Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

ma ne bo ga imel. x:Xx

No pa cetudi... me bo pa na 'fantka' po dolgem cajtu, saj mam rada kratke - sam zdaj sem hotla met se mal 'dolge' (ker tole zame pomeni da so dolge xDDx).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

jah, ce bom cist tih tule zhdela, si boste ze lohk mislil... x;)x x:px

ce bom pa v kake fotke samozavestno zavijala, boste pa videl. sam dvomim za tole slednje (ker se mora se mal unest, 1. dan si vedno cist of, vsaj jaz). xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prvi dan? Jaz se komaj po dveh tednih upam pogledat v ogledalo x;)x Okej pretiravam, ampak res pa mi je ponavadi po dveh tednih frizura bolj všeč, ker se tisti rezi od škarij malo zabrišejo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, res je, imas prav, kar kak teden vsaj, tud jaz... pa vsaj 1x si mros glavo vmes umit...

Komaj cakam, sam se mi ne da spravit pod tus pa vse, ker je tolk mraz (Lia xDDx x;)x x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

frizerji so mi :xx!: se dobro da mam take lase, da mi ni treba hoditi x:px sam spice mi postrize kaka zrtev ki jo najdem he, he,he x:Ix

marsa pa dej mej dolge lase, po mojem bi bla fajn.

Resnično ne more biti ogroženo.

Neresnično ne obstaja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa nisem... cist off sem z dolgimi... :o|o:

najbiolj mi pase taka dolzina, kot imam zdaj, tam nekje okol glave, recimo do vratu... pazh mi najbolj pase, sam sem SITA frfruja takega ravnega... sam mi pa pase...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah glavno je da se dobro pocutis, ker jst pa nebi mela kratkih, bi kr umrla :V:

enkrat me je ena postrigla do uses in se zravnala mi jih je. drugi dan zjutraj sem mislila da me bo kap :eek: , to se je vse skodralo, o groza. Pol sem skusala nekaj sama narditi pa ni ratalo. Sem mislila da jo bom sla pretepst! :vragec:

Pa ima da se zjokas ...

Resnično ne more biti ogroženo.

Neresnično ne obstaja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

stekam. xDDx enkrat sem jaz eno 1 cm vec postrigla kot sva rekli, pa je imela en let dolg ksiht. xrolleyesx

 

(*ampak res je nisem vec kot 2 cm vec postrigla, mislim sploh ni blo opazit, je mela mal scepljene, pa sem ravnala)...

Tko da cist stekam... jaz sem mela ze tolk frizur, 1000, tko da nic hudega ce imam 1001. x:px

 

Tko, sem ze izpod tusa, sveza svezcata in sibam pocas. Oz. pol bom divjala, ker sem zdajle pocas. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Waaaa!!! Ne morem verjet!!! :wOOt: Kolk sm happy!! Ne vem kaj je to danes in včeraj, včeraj našla slušalke, danes pa še mikrofon in eno disketo ( x;)x x:Dx ), ki sem jo iskala že dolgo!!!! xsmx :farb: :P :hepko:

 

Drugače pa sem včeraj šla z mojim na večerjo xsrcx , pol pa k njemu, pa sva v objemu zaspala... :inlove: ...tko da sem bila potem še na kosilu pri njemu, zdej je pa šel v službo, jaz pa učit se... :o|o: ...še malo pokukam tule, pa se grem učit. x^x x:)x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kul! :palec:

jst sm pa prevec z umom dozivljal in premalo z energijo...

vem pa, da poznam te stvari... kot da jih vem se iz preteklosti, iz prejsnjih lajfov nekak.

poznam tiste energije. so mi domace.

mal so mi bli prevec skomercializirani... morda tudi zato, ker sem jih premalo dozivljal z obcutki. sicer pa sem bil jako presenecen nad nekaj tockami, resnicno!! :palec: tisti, ki je oponasal opico... in nekdo, ki je zabo in se kasneje tista otroska razgiblana tehnika, etc.. .KUL!! :palec: :palec:

------------

No tko, me kar nekaj casa ni blo tuki, no ja ...  :o|o:

 

vceraj bila na shaolinih xzobkox, sem cist navdusena,

cutla ful energije med predstavo xyiyax ... v glavnem

ne vem kako so to drugi dozivljali ampak mene

je  predstava dejansko ponesla v preteklost, spomine,

ko sem jih obiskala v Shaolinu ...

med predstavo sem vse podozivljala,

dejansko sem se prestavla tja.

zato je bilo meni to tako spešl.

joj kako bi sla nazaj ... moram, cutim to ze nekaj casa, drugac se mi bo utgal.

 

tko  x:)x  x:)x  x:)x  x:)x  srecna, srecna

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj pomen tvoja znak na ikoni??

a prijateljstvo?

---------------

Jaz se pa ravno glede striženja držim teh nasvetov, ker zna bit huda polomija, če ima frizer slab dan.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da, to pa res... so mi vearja saolinci potrdili, da je umetnost biti POCASEN, ker ko si lahko pocasen, si lahko tudi zelo hiter!!! :vio: x8Dx :palec:

to pa mislm, da midva se kr dobr stekava x8Dx

ceprav oni to pocnejo se dosti bolj prefinjeno, strenirano.

------------

....bom divjala, ker sem zdajle pocas. x:o)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo free dobro jutro x:px x:px

ja po mojem si ti res en njihov, ze po tvojem izgledu bi rekla ali pa bolj mongolc ali pa mogoce kar f_ _ _slav x:px

saj te zezam x;)x

Resnično ne more biti ogroženo.

Neresnično ne obstaja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ker zna bit huda polomija, če ima frizer slab dan.

 

AHA...

Sam bolniške/karantene ti zato ne dajo...

 

In ko si postrižen na "fantiča" ti ne preostane nič drugega, kot da igraš, da je to Ah_in_Oh frizura...

 

:xx!: :o|o: x:px ... sem že 10 dni taka.... :o|o: :sori:

 

Tako da...mogoče; dobrodošla Marsa v klubu...izvenserijskih frizur xcivx x:px :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...

In ko si postrižen na "fantiča" ti ne preostane nič drugega, kot da igraš, da je to Ah_in_Oh frizura...

tko nekak. xDDx x:o)x

cist kratke skor... :P ;)

se ni dal drugac (je moral resevat se od one prejsnje). sam je kul, ker mam cist lahko glavo.

V bistvu fajn frizurca. x8Dx

sam mal je kratka precej... x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz mam pa danes še enega dobermana na čuvanju xcivx xcivx xrolleyesx Zato ni nobenega miru, dva psa šarata tu okoli računalnika , izsiljujeta sprehod (že tretji xrolleyesx xrolleyesx Tako, da se bo treba kar podat na teren pa eno uro hitre hoje usekat- zunaj pa dež :C:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem enkrat pitbula mirkala pa me je napadel total, vse mi je potrgal, zhabe... no kakih ran nisem imela, sam... take... praske v bistvu..

je bilo pa kar grozno.

enkrat me je pa dobermanka total v stotinki sekunde shavsnila fulare... sam sem prav steknila, kako je se preden je do konca zagrizla (ko sem jaz ze film v glavi vrtela o moji razmesarjeni roki), nekak 'postekala', da ni ok, tako da ni mesarila, pac pa me je sam nekak udarila s temle primezhem celjustnim... tako da sem imela plavice v obliki zobovja pa kost me je se en mesec bolela, ker mam tenkcano roko, to je pa mocen pes.

tko da, tumach, eni so cist odbiti.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...