Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

Mater!

 

Včer bil težek pa ne težak dan....

S fotrom sva se spet ''zelo lepo pogovarjala''.....prekelto tele pijano...kok sovražm take ljudi, k se za alkotom skrivajo in vsem po vrsti grenijo življenje! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.

Pa še ta buča...še kr boli...sej dons je že ta drug dan in bo nehal....

Sej drgač je blo fajn včer, sam pol sm mela večer pokvarjen, k sm dam pršla.

 

Ful mi je težko bit pozitvna ob takih negativcih, k me obdajajo, pa se FUL trudm, ampak včasih je pa tu mač. Počutm se 100 let staro - notranje.

 

Sej bo, a ne...boh ve, kake sm špičla v prejšnjem življenju, da zdej to plačujem???

 

Dons je pa tok lep sončk, da....eh...pa še frej sm cel dan....se bom že kam dala...

 

Lep dan vsem. x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>imamo prav tako temo (sam v iskalnik das v takih primerih rajs dermatitis ali celo derma al kaj tacga, ker sicer tocno tako potem isce)..

pa se alergija na sonce - mushi, morda ti bo zabavno prebrat moje mnenje o alergiji na sonce. ;) :D

 

se neki spomnim, da si pisala neki o temu.. hm grem prebrskat... x:)x

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Me je una trgovka "nategnila"  xrolleyesx

Dvomim - ali nisi prebrala mojega posta, kjer pravim, da je pravi pac tak, pomeni najbrz da oni drugi niso pravi oz. so drugacni.

 

sem pozabila dodat, da ravno zato lahko sklepas, da je res cisto.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda pr men gre tud za nesprejemanje moškega principa marsa.. itak da nam grejo djedi na živce da b znorela včasih.. s tistim za ka so ženske za ka pa te stenice.. če v firmi pogruntam, baba je za kofe kuhat ne glede na izobrazbo, debili s SŠ pa gouspodi.. xrolleyesx :vragec:
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a si ze nasla in ze rpebrala... :D - ampak saj to sem cist usput tkole mal navrgla... ;) :)

pa si oko sokolovo direkt tole izpostavila, saj je kul, da steknes in si priznas in se tule priznas. To je dbest, velik narejenega ze. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Joj, sem spregledala! x:Ix Hvala!!! Bom kar uporabljala. :palec: Danes na sadni solati, pa tak x;)x

mushi me je spomnila na cvetni prah. Meni se vsako leto zacne tam okoli 15.5. in traja in traja. Name v bistvu vpliva tako, da me skos srbijo oci in se mi nenormalno solzijo. Potem pa vsi, da naj jemlem claritine ( sej je tko), pa sem potem cele dneve po tem spala xrolleyesx Une kapljice pa tud ne pomagajo xrolleyesx

 

Hvala contesa, bom skocila se tja! O arasidovem pa tudi nic ne vem. Ma bomo vse sprobali. Olivnega ne maram, zato iscem alternative x;)x

Popravljeno -> Michelle
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

arasidovo olje je dbest!!! lahko ga celo zges do onemoglosti, je mega tud za prazhenje in vse! xyesx :palec:

 

Jaz imam ful rada vsa mogoca olja in vsa ziva uporabljam... od koruznega, bucnega, olivnega, do sojinega, arasidovega in tko... sam ne vseh naenkrat, da ne ratajo zharka pa taksna.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, tuki še ena, ki je alergična na pozno cvetoče trave in drevesa... x:o)x In sem šla na kožno vbodni test, pa odkrili vsega boga, pa še več.... x:o)x x:Dx Jaz sicer pravim, da pol od tega ni res (kao alergična na perje pa na mačjo dlako, pa na agrume pa ne vem kaj vse..... xrolleyesx ...ni lih tko no). Sicer pa itak najmočnejša reakcija na poznocveteče zadeve, pa na pršice in prah (ajd s tem bi se strinjala).

 

Bemu, neki me ekran zajebava, kar je belo postane rumeno.... in spet nazaj. :huh:

 

Spet sem pozno vstala, pa se bo moglo to spremenit. Pa ko sem vstala sem bla še kul.... zdej me je pa tko strah nečesa.... :sori:

 

Astra, pobož :palec: :detelca: xcrossfingx

 

Aiwa, tudi tebi :sori: :palec: :detelca: xcrossfingx

 

Pa Amis, take razpoloženjske smeške dala.... :sori: x:Xx :detelca: xcrossfingx

 

Joj, Cocci!!! :2src: Tale haiga mi je TKOOOOOO všeč!!! xsrcx :vio: x^x x8Dx :palec:

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>a si ze nasla in ze rpebrala... :D - ampak saj to sem cist usput tkole mal navrgla... ;) :)

pa si oko sokolovo direkt tole izpostavila, saj je kul, da steknes in si priznas in se tule priznas. To je dbest, velik narejenega ze. :palec:

 

ja, oko sokolovo.. x:Dx

priznam že, samo kaj pa zdej recimo, odpravit tega ne morem, mam pa full takih moških reakcij.. uno da reagiram tko kot djed, pa kterga kr neki tko blabla.. ne da bi jst ženskost uporabljala, se mi ne da.. ko to včasih tud pali, pa vidim da, sam se morem full trudit da reagiram bolj mehko..

 

sicer pa, zdej mam tko knjigici x:)x L.H. (a ne, še nisem bla doma) xsrcx

pa to je neki, drugo pa bemu boga bo treba počas zanosit, pol bo pa vse boljš, bom štrikala doma pa tak, pa net si zrihtal še doma in bom še naprej tule visela.. x:px

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Katja cesa te je strah? :sori:

 

Sojinega tudi jaz uporabljam, itak sem nasplosno odvisna od soje ( mam rada sojino mleko-kravjega sploh ne, jogurte, omake...svasta).

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kokosovo in arasidovo olje? Slis se fajn x:px Ma kok je to fajn, jaz se vsak dan kaj novga tlele gor naucim x8Dx

 

Mi je prislo na misel, da je tale moj prehlad tud kaka alergija v bistvu.. Ko tud vsako pomlad rabim par tednov, da dojamem, da sploh nisem prehlajena in zacnem jemat Claritin in je pol OK. Za Claritin - men so sicer rekli, da ga je treba ze par tednov prej, preden se ti ponavadi alergije pojavjo, zacet jemat.. Ampak jaz ga vzamem samo takrat, ko mam dost vsega - smrkanja, kaslanja.. in mi takoj prime.. Pol pa spet ne jemljem, dokler ni kriza.. Mislim, prav :xx!: mi je misel, da mi 4 mesece skoz jemala te tablete...

 

Predolgo spala.. je kar naenkrat 12 ura.. ampak si bom vzela danes dan za pocivat in pozdravit se...pa pospravit mal x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo.. jaz pa ful nimam obcutka, da bi bla kaj bolj utrujena po Claritinu...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aliana, Lucky you! Ker jaz tudi nimam obcutka, da "prime".

Vem, da sem ga takrat jemala, ravno ko sem maturo pisala in sem cele popoldneve prespala xrolleyesx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...kok ste xsrcx ..... strah me je lajfa.... sebe..... pa situacije v kateri sem..... :V: .....sicer je res, da karkoli bo, ne bo tko grozno, ampak če pa je lahko manj grozno..... xcrossfingx

 

Jaz pa ne vem, če sem mela Claritin, mogoče lani. Mah te tablete men nč ne nucajo, mi je lani rekla, nej vzamem dve naenkrat namesto dvakrat na dan po eno... Sicer pa prisegam na kapljice in razpršilo za nos. x:)x In ne, tudi jaz ne jemljem nič preden ni res treba.

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Katja :detelca: na koncu koncev se vsaka situacija na boljs obrne... mora se!

 

 

Evo jaz se bom pa zdajle spravla mal stanje moje blagajne prechekirat.. Glede na to, da je slo vceri za servis tretjina mojga budgeta.. morm fajn preracunat kako se bodo vsi plani mi izsli.. xrolleyesx Ma ja, bomo mal caral x:)x V bistvu mi je tko fajn to.. ko moram resno pazit kaj pocnem z denarjem.. pa dejansko naucit se kako razporedit kes skoz mesec.. se spomnim dostkrat na mami, ki mi je skoz tezila kako ne znam z denarjem delat, pa kako ne bom nikol sposobna sama prezivet in organizirat se.. Pa sem 100%, da znam to precej bolje od nje.. x^x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ribica katja.... xrainbowx xwitchx ...naj se ti poštima xyesx ...takile "napadi" so skrajno zoprni....edino, kar je dobro pri tem je to, da minejo...

