Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

:vragec:

 

prshu z vecherje....z eno bivsho.... x:)x

prouzaprou so bivshe she najboljsh.....nbenih obveznosti :vio:

rechesh adijo....pa gresh naprej x:Dx x8Dx

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:flower: jutro. :flower:

tkole. smo se zbudil. zdej telovadt. pol pa na lov za službo.

pa na sosu sem se javla, da nej me kr pokličejo za delat tud dopoldne, k mam cajt zdej.

xsrcx xrosex

no grem kr u akcijo. xyesx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..kar nekaj žensk me je klicalo... ena iz MS mi je na dolgo in široko razlagala svoj primer (menda je dala že čez 300.000 za to, da bi uredila za državno preživnino in dokazala, da ne prejema preživnine od otrokovega očeta, pa se ni še nikamor premaknilo) in želela, da kar jaz za njo še napišem  :o|o:  xrolleyesx ... saj zato pa je tko, kot je... veliko jih najbrž sploh ne pošteka (druge ne upajo pisat, ne vejo kam,...), da jih je sistem nekako 'žrtvoval', ker država ne zna/ne želi/se jim ne da/??? najti drugačnega varovala, da ne bi kakšna zgoljufala s to preživnino ...  :xx!:

 

bi mogl bit več matejčk.. pa bi tole pošlihtale v nulo..

tko kot več mushic pa bi tud obrtniki delal tko kt morjo..

skratka zateglih, pa ne glih zateglih ampak za svoj prav zaguljenih ljudi.. ne da enga neki, sam ne se pstit..

se mi zdi cosma takšna tud pa lia.. x;)x oh.. pa še pa još... tlele se šuhtamo! x:Dx :inocent:

 

marsi en xloveyx ko že ve zaka..

drgač pa vsem ene FULL THE BESTIČNE PRAZNIKE, kter bo doma, kter pa še ne pa pol ko bo, oz. doma, je relativno! x:px

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja, tudi jaz prebrala, :palec: ..in na žalost še vedno aktualno. :xx!:

 

Majčkeno sem se razvajala v Habakuku.. x^x ...pošiljajo lepe pozdrave Marsi x;)x

Eno ful dobro zadevco sprobala :palec: , saj ni res, jaz vsak dan mlajša.. x:Dx

 

Po malem pakiram, gremo na morje.Najprej sem še pomislila,da se bom lahko morda celo malo skopala, pa mi gospod pravi, da ima morje trenutno 13 stopinj.Brrrrr....

 

Tamala ostane doma, ker nima časa iti z nami... xrolleyesx x;)x ...se ma dost za učit... x:Dx

 

Najprej pa me jutri čaka še spomladansko čiščenje... :xx!: ..pa mislim, da ne bo hudega.Izplujemo menda v četrtek zgodaj zjutraj.Smer, Lošnij, Cres... :palec:

 

Uživajte, kjerkoli (in s komerkoli x;)x ) boste..

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

prshu z vecherje....z eno bivsho.... x:)x

prouzaprou so bivshe she najboljsh.....nbenih obveznosti :vio:

rechesh adijo....pa gresh naprej x:Dx  x8Dx

 

zlomk x:)x

xNNx Življenska resnica, ampak naprej si ŽE šou, zato pa je bivša, je pa zabavno zvedet kako napredujejo (bivše)... al karkol že.

Vidmo zvečer, mam darilce

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>.... in želela, da kar jaz za njo še napišem  ...
x:o)x xrolleyesx (*znano taksnole)

 

<{POST_SNAPBACK}>eno lovko odrezal, šta se mora nije teško a šta se mora se mora.
haha, kako ti gledas na stvari... x:Dx x:px

 

<{POST_SNAPBACK}>.... potem sem se pa spravila plesat (jaz!),
Hehe, :vragec:, pa gremo lepo po vrsti..... leski moji neplesoci... x:Dx x:Xx najprej maconca, pol alianca, zdaj pa se coccinellca, hehe, mars ze ve, da bodo vsi vzplesali... x:Dx x:o)x x;)x

 

Objavljeno imam še eno haigo
x^x :palec:

sam zakaj pa zadnja? :8):

 

<{POST_SNAPBACK}>

marsi en  xloveyx ko že ve zaka..

drgač pa vsem ene FULL THE BESTIČNE PRAZNIKE, kter bo doma, kter pa še ne pa pol ko bo, oz. doma, je relativno!  x:px

x:Xx Tud teb Mushi! :palec: Dbest praznike in cimbolj se spocij, nic tezenja in zivciranja, sam izi scena - zmenjeno? xokx (*se bos ze spomnila name in na tole, pa bos tedaj vedela zakaj). xDDx

 

<{POST_SNAPBACK}>

Majčkeno sem se razvajala v Habakuku.. x^x ...pošiljajo lepe pozdrave Marsi

Ne morem verjet da so si me zapomnili? Mislim prav spesl rekli? x:Ix x:Xx

Wow... aja, saj imam pa sicer ene predloge... x;)x :vragec: xchatx xinnox

 

Fajn se mejte!

