Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 17


Marsa

Recommended Posts

sm tako prijetno zmatrana,da bi se pustila sam še............ :kiss: xlove2x xloveyx

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 3,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Eto ga na,se bom za en tedn puslovu! x:Dx Jutr zjutri pičem u Pariz,tam se dobim z mojo beybo,pa bo en tedn žuranja. x:px x8Dx :palec: Pogrešu vas bom moje Lunkice,pa mislu tud na vas,kokr mi bo ratal,pa če se mi bo kolcal bom vedu, da tud ve mislte name. Zdej grem pa še par kitic odspat,da bom jutr ves svež in spočit! x:Dx Kisses! x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx
[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drčer x:o)x Za dopust rano vstal. :inocent: Se za dopust preveč s službo ukvarjal. :o|o: Bil na kavici z lunatko x:)x , ji prnesu Cavea in Ano Gabriel. Končno menjal zimske gume. Klepetal. Obiskal babico, starše. S fotrom kot vsako let iz kleti znosil za nošnjo prilično neugodne in pikajoče kaktuse. Mal spet čul kak barabin sm bil k pokovc, pa kak presenetljivo dauč sm dogural. xrolleyesx Reklamiral čevlje pri Alpini, vljudni :palec: Dal menjat podlogo na usnjeni jakni. V bankomatu pozabil kartico, upam, da me to ne bo stal preveč :o|o: . Lunatkici hotel na glavni pošti poslat keš za karto, pa bla neka frka in ni več sprejemala strank. Se pogovarjal po telefonu z eno fajno :2src: , se mi je zdel, da me je bila vesela. Že spet ugotovil, da se moja partnerka bl dela, da to je, kot pa je res, sicer nenamerno, ampak počas se člouk vpraša kje je meja zarad hard otroštva oproščat neodgvornost :sori: . Prvič bil v Koloseju.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drčer.. lep dnevnik x:Dx

 

a si vidu Alianco v Naši mali kliniki....pismo al sem imela privide...

 

No če je bila ona pol je xokx :onfire:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: pri nas je to zakon....celo ponedeljkovo popoldne so mladiči pridni ko bubice..sam da lahko zvečer gledajo NMK...

 

ja Mateja, a te nič tvoja deca v razredu ne vprašajo, pa nič ne povejo? x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ahoj! x:)x :palec:

 

Dons gremo pa baje na piknik. x8Dx

Vceraj sem sla pa do frendov, pol sva sli pa s frendico se mal okol, najprej v (prenovljenega) Zmavca (majo cvicek in to kar dober), pol pa se na Metelkovo, kjer sem pol plesala na ene arabske, pa en muki se mi je prilepil in me je milijardkrat vprasal, ce sem res 41.

Osebno sem mu morala pokazat! x:o)x x:Dx

A ni kul? x8Dx x^x

Dons sem spila pa ze pol litra soka in pol litra radenske.

 

A res, Aliana je bila?

Skoda ker je nisem vidla... sicer ne gledam teh scen. :)

 

Ouki, mejte se, lep praznicni dan zelim vsem! x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

br jutr.

jutranja telovadba za nami.

zdej pa u kopalnco... pol pa vnnnnn....

kwa je lep vreme komi čakam, da grem na zrak uživat.

sam še eno žrtev si najdem, k bo mogla cel dan z mano uživat xpartyx

lep praznik vsem skupaj!

x:Xx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xNNx Naporen začetek praznikov: trije žuri zaporedoma v eni noči in jutru in zdaj pod tuš pa delat.Človek se je razvil zaradi dela in ne iz nuje do jela. :vragec:

Po službi pa spet ... xcheersx xsmokex :mex: xcheersx :mex: xcheersx :mex:

Će me ni nocojšnji absinth mal preveč zdelu, pa spoznal sanjsko dekle in sam čakam kdaj se bom zbudu xsrcx xrolleyesx

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xNNx Pa Aakhuta sm na Igu pustu, me prav zanima kako bo zvečer delu?

Prvi outdoor partyji so začel... :fiju:

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: ...vsaj jem konkretno te dni :inocent:

 

Glih od kosila x:px Bil cist majski piknik...Pomila posodo, ugotovila, da se ne morm prjavt na izpit, se zmenla, da grem vseen na btbw cez weekend, ceprav z vremenom kaze slabo... x:)x :palec:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

končno uspela odklopit službo, pa čeprav sem zjutraj delala...sam je šlo vse ok...enkrat za spremembo x^x

danes vpijala sončne žarke...rinla v klanec, da se nadiham, če bo volja, pa še na bicikel pol... x:px

 

ma ja, dns je fajn... x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej zazhgal me je po ramenih!! :eek:

Aprila!!! V ljubljani!!!

Prav pece me po ramah in vratu.

heh, sem imela pa dons prvic kratke hlace. x^x

Mam cist bele noge, no morda bodo rdece zdaj. x:px x:Dx

 

Lustno je blo.

Kok je handy tale frend...

Ce sebe zