Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

ufffff.. kaj berem alergije razno razne.. :sori:

hm.. naj se pohvalim al ne.. x:Dx :inocent: da mene tud sonce totalno spražilo po faci pa rokah, še zdaj čutim tako toploto/vročino, pa to je blo v soboto v Portorožu sva se fino šetkala ob morju normalno brez kremne podlage, pol smo se doma mazal z onim kaj že.. ma se zdle ne spomnim, prav za tole je pa pike insektov in to.. fino hladi.. ni pa neki čudežnega, da bi kr nehalo žgat.. edino to sem imela doma.. pol pa kej sonce name posije bi kr tulit začela tak mi žge pa kožo skup vleče, se pa iz rdečga počas spreminjam v rjavo.. indian woman heheh...

prazniki so bli prekratki kot vedno... :C:

mal sva se po Dunaju potepala pa šla pogledat Schönbrunn..

palačo, zoo, sem se mogla izživljat mal z aparatom, pa slikat medvede na 1001 način, ko so pa tak fajni!!! pa kaktuse sva gledala, pa ono džunglo zraven.. je en tak rastlinjak, pa šla v labirint, pa skakala sem po enih takih kovinskih ploščah, kot da si na ksilofonu.. mmmm fajn, sam utrudljivo (ne tole skakanje, to bi še 3 ure, če se mi ne bi zdelo da bi me pol kdo mal čudn gledu, utrudljivo tolk prehodit, pa taka gužva pa to)... itak nam je še tolk stvari ostalo.. med drugim ena tak glasbeni muzej k se lahk mal izživljaš not, pa en muzej tak freaky in sinagogo morm videt... pa svašta, sam ko sva tam tolk časa zabila pol tak ni blo več po peti uri nč odprt.. gužva pa taka tolk folka,... sva rekla bova šla enkrat tko, ko ne bo praznikov, itak bo gužva tud, sam mogoč mal manj.. ma to mene full utrudi.. pa skoz gor ko sva se vozila poslušala Neila Younga pa dol tud neki.. čist nora na folk musko zadnje cajte...

drgač pa poležavala doma, pa prala poletne cote in peglala peglala....

mal že čutim tole v okicah... alergy.. se vsak jutr z zaspančki zbudim, čas da najdem tablete proti alergiji, obenem se prepričujem da mene pa že ne sme več, da to nč ni, da tega nimam! Pa da mi nč ni.. jutr en tak finomehanični pregled na telesu.. pfej.. al kad se mora...

 

Ampak dones pa na Marka Knopflerja.. x:)x jeeeeeeeeeee! Se full veselim!

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

:wOOt: mela enga frenda na kavici glih...se nisma že fuuuul cajta vidla pa je frajer kr uleteu, k je slučajn tu okol hodu.........to mi je tk fajn, po tok cajta, pa tk na izi, debata steče, povno zajebancije, kot da sma vsak dan skupi, ne pa da se že skor eno leto nisma vidla...fajn se mi zdi, k večini je najbrž kr nerodno mal, da bi po tok cajta se kr na vrata narisali, sm res ful vesela da je tk, pa ni kajga tistga čudnega občutka pa k ne veš ka bi reku pa to.....super :palec:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud mene je vrgel očitno tale cvetni prah, nos čisto zamašen, kar curi in celo noč nise,m mogla spat. pol me je pa še zob začel bolet. Sem vstala in ruknila en Tramal, pa je blo hitr bolš. Sicer sem na postu, da mal spravim vso to svinjarijo s telesa, morda bo pomagalo pri težavam s cvetnim prahom. Delam 10 dnevni post z javorjevim sirupom, limoninim sokom in cayenskim poprom-vse bi šlo, če tega pekočega hudiča nebi bilo treba dat notri. Počutje je pa super. Zdaj pa še malo vtepanja nemščine v trde buče, pol pa freeeeee in na en dolg sprehod v gozd.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:wOOt: tramal :wOOt: men ga je enkrat dohter dav, k mi je zob spulu in mi je not ostalo čuda od korenine, pol se mi je pa vse zagnojilo in je svinsko bolelo...in mi je napisal tramal...enga sm pojedla, sm bla totalno zadrogirana, vse me je srbelo, pa slabo mi je blo.....bolelo pa še zmeri ko vrag......sm rekla nikdar več :xx!:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni je kot analgetik zelo kul, mora pa bit retard, da se lepo počasi sprošča. ga pa vzemem le včasih in še to zvečer, sicer si res zadet. Zjuraj sem bila čist o.k. Očitno ne reagiraš dobro na sestavino tablet, če te je vse srbelo. Drugač je kot analgetik zelo fajn Ketonal forte. Seveda le v nujnih primerih, ker se telo hitro navadi. Je bil enkrat pri meni nek računalniški heker in sem na mizi imela celo škatlo tramala- ga je hotel kar imet, a jih ni dobil. Baje si res kar zadet po tem.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a na ketonal se telo hitro navadi? :OO!: pol sem pa še res ekstra vesela da med zadno menstro nisem nobenga.

tramal... droga... s tem se ga je folk zadeval :xx!: ampak res fuj. men je blo tud ful slabo po njem.

