Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

jaz sem tud ketonal forte dobila za menstrualne bolecine... pa sva z mitjo porabila enega in pol al kolk, oba za zob sceno. :P

ostale (celo skatlo razen tistega) sem pa zadnjic stran vrgla, ker jim je potekel rok uporabe. x:o)x

 

ne tega zret!!!!!!!!!!!!!!!!

ja, stekam, aiwa...

sam a nisem MILIJARDKRAT tule poudarila ucink tavzentroze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cel forum pozna ze to, ves net slovenski x:o)x...

Skratka, sploh se mi ni dal oglasit, ker ne stekam, zakaj zrete sranja, ce maste doma tavzentrozo...

 

Jaz pozrem pol ketonala pa mi je dva dni slabo in se mi spahuje in sem cist ded...

 

S tem da tavzentroza BOLJ pomaga... pa ce nisem pettisockrat, ce ze ne milijardkrat, kar pretiravam, rekla. :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>...nek spyware al neki mi kompjuter j**e....
uf, veš kakšne štale sem imela jaz s tem... pa imam vse žive neke fire wall in spamkillerje in kajtijaz vem kaj.... samo, je bil menda en že pred tem ušunjan in je veselo čiračaral po računalniku :xx!: ... McAfee jih je sicer našel (tri!), vendar se jih ni mogel znebit (enga zbrišeš, pa ga druga dva nazaj pripeljeta, pa teka jajca)... velik tega sranja se dobi s temi raznimi hotbar in icredimaili... to je še večje sranje, kot virusi :sniky:

 

 

***

drgač pa ... mal me trebuh hoče bolet, pa vroče mi je blo že ful v službi.... joj, kolk je v šolah pasej vroče, ko imamo tista ogromna okna čez celo šolo in sonce direkt tolče not :sori: ... tamali pa zdaj v teh kotlih polno testov pišejo, pa eksterci, matura pa tako xcrossfingx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

bohdej..... x:)x

konc peklenskega vikenda....zdej pa nou peklenski teden.....zachenjajo se outdoorparty-ji x:px x:px x:px

nekak ne morm de bi nehu zhuratdelat..... :vio: :vio: :vio:

za pento sta zhe unadva vse napisala....nedeljski zhur u radovni je biu pa itak DROG(art) x:px x:px x:px ....4-je tipi...................pa 16 pichk x:px x:px x:px

grem dons mal prej spat.....k jutr mam zmenk...z dvemahehe

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>.....zachenjajo se outdoorparty-ji
:palec: hvalabogu, zandjic sem v oni savni skor izdihnila... :P

 

Fajn se mas! x8Dx :palec: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>sam a nisem MILIJARDKRAT tule poudarila ucink tavzentroze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cel forum pozna ze to, ves net slovenski x:o)x...

 

xyesx x:Dx

 

Drgač punce teli Tramali so res droga, opazila pri teti, so ji dajali v bolnišnici, se ji je zbledel,čist adijo je take zgodbe **klofala** da smo vsi samo :eek: pa rekli, da ta ne bo več prou dolg...no pol so nehal s tramalom, pa je dons vse ql.

 

Ketonal sem imela samo za moje kostke x:px ...kolena pa to, potrgane kolenske vezi, pa na smučanju je zlo bedno, če te to boli, no in sem pojedla enega prej, enega vmes pa še enega pol x:Dx ...sm bla kr mal na speedu :party:

 

Kar se tiče menstualnih, pa zadnjih nekaj let prisegam na naproxen, pri nas prodajajo pod Nalgesin, pa mogoče še kaka druga zdravila vsebujejo to substanco. Ketonal je tudi strup za želodec :xx!: Pa refleksnoconska masaža!

 

Sem se šla danes udesit k frizerju za jutrišnji maturantski ples. Če bo kdo tam in me opazil, kako vehementno se držim, da bo vedel da sem jaz x:px

pa ubodla sem ene par sitnic, čeprav sem si sveto zaobljubila, da ne zapravljam.

 

Telovadba 0 :OO!: se moram mal poboljšat!

 

Piko wb x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Sem se šla danes udesit k frizerju

:palec: ma jaz tud moram neki nardit, sem tolk nezadovoljna z lasmi... s tole frizuro... xrolleyesx :sori:

 

Aja, saj res, Macona, hojla, kaksni pripetljaji in klop!!!! :O: x:o)x :o|o:

 

In Piko, zivjo! :vio: (tamal je bil prav tako vceraj v aqualandu)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep haloški pozdrav xsrcx

 

Kolk že obvladam tiste ceste gor in dol, pa mal levo, pa potem spet gor, pa desno, pa... x:px

 

nataly thx, tisti tvoj Š.pa je itaq kul... :palec:

 

Potem celo našla pravo pot v Slov.Gorice, tako blizu doma v resnici, pa kraji, kjer nisem bila še nikoli...

 

Mal utrujena od praznikov, lajf pa s polnim gasom dalje... :o|o:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še en haloški pozdrav x:Dx x:Dx

Astra očitno preživela x:Dx x:Dx sama se narežala danes( moj Š preverjal, če imajo tam izabelo, za ziher pa še njegov sodelavec...zjutraj pa jaz x:Dx ziheraši x:Dx )

Se načakala danes s ta malo pri kirurgih..folk lomi kosti, da je joj..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Eh, ene sadike samorodne vinske trte rabim, pa ni šans, da bi jih dobil...mala mlca, pravim, čak, bom jaz eno lunatko poklicala, ziher jih dobim...in res. :eek: Nat pravi,  čez pol ure ti javim... x:Dx ...in jih seveda ima... x^x  :palec:  :palec:

 

Sem potem sam mal pokomentirala, no,pa maš tvoje visokospoštovane vinarje, ko pa res kaj rabiš, so lunatki tukaj.. :palec:  :palec:  :palec:

 

Astra

 

x:Dx Hudo! :mex:

 

Drgač pa, celo moja velecenjena in hudo zasedena sestra, si je vzela 3 min dragocenega časa, da je poklepetala z menoj. Medtem so me klicali iz knjižnice, da je prispela željena knjiga, ki sem jo rezervirala, sem **odložila** sestro in trk v knjižnico, sem bila čez 5min tam, se mi je knjižničarka x:Dx kok sm hitra.

Ja če neki res hočeš, pol ni ovir! x;)x

 

Kwa oni klop :wOOt: , Macona upam, da mine brez kakih posledic.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo mene spet back! x:Dx Pariz še stoji,ajfl tud,parižanke so še zmer gajstne x:px hrana še zmer za popizdit dobra x:px kva šele pjača! x:Dx Crknen sem ko pes, se morm še mal klimatizirat,sploh kr se tiče joba. x:Dx Bo treba spet mal garat! xDDx heh,ka čmo,sej gre,drgač se pa porine x:px x:Dx :vragec:
[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jaz sem tud ketonal forte dobila za menstrualne bolecine... pa sva z mitjo porabila enega in pol al kolk, oba za zob sceno. :P

ostale (celo skatlo razen tistega) sem pa zadnjic stran vrgla, ker jim je potekel rok uporabe. x:o)x

 

ne tega zret!!!!!!!!!!!!!!!!

ja, stekam, aiwa...

sam a nisem MILIJARDKRAT tule poudarila ucink tavzentroze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cel forum pozna ze to, ves net slovenski x:o)x...

Skratka, sploh se mi ni dal oglasit, ker ne stekam, zakaj zrete sranja, ce maste doma tavzentrozo...

 

Jaz pozrem pol ketonala pa mi je dva dni slabo in se mi spahuje in sem cist ded...

 

S tem da tavzentroza BOLJ pomaga... pa ce nisem pettisockrat, ce ze ne milijardkrat, kar pretiravam, rekla. :P

 

Jaz mam kr lepo Borštnikov brinjevec na zalogi, ko me zvija zarad menstruacije, tko, da se je prov veselim x:Dx x;)x xDDx x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>drgač pa ... mal me trebuh hoče bolet, pa vroče mi je blo že ful v službi.... joj, kolk je v šolah pasej vroče, ko imamo tista ogromna okna čez celo šolo in sonce direkt tolče not  :sori: ... tamali pa zdaj v teh kotlih polno testov pišejo, pa eksterci, matura pa tako  xcrossfingx

 

 

zmer parvim, da ga ni čez prelepo Plečnikovo arhitekturo- tudi v šolah :palec: x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mal prejle šla čez mesto pa v Šiško... pismu.... :eek: kok folka v Tivoliju.... :eek: :eek: :eek: Si loh sam mislim, kaj zamujam... :o|o: ...dobr, sej sem se mela pa drugače lepo... x:)x Jutri bom šele porihtala comp... zjutraj pa planiram it na faks... xcrossfingx

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mal prejle šla čez mesto pa v Šiško... pismu.... :eek: kok folka v Tivoliju.... :eek:  :eek:  :eek: Si loh sam mislim, kaj zamujam... :o|o: ...dobr, sej sem se mela pa drugače lepo...

 

Jah... Mark je raztural!!!!Dober koncert!!Ceprav nas je mejckeno pustil zejne ob vodi, sam all in all...dobr koncert! :palec: :palec: :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja saj res, vceraj je bilo tole....

a ful vas je bilo na koncertu al kaj, fajn da ste se mel fajn. :palec:

 

Upam da je stajerska sekcija varno prispela dam. x:)x

 

Jaz pa dons vstala ob pol sedmih :eek: - je sel Mitja prej delat, ker majo nekaj nujnega, pa sem prej vstala, da sva kavo skupaj spila.

