Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

vojne in "vse to" morajo bit, ker pach ni vech naravne selekcije

si predstavljash kolk lachnih pa SRECHNIH zamorchkou bi po tvojem sistemu shele pol blo x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

zlomk x:)x

mah, 'naravna' bi pac potem bila kaksna druga *selekcija*...

ker bi v osnovi drugac zastavili, ne bi prihajalo do prenaseljenosti, ker bi folk ustvarjal ljubezen, ne pa sexa (= vec lacnih otrok in srecnih).

Sex je najnizja oblika ljubezni. Socutje pa najvisja.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>mah, 'naravna' bi pac potem bila kaksna druga *selekcija*...

 

RECIMO???...ja.....najprej bi iztrebili nesrechne....pol pa blontne.....pa tko naprej x;)x

 

 

Sex je najnizja oblika ljubezni. Socutje pa najvisja.

 

sochutja potem ne bi bilo vech, ker bi bilo nepotrebno x;)x

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>sochutja potem ne bi bilo vech, ker bi bilo nepotrebno x;)x

 

zlomk x:)x

ne, socutje ne more bit nepotrebno. ne govorim o kakem usmiljenju&staf, pac pa o so-cutju... xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ej to sem tudi jaz slišala. ravno včeraj.  :eek:  x:Dx

jaz sem pa ravno danes v svoji glavi slisala, da se bo zgodilo nekaj ful groznega in nekaj ful dobrega.

 

ker: 'najboljse ne prihaja samo. prihaja v druzbi vsega.' xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x!x :xx!: kwa si tam pri recimo blontne meni uhstulil tistle...

torej kot da jaz omenjam tistole selekcijo zaljivo... kajti tud jaz sem lohk *blontna*

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aakhut, zelo se motiš, če meniš, da mene moti tvoje uživanje v recimo temu - moji stiski. Se bi pa na tvojem mestu mal zamislil nad seboj, ker je milo rečeno mal čudno, da te to osrečuje. Ampak, če te, me ne moti :palec: . Nisva prijatelja, kljub temu, da sem kdaj tudi tukaj simpatiziral s teboj, se s tabo in tvojim načinem ravnanja (predvsem lažmi) ne strinjam, je pa to večinoma tvoja stvar. Mogoče bi bilo zate dobro, ne mogoče, zagotovo, da bi bil to kdor dejansko si. Bodi torej kdor si, pa se boš osvobodil marsikaterih okov, pa tudi drugim in sebi prihranil veliko neugodnih trenutkov. V neki najini debati sem za trenutek že pomislil, da si razumel moje sporočilo, pa ga očitno nisi. Uživaj, aakhutek, četudi v moji stiski, nič nimam proti, to je tvoje doživljanje, ki mene v nobenem primeru ne zadene, kaj šele, da bi me prizadelo. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jaz sem pa ravno danes v svoji glavi slisala, da se bo zgodilo nekaj ful groznega in nekaj ful dobrega.

 

ker: 'najboljse ne prihaja samo. prihaja v druzbi vsega.' xyesx

 

slabo se je že nrdil, da je blo treba vstat zgodaj ko vsak delavnik, zdej še sam dobro čaka.. kak jagodni frape al pa kremšnite.. x:px x:Dx x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

tut neumen je lohk vsak x:o)x

pa zhalosten, pa vesel......pa VSE

sej....a nismo vsi ENO??? x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

zlomk x:)x

saj. tocno to. pod kozo smo vsi krvavi. vsak ima vse. xyesx

smo sestavljeni iz Fe, Si & Co. itd., vsakdo ima MAL tekmovalnosti, tega in onega, vendar v lastnih merah - kar pa nas dela edinstvene.

eni majo mal prevec zavisti itd. in premal socutja... eni premal zeleza, eni mamo prevec krvi (pa so nam jo zato v kaksnih lajfih ziher puscali x:o)x x:Dx)... pa tko... ampak - kri mamo vsi. VSI cutimo. ce pa ne druzga, pa tedaj, ko se urezemo.

In ravno zato lahko vsi obcutimo socutje. ker vsakogar boli, ko se urezhe... vendar eden se je pac urezal pred 10 leti, drug vceraj in nekdo se bo morda jutri.... ampak vsakogar in vedno ko se to zgodi - boli.

res pa, da ene manj in druge bolj oz. eni se zraven derejo in drugi... prenasajo, tretji letijo po zdravilno energijo k nekomu in cetrti sami zdravijo.

in tko je to pac.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>saj. tocno to. pod kozo smo vsi krvavi. vsak ima vse. xyesx

smo sestavljeni iz Fe, Si & Co. itd., vsakdo ima MAL tekmovalnosti, tega in onega, vendar v lastnih merah - kar pa nas dela edinstvene.

eni majo mal prevec zavisti itd. in premal socutja... eni premal zeleza, eni mamo prevec krvi (pa so nam jo zato v kaksnih lajfih ziher spuscali x:o)x x:Dx)... pa tko... ampak - kri mamo vsi. VSI cutimo. ce pa ne druzga, pa tedaj, ko se urezemo.

In ranvo zato lahko vsi obcutimo socutje. ker vsakogar bboli, ko se urezhe... vendar eden se je pac urezal pred 10 leti, drug vceraj in nekdo se bo morda jutri.... ampak vsakogar in vedno ko se to zgodi - boli.

res pa, da ene manj in druge bolj oz. eni se zraven derejo in drugi... prenasajo, tretji letijo po zdravilno energijo k nekomu in cetrti sami zdravijo.

in tko je to pac.