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaaaaa poznam frike, mamo tule presenetljivo narko sceno-kdo bi si mislu, kao selo pa to........uglavnem oni to jemljejo, se namerno zadevajo s tem, k ma baje podobn učink k heroin :eek: svašta, jaz pol ne zastopim u čem je fora, ker men po tem pač ni blo čist nč fajn, smisu droge in zadevanja bi pa naj bil glih u tem da ti je fajn pol :sick:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kva aiwček ketonal ti ješ za bolečine pr menstri? aaaaaaa!!!! tu mač.. to je za take orenk bolečine, ko bi znoru drgač.. x;)x smotka.
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej.jz sm ketonal tud pol tedi zarad zoba....pa tud ni pomagal, z menstro pa nimam težav odkar jem kontracepcijske, prej sm pa tud umrla skor tako mi je hodlo, tk da........drgač se pa na splošno izogibam tablet, čimmanj, sam če pa res kej hudo boli, takrat pa že pol x;)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja valda bolš ketonal k tramal... hehehehe... ja dostkrat sem ketonal vzela. za moje NEZNOSNE krče pr menstri. ker mi je sam to pomagal. me je tko krivil da tud hodt nisem mogla. zdej 2 tedna nazaj sm prvič zdržala brez. ni blo lahko.

 

tramal ma pa isti učink k horse ja. slabo, srbi, bruhaš... dolgčas :xx!:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, sej res ene imajo tud pr m. hude bolečine, zob še štekam, ko kadar boli, boli za umret, uno me pa še nikol tak fejst ni.. sam uživam ne glih zravn.. :inocent:
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja. jz mam tud kontracepcijske pa so bolečine čist iste k prej. nč se ni izboljšal, razn to da vem kdaj menstro dobim. se tud izogibam tablet. ponavad sm med menstro vzela 1 ali 2 ketonala ( prvi dan enega in če je bilo treba 2 dan enega), pa če je bil oreng hud mačk sm aspirinček zjutri spila. drgač pa ne. sam odkar sem nehala kadit teh hudih mačkov ni... razen če je oreng zakajen prostor.
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

boga, se mi kr smiliš.....mene je kr groza da b mogla enkrat tablete nehat jest pa da bi blo isto sranje kot prej :xx!:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px sam enkrat bo pa treba todika.. x:o)x

Jst sem nehala decembra.. sem misla da bom umrlaaaa.. kolk so te tabletke fajne, vse točno veš, kdaj in to in kolk dni.. zdej pa je razmik +- 2 dni.. aggggrrrrrr.. xrolleyesx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja vem da bo enkrat treba :o|o: sam me je res kr groza......k ne sam da me svinsko boli, kot bi mi en trgal vse ven, zravn mam še drisko, bruham, pa to dva dni, nism sposobna nič :xx!:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Helou mujceki x:o)x

 

Sam uzput, men ketonal total štalo nardi v želodcu......total :xx!:

 

Sm še mal v po-dopustniškem razpoloženju, sestavljam vtise, eni precej jasni, eni mal bl zmedeni :inocent: x:o)x . Vsekako se ne bo težko strinjat, da je na dopustu pa na potepih fajn, še posebej, če si in se tud srečuješ s fajnimi ljudmi x;)x

 

Počas bo se treba pripravt za proti LJ, grem na Knoflerja. x:px x:)x x8Dx :palec: :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ačih

sem imela jaz tud hude hude bolečine pri menstruaciji, pa imam zadnje čase mir, mogoče posledica drugačnega načina življenja ;) tko da tabletk ne papcam nič...

sem pa se spomnim imela obdobje ko 3 leta nisem niti aspirina požrla, pa ne zaradi čajev, ampak zaradi principa... ker so mi določena vrsta tablet totalno spremenila življenje in sem iz obupa takrat rekla, ne nič več.

jaz pa danes ful pridna v obeh službicah, pa sem že doma... razmišljam da bi si ubodla še tretjo, ker tule ni tolk dela za vsaki dan :D

ma ja sej vem, samo če imam pa en cilj ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tudi jaz ne žrem tablet, dokler ni nujno (angina ali pljučnica). Imela sem sošolko, ki je imela celo lekarno s sabo, za zdravje pa ni nič naredila. Ne moreš odlagati odgovornosti, marsikaj lahko narediš in že preprečiš sam. Tudi če imam ob menstruaciji tako hudo bolečine, da se zvijam, ne pojem tablete in pika, ker to enostavno ni bolezen! Grem se skrijem pod odejo, cvilim tri ure, Isusove muke pač, sem si jih že s čim prislužila, pa gremo potrpet. Nisem tabletomanka, ni šans. Tudi če me boli glava, raje se uležem in stokam in jokam. Tudi jok pomaga.

ja blagor teb k greš lahk pod kouter. eni nismo mogl vsak mesec par dni dopusta vzet da bi doma ležal. če morš pa u službi bit skoncentriran pa laufat po štengah sem pa tja k utrgan... pa te zram krč u rit prime, pa raj kšn tablet požreš sam da lahk funkcioniraš pa ne bruhaš še zravn od bolečine.

 

 

<{POST_SNAPBACK}>x:Ox Ahhhh....grrrrr..... :V: ....nek spyware al neki mi kompjuter j**e.... :C: Zdej sm pa zalostna.... :V:

xsrcx ne bit žalostna x:Xx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...