 

Mater kaksno je! :eek: Hudourno.

Ampak fajn, bo vsaj ves ta pelod in vse tole iz zraka mal spral. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Koncert je bil great. Zdaj pa sam se na U2-je pa Springsteena, pol pa lahko umrem. :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zajedali so se v nas trenutki ekstaze,

ko je Mark objemal strune svoje kitare

xmusicx

 

DOBRO JE BILO!

 

Fino je bilo tudi videti publiko, kjer so prevladovali

moški čopi, kavbojke, kaka rutka tu in tam,

usnjene hlače, rokerski stil...

 

dobri stari cajti

 

 

a še veliko bolj čakam na Lošo, da ga slišim 23. !!!!

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Upam da je stajerska sekcija varno prispela dam. /quote]

 

Ja, Štajercov ful! Tud to je poglavitni razlog, da sem šla. Zrihtala sem nam cenejše karte. Mi je blo hecno po dolgem cajtu, da čuješ: Ej, ki si ti zaj? ali pa Ka si ti nor, kak vrei... x:px

Bilo tudi dosti Hrvatov.

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kr dost folka blo na koncertu, se pa vid da smo prišl bolj zarad Dire Straitsov vsi kot pa Markovih solo albumov, dobri stari rock komadi, sploh ko so bli v podaljšku odšpilani.. x:px Tistih kej dost ne poznam, komadov od njega iz samostojnih plat.

Hm.. jst bi šla pa še na Black Sabbath preden oni umrejo! x:Dx Samo če bi bla šansa nekje tko bit, da nimaš debilov pred sabo, al pa ne v tisti gneči notr si, pa te vsi neki zbutajo. Tokrat sva sedela na tribuni, pa se je par pedrov odločilo, da bo sedelo na uni stekleni ograji gor, sekjuriti pa jih ni dol spravla čeprav je en tipček tam neki urgiral. (prvo 2 pol pa se jih je nagnetlo.. tko na sredini tribune je fajn sedet, midva sva bla pa v drugi vrsti).

Valjda so pedri bli, da jim je pasal tam gor sedet, na tistem špičastem steklu, en je bil tak debeloriti hobit, pa mu je pasal, en tak žilav star peder, en je bil pa mlajši pa je tak plosckal z lokicami ko da ma začetek multiple, pa po muvingu vidiš, da je uno.. ritopikec.. pol sta se pa vsake tolk časa tko mal skup stisknala, da pa itak maš pol čist zakrit pogled na tist del odra, skratka bontona pa kulture eni nikol ne bojo mel, mene je delno motilo, nisem vidla desnega dela odra, sploh ko so z rokam krilili, una sosednji pa ziher 2 vrsti nč kej.. ko pol se je pa še folka gor nađonzalo. Ampak Slovenci so taki miroljubni, pa tud če jih moti, to pstijo. Mislim slovenski djedi.

Drgač pa vidim, da kar se muske tiče to je to, :palec: , samo gužva mi ne leži. Tko da za neki časa spet dost.. So mi fajn taki koncerti kot so Hiša, Vlado Kreslin, tam sediš, uživaš v muski, v kolkr nimaš koga za vratom, k je full prepričan, da zna stvar še lepše odpet kot tist ki ga je prišel poslušat. x:)x

Najboljš je še vedno v avtu poslušat, al pa doma... pa je tak mir okol.. sam, vidla sem ga pa enga izmed legend rocka. x^x In poslušala v živo.

Ej, pa kaj cveti neki v LJ, ko v CE, ne. Sem kr neki kihala! Pol ko sva domu šla.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xg:Dx sam še mickovo poročanje čakam. hehehe.... vsi zgodnji iz koncerta že klele u dnevniku xokx

ewo jz tud lihkar oči odprla. še ne vidm dobr... se morm it umit. :flower:

a je mogl dežvat? zmer je tko k grem jz laufat... pol drug dan tak jajc da je joj. nč bom stepr zgonila. k v blat pa ne grem. :o|o:

en krasn dan vsem.

men se pa dons angleščina začne. :palec: pol pa u kino :onfire:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj najbolj cveti BOR, samo ne vem, koliko ga je v LJ....Pri nas še nič ne dežuje, pa zato piha in vrtinči cvetni prah po zraku.Sem včeraj jedla presno hrano pa se mi zdi, da me alergija ne daje tolko-bom poskusila še kak dan...Lep dan vsem skupaj xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...