Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

ooo selene in aiwa....jutrček x:Xx x:Xx

 

men je mraz in sem v službi kar v jopiču....he he...mam tak dober usnjen jopič....letalski (bivša jna)...pa zguljen po vseh predpisih x:Dx ....super proti burji in mrazu.....važno, da ne zebe x:px

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uuuu more bit res hud.

jz pa se rihtam za na sestank. pa spet ne vem kwa nase navlečt. baje je mraz a ne? čeprov je sončk?

xrolleyesx kašn trapast vreme.

nč se bo treba kr po slojih oblečt. bom k čebulca x:Dx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Br' jutr ali pa za nekatere Br'dan

Amis in Aiwa tekmujeta, katera bo bolj zgodnja x:Dx

 

drgač pa normalen dan z eno izjemo, obisk Candlelight in nadaljevanje z Bownovo terapijo, (če preživim se pofočkam) x;)x

Candy vas tudi vse lepo pozdravlja in pošilja x:Xx

 

No tko...gremo... x:Xx za vse da čim boljš opravite.

 

Namaste!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a kdo pozna magnetno resonanco (al nekaj tacga)? :8):

Zdajle grem cez eno uro! :eek:

Pih!!!

Tkole na hitr in da se nisem kaj zmotavala in to, heh, prav nic nisem bila bik zdajle. :P

 

aja, kako pa to zgleda, ce kdo ve?

a se mors kaj slacit al kaj tacga? :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xNNx Jutro vsem, se mi zdi da mi manjka kakšen dan ali dva; bo že bolš x:)x sam da je žur :vragec: Zdaj pa tuš, opravt protokolarne obveze pa v Tivoli na dnevni open air do 22, pol pa ... xwizardx Samo nebo zna

 

 

Pa nč dežja dons, plissssss

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odvisn kaksno magnetno resonanco.Jaz sem mel magnetno resonanco mozganov, zarad tezav s hipofizo so sumil na tumor...

 

U glavenem slect se mi ni blo treba. Z glavo gres v eno tako"centrifugo," ki ti pol slika mozgane enih pol ure.In ko si not skoz ful ropota.Ni kaj prevec fajn no.

 

Ce mas magnetno resonanco kerga druzga dela telesa, je verjetn tist del potrebno sleci ja.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Poznam.  :o|o: Nič se ne rabiš slačit.  x;)x Upam, da nimaš strahu pred zaprtim prostorom, ker te stlačijo v eno komoro, kjer morš ostat kr neki časa. Sam sem komi na koncu opazil, da je od zadaj odprta, pa bi mi bilo lažje, če bi prej, ker je neprijeten obutek bil. Nič ne boli, nič hudega, brez skrbi.... x:)x  :palec:

Hm, ne glih strahu, mi je pa utesnjeno, tezko diham, ni mi prevec sproscen filing to.. no, ja, bom ze zdrzala valjda. x:o)x xDDx Thanx!

 

<{POST_SNAPBACK}>Odvisn kaksno magnetno resonanco.Jaz sem mel magnetno resonanco mozganov, zarad tezav s hipofizo so sumil na tumor...

 

U glavenem slect se mi ni blo treba. Z glavo gres v eno tako"centrifugo," ki ti pol slika mozgane enih pol ure.In ko si not skoz ful ropota.Ni kaj prevec fajn no.

 

Ce mas magnetno resonanco kerga druzga dela telesa, je verjetn tist del potrebno sleci ja.

:sori: :eek: x:Ix :o|o: Upam da ne... pol si se bolj ves tak... hm, ranljiv nekako. ne saj mi nic ni oz. ne vem ce mi je kaj. :D

sam pac grem - ker imam moznost, zakaj pa ne?

vedno se vsega branim. a gres v london? ne grem. A gres v Francijo? ne grem. a gres na hudo jahto za par dni na morje? ne grem. komaj da sem si zadnjic oni tretmancek izvolila, je blo glih za rd, pa tud zato ne bi odklonila. Skratka, ne maram tkole prevec cesa tacga. eden od razlogov je tud ta, da se mi ne da navaditi na stvari, ker cist dobro shajam brez.

Npr. zdaj sem ze zacela razmisljat, da bi se kdaj ubodla ono masazo. xDDx

 

<{POST_SNAPBACK}>Aha, zgleda, da so različne. Ma jst sem mel tud "glavni" pregled, sam sem morau v tisto komoro ves..... xcivx

No ja... ce mi zobar lohk v zivec not picheva, bom pa tud tole prenesla. :D

Thanx.

 

Uh, ne vem al komaj cakam al sem mal nervozna pa mam mal treme. :8): x:Ix

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa saj najbrž si že šla....Magnetna nič ne boli samo malce glasna je x:Dx

 

 

Pa še tole!

Dobila prejle po mejlu.

 

Bodimo ljudje in darujmo 230 SIT za nakup nove obsevalne naprave Onkološkemu inštitutu Ljubljana.

V SMS sporočilo, ki ga pošljemo na številko 1919 in napišemo ključno besedo ONKO.

Poskrbimo za to, da bodo naši zanamci zdravi!!!!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa :palec:

 

Hm....včer sm bla pol zvečer na odbojki in je blo tok gud na konc, k so pršli še fuzbalerji in smo 5 na 5 igral...kaj smo sekal...valda zmagal...kok mi je dobr filing, k daš tak servis, da nobenmu nč jasn, pa zabiješ in nakjdeš prazno mesto....ful uživam v tem! Prov naspidirana sm bla pol...

 

No, after sm šla s sošolko na Študentsko tržnico...dobila zastonj karto... x:Dx

 

Kr fajn blo...moril mi je sam, k je kšn folk tok pijan, da ne več zase in pol se jim morš ti umikat, k se oni ne znajo kontrolirat! xrolleyesx Bedno...sm bla lohk total pijana, pa sm vseen vedla, kaj delam... :xx!:

 

Pol me je pa en model čist razpizdu....mel so vrtiljak, zastonj in sm se ful matrala, da bi do zica pršla, k so vsi tipi letel nanj, že preden se je sploh ustavu in se jih je po 5 na en stol obesl...no in pol mi končno rata zagrabt svoj zic in pride en model in ga prime in mu jst vsa vesela rečm...''Ej, nimaš šans stari!''...in pol on men reče...''Ne, bejbi, ti jih nimaš...jst kle delam!'' In mi ga je lepo vzel in dal eni svoji kolegici! AAAAAAAAAAAAAAAA, kok sovražm take pezdete!!!! Pol pa nism šla...sm surlo vlekla. x:Dx

 

Tko da...upam, da ga je kdo brcnu včer.... x:Dx kva sm škodoželjna, a ne? Sej nism drgač, sam če me pa kdo tko svinsk nategne, pol pa no mercy!

 

Jebela cesta! Kje so gentlemani? Vse bolj spoznavam, da jih ni! :vragec: Klinc, pa taki tipi!

 

No, sej kle na forumu obstajajo izjeme (vsaj upam? x:Ix ), tko da ne mečem vseh v isti koš!!!! x:Xx

 

Lep dan vsem! x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je kdo videl moje ključe od avta. Bemu, pojma nimam, kje so, iščem pa jih že pol ure, pa še mudi se mi da je kaj :vragec: :vragec:
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že ob osmih sem bila v kinu - smo šli za konec bralne značke gledat Neverjetne, risanko. Kar fajn, jaz se lahko v vse ufuram. Sam prot koncu se mi je začelo že takoooooo spat xcivx xcivx xcivx xcivx

 

Moja mami ma pa eno zatrdlino na dojki in so ji včeraj delali punkcijo---- da bi le ne bilo kaj resnega, tako me zdaj to teži kot skala na plečih...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

svašta...kk so eni zlobni...me zmeri nanovo čist vrže to, ne prčakujem da je sploh lahk gdo tok pokvarjen, zahrbten in sploh zmožen kake take packarije :O:

ma no, sej bo že........sam vseen mi ni jasn :xx!: narod očitno nč ne študira ka dela in se ne zaveda da u bistvu iz sebe bedaka dela....mene sicer res mal vrže to, sm presenečena mal ko se kej tajga nardi, sam da bi mi pa do živga to pršlo.....ni šans, me ne bo iztirlo to, sam filmski nasmešek gor in idemo dalje x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>a kdo pozna magnetno resonanco (al nekaj tacga)? :8):

Zdajle grem cez eno uro! :eek:

Pih!!!

Tkole na hitr in da se nisem kaj zmotavala in to, heh, prav nic nisem bila bik zdajle. :P

 

aja, kako pa to zgleda, ce kdo ve?

a se mors kaj slacit al kaj tacga? :8):

a ti jo mash?a nimate tega v ljubljani v okvari.?. :eek:

ker vem da so folk posiljali k nam v ankaran al pa v maribor....pa folk na to,zaradi guzve caka tud pol leta.... :sori:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cosma& marsa...upam, da bosta poročali kako je blo....mogoč še komu kdaj prav pride...pa fajn je met kšno informacijo več o alter postopkih in predvsem o njihovih rezultatih....tako da: :irs:

 

surangeni xgoldfishx xcrossfingx

 

onix...ti maš tud eno fajn službo zgleda....nč bat, ne bo dežja danes

milf zihr najdu ključe

todika...kaj češ...za take primerke je odličen refren iztoka mlakarja (člouk mona ne rata, se tak že rodi) x:Dx

 

mraz je res....ampak sonce sije in to na moj celični sistem genialno dobro vpliva x:px ....sicer pa treniram nadmudrivanje v službi x^x x;)x

 

x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nekdo mi mal grozi!  :vtz:  :sniky: Nihče iz lnf, da neu pomote.  x:Dx No, saj ni prvič.... :o|o: Verjetn tud zadnjič ne.  :xx!:

 

Ga bom direkt na gobec! Kaj bo te mojemu Miceku grozil???? :O: :O: :O:

 

Ti ga kr k men pošl, bo vidu, da se s hudičevko in njenimi frendi ni za špilat! :vragec: :vragec: :vragec: :angry: :bomb: :angry2: :shuriken: :horro-cb: >_>

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...