Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Hmm...

Jaz pa pravkar pijem caj, iz tafrisko nabranih kopriv.

 

Mater je dober x^x

 

 

 

:O: lažni marketing :xx!: jst zmer en mal slivovke not dam, da ma okus x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

:inocent: osebno mam raj viljamovko, pa še to je najbolj brez kopriv x;)x

 

ajmđastkiding.ne.maram.čajev.spljoh :xx!:

 

 

samo kad se mora-nije težko x8Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Od "lepotne maske" te prav gotovo ne...če si se pa še masirala, imaš pa reakcijo.

Niti ne, sam do ram pa tko, sam me vseen vse boli... kot bi bila dons na fitnesu pa bi vse ful povechala - tele tezhe in tole... pa nisem bila. morda je pa tud od mrka...

Pa roka me spet bolj boli (zgleda da se je tale ganglij spet mal premaknil in to -spet- na zivec al kaj). skratka, kot da bi imela eno tono, se pocutim. xDDx

 

<{POST_SNAPBACK}>hehhee, Marsa prišla iz potovanja polna vtisov in opažanj, k da bi bla na Kamčatki x:Dx  xDDx  x:o)x  x:px
x:Dx x:Dx x:px POTOVANJA!!! x:o)x x:Dx xcivx xcivx xcivx
no ja, naslednjič, čez ene 13 let morda, te še celo kdo drug vidi v MB, ne samo izbrani xDDx  x:o)x
xDDx x:Xx x:Xx x:)x :palec: vesda, sam saj si videl, kam bi se tebe vtaknil, ze tko je bilo cist ultrabrzinsko vse in spidi... x:o)x

Drugac naslednjic pa - bi tud jaz hotla se kaksne izbrance videt. x;)x x:Xx :palec:

Pa zdaj ko sem Kamcatko ze osvojila, mi je pih in bom vsak drug dan pri vas (tako da po mojem clo prej kot v 13 mescih). x:px

 

<{POST_SNAPBACK}>:inocent: osebno mam raj viljamovko, pa še to je najbolj brez kopriv x;)x
xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sedaj sem pa dojela :palec: ..ti ne maraš čaja in jaz ne šnopsa..

 

Če mi slučajno zapaše viljamovka, bom pa malo kopriv in kamilic not pomočila...glih toliko, za okus x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Marsa preživela projekt Maribor in se pri tem celo zabavala x:Dx :palec:

 

Aiwa, shit tole, ampak mi je všeč, kako si prenesla... in zagotovo te čaka nekaj boljšega xwizardx

 

 

Jaz sem tudi danes malo trda... sem včeraj ves popoldan nekaj rožljala z balin kuglami... saj paše sprememba po skoraj zaključeni kegljaški sezoni, a je potrebna malo drugačna kondicija, ki pa je trenutno (še) ni :inocent:

 

Aja, pa na linku je dodana še ena haiga x^x

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cocci, :palec:

 

pa tut za Aiwo :palec: , da je takole vzela to zadevo...

 

Smotan dan :o|o: ..sem nameravala na plavanje, pa potem prejela eno uradno pošto, ki me je vrgla iz tira... :xx!:

 

mislim, da me čaka nekaj neprijetnih dni... :o|o: :xx!: ...no in tako si sledijo dnevi, mal lepega, pa tresk po glavi...zdaj je spet lepo na vrsti, ane?

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>O, Marsa preživela projekt Maribor in se pri tem celo zabavala x:Dx  :palec:
x:Dx x:px :palec:

 

Ej, Cocci, razturas s haigami, bravo, kaksno dobro obdobje mas (sam ti bi se v sportu hkrati blestela rada x;)x xDDx) :palec: x8Dx

 

<{POST_SNAPBACK}>... prejela eno uradno pošto, ki me je vrgla iz tira... :xx!:

 

mislim, da me čaka nekaj neprijetnih dni...

:o|o: :sori: skoda... zoprn... xcrossfingx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra, boš našla rešitev, boš videla :palec: Aiwa, sedaj imaš prostor v svojem življenju za nove stvari, vsekakor dobre xsrcx tud jaz sem danes nekam lesena, mah bo že...

dobro jutro vsem xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo,takole....jutro uspešno odrihtano, spila kavico, odtelovadla tasvoje....pridna, pridna xyesx zdej se morm pa mal v delo vržt, obvezno treba po kopalnci urihtat, je polno praha in dlak, moj lubi očitno odmetuje zimski kožušček, kot kuži x:Dx pol ga pa zajebavam kej pa reče ja moje že niso te dlake :eek: pajade, glede na to da so moje tud bol težko, ostane sam še varijanta da jih jaz po svetu zbiram, pol pa jih doma v kopalnico stresem...... x:Dx fajn dan bo dans, že vidim, počutje je odlično tko da....

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še pet dni, pa pičm s škorpijo u Pariz do druzga maja! x:Dx Jihaaaaaa,to bo life! x:px x:Dx Komi čakam, rabm mal odklopa! x8Dx

Lunkice moje, kak ste? :2src: x:Dx Cmoka vsem mojim beybikam! x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:px A sm kero pozabu? Upam, da ne! x;)x :vragec:

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi pa odhajamo v Nemčijo jutri, v moj rojstni kraj, zelo solga pot je pred nami moram priznat da mam kar en cmok v grlu po uni groljivi prometni nesreči par dni nazaj; pa upam da za mojo pupiko ne bo predolga pot, no saj mi gremo na izi, pa se ustavljamo velik tako da upam da bo že,

heh sem pa spet prehlajena matr pa kaj je to z mano, letos se ne morem znebit nahoda, kak mulc vame 3x kihne in eto mi prinese celo gardo viruskov :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

br jutr.

:flower:

no ... a vi vidte kok je ura? halooo. šla sem spat ob 21ih :inocent:

zmatrana sem bla k ne vem kaj. mal sem zmedena dons. tko kukr da iz šoka h seb prhajam... pa mi ni lih čist jasn kaj se je zgodil.

polna sem enih dobrih in slabih vtisov. x:)x

tkole zdele se bom sestavla.... sicer mi bo trebuh raznesl. morm it zdej pa RES tisto taužnt rožo kupt. k teli krči so čist brezvezni, res jih ni treba. x:o)x

uh sej res dons ma brat rojstni dan. :OoO: nč morm kr u akcijo.

lep danček. pa se še beremo. x:Xx

 

hwala vsem za spodbudice. je prov pasal zdele zjutri prebrat, da sem se na noge spet postavla. xsrcx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fajn, no vidis, se bos pa mal spocila, pa mal zase kaj naredila se pa tko... za take kot si ti (pridne in s pozitivno naravnanostjo) se vedno najde kaj, bos vidla. :palec:

 

***

 

Jaz pa s fitnesa. Komaj sem vstala dons, sploh nisem vedela, kateri dan je in kaj in kako, sem hotla kar preslisat uro, 'spricnit' fitnes (tolk se mi ni dal vstat), no a sem se zbrcala iz postelje, pa dbest da sem se.

 

Ful mam enga dela, sam bi blo fajn da bi vsaj 'okostje' za napoved napisala, da me ne ganja spet v nedeljo... pa morda grem s frendico nekaj gledat (pomagat izbirat nekaj)...

 

Ne morem se zlosat alergije.

Kaj zdaj cveti, ce kdo obvlada to?

 

Lep petek zelim vsem! :vio: :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...