Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>ja no seveda, sam ce je mascevanje, bi na koncu 'morali' cutiti zadoscenje.

 

 

Ja, bi morali, pa ga ne...samo se tega zavedo prepozno.Dobesedno hranijo se s tem maščevanjem, je način, kako preboleti....

 

Ampak potem, ko ga dobijo...ostane praznina.Pirova zmaga.

 

Ubogi vsi... :detelca:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja vem, saj glih zato. :o|o: :sori:

 

Res je, grozno je za vse... mi se pa lohk mal zamislimo, kako hitro lohk gremo, kako je res tole:

 

'Nihce ni tako star, da bi ne mogel ziveti se eno leto, in nihce tako mlad, da bi ne mogel umreti prav danes.' (spanski pregovor)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mogoce pa tudi oni niso vedli, da te bodo mogli odpustit.

Mogoce so dobili direktivo od zgoraj.

Sicer pa je ful tezko rect nekomu, da je konc pa pol z njim delat se par tednov.Pa tut teb bi blo po mojem bad hodit tja delat, ce bi vedla da si odvecna. :V:

vedl vedl. sej mi je direktorca povedala. k sem zanjo ful delala... jz sem vedla da vejo pa da mi nečjo povedat, k so svine.

 

<{POST_SNAPBACK}>Kaj te, kr tak na hitro? :o|o:  To pa je zajebano. Pa, kaj si mela kako pogodbo pa to? x?x

drek na palci sem mela. nobenga datuma ništa... :xx!:

 

<{POST_SNAPBACK}>Kwa?  :O:

Kaj pa tile roki razni pa vse, kar brca in si na cest?  :O:

To je pa svinjsko! :mad2:

svinjsko x:Dx

 

<{POST_SNAPBACK}>Ma ni, če imaš pogodbo za določen čas, ni nobenih rokov...

 

zato pa se sklepa toliko pogodb za določen čas,ker se te lahko znebijo brez problema... :xx!:

 

Astra

xyesx

 

<{POST_SNAPBACK}>aiwa, mogoče te pa za vogalom čaka nekaj tako superstastično bombastičnega in fenomenalno megalomastičnega, da si morala zdaj malo prostora naredit, da boš lahko vse zaužila s polnimi akumulatorji :onfire: .

definitivno x:Dx x:px

 

<{POST_SNAPBACK}>da bi vsi ki iščete službo našli neki res fajnega, pa kmalu!

Pa ne obupat!

Iz srca želim in vam privoščim!  :detelca:  xgoldfishx  xcrossfingx  xwizardx

x:Xx x:Xx

 

 

 

Vsem fuuuul hvala. xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, po temle ne, ko si mal.. predihala tole... :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe. bolš sem.

prizadel me je njihov odnos. in način.

 

drugač pa ok. bom zdej lahk nardila vse stvari za katere prej nisem mela cajta. pa veselim se da bom lahko mal uživala študentsko življenje dokler ga še lahk. najdla si bom neki prek študenta... tok da bom mela za račune in za pir xcheersx (ta je biv zastonj do zdej xg:Dx)

 

tko da ni ful bad. sam morm še prespat. da sploh dojamem.

sicer se mi pa tud ene lepe stvari dogajajo... tk da... je še fuuul lažje xrosex

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

drugač pa ok. bom zdej lahk nardila vse stvari za katere prej nisem mela cajta. pa veselim se da bom lahko mal uživala študentsko življenje dokler ga še lahk. najdla si bom neki prek študenta... tok da bom mela za račune in za pir xcheersx (ta je biv zastonj do zdej xg:Dx)

 

tko da ni ful bad. sam morm še prespat. da sploh dojamem.

sicer se mi pa tud ene lepe stvari dogajajo... tk da... je še fuuul lažje  xrosex

No to je pa dbest odnos!! :palec: xyesx

 

Potem bos ziher kaj se boljsega ubodla, glej kdaj si morala vstajat pa tko, mogoc bos pa zdaj nekaj mega dobila! :palec: x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sm že prej razmišljala o tem - kaj pa če... tko da sem se mal prpravla.

 

zdej bom dubla neki tazga k mi zdej paše.

k mi bo zdej ugajal.

xwizardx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hehe. bolš sem.

prizadel me je njihov odnos. in način.

