Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

cist sem slabe!!! po 20. letih imam prvic takole alergijo... cist ful, ze skor pocajtam, pa spet jovo na novo.

Pa ker ne vem od cesa!!! Nic tacga novega ne vnasam oz. sem vse prechekirala, pa ni nic takega.

Od alg ni, ker sem ze prej (*mozno pa je, da dodatno mal vpliva), od sonca ni (ker zadnjic nisem imela nic bolj, kvecjemu manj), ce je od enih kozmetik, ki sem probala nekaj, zakaj imam spet zdaj to, pa se ze nekaj cajta ne mazem... Joooj, za znort, no! :||

Pa ker tocn vem, kako to poteka! in zdajle bo vroce, svicas, vse... pa ono rezhe in srbi po faci.. :(

Butast! :xx!:

 

In dons je Mimi pobruhala naso posteljo (ravno par dni nazaj sveze preobleceno), obe deki, rjuho... :o|o: xrolleyesx :xx!:

 

In pred 10 minutami sem po tipkovnici, miski, enih kablih in pomembnem pismu in dokumentih polila 3 deci cedevite z limono in soljo. :P

 

Zdaj grem pa sivat na edine hlace, kjer tega se ni, tale blagec, da se na popku ne dobim alergije zarad kovinskega stilcka. xrolleyesx

 

Fak. :mad2:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Juhu spet doma :hepko:
heeeejjj, welcome home x:)x :palec:
<{POST_SNAPBACK}>cist sem slabe!!! po 20. letih imam prvic takole alergijo... Pa ker ne vem od cesa!!!
tole z alergijami letos res nekaj čudnega :o|o: xrolleyesx ...jaz sem prejšnji teden imela prav tisti suh kašelj, kot kakšna alergija, skoz me je nekaj dražilo na kašelj, pa oči rdeče in kihala... že tudi kajvemkolk let nisem imela kakšne alergije... zdaj pa še Daša, ki pa še sploh nikoli ni imela alergije... kiha, smrka, oči se ji solzijo... pa od drugih tudi slišim, da se jim pojavljajo alergije, ki jih že več let niso imeli ali sploh nikoli... x?x :o|o:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

tole z alergijami letos res nekaj čudnega  :o|o:  xrolleyesx ...jaz sem prejšnji teden imela prav tisti suh kašelj, kot kakšna alergija, skoz me je nekaj dražilo na kašelj, pa oči rdeče in kihala... že tudi kajvemkolk let nisem imela kakšne alergije... zdaj pa še Daša, ki pa še sploh nikoli ni imela alergije... kiha, smrka, oči se ji solzijo... pa od drugih tudi slišim, da se jim pojavljajo alergije, ki jih že več let niso imeli ali sploh nikoli...  x?x  :o|o:

ja, res je nekaj, mene tud kar dushit zacne na trenutke, tud alergijsko (kot se spomnim iz otrostva tega filinga), solzenja oci pa nimam vec, pa nosa... sem letos pa tegale imela mal manj, mi je zgleda spet na kozho bolj udarilo (prejsnja leta pa na sluznico).

Shtala v glavnem.

Pa tolk sem bila vedno ponosna na svojo kozho, pa da sem se sama pocajtala alergij.. Na! zdaj pa tole! :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, a si poskusila z obkladki iz preslice? Glede alergije na koži imam izkušnje, zato ti lahko povem za par for, samo ne vem kolk in kako hočeš... x;)x
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Marsa, a si poskusila z obkladki iz preslice? Glede alergije na koži imam izkušnje, zato ti lahko povem za par for, samo ne vem kolk in kako hočeš... x;)x

 

Lepo julijana, cestitam! :palec:

Tudi osebno poznam veliko zelisc, ki delujejo protialergijsko, tako za kozo, kot tudi za organe. Vendar je vecinoma vse to kurativa, Marsa pa rabi preventivo(kolikor jaz razumem). Namrec, zakaj zdraviti in lajsati, ce lahko preprecis in je seveda bolje?

