , potem pa gre. Pa po moje se lažje takole sorodne duše najdejo, če je ena skupina frendov (punc in fantov), ki ga takole skupaj žurajo, pa so dobri prijatelji, pa tako potem kakšna iskrica preskoči :inlove: Hočem rečt, da je spoznavanje v družbi manj nerodno, kot pa da bi se sama dva kje dobila.

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja itak....sam tko...ful je blo hecno...ona dva še dons ne veta da smo jih u bistvu mi spravli skup.......mislim da bi zamerla mal, če bi vedla....kao uno: a misliš da si ne morm sam dobit....tud mogoč nikol nebi bla skup, če nebi mi mal ju u rit nasuvali x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa zanima:

 

:vio: koliko parov pa si sploh upa it v kakšne partnerske posvetovalnice, ko imajo težave x?x

 

:vio: zakaj je posluževanje tovrstne pomoči na nek način povezano s sramoto x?x

 

:vio: zakaj se nekateri ne znajo izmotati iz začaranega kroga prepirov?

 

:vio: kako ponovno najti ljubezen ali zaupanje?

 

:vio: Če bi do tega prišlo, bi si poiskali pomoč?

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo nekaj odgovorov - od moje malenkosti

na prvo - ful malo ali nič

na drugo - ker bi se naj težave reševale doma

na tretje - ker se je lažje znova in znova prepirat zaradi enih in istih prežvekanih reči, za kaj drugega rabiš malo poguma in volje..za kar pa ti zmanjka energije, če pa nenehno žvečeš iste stvari

na četrto - tole bi jaz tudi rada vedela - mislim pa, da nekoliko ljubezni še vseeno ostane, če je pa res ni, pač nima smisla, da ostajaš z nekom. Najboljši dokaz za tole je spanje - kako spimo. Če se vsaj malo dotikaš partnerja..potem je še vsaj žerjavica nekje - jaz še vedno vtaknem nogo medenj..in potem počasi..in previdno se ovijeva drug okrog drugega in tako zamotana prespiva celo noč. Menda slabo ali pa sploh ne spi, ko sem jaz v nočni x;)x x:Dx

na peto - ne vem. mogoče, ni pa nujno. Zaenkrat rešujeva stvari sama( dokler mi ne poči film in gledam, kje hudiča so spet kakšni noži :vragec: ...ali pa preverim trdnost pohištva..in nato malo popestujem jezo..in mulo.. Na srečo imam gozd v bližini x:Dx

 

Partnerstvo je ena velika umetnost. Ja..nekako 18 let in drobiž..se že vleče tole moje..pa ne bi menjala.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jz pa mislim, oz. VEM, da jih ful hodi v ženitne posredovalnice. sicer je veliko več moških, ampak tudi precej žensk. ampak normalno tega noben ne oglašuje. tudi skor ne morš verjet kolk ogromn teh posredovalnic je pri nas :wOOt: sm lih eno spoznala k ma eno... pa je pravla. sm bla ful presenečena. k se mi sploh ni zdel. ampak noben noče da se ve da je on biu tm, tko da valda se ne govori tok okol in se pol ne ve, da je u bistvu tega ful.
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mene pa zanima:

 

:vio:  koliko parov pa si sploh upa it v kakšne partnerske posvetovalnice, ko imajo težave x?x

 

:vio: zakaj je posluževanje tovrstne pomoči na nek način povezano s sramoto x?x

 

:vio: zakaj se nekateri ne znajo izmotati iz začaranega kroga prepirov?

 

:vio: kako ponovno najti ljubezen ali zaupanje?

 

:vio: Če bi do tega prišlo, bi si poiskali pomoč?

 

1 Ne vem.. ampak jaz se ne bi obrnil na posvetovalnice.. Raje bi sel na Triglav in nazaj.. Se mi zdi, da bi bilo vec koristi..

 

2 Zato, ker clovek misli, da je v tem primeru nezmozen resiti svoje tezave..

 

3 Ker radi igrajo pink-ponk.. Tudi meni je ta igra zelo priljubljenja ampak z loparjem in zogico. In ker so navezani eden na drugega.. Brez navezanosti, se en mores prepirat, ker ni nicesra ki bi ustvarilo zeljo po prizadetosti drugega... in po lastninjenu drugega. Ce hoces da tvoj partner ostane tvoj suzenj.. je nujno, da mu ne das prevec dihat.. in da ga custveno izsiljujes.. Prav hecno..

 

4 Love in zaupanje ni potrebno najti.. je ze najdeno.. vedno v tebi.. samo odstranis svoje strahove in halucinacije.

Najmanj koristno je besedno cvekanje in blebetanje.. torej pink ponk.. ker ob zacetku pogovora ima vsak svoj cilj.. potem pa pogovor tako vodi, da pride do svojega cilja. Vse obljubi in tako obrne da pride do svojega.. Resnicnost izjav raje ne bi komentiral..

Samo pogledas se v oci in ti je takoj jasno.. kaj lahko se pricakujes od neke veze.. in predvsem nikoli nicesar ne pricakuj in nikoli ne igraj igro prizadetosti, ker izpades pravi butelj..

 

5 JA.. sel bi na Triglav!

 

x;)x x:)x x:px :2src:

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>  5.  JA.. šel bi na Triglav!

 

x;)x  x:)x  x:px   :2src:

 

Sva že bla na Triglavu, pa veš da je blo pol kake 3 dni boljš. Ampak verjetn zato, ker se tolk časa še premaknt nisva mogla. x:Dx x:Dx x:Dx

Problem je v tem, da eni ne znajo komunicirat oz. bi blo treba zmer najprej vprašat, da bi kaj novega izvedel. Šola komunikacije obstaja x?x

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mislim da je kar hudič ko je že enkrat tako daleč...če se take stvari ne razčistijo od začetka, tud ne verjamem da lahk en psiholog pomaga če se eden ali celo oba nista pripravljena pogovarjt....ne vem...vsest se za mizo in se odkrito, na lep način pogovorit, brez obtoževanja in valjenja krivde drug na drugega...to pa je spet težko izvedljivo, ker za tak pogovor mora spet vsak sam pri sebi razčistit, kar pa je spet težko, ker je veliko lažje valit krivdo na drugega, kot pa priznat da si tud sam kej kriv...uf, sm zakomplicirala :eek: verjamem pa da se da, če si obadva to želita in si priznata da je nekaj narobe.veliko ljudi pa živi v zanikanju lastnih zakonskih težav, kar je slabo...ne vem...

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...