 

tebi tud hvala... x:Xx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ribica x:Xx

 

pa aiwa x:Xx

 

boge pupe, samo neko sranje :o|o:

 

 

naj vam zlata ribica dela :palec: x8Dx

 

marsa,

zna bit, da imas probleme z brezo.

jaz sem letos prvic izkusila tole, alegrijo, okrog oci vsa rdecepekoca, dihat ne morem,

bogi astmatiki, si sploh ne morem predstavljat, da bi vedno tako zivela...!

sem sele zdaj opazila, da so breze, ker mi je odleglo, ko sem prisla v zaprto pisarno,

in sem sele cez par ur normalno dihala ( jaz, ki vecno skoz nekaj okna odpiram itd...)

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

katja da bi se ti vse v redu poštimalo! Pa feeling da mine tak smotan! xsuperx

Ma se men tud včasih zdi da gre USJE narobe, pa pol se skopljemo ven, pa je spet vse ok! Ko se vedno na boljš obrne, dokler dihamo! Življenje je taf sam mi pa taf2. :vtz: xokx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tenk ju evribadi. x:Xx x:Xx x:Xx

 

tkole bla pr ženi. ma dons zadnji izpit xcrossfingx

zdej pa... sm mislna, da si bom mal frej uzela pa par dni polenarila, pa se mi bo snel, če nam nč delala. grem kr prec iskat kej.

xzobkox

lep danček. ful mi je všeč tak sonček, pa ful lepo hladno.... pol se grem v solarij mal pogret xyesx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Katja xcrossfingx xcrossfingx Sej to pride...pa verjamem, da bo na koncu itak soncek x;)x

 

Grem zdaj na kaksno 2 urno rolanje!

Lepo se mejte!

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravkar preletela silno popisan dnevnik...dogaja 100 na uro

 

aiwa :detelca: za megastično službo, zdaj imaš vsaj čas za ženo x:Xx

katja :detelca: in ostale senenonahodke in alergistke x:Xx naj čimprej mine.

tinka bek in d tovn x:Xx

amiska x:Xx

nataly, saj bo minilo tole z malo in učenjem je pa najbrž težko za starše take scene skozi dajati :vio: ....vdih izdih...pa bo minilo v nekaj letih.

Astra :detelca:

Surangeni, srečno pot x:Xx

 

Mene že od včeraj ščemi v nosu, pa mi je šele zdaj kapnilo, da mogoče že seneni nahod razsaja :huh: Sem pa jemala tudi Claritine, Flonidan in Benaadryl, samo ne vem, če se ta zadnji dobi pri nas, je bil pa najbolj učinkovit od vseh.

 

Drugače sem bila pa tečna, k ena velika sračka in sem kr težila sama sebi, pol pa še vsakemu, ki me je oblajal, da naj ne bodo zoprni in tečni, skratka živčni končiči nategnjeni do max. Hvala bogu, danes boljše. A kj z luno spet dogaja v ene 2-3 dneh. Ponavadi me ene 3 dni pred luno tkole meče, sploh ne vem kako se tega ubraniti.

 

Sem se šla danes pocrkljat v knjižnico in se not zabubila za kako urco, na tržnico po zelenjavco, v trgovini me popadla silna želja po musliju, ki ga drugače sploh ne jem. Pridem domov, si pripravim z jogurtom, ker mleka ne pijem in mi je ful zanič :xx!: ...musli jem na suho only!

Danes prvič navlekla nase kavbojke, ki sem jih kupila lani, tik preden sem se nekaj razbohotila. Zdaj pa počasi spet prehaja v meje normale x:px

 

eh...saj ni tako grozno...

 

Lep vikend vsem lunatikom x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla, sočustvujem z vami, ki vas daje alergija xsrcx . Srbečo kožo si lahko spiraš s poparkom preslice, oči pa s poparkom smetlike-100% pomaga. Drugače pa obstajajo homeopatski pripravki... xsrcx

Jaz sem jemala Claritine, pa ne bi več nikoli.

fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...