Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

Ma ni, če imaš pogodbo za določen čas, ni nobenih rokov...

 

zato pa se sklepa toliko pogodb za določen čas,ker se te lahko znebijo brez problema... :xx!:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Jst tud prejšn teden ostala brez ta popoldanske...so mi sicer povedal 2 tedna prej, ampak je panika zdej, k težko dobiš samo za popoldne....pa še registarcija je začetk maja, pa kredit za avto, kredit za faks....kje so bogati švejki? :sori:

 

Pa še ta migrena mi vn seka.....mater, k si bom 1x to glavo odšraufala.... :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra, superca (in hvala se enkrat za vse xsrcx) :palec:, me veseli, da sem bila tamalima ok, ker saj ves... sem tko direktna pa zaslisujem pa govorim pa tko, po mojem imata drugacen folk okol sebe, lohk bi se jima zdela cudna.

 

Kok je bil jan hecen pa fajn, kok se je potrudil!!! x^x Kar za mano je hodil in ni vedel, kako bi mi bolj ustregel, pa ful je bil dobre volje in zgovoren, tamala mi je ful vsec, nekaj posebnega. x8Dx

Pa moz je tud dober vtis name naredil, tak posten pa ok, sam mal zadrzan se mi je zdel (jasno 500 problemov in pomembnosti, on pa spoznavni sestank z eno marso xDDx), firma pa! Schtraufenpacht!!!! :palec: :palec:

 

ja, vse tko domace pa prijetno, sem prec vse nasla, kot bi bila ze 100x tam.

 

aja, sem pozabla povedat, da sem prisla se z enimi dobrotami in clo paketi (x:Dx) dam, rak si ne more kaj, da ne bi skrbno ti pripravil se cesa za sabo. xsrcx x:)x

 

Ne drugace pa sem bila pozitivno presenecena nad stajerskimi vozniki, a ni hec?

Sem dobila filing, da hitro vozijo, sam se mi je zdelo nekak bolj smooth, razen par primerkov (ko je bilo govora o belem kombiju v tisti nesreci, vceraj pol kasnej sem se spomnila, da je tud oni, ki je ven pichil, ki sem se skor zabila, bil v belem kombiju).

Mushi, ful sem pichevala, pol pa bremzala, da me je levo desno nosilo, skor v ograjo, pa nisem imela cajta videt, ali je imel kapo al klobuk. x:o)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pikica sej to je tisti fak, k če si češ neki ustvarit, zrihtat...stanovanje pa avto, pa stroški...pol pa tkole......probam pozitivno gledat na to, mogoč se bo pa kej bolšga najdlo....pol pa pride kaka položnica mi pa mine...

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Todika, klinc je...sploh pa, če si za vse sam...brez podpore staršev...čeprov se je včer čudež po stotih letih zgodil in mi je mami dal 10 čukov...hvala, mami! Mi bo ful prov pršlo.... :palec:

 

Matr, tale tablet za migreno....po njem se tko počutm, k bi bla mal zadeta, sam ne vem, kako to zgleda, k nism nikol še bla, pa bl bed filing je, kr mal se mi meša in tečno mi je.... :xx!:

 

Držim pesti za Aiwiko in Todiko pa zase :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja tko je to, za dolocen cas.. ja, pol je mal drugac, ampak vseen je grdo, valjda ti lohk micken prej povekjo al kako?

Aja, najbrz je to res pol zato, da ti pol lohk nogo dajo, kadar zelijo. :|||

 

Upam, bejbe, Aiwa, Todika in Pikica, da si cimprej ubodete kaj novega, ful boljsega! x^x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aiwa, mogoče te pa za vogalom čaka nekaj tako superstastično bombastičnega in fenomenalno megalomastičnega, da si morala zdaj malo prostora naredit, da boš lahko vse zaužila s polnimi akumulatorji :onfire: .
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi meni se je pred časom zgodilo nekaj podobnega, na zelo grd in neprofesionalen način... :xx!:

 

pa sem zdej že spet veri bizi x^x

 

tko da punce, življenje preseneča, sam ne se prepustit slabi volji! če je res bad, gre lahko itak samo na boljš... vse je za kej dobro, vse je ok... :palec: xwizardx xcrossfingx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>aja tko je to, za dolocen cas.. ja, pol je mal drugac, ampak vseen je grdo, valjda ti lohk micken prej povekjo al kako?