13 stopinj?

Slisi se... hm, zanimivo... xDDx x;)x

se zame ene 13 krogov pliz. x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....................(majchko dobim?) :hepko:  :hepko:  :hepko:

onix.....tis tko k....k.....k......k en poldrag kamen x:)x  x:o)x

 

zlomk x:)x

xNNx Tale ti sicer ne paše k nicku, h karakterju pa tolk bolj x:o)x

:vragec:

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dober dan. :vio:

oblikujem, pisem, posiljam, ... vabila za uradno otvoritev slovenskega trga podjetja GOH. :vio: pride namrec Dr. P. Flanagan - genij, ki je ze pri kot mladoleten delal za pentagon. pri enajstih letih naredil detektor nuklearnih glav. pri 13 letih naredil neurophone ® , ki pomaga gluhim da slisijo, in za naso Zivo vodo (FHES) je potreboval vec kot 20 let. No, 7 maja bo govoril verjetno tudi o tem!!

zelo priporocam da si nudite poslusanje genija kot je on!!

vec je na forumu GOH Slovenija po - predavanja -

in doktorju na: - ali lahko celice zivijo 4x dlje - intervju z dr. Patrick Flanaganom -

 

lepo.

fajn mejte!! :palec:

 

za praznike pa DIIIIHAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTT zrak, pa zdravt svojo psiho x:Dx x:Dx x;)x a me kdo povabi kam???? :inocent: x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>se mi zdi cosma takšna tud pa lia..  x;)x oh.. pa še pa još... tlele se šuhtamo!  x:Dx  :inocent:

 

:irs: kwa a taka zakajfana zvenim? :wOOt:

Tudi tebi vesele praznike x:Xx

 

haiga! hawk! x:Xx

 

Astra -srečno pot, pa lepo se imejte x8Dx

 

moram gret zdelele...me že preganjajo-...

 

x:Xx en najs dan vsem....

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O fuck, sm jz zmatlana ze ene dva dni...zdej sm pa se papico za otroke pojedla, zdej bom pa itak drop dead... :xx!: x:o)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

he he...devica x:Dx ...js bom tud drop dead...čez kakšen mesec.... x^x

 

čez pomanjkanje dogajanja se res ne smem pritožit...ampak je pa precej enostransko.... x:Dx

 

vsi, ki greste na počitnice, pa ostali tudi-uživajte na max.... :palec:

 

cosmica, da ne boš sama sebe kje srečala in se prehitela x:Xx x;)x

 

marsa, men tud občasno jezo in bes iščejo tele vesoljske konstelacije...tam nekje, po čisto zadnjih lejerjih xcivx x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> Hehe, :vragec:, pa gremo lepo po vrsti..... leski moji neplesoci... x:Dx x:Xx najprej maconca, pol alianca, zdaj pa se coccinellca, hehe, mars ze ve, da bodo vsi vzplesali... x:Dx x:o)x x;)x
x:Dx

to po moje zaradi mrka x;)x

x^x  :palec:

sam zakaj pa zadnja? :8):

vsaj za nekaj časa...

Človek si pač izbere avtorja in ga obdela v sklopu, potem pa se loti drugega. In mojega materiala, ki ga je 'videl', je bilo takrat (pred dobrim mesecem, ko sem pošiljala) samo toliko.

 

Hvala vsem še enkrat za čestitke (Mateja x:Xx , cosma x:Xx ), me veseli, da se je nekaterih dotaknilo :vio: :palec:

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Konec službe... jupi!!! Zdaj pa malo dopusta in en retreat ;). Ma kaj malo, šele naslednji torek bom doma!

 

Grem kupit zagrebške, k mami na kosilu (če pa skoz vabi), zvečer menda na drink, jutri pa pakiramo pa na "dopust".

 

Vsi uživajte! x:Xx :palec:

 

Če me kdo išče... sem na Smolniku! x;)x

Angeli smo,

a le z enim krilom.

Da bi mogli poleteti,

se moramo objeti.

 

http://igrivavila.blogspot.com/

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kwa sm dons na vseh koncih.

ful je kulski dan.

kr skoz sem zuni. pa mal pridem sm. pa grem spet vn. sploh ne zdržim not k je zun tok lepo. :flower: :flower: :flower:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...