Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

Joj, :2src: kak lep dan je zunaj.... :2src: :inlove: Mela ene opravke na Fužinah, pa sem se sprehajala.... en kos mi je bil ful faca xDDx , bil v senci ob pločniku, pa se me sploh ni nič ustrašil, ful :palec: xDDx .... za nazaj skoraj enega martinčka pohodila :sori: , pa je pravočasno videl... xDDx .....edino mal me mogoče že daje to s cvetnim prahom, sam se ne dam. Ne še. Je še prezgodaj. x^x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:px  :palec:

 

Ej, Cocci, razturas s haigami, bravo, kaksno dobro obdobje mas (sam ti bi se v sportu hkrati blestela rada x;)x xDDx) :palec: x8Dx

x:Ix x:Xx

saj veš, riba/strelec/dvojček (pa še kaj... duh npr.)... normalno, da hočem početi več stvari naenkrat... in to ne samo na pol x:px

 

<{POST_SNAPBACK}>Spet sem pozno vstala, pa se bo moglo to spremenit. Pa ko sem vstala sem bla še kul.... zdej me je pa tko strah nečesa.... :sori:

drži se, saj bo minilo xwizardx

Joj, Cocci!!! :2src: Tale haiga mi je TKOOOOOO všeč!!! xsrcx  :vio:  x^x  x8Dx  :palec:
thx x:Xx

 

 

<{POST_SNAPBACK}>Drugače sem bila pa tečna, k ena velika sračka in sem kr težila sama sebi, pol pa še vsakemu, ki me je oblajal, da naj ne bodo zoprni in tečni, skratka živčni končiči nategnjeni do max. Hvala bogu, danes boljše. A kj z luno spet dogaja v ene 2-3 dneh. Ponavadi me ene 3 dni pred luno tkole meče, sploh ne vem kako se tega ubraniti.
eh, tudi luna bo minila...xupx :detelca:
Danes prvič navlekla nase kavbojke, ki sem jih kupila lani, tik preden sem se nekaj razbohotila. Zdaj pa počasi spet prehaja v meje normale  x:px 

complimenti x8Dx :palec:

eh...saj ni tako grozno...

xyesx xcrossfingx

 

 

Pa poboži vsem, ki vas mučijo alergije... pomagati tako ne morem kaj dosti... razen da pošljem kakšno +vibro v eter xwizardx

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Coccinelle xsrcx v silni vnemi, da ja koga ne bi spustila, spustim tebe, ki si objavila še en haiku. Vsekakor čestitke x:Xx zelo všečno!

 

Kavbojke imam na sumu, da so šle gor, ker sem zadnjič po nesreči špricala tortožrtje x;)x

 

Pišem, kot slepa, kura, ki zrno išče, ne trofnem vse vedno.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>.... zdej me je pa tko strah nečesa.... :sori:
To je tud saturn, tipicno, se boris s pozitivnimi afirmacijami, kar papagajsko ponavljaj! :detelca:

(pa mrk bo v nedeljo)

 

<{POST_SNAPBACK}>

sicer pa, zdej mam tko knjigici  x:)x  L.H. (a ne, še nisem bla doma)  xsrcx

pa to je neki, drugo pa bemu boga bo treba počas zanosit, pol bo pa vse boljš, bom štrikala doma pa tak, pa net si zrihtal še doma in bom še naprej tule visela..  x:px

Nc ne bo 'treba' - bo ko bo, + afirmacije niso jamstvo, da jemljes 3x dnevno in potem se nekaj zgodi... ampak vztrajnost in ta smer, ki jo zacnes furat, pa vodi definitivno v rezultate - sam ne smejo ti bit slednji point, pac pa sprememba tvoja na boljse. x^x

Potem se pa vse zgodi kar se mora. xyesx :palec:

 

<{POST_SNAPBACK}>

Mi je prislo na misel, da je tale moj prehlad tud kaka alergija v bistvu..

velikrat je to, ja... ves kaj je pri meni vse alergija, pa se vem ne, pol za nazaj povezem (recimo ko imam tole kovino v zobovju eno in imam direkt na tej strani tezave s sinusi kadar jih imam in jih imam spomladi). :D

