Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx haha, mushi, kjer dogaja, si ti, itaQ. ;) :P

 

x:Dx mushi samo v domišljiji si lahko predstavljam, kaj **objektivnega** bi ti napisala iz svojega zornega kota x:Dx :vragec:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  mushi samo v domišljiji si lahko predstavljam, kaj **objektivnega** bi ti napisala iz svojega zornega kota  x:Dx  :vragec:

 

:vragec:

 

sej zato jo pa mash....domishlijo x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem te vidla aakhut bežno.. v sredo tm si šu mim kaj že kompas je tam, pa hm pozabla kva je še tam, v glavnem v parkirno hišo sva šla, si šibu čez prehod.. ob kakih sedmih... neki čez..

pi...a res tak zlodej zgledaš rdeča majca, čupa taka intenzivna.. hm.. no to sem hotla reč. Da zgledaš strupen tud. x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj objektivnega? Glede? Česa, če se name en spravi? Nč objektivnega, sam direkt u žilo neki nazaj.. A to? :o|o:

Sploh pa ne vem kaj dogaja, itaQ marsa, ponavad jst pol vprašam čez pol leta zakaj je šlo, vprašam pa.. x:px

Tule se gre pa za to.. da je enim dolgcajt verjetno.. al kaj..

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>sem te vidla aakhut bežno.. v sredo tm si šu mim kaj že kompas je tam, pa hm pozabla kva je še tam, v glavnem v parkirno hišo sva šla, si šibu čez prehod.. ob kakih sedmih... neki čez..

pi...a res tak zlodej zgledaš rdeča majca, čupa taka intenzivna..  hm.. no to sem hotla reč. Da zgledaš strupen tud.  x:Dx

 

:vragec:

 

bemu....che pa tam zram zhvim

a me nis mogla pocukat za rokau, pa recht: "Stlic...as ti aakhut?" x;)x

bi biu hec.....par strupou na kupu x:o)x

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

šala mala Mushi x:Dx

 

direkt v žilo! :kiss:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix

ko se nam je mudil na Marka.. x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx že tko zamujala po planu.. bi rekla mušnca, tle še ena... hehehe.. pol bi pa moj pogledu, kok enga takega "čudnega" poznam, pa bi si mislu, hm.. sej to čist njej podobno,.. s kako žvim, tko kot ponavad reče... xrolleyesx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

ooo... od cosme dobila... x:Ix x:Xx iiiiiii....

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

x:Dx

sam she ti bi se manjkala.... x:Xx  x:o)x  x;)x

 

zlomk x:)x

skof (:V: xcrossfingx xsrcx) je enkrat rekel, da sem kot hard drug... da se ne mors z mehko skenslavat. :P

tko da - bognedaj se mene v tejle kombinaciji. :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a je boljsa bolj smrtonosna, ce je, pol sem in. x:px :vragec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v glavnem vem sam za... no sam eni prezivijo tud atomske bombe in vse... guess who! x:px x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>za kterga bi kej bla smrtonosna... mi bi že prežvel..  :ermm:  :wOOt:

 

:vragec:

 

mushnca mushnco itaq ne more zastrupit x:Dx

atropin, beladonin, muskarin....vse troje v enem x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja, vcasih je jok zdravilen, da se sprostijo tele zalostne in tlacene sile v nas...

Morda vem kaj mislis oz. se mi dozdeva...

xcrossfingx da bos 'resil' da bo prav.

V resnici ne skusaj nicesar 'resevati'... pejt v svoj center, stvari, njihovo urejanje in vse, pa prepusti Bogu oz. visji sili (ker vem da nisi veren). Res. Pomaga. xyesx ker ne moremo vsega mi spedenati sami - tudi ce smo sami 'zakuhali'...

Preprosto odpni... globoko vdihni in prelozhi brez slabe vesti na 'bozja ramena'.

Vsaj probaj. Res deluje.

Ne mores ti vsega nositi (saj nisi Atlas). Je pa to sicer tudi asc devica... da hoce vse konce skup seshtukat.

 

Ponavljaj si afirmacijo - vedno se vse uredi, zato se bo uredilo tudi zdaj.

In bodi v sedanjosti, pusti preteklost za sabo, ne prevec razmisljat, kombinirat.

 

:palec:

Molčati ali govoriti?

Boj ali predaja?

Jok je krasen, da si sem in tja očistimo dušo, da pocrkljamo sami sebe....Da pa bi stoično prenašali življenje? Ne, to pa ne!

Mick: nobenega poboža ali rame za jokanje od mene!...dobiš pa prijateljsko brco v rit, da te postavi na noge....Saj si rojen borec, tudi to ti bo uspelo, boš videl!

Aakhut: privoščljivost pa pri meni spada v najslabšo kategorijo zlobe.....škoda, da poznaš tako čustvo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Aakhut: privoščljivost pa pri meni spada v najslabšo kategorijo zlobe.....škoda, da poznaš tako čustvo.

 

:vragec:

 

na podlagi chesa pa TI vesh kako chustvo je to???...... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk :vio:

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Mick: nobenega poboža ali rame za jokanje od mene!...dobiš pa prijateljsko brco v rit, da te postavi na noge....Saj si rojen borec, tudi to ti bo uspelo, boš videl!

 

Hehe, kak mam jst tebe rad. x:)x x:Xx xsrcx

 

Pa saj sploh ne potrebujem rame za jokat, saj pravim, po svoje sem srečen. Sicer pa bi ti (in nisi edina) rekla, kar si iskal, to si našel. x;)x :vragec: x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jaz sem pa ravno danes v svoji glavi slisala, da se bo zgodilo nekaj ful groznega in nekaj ful dobrega.

 

ker: 'najboljse ne prihaja samo. prihaja v druzbi vsega.' xyesx

 

tega ne morem spregledat :o|o:

 

je***, potem pa je vedno tako, da ne veš, al te radosti, al žalosti...

 

marsa :palec: za izjavo, da imamo PRAVICO... ne odgovarjati, ne reagirati...

 

 

xyesx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...