Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

Aliana, WB :palec:

 

Danes je bil en tak luštkan dan, vreme pisano meni na kožo, pa prvi letošnji piknik.

 

Koliko enih ptičkov sem videla, prav super :2src:

 

Malo me je sonce v fris zažgalo, a nič hujšega... sem se preventivno namazala, a je najbolj izpostavljeni del vseeno pokasiral nekaj rdečine x:Dx

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>

...ptičkov...

:2src: xcivx xcivx xcivx

 

Malo me je sonce v fris zažgalo,

sonce, rdecina, vrocina, svicanje, kap zadevanje??? :xx!: :mad2: :switz: :bomb:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:o)x  x:Dx

nič takega, sem jo precej bolje odnesla, kot ti zadnjič  :vragec:

x:Dx x:o)x :xx!: to ti pa verjamem... saj me se dons lohk *pece* (ce se ufuram.. x:o)x - ne saj ne, ce se recimo popraskam al kaj tacga...).

 

sam!!! :vtz: joj, jes!!!!!!!!!!!! (*za ta aspekt) imam dbest regeneracijo (venera v 6. hisi v trigonu z vladarjem ascendenta x^x, hvalabogu da mam to!!! ker z marsom pa je slednji v opp... :sori: to so pa mdr. poskodbe, opekline itd.)...

 

ne morem pa verjet, da mam dejansko 'rjave' (zame) roke! :eek: halo!!

Se dobr, da sem se s sentjanzevko namazilila dobro 2x... sam ma mal tak ... 'zagaten' vonj... pa moti me mastno... :sori: sam suho pa tud. x:o)x

 

***

 

tamal gre jutri v one bazene dzazne in tole... in kaj sem zdajle? pol ure ga strigla strasne chupe, kostrun scena... (*ni pustil fotknit), *tikpreddredsi*... cetvorno strizenje...

 

In me vse srbi od las, je pa vso toplo vodo porabil...

Pa se lacna sem ratala. :o|o:

 

Dons so bli pri vseh mizah cist vsi debeli.

Jaz pa mam majico 'fat'... sploh nisem bila pozorna, mi jo je tamala dala... pa pravi tamal, haha, glej, fat pa to, si debela... in pomislim, se dobro da nisem debela, se prav imam lohk napis fat.

Po drugi strani pa bi bilo kul, ce bi bila total debela in bi imela recimo majico slim.

aja saj je oni en ze... xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xNNx Marsa :palec:

Prijetno je srečat nekoga, ki je par generacij bližje od povprečja K4, žal pa (dobra) glasna muska onemogoči komunikacijo. Mogoče več sreče na Metelkovi?!

 

After pri ZOOju, jaz pa v službo in zdaj končno doma...

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

takulele... jz se odpravljam spat.

zmatrana sem... pa sem še kr bulila u tv. zjutri bom spet presilšala budilko. no ja nč hudga... sej nam nč zamudila. dobr bi blo da se mal začnem za izpit učit. sem rekla da mam cel teden... pa je že pondelk... halooo kje je pa tist tedn k sem misnwa da je? :inocent: x:Dx

 

nočko vsem skupaj.... x:Xx x:)x

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrosex dobro jutro xrosex

 

kwa je krasn dan xrainbowx me je mačka zbudila k je bla lačna. kulj. bo vsaj kej od mene. dons k je pondelk, se bom pa spet mal na stepr spravla. nisem bla par dni. xangx lenobca.

dons tastari pridejo domov. sej je blo lepo brez njih. sam sm kr vesela da prideta. :wOOt: x:o)x

 

vsem skupaj še en krasen praznični dan x:Xx x:Xx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heheheh dans majo mačončki in makčice zgleda bujeje na skrbi...heheheh :8):

jest se zdajle crkljam ob kavici..taveliiiiiiiiiiiiiki šalici namreč....Moja razvada, k jo ne dam nobemu,lahko samo delim..) :palec: x;)x

 

Gremo naprej..ugotavljam,da si sam na svetu...Huda ugotovitev ne? x:Dx

 

Želim reči, spoznala sem spoznavam.....vse skup je NULA....

Naredila bom en globok rez.....vse pustila za seboj in zaživela brez vseh juhuuu naprej...Žalostno a tako mora bit..mi bo lažje....pol manj bom obremenjena in mislim,da bom le tako lahko zadihala kot je potebno!....Navsezadnje sem sama tista jaz....

 

 

To je to..... xDDx x;)x x:Dx

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dan x!x

Bili na Bledu včeraj. Madonca, kako lahko folk preživi tam? Domačini mislim??