Osebno ti svetujem obisk pri zdravniku in mu povej, kaj te tezi.......bo ze vedel, kaj storit, ce je dober! Obstaja namrec protialergijska injekcija, ki zadostuje za zelo dolgo casa in ravno tako tablete, ki niso antibiotiki in niso mocne, itd,....

 

Sicer pa lepi pozdravcki vsem forumovcem! x:)x :palec:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lepo julijana, cestitam! :palec:

Tudi osebno poznam veliko zelisc, ki delujejo protialergijsko, tako za kozo, kot tudi za organe. Vendar je vecinoma vse to kurativa, Marsa pa rabi preventivo(kolikor jaz razumem). Namrec, zakaj zdraviti in lajsati, ce lahko preprecis in je seveda bolje?

Osebno ti svetujem obisk pri zdravniku in mu povej, kaj te tezi.......bo ze vedel, kaj storit, ce je dober! Obstaja namrec protialergijska injekcija, ki zadostuje za zelo dolgo casa in ravno tako tablete, ki niso antibiotiki in niso mocne, itd,....

 

Sicer pa lepi pozdravcki vsem forumovcem! x:)x  :palec:

 

Samo ona ZDAJ, ko že ima alergijo, potrebuje kurativo :inocent:

fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thanx, ampak ce kdo pozna vse cake tele alergijske in kako ravnat, sem to jaz. Npr. ravno zarad alergij si ze 15 let delam sama kreme... ker ne maram onih... kemije pac. ampak mi gre na zivce, da sploh moram kaj.

Pa ne da se mi.

Ko se kdo spece, prva priletim... Ko pa se jaz, najbrz tud vem, kaj pomaga, ce za druge vem, a sebi ne napedenam... kar nekaj odstekano *cakam*... morda si mislim, da bom kar z mislimi ubodla, ko sem taka frajerka, najbolj pametna. x;)x xDDx

 

Navadno si pa v teh primerih (tele kozhne iritacije) ubodem tonik iz blagega kamilicnega caja s kapljico limone (to meni najbolj ucinkuje).

Preslica utegne pospesit zadeve... sicer pa tud tavzentroza pomaga.

Pa petersiljev caj (ma saj sem napisala pri alergijah na Zdravju vsega boga po mojem).

Skratka, ni to, da ne vem, ne znam, je to, da... sem CG pa se riba, pa se kovaceva kobila. :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Verjamem, Marsa!

 

Si ze kdaj poizkusila kombinacijo svojih obkladkov in zelenega caja? Mislim, da bi pila zeleni caj, poleg obkladkov na kozi?

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se tice kovaceve kobile, ne verjamem x:Dx , da si pa CG in riba, pa je zelo fajn! x;)x :palec:

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav svima!!! Evo mene še mau v službi pol pa ven na kresanje. x:Dx x:Dx x:Dx .

 

No ko je glih Aakhut najavil koncert, bi rad še jaz najavil skupino Queens Of The Stone Age, 31. avgusta 2005 že drugič v LJ.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobar jutar! xDDx

 

Mal chukast gledam se, bi lohk se mal produzhila spanje, sam ko se 1x zbudim, se mi ne da vec valjat tam in kar vstanem.

Dons sem mal prej prisla dam, okol 6h ze. xDDx

 

Ful je blo dobr, muzka cist po mojem okusu, Rus je res raztural, totalno dobr je rolal, me je kar razmetaval. Tolk plesala spet!! x8Dx

Kljub temu pa se ne spomnim, kdaj sem nazadnje tolk sedela.

Tolk je blo namrec vroce in ni blo zraka, da je teklo z mene, lase sem mela mokre, kot bi me nekdo z vedrom vode polil, tko da mi je bilo prav nujno si vzet mal pavze vsake tolk.

 

Sem se pa tko nekam samo pocutla... no saj itak sem vedno sama, mislim sama grem ven in sama zuram, itak srecam frende in vse in tako mi ustreza.

No vceraj pa nekak... kaj jaz vem... sem se pocutila tko, kot da bi bili vsi na tripu nekaksnem skupinskem, razen mene. xDDx x:o)x

Tko da sem sla prej dam kot ponavadi, pa se ob odhodu so me na en after vabili (v bistvu kar z dveh koncev), ces, pocakaj pa to... a jaz, ko se odlocim, se sam spokam.