 

drugač pa ok. bom zdej lahk nardila vse stvari za katere prej nisem mela cajta. pa veselim se da bom lahko mal uživala študentsko življenje dokler ga še lahk. najdla si bom neki prek študenta... tok da bom mela za račune in za pir xcheersx (ta je biv zastonj do zdej xg:Dx)

 

tko da ni ful bad. sam morm še prespat. da sploh dojamem.

sicer se mi pa tud ene lepe stvari dogajajo... tk da... je še fuuul lažje  xrosex

aiwa :palec: , kar tako naprej....slaba stvar za biti tudi dobra, samo z drugega zornega kota moraš pogledat.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kot Obesenec v tarotu (karta st. 12), ki se ga vsi ustrasijo, v bistvu pa bere in ima usta na smeh (v nekaterih deckih)... se ma cist ok. xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, Enja, ja, mega je bilo!! :palec: Hvala za skrb oz. zanimanje! x:Xx

 

'Zivljenje - to niso dnevi, ki so minili, temvec dnevi, ki smo si jih zapomnili.'

 

xyesx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tud rada, sam ni blo sans tamalemu poturit kopriv za spinaco. x:o)x

Tud blitve ne mara.

 

Caja pa mislim da se nisem pila, zna pa bit zanimiv (men so vsec taki odstekani okusi, npr. pridem k frendici in pije neko ovseno vodo al nekaj tacga, in jaz probam in se ful navdusim, ker je bil tak... brezokusen okus, a mal skor kiselkast.. ne bi si mislil, za oves). xDDx

 

sam mi je vsec kopriva. tud po videzu.

 

'Zgodaj zge - kdor hoce postati kopriva' :vragec: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da skoraj ne ločiš koprivo od špinače...samo kopriva je malo boljša xDDx

Sama sem vedno nabirala koprive z rokavicam...pa mi sin, ki študira biol.reče: Ej treba je z občutkom...in nabere polno vrečo kopriv...brez, da bi ga spekle...

Torej: s pravim prijemom in nežnostjo, tudi kopriva ne žge x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Marsa, ti mas pa dons skoz asociacije na neke pregovore x:)x

 

Tlele, sem vse pripravla, narezek in tko.. pridejo trije frendi na obisk.. sem rekla po 8h, tko da zdaj sem frej, dokler zvonec ne pozvoni..

Jem kos kruha in klobaso domaco, nisem vec zdrzala.. sem med pripravljanjem narezka dojela, da se nisem nic jedla danes, razen en toastek z marmelado za zajrtk xrolleyesx Prevec dogajal :vio: Yes, uspelo mi je motor vceraj v dezju na servis spravit, danes je bil pa ze zrihtan. In sem morala spet iskat folk za prevoz, bratec itak, ko ga rabis ni nic od njega :o|o: No, pa mi je uspelo, sem sicer dala 30 jurjev, ampak po prvih 20 km je obcutek ful dober.. So mi ga res zrihtali v nulo :palec: Tko da smo zdaj pripravljeni za v Bosno x8Dx

 

Ful ne maram tega, ko sem nekaj na pol bolna.. ne tko, da bi doma odlezala in se pozdravla, ampak pol pa grem kam in me hoja v 1. nadstropje cist sesuje xrolleyesx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Sama sem vedno nabirala koprive z rokavicam...pa mi sin, ki študira biol.reče: Ej treba je z občutkom...in nabere polno vrečo kopriv...brez, da bi ga spekle...

xokx

 

Torej: s pravim prijemom in nežnostjo, tudi kopriva ne žge x:Dx

x;)x xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:)x  Marsa, ti mas pa dons skoz asociacije na neke pregovore  x:)x

mi polozite v usta, sam pride mi v glavo misel (*morda je bila clo pred dnevi odprta tema kopriva in sem vendo, ko sem jo zagledala, pomislila na tale izrek xDDx)...

 

saj clo vrtnica pich. x:Xx :vragec:

 

*mene pa vse boli, kot bi me en pretepel, vlacim se po flatu kot mucenik totalen. x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

*mene pa vse boli, kot bi me en pretepel, vlacim se po flatu kot mucenik totalen. x:Dx

Od "lepotne maske" te prav gotovo ne...če si se pa še masirala, imaš pa reakcijo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...