Preden pa šli zaprli psa v vrt x:Dx x:Dx mu naredili šotor x:Dx x:Dx (sosedi crkavali od smeha), seveda na vrtu še nič ne raste(tip vozi že teden dni zemljo :vragec: ) Sem se režala, ja ..mi pa na vrtu gojimo takšno zelenjavo, da lahko v sili klobase delamo x:Dx x:Dx (črni humor seveda)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha, Nataly, x:Dx x:Dx, *pasje zgodbe*... x:o)x x:px

 

Onix, ti pa kar direktnega v sluzbo? Dober si! :palec:

OK, vazi za pir naslednjic. x:)x :palec:

 

Aiwa, a doma mas steper? :eek:

 

Lep dan vsem skupaj! :palec: :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x8Dx Sem brala, da te nekaj alergije jezijo.

Nekaj že mora biti, ker smo tudi pri nas vsi nekaj kihali, solzili oči, smrkali. In to MI, ki v življenju nismo imeli alergij :vragec: x!x Jaz sem temu fino rekla prehlad x;)x potem pa si le priznala...ok. ni prehlad, klinčeva alergija je..

Je boljše zdaj..minilo samo od sebe.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj... sem racunala na tole mal...

je rekel free, daj jo nazaj, no jaz sem naredila nekaj podobnega - sem se oldocila, da se ne bom obremenjevala in da je pet posto ne sljivim in sem jo cist zignorirala, ji odvzela tezho.

In danes je skorAJ OK.

SAM! - vceraj sem pozabila alge vzet. Fak, zdaj pa ne vem, morda je ipak zarad alg oz. se pac pucam al kaj tacga..

Ker to je v bistvu edino 'novo'...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem videla tisto Free-jevo. Dobro tole..daj nazaj x:Dx

No, saj boš videla..ej..če še kaj hujšega ni x;)x x;)x

 

Sem se spomnila zdaj še tole..včeraj na Blejskem otočku..ful vrsta za želje(zvonenje in to)..pol pa zvon noče zvonit..stari možakar se trudi in trudi..poskušajo drugi...pa nič..Si nisem mogla pomagat- jezik srbel pač, da ne bi komentirala: Niso bile prave želje...

Me nekam jezno folk gleda in potem poskusi moja starejša..najprej nič..potem ji rata.

In opet mene: Zdaj pa previdno z željami, lahko se ti uresničijo x:Dx x:Dx (folk opet čudno gleda)..

Sama nisem nič zvonila..(me moj čudno gleda x:Dx x:Dx in mu zato rečem...preveč želja..pa ne vem, katero bi postavila na prvo mesto x:Dx x:Dx )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jezik srbel pač, da ne bi komentirala: Niso bile prave želje...
xDDx :palec:

Saj. Jaz sem tud taka, ce je kaka zelja, si jaz potem zamislim recimo samo - da bi bilo vse kul.... ker itak - kaj si pa zelim? tacga? x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

Ne vem, kaj se nekam dosti strinjam s tabo - nič ribjega nimam(razen hčerke x:Dx x:Dx )

Tako, da bo menda asc kriv x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helou, everybody.. x:Xx

 

Nat, ko te glih vidim tukaj... x:Xx ...kolk se mi je fajn zdelo..moj gospod se nekaj muči z enim poslovnim partnerjem, oni ga non stop gnjavi,še na dopustu, pa končno rečem, dobro, v čem je problem...

Eh, ene sadike samorodne vinske trte rabim, pa ni šans, da bi jih dobil...mala mlca, pravim, čak, bom jaz eno lunatko poklicala, ziher jih dobim...in res. :eek: Nat pravi, čez pol ure ti javim... x:Dx ...in jih seveda ima... x^x :palec: :palec:

 

Jutri grem v Haloze... x^x x:Xx ...se še javim, da se zmeniva, kako in kaj..

 

Sem potem sam mal pokomentirala, no,pa maš tvoje visokospoštovane vinarje, ko pa res kaj rabiš, so lunatki tukaj.. :palec: :palec: :palec:

 

Drgač pa, fajn blo na morju, čeprav je Kvarner pokazal svoje zobe....smo se vsi hrani odrekli za en dan... x:Dx

 

Sonce, veter, borovci na Lošinju...kaj češ lepšega... x^x xsrcx

 

danes sem pa čist mrtva... :xx!: nimam pojma, zakaj...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutro!