 

Tko da sem bila vesela, ko je Onix pristopil in sva se tako 'spoznala' (saj baje sva se ze poznala mal enkrat xDDx), pol sva mal plesala, pa se na pir me je castil, hvala ti, Onix, naslednjic sem pa jaz na vrsti (vceraj sem imela dost piva). :palec: xcheersx

 

Hvala tud teb, Aakhut, za gest listo! x:Xx (res nisem smela vcer zamudit, tip zakon rola! x^x)

 

***

 

No zdaj sem pa spet pred vecnim problemom... kaj kuhat? :sori: xnckrivx xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

žuristična marsa x:Dx :palec:

 

končno dočakal lepe dneve in normalne temperature...danes bla že 2uri na biciklu, pa tako lepo je grelo sonce...od mene pa teklo x:Dx ...pa skoz nekaj delam in muvam, še na netu nisem bla že 2 dni :eek: ...ko da sem na kuri odvajanja x^x

včeraj špilala biljard...katastrofa v koncentratu....ko da bi prvič u lajfu vidla palco in kugle...take blesave sem delala...zgrešila zihr pozicije pa same take bedaste....danes sem se vsaj naspala....pa vsak dan nekaj za službo nardim...evo, uhvatio me deloholizam :sori: ....dans popoldan pa na fusbal tekmo...mal se dret in navijat...odlična terapija za sproščanje stresa.... xsuperx

 

mejte se max fajn x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

od mene tud tece, sovrazim vrocino. :xx!:

 

Biljard!!! ves kok sem ga rada igrala vcasih!!! ma nisem ga ziher 10 let igrala, dbest! :palec:

 

Jah, zurerska, tko se kar. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

he he...biljard in tarok sta mi itak edini normalni (vsaj po mojih kriterijih x^x ) družabni igri.... x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no saj tole... ne maram teh iger..

recimo ko se je slo monopoly, kaksen dolgcajt! xrolleyesx (*fajn je sam na zacetku, ko kupujes hotele, pol pa ne, ko mors cakat pa taksno :xx!:) x;)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri monopoliju sem ve4dno hotela le Severno, Srednjo in južno Dalmacijo, za ostalo mi je bilo ravno...

 

 

Sem se pa včeraj pustila zvabit na golf igrišče v Arboretum. V bistvu sem vedno imela zadržke do te igr (snobizem , juppiji pa to), ampak, res pa je , da ko enkrat probaš, te stvar potegne. Drag špas, ni kaj. Mogoče pol, ko bom v penziji.

 

Sicer pa eno samo zabušavanje , zdajle se menim s kolegico, da greva na pistacijin sladoled na Pločnik. Mljask! najboljši sladoled v LJ !

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je tud dons zadisal - sam pol sem nanj pozabila.

Jaz mam tud rada pistacijo, pa malago. Sicer pa mam najrajs vanilijo in cokolado, sadnih pa ne maram.

Aja, najrajs mam v bistvu jezka. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

baje so na Rozniku vceraj nekoga zastihali. :sori:

da je blo 25.000 folka! blazota, men se jih je ze v K4 zdel tolk! x:o)x

In ful mrtvih na cestah spet, ful mladih... :V:

... ni mi blo treba kuhat dons. x8Dx ... smo sli na kosilo... ker je sel mitja pol delat.

Jutri gre pa tim v aqualand, blagorcek, jaz bi sla tud! xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cau vsem skupaj!!!

Doma. Blo super, super, super!!! x:)x x:px x:px

Prevozili okrog 1300 km, bila v Bosni in Sarajevu prvic v lajfu, ful fajn folk spoznala, .. ah, polna vtisov v glavnem.. Zdajle vecerjo cakam, pol pa tus in kar v posteljo verjetno, sem cist mrtva.,.. Smo vozili danes direkt, 400 km po avtocesti...

V glavnem, se skuliram, pol pa jutri spravim brat kaj se je vam dogajalo x:)x

 

x:Xx x:Xx x:Xx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, saj res!!! Dbest! :palec: x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...