Aja, najbrz je to res pol zato, da ti pol lohk nogo dajo, kadar zelijo. :|||

Zato ja. Sicer moras pa zadnje case tudi ce vstopis v redno delovno razmerje za nedolocen cas, pogosto podpisat bianco odpoved, tko da te tut tam lahko lih kadar cjo skenslajo. :xx!:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>definitivno x;)x    sam gdaj :o|o:

Bos vidla. :palec:

Kmal, odvisno je tud od tebe, ce bos delala prave korake na poti k tvojemu jobu, ki se mu priblizujes, pa zdaj se ne ves, ker ne mores pokukati z malo 'visje' perspektive.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Bos vidla. :palec:

Kmal, odvisno je tud od tebe, ce bos delala prave korake na poti k tvojemu jobu, ki se mu priblizujes, pa zdaj se ne ves, ker ne mores pokukati z malo 'visje' perspektive.

 

sej...pa ful mam dobr občutek da bo neki...zdejle...vsak cajt x:Dx

sam te pa vseen potolče vsake tolk cajta taka stvar...valda...se probam ne obremenjevat s tem in pač maksimalno delat na tem da bo :vio:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O:

 

sem zdele slišala da je un k je povzročil torkovo nesrečo...star 25 let...joj se mi kar smili...revež...no saj vem da je zaradi njegove neprevidnosti umrlo 8 ljudi...samo se mi še vseeno smili :V:

 

 

Drgač pa KUL...k je čez oblake mal sončk posjal x;)x

 

Lp, Sončk x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko bi si to drugi mal k seb vzel.. da tkole bedasto tolk ljudi ubiješ.

Mu nič ne privoščim, ampak krivda je pa njegova, tle ni debate. Kokrkol pogledaš, ja lahko bi se nrdilo tud komu od nas. Da smo krivi al pa zarad krivih našpukamo.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mislim da mu bo s to krivdo grozno težko živet.......to je najhuj kazen...že če nisi kriv je hudo..je mev en moj kolega pred leti s tovornjakom na hrvaškem nesrečo...se je po njegovmu pasu en prpelav izza ovinka...v avtu pa trije otroci, vsi takoj mrtvi.....pa ta moj kolega ni biv kriv, ni mev kej naredit da bi rešu situacijo....pa se od takrat ni nikol več v tovornjak vsedu.....še zdej ni čist k seb pršu...

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:O:

 

sem zdele slišala da je un k je povzročil torkovo nesrečo...star 25 let...joj se mi kar smili...revež...

Meni tudi - oni so umrli, on pa je tisti, ki bo moral s tem ziveti.

Tako kot svojci...

Ampak slednji pa bi iskali krivca tudi ce bi oni umrli v potresu....

 

Men se zdi najhujsa kazen zivet s tem, vsak dan se s tem zbudit - in hodit 'spat' (a spis sploh? :sori:) s tem...

 

Vsakdo kdaj naredi napako, ampak eni pa tko strahotne.

 

In ga bojo hotli linchati. Al bodo pa 20 let se preganjali po sodiscih in hotli zadoscenje.

 

me pa nekaj zanima, bi morda kdaj s kakim takim govorila - iskreno v njem, kaj se dogaja - ali resnicno cuti zadoscenje, ko onega zaprejo za 30 let potem recimo?

A si je oddahnil? Koncno je pravica pa to... ampak a ima onega? a je oni ziv, zaradi katerega se je tole slo? Kaj so torej s tem pridobili? 20 let agonije in enega nezdravega tripa....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

marsa, po moje ni to zadoščenje, kar čutijo oni, ampak maščevanje, tako tleče, katerga tak nič ne more pogasit. Pa karkol bi blo, jih ne bi mogl potolažit. Sej ni prav, sam taki smo ljudje.
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja no seveda, sam ce je mascevanje, bi na koncu 'morali' cutiti zadoscenje.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>brez službe sem ostala.

halo.

tko prov doma sem že.

en dva tri. :O:

aiwa: vem, da ti je v tem trenutku težko verjeti, da boš pa našla nekja boljšega in fajnega, zato bomo dokler ne boš mogla ti to narediti, mi verjeli zate... BO! x:Xx :palec: :palec:

 

pomlad, Todika in vsi ostali, ki ste v takih položajih, vam pa tudi želim, da čimprej najdete nekaj ustreznega! :palec:

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

morgen.... x:)x

tole sonce neki moteche.... :o|o:

pa bo ugasnu....prej al slej :vio:

tko rekoch glih, k se bom dobr zbudu :vio: :vio: :vio:

aiwa.... xrainbowx xcrossfingx xgoldfishx :detelca:

deb jih zamorc pofuku :!!:

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...