Kolk so lepi te prazniki no x:Ix

Sem ze odlaufala svoje. Zdaj bo treba zjutri zacet tect, ker prejle je bilo ze ful vroce. Zdaj so me pa seznanili, da gremo ob enajstih na ena jezera cez mejo ( belopeška ali nekaj podobnega). Pa bodo spet minile ene 4 urce x;)x

Sej je prou, jutri pa spet Lj >_>

 

Aiwek, ful si pridna ratala s tem steperjem, a se nic ne navelicas? Ker jaz sem se sobnega kolesa v dveh mescih xrolleyesx

 

Te majce s hecnimi napisi so mi pa ful usec. Na Marsi fat je sploh fajn x:o)x x:Dx Moja znanka, vsa ponosna na svoj gestel, je mela pa: Don't be jelous cez joske xrolleyesx

 

:flowerface:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:palec:

Ne vem, kaj se nekam dosti strinjam s tabo - nič ribjega nimam(razen hčerke x:Dx  x:Dx )

Tako, da bo menda asc kriv x:Dx  x:Dx

eh, saj jaz tud nimam nic ribjega (razen sonca, lune, merkurja, marsa in kirona) x:Dx x:o)x

Jaz sem v razumevanju lohk ribja, sam v mnenjih sem pa skorpijonska - ce razumes. :)

 

<{POST_SNAPBACK}>

Sem potem sam mal pokomentirala, no,pa maš tvoje visokospoštovane vinarje, ko pa res kaj rabiš, so lunatki tukaj.. :palec:  :palec:  :palec:

x^x :palec:

 

Hoj Astra, WB!! x:Xx

Borovci, morje... :sori: x:((x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Aiwa, a doma mas steper? :eek:

a sevede. sej so ful pocen. pa ful d best. če zuni dežuje pa se mi ne da ven. če se mi ne da it sama ven... vedno je pri nogi. x;)x ni treba kšnih fitnesov plačvat pa tko. pa nč placa skor ne vzame... čeprov mam jz velko sobo...

mah men je d best met tole zadevco doma :palec:

fajn se lahk prešvicam, pa me nben tak k nočem ne vid vso paradajzasto u glavo x:Dx x:Dx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jutro!

Te majce s hecnimi napisi so mi pa ful usec. Na Marsi fat je sploh fajn  x:o)x  x:Dx Moja znanka, vsa ponosna na svoj gestel, je mela pa: Don't be jelous  cez joske xrolleyesx

men je pa mal zoprno imet kaj na joskah. pa ne maram prevec spolnih asociacij raznih in tega... sam so mi pA vsec dobre fore, pa crn humor mi je vsec, okol sem padla za majicami, ki so jih v Mladini furali, neboticnik pa kdor ne skace ni slovenc x:o)x - sam je pa ne bi nosila...

Super, dbest se imej na jezerih!! :palec:

 

<{POST_SNAPBACK}>a sevede. sej so ful pocen. pa ful d best. če zuni dežuje pa se mi ne da ven. če se mi ne da it sama ven... vedno je pri nogi. x;)x  ni treba kšnih fitnesov plačvat pa tko. pa nč placa skor ne vzame... čeprov mam jz velko sobo...

mah men je d best met tole zadevco doma :palec:

fajn se lahk prešvicam, pa me nben tak k nočem ne vid vso paradajzasto u glavo x:Dx  x:Dx

dbest, se strinjam! jaz zal nimam placa niti zase (recimo za tibetance), kaj sele za kako napravo. no jaz bi imela pol kak orbitrek.

So ga imeli frendi v kostanjevici, sposojenega, pa ga noben tud pipnil ni... jaz pa sem bila tam eno popoldne na obisku in sem jasno prec morala probat in tam tist sopat. xDDx

Tko da, ce bi imela doma, bi se ziher spravila, ce drugega ne, me tist konj nenehno pol opozarja, ko bi ga gledala. :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jutro!

Aiwek, ful si pridna ratala s tem steperjem, a se nic ne navelicas? Ker jaz sem se sobnega kolesa v dveh mescih  xrolleyesx

mah lahk bi bla bl. zdej ga par dni nisem niti povohala.... lenoba lena... :o|o:

 

<{POST_SNAPBACK}>dbest, se strinjam! jaz zal nimam placa niti zase (recimo za tibetance), kaj sele za kako napravo. no jaz bi imela pol kak orbitrek.

So ga imeli frendi v kostanjevici, sposojenega, pa ga noben tud pipnil ni... jaz pa sem bila tam eno popoldne na obisku in sem jasno prec morala probat in tam tist sopat. xDDx

Tko da, ce bi imela doma, bi se ziher spravila, ce drugega ne, me tist konj nenehno pol opozarja, ko bi ga gledala. :D

ja sej si rekla da mate ful mal placa. sam recimo stepr ga vzame tok k ena škatla za čevle. pa če maš še unga brez roča ga res lahk daš kamr češ. no jz mam tega z ročm da se lah naslonm oz. za ravnotežje.

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne stekam, kako je lohk tok majhen. :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...