 

<{POST_SNAPBACK}>Katja  :detelca: na koncu koncev se vsaka situacija na boljs obrne... mora se!
:palec:, jasno, ne more it skoz navzgor, enkrat se na dol obrne... sam pol se pa spet na gor. x8Dx :palec:

ce ne bi bila pa sama ravnina pa puscoba pa sploh ne bi poznal gora pa dolin pa derocih rek. ;)

 

<{POST_SNAPBACK}>

marsa,

zna bit, da imas probleme z brezo.

jaz sem letos prvic izkusila tole, alegrijo, okrog oci vsa rdecepekoca, dihat ne morem,

bogi astmatiki, si sploh ne morem predstavljat, da bi vedno tako zivela...!

sem sele zdaj opazila, da so breze, ker mi je odleglo, ko sem prisla v zaprto pisarno,

in sem sele cez par ur normalno dihala ( jaz, ki vecno skoz nekaj okna odpiram itd...)

Hoj, Tinka, :vio: me veseli ko si spet vec okol, sem se veckrat nate spomnila! x:Xx

A ves da sem tud sama na brezo pomislila parkrat! :eek: x!x

 

<{POST_SNAPBACK}>

Danes prvič navlekla nase kavbojke, ki sem jih kupila lani, tik preden sem se nekaj razbohotila. Zdaj pa počasi spet prehaja v meje normale  x:px 

Pih! x^x :palec:

 

Jaz pa vsa sveza in diseca, pa kaksno chupo hecno mam! x:o)x

vedno kadar si na zraku lase posusim, imam tolk odstekano frizuro... x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

morgen..... x:)x

biu ucheri PSIHODISCO.... x:o)x x:o)x x:o)x

celih pet (5) obiskovalcev.... x:Dx x:Dx x:Dx

ampak...pol pa after....WAW..... x:)x

odkar sm se X-ou znebu same fajn ljudi spoznavam x:)x x:)x x:)x

nekje ob ljubljanici koliba, hehe, barakca.....trance scena....pa mega folk....sami skuliranci x:)x x:)x x:)x

dons pa chist hud house:

SILICONE SOUL (Soma, Darkroom Dubs / UK) – 5 urni set!!

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bast, hvala za info, saj bi lahko sama pogledala na koledar....ampak se nekak zanesem na svoj filing in je kar pravšnji, 3 dni pred luno se mi kar trga mal.

 

Coccinelle smo na liniji ampak potem iz površnosti, preskočimo, tisto kar ne želimo...ampak...saj štekamo...

 

Marsa, odkar si bila v MB se še samo polepšuješ. Imaš kako lepotno tekmovanje v planu?

Jaz grem jutri v Mb. , na dobro papico in pupico pa še kako zabavno dogodivščino.

 

Me je mož povabil na šoping danes :eek: ....ziher rabi kaj za računalnik :sniky: ...pa squash lopar, ki ga je polomil pred nekaj dnevi. Danes nisem v šoping razpoloženju, ampak bom vseeno šla, za družbo, včasih se je treba pa tudi žrtvovati x;)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Joj, :2src: kak lep dan je zunaj.... :2src: :inlove: Mela ene opravke na Fužinah, pa sem se sprehajala.... en kos mi je bil ful faca  xDDx , bil v senci ob pločniku, pa se me sploh ni nič ustrašil, ful  :palec:  xDDx .... za nazaj skoraj enega martinčka pohodila :sori: , pa je pravočasno videl... xDDx .....edino mal me mogoče že daje to s cvetnim prahom, sam se ne dam. Ne še. Je še prezgodaj. x^x

 

 

O ribica Katja...ti si iz Fužin xDDx .

Tudi jaz sem živela na Fužinah ja...hm od svojega 4 razreda osnovne šole xDDx To je ene 16 let xDDx .

Sedaj pa živim od novemra 04 v Kranju...Starši in naša tamala so pa še na Fužinah...Čisto pri Fužinskem gradu xDDx x;)x :2src: .

 

Lp, S x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

drži se, saj bo minilo xwizardx

 

....tnx... xsrcx x:Xx xgoldfishx

 

<{POST_SNAPBACK}>Kavbojke imam na sumu, da so šle gor, ker sem zadnjič po nesreči špricala tortožrtje

 

:sniky: Sam bi vseeno lahko prišla, nismo jedli tortic.... x;)x Pa pogrešali smo te. Drugače pa :palec: :palec: za tole! x^x x;)x

 

<{POST_SNAPBACK}>To je tud saturn, tipicno, se boris s pozitivnimi afirmacijami, kar papagajsko ponavljaj! :detelca:

(pa mrk bo v nedeljo)

 

:palec:, jasno, ne more it skoz navzgor, enkrat se na dol obrne... sam pol se pa spet na gor.

ce ne bi bila pa sama ravnina pa puscoba pa sploh ne bi poznal gora pa dolin pa derocih rek.

 

:palec: :palec: ...sej vem... sej pravim, kakor bo, bom sprejela.... samo vseeno upam na dober izid.... :detelca:

 

<{POST_SNAPBACK}>O ribica Katja...ti si iz Fužin xDDx .

Tudi jaz sem živela na Fužinah ja...hm od svojega 4 razreda osnovne šole  To je ene 16 let xDDx .

Sedaj pa živim od novemra 04 v Kranju...Starši in naša tamala so pa še na Fužinah...Čisto pri Fužinskem gradu.

 

Lp, S

 

Hehe, kul! xDDx x;)x :palec: Jaz sem pa bliže mestu.... x;)x x:)x

 

Zdej me pa rimsko pravo vabi, mi ful paše zdej.... če že lih moram.... x:o)x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>un tanajbolj skuliran x:)x  x8Dx

folka ni omenju, mu je bla pa všeč lesena kučica s ful okni - pogledom na reko (če sem ga prav razumela)

 

:vragec:

 

tanajbl skuliran je itaQ baker... x:)x x:)x x:)x

 

zlomk x:)x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole blo pa zanimivo zdajle.. sem narocila uno special kavo.. mi jo je domov prinesel.. in celo stopil not za 5 minut.. sem poskusala se cist normalno pogovarjat, ampak je to ful tezko, ce je enostransko :V: se ful izogibal, da bi me pogledal v oci.. bil kar tiho.. Fak, res mu mora bit nekaj grozno.. ko bi jaz stekala.. :sori:

Kaj sem cutla? ker me je skrbelo, da se bom nazaj zaljubla v trenutku, ko ga bom zagledala in da bo konc s tem mojim mirom in razciscenostjo vse situacije.. pa.. hmm.. v bistvu mi je hudo zanjga.. ker ga nekaj muci, zgleda, pa ker ni sposoben tega resit.. se pogovort.. bi ga kar objela..

ampak nobenega zaljubljenega filinga zraven.. kar je fajn.. sem ozdravljena x:)x

 

v bistvu blo tole zdajle prvic, da sva se vidla..

 

Ponosna sem nase in rada se mam x^x

 

Gledam skozi okno človečke na balkonih, ki se kopajo v soncu.... kaj jim mora bit luštno!
xsrcx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

po malem me obhaja dvom....

nekako se samo she stopnjuje....tisto

 

zlomk x:)x

 

Sej sva ze enkrat o tem kako ma vsak svoj nacin dilanja s temi stvarmi..

Se bo slisal obrabljeno, ampak.. ce mas rad, pustis.. da gre svojo pot, ce ne more it vstric s tabo..

se nikogar nisem tako ljubila, kot tega cloveka.. res.. ampak ej, jebiga, no funciona.. in nima smisla vlect in bluzit in razmisljat kaj bi blo in kako bi blo..ker pac ni.. Pa it naprej, pa si poiskat nove cilje v lajfu, stvari ki te zaposlijo in osrecjo, pa lepo nezno preusmerit misli vsakic, ko se zaciklas v razmisljanje kaj bi, ce bi...

 

Blodim.. ampak je res x;)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...