Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

pridejo trenutki......ko mi mal postaja dolgčas spet ugotavljati kaki bebo je...... x;)x xcivx x:Dx Pa mu sploh ne rabm pomagat pr tem.... x;)x x8Dx

 

Kiss my us..... x:px :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

No, pa je vikend pri kraju.Včeraj bila pridna, danes pa sem se zaprla v svoj kotiček... x^x

 

gospod na morju, kot ponavadi, mala dva pa sta se odločila pripraviti piknik s frendi, zato pa sem zginila :o|o:

 

Zgleda solidno, če ne štejem popitega Jacka, politih novih blazin na terasi in tega, da so gospodu popili specialno pivo, ki mu ga je frend prinesel iz tujine... x:Dx

 

zdaj pa so že ful glasni in bi rada, da zaključijo, pa mi ni za gnjavit... :o|o:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jutrček  :eek:  :O:  x:o)x Mah, sm neki pojedu al pa popil in sem danes vso noč dežural.......wc pa to :o|o: .......vse stare cajtnge sm uspel prečitat :vragec: xDDx  ........to ni bil boj, ma mesarsko klanje :xx!:  :xx!: .....sm pa zmagal zgleda, sam sm čist zblojen. :wacko: Upam, da zdej to konc, pa da začnem dopust uživat  x:px  :palec: Boga moja rita... x:o)x  :sori:

Da mu ne umreš, ko seronja...nego, ko hmm x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...ravnokar bil potres...me prav zanima kje je bil njegov epicenter...ampak je noro tole s potresi. ugotavljam, da mi že par dni prej ni fajn...pa le nimam tako zakrnelih radarjev zgleda...mrk in potres...nekam divja kombinacija....le kaj nam bo zmikalo tla pod nogami....

 

kakorkoli že...mejte se.... xwitchx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Močan potres magnitude 3,8 pri Ilirski Bistrici

2005-04-24

 

Agencija Republike Slovenije za okolje, Urad za seizmologijo in geologijo sporoča, da so seizmografi državne mreže potresnih opazovalnic zabeležili v nedeljo, 24.4.2005 ob 20. uri in 34 minut močan potresni sunek. Po preliminarnih podatkih je bilo žarišče potresa 60 kilometrov južno od Ljubljane, v bližini Ilirske Bistrice. Preliminarno ocenjena magnituda potresa je bila 3,8.

Ocenjujemo, da intenziteta (učinki) potresa v širšem nadžariščnem območju ni presegla V stopnje po evropski potresni lestvici (EMS). Po prvih podatkih so potres čutili prebivalci južne in osrednje Slovenije.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha...hvala mateja.... :palec:

 

sicer pa že drugi dan dež...pa trenutno veliko bolj skulirana....bomo videli kaj bo prinesel dan, ker tale teden in naslednji, bosta še zagužvana...

 

mejte se.... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jutro.

xsrcx

 

šele zdej ustala. hehe... pa mam budilko ob 7, pa kr spim. sicer pa res včeri nism mogla zaspat, me je polna luna nosila. dežuje... :flower:

dežek...

nč grem jz potelovadit. pa narest vse kar mislim narest.

lep danček. :flower:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Aiwa, mal uživaš zdaj... x;)x

 

Bila prelena, da bi se zjutraj spravila na telovadbo :o|o: ...si grem pa vsaj novo trenerko in teniske kupit... x:Dx

 

Doma imamo mal bitke, kdo gre na morje in kdo ostane doma... :o|o: , tamala pa si je tako plan za vse dni naredila, kako bo žurala.

Pravi, nisem jaz kriva :inocent: , če je vsak dan nekaj pomembnega... x:Dx ...jaz pa seveda, kaj pa šola... x?x :xx!:

 

Včasih mi je tečno, da so tolk zrasli, včasih je bilo bolj preprosto...in v spominu, kako sem bila jaz omejena z izhodi v mladosti, se mi včasih zdi, da pretiravam v kontra smer.. :o|o:

In to, da vedno vem, kaj se dogaja, je samo moja iluzija... :o|o:

 

Nič, grem počasi, nekaj sem sitna... :xx!:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst sem odlično dons...mene dežek sploh nič ne moti....dons bo tooooooook lep dan, že čutim.....

 

Skratka, vsem en skrajno lep dan in polno lepih, nežnih, srečnih dogodkov...pa poročajte! x;)x x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uživam uživam.... x:Dx x:Dx

sem se natelovadla do amena. zdej pa fruštek, pa mal se posončt u solarij, k že uzun ni nobenga sonca.

pol pa kšno lumparijo ušpičt. x:px

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No vidis aiwa, vsaj uzivas zdaj mal. Kako pa kej lov na sluzbo? xcrossfingx

Danes je tak otozen dan zunaj, sam vseeno sem ze veliko nardila. Samo lunce ne smem odpirat, preden koncam z delom, ker potem se vse zavlece x:o)x

Popoldne pa ucenje in to je to!

Uzivajte! xokx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>fočk fočk  x:Ix

 

v čertek je moj čurunalnik (skor) čist konc vzel  :sori:  ... do zdaj se je brat zezal, da ga je usposobil...  :switz:  xwizardx  :palec:

 

... no... jaz zdaj zagvišn vem, da sem notranje lepa  xflirtx ... mi piše na izvidih  x^x  ... mam lepa jetra, pa ledvice pa te reči  x:Ix  x:Dx 

 

luštn se mejte  x:Xx

 

the best matejček! :palec: x:)x Full full dober! x^x

 

by the way.. brala Ono.. tud če je star članek, še vedno je gnilo stanje v državi tej.. :sori: joj kaki glupani.. xrolleyesx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je pa mobi poginuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

Pa ravno čvekave volje sem!

Pa nujno moram sms poslat!

 

Pa 4 dni sem shajala brez te male trapaste škatlice pa se ni odločil crknit, pol pa dons....

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes je pa en poseben dan xwizardx x:)x x:Xx x:Ix x:)x xrainbowx

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dežek deži :vio: en tak poseben meditativen filing me navdihne, ko je tako ''tmurno''. Preživela vikend praznovanj, zaradi boljšega počutja in v izogib depresije nisem stopila na tehtnico. Že v soboto je bilo udarno s količinami hrane in koktejli, v nedeljo je bilo pa samo še nadaljevanje. Na koncu, ko nismo imeli kam kaj stlačit, smo popapcal še vsak 2 sladici x:px Insane!

 

Naslednji teden bo tudi kar naporen, vsak dan neko praznovanje. Imam občutek, kot da sem se znašla v hare krishna krogu, kjer je vsaki dan praznik.

Nakovali planov za naslednja popotovanja, (Bog, usliši nas xcrossfingx )

 

Bijem svoje osebne bitke, še se nisem premagala, huh sm zagamana :vragec:

 

Pridno odmeditirala, se grem čisto zares yoga nidro.

 

Danes je praznik življenja, slušalke na glavo, pa je svet precej lepši :listen:

 

Hawk, grem se še mal crkljat x:Xx

 

lep dan vsem

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xNNx Še dobr da je K4 protipotresno grajen, v tej kleti tud potresa ne prepoznaš od vseh ostalih vibracij. :vragec:

Noč je bla hudo zabavna, to bo treba ponovit, pa čimprej xsrcx x:Xx :2src: :2src:

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokkx sam da je biu žur.

 

jz pa celo noč hodila sm pa tja k nisem mogla spat. xg:Dx xg:Dx

zdele sva z mami prešetale lesnino... kwa majo enih fajnih stvari... pa tud dragih... sm gledala ene okrasne povštrčke k so bli ful kjut pa so bli po 5 jurjov en... mal tu mač... pa k jih rabš kr enepar, da zgleda.

xrosex xrainbowx xrosex

 

neki se sonček vn sili. iii kok lepo xsrcbumx tkol zdele bomo za čel kosilo kuhat, pol mam pa sestank popoldne na sosu. zvečer pa sem zmenena za en drinkec xsmx komi čakam da jo vidm :hepko: :hepko: :hepko:

 

no tkole... grem še mal po netu za službe brskat. xsuperx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xNNx Si bla vabljena, sam si si itak sprehod zaželela. Jaz sm se tud odsprehaju do 4ke, s kuglo v roki!!! :vragec:

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...