 

:vragec:

 

chetrti pa iz chiste zlobe, zavisti in svoje nichevosti urezhejo she koga zraven sebe....kar tako....da je zanimiveje....

pa nej ga boli

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Aakhut, zelo se motiš, če meniš, da mene moti tvoje uživanje v recimo temu - moji stiski. Se bi pa na tvojem mestu mal zamislil nad seboj, ker je milo rečeno mal čudno, da te to osrečuje. Ampak, če te, me ne moti :palec: . Nisva prijatelja, kljub temu, da sem kdaj tudi tukaj simpatiziral s teboj, se s tabo in tvojim načinem ravnanja (predvsem lažmi) ne strinjam, je pa to večinoma tvoja stvar. Mogoče bi bilo zate dobro, ne mogoče, zagotovo, da bi bil to kdor dejansko si. Bodi torej kdor si, pa se boš osvobodil marsikaterih okov, pa tudi drugim in sebi prihranil veliko neugodnih trenutkov. V neki najini debati sem za trenutek že pomislil, da si razumel moje sporočilo, pa ga očitno nisi. Uživaj, aakhutek, četudi v moji stiski, nič nimam proti, to je tvoje doživljanje, ki mene v nobenem primeru ne zadene, kaj šele, da bi me prizadelo.  x;)x

mick, naucit se moras, da se imas PRAVICO ne odzvat.

ZASE pravico (pri sebi = torej lohk se pa tud ne odzoves ----> :vtz:).

... pa kaj te boli, kaj nekdo pravi...

 

Ne verjamem da resno to misli sicer.

Ne rabis se vedno odzvat, ker si dovolj dober. xyesx Si kul, vse je OK... saj ne dobimo predstave o nekom po tem, s cimer ga nekdo tule provocira, pac pa predvsem po tem, kako se ta prvi na to odzove - kar pa mu itak samo jemlje moci. je pa v prazno.

 

:palec: x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

mislm....koji kurac met tega na ignor....che ga citirate :xx!: :xx!: :xx!:

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glej Marsa, samo povedal sem mu, odkrito, nič provokativno, ni mi do prepira ter ga tudi ne bo. On pa kakor želi, lahko zame moj post kot provokativen, lahko ga vzame kot dobronameren, lahko ga ignorira. Kakor želi. Veliko preveč stvari se mi dogaja, da bi me res zlo zanimal kaj kdo oz. on pravi. In po svoje sem tud srečen, kljub vsem okoliščinam. Tudi po tvoji zaslugi, zelo mi je fajn in všeč kar si mi napisala. x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx

vis, aakhut, na to moznost pa nismo pomislili... x:o)x x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

mislm....koji kurac met tega na ignor....che ga citirate :xx!:  :xx!:  :xx!:

 

zlomk x:)x

 

x:Dx :vragec:

 

Sam si pozabu, da si pa reagiral na moj post, ki ni bil citiran....... x:o)x x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Glej Marsa, samo povedal sem mu, odkrito, nič provokativno, ni mi do prepira ter ga tudi ne bo. On pa kakor želi, lahko zame moj post kot provokativen, lahko ga vzame kot dobronameren, lahko ga ignorira. Kakor želi. Veliko preveč stvari se mi dogaja, da bi me res zlo zanimal kaj kdo pravi. In po svoje sem tud srečen, kljub vsem okoliščinam. Tudi po tvoji zaslugi, zelo mi je fajn in všeč kar si mi napisala.  x:)x

napako sem sploh naredila, ko sem ravno TA tvoj post citirala... sem hotla splosno rect.. no pa se je itak ze aakhut vtaknil, tko da je 'prepozno' ze. x:o)x

 

Ne nic, saj je kul, saj pase v dnevnik.

ne gre sploh za to situacijo... gre za to, da to ni dobro zate (misli si kar ces ob temle).

jaz poznam to. vendar sem prvic zenska... mi je lazje... 'ravnat' s custvi in tem... ;) pa tko... nisem glih strelc. :P ;) pa se manj mam luno v sco (ki je najbolj posebna med osebnimi polozaji oz. ce je to v sco).

 

Pa potem sem prec pokroviteljska, nekaj kao zdaj govorim... tega ne maram v bistvu pri sebi, je pa to eden od nekaksnih mojih nacinov... pac, k eni stvari pristopam pa tko... pristopam pa v glavnem sele, ko je ('treba'). :)

imam premal v devici, ipak, ceprav kar mocno tud jaz. :D

 

skratka, gre sam za to, da ne izpades copata, ce ne jokas in da ne izpades pusy ali porazenec, ce ne reces VSAKIC necesa.

 

V bistvu si vecji car, ce ti dol visi. a ni? xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nobenih težkih debat ni. Meni so Marsini posti edino, kar se me je dotaknilo, pa posti tistih, ki me mogoče razumejo. In zanje sem jim hvaležen. Pa konec koncev tudi aakhutu in saj vem, da ne bo za verjet, me celo veseli, da je vesel moje stiske, ima vsaj nekdo nekaj od nje. x;)x :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> in saj vem, da ne bo za verjet, me celo veseli, da je vesel moje stiske, ima vsaj nekdo nekaj od nje.  x;)x  :palec:

 

Tako se govori! :palec: x;)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

:eek:  :eek:  :eek:

CAR NAD CARJI.....mu skos visi x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

zlomk :vio:

 

x:Dx x;)x

 

Ne vem zakaj je tako težko verjet, da mi dol visi :eek: x:Dx ....aakhut. x;)x Ne se jezit aakhut, tako pač je. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx haha, mushi, kjer dogaja, si ti, itaQ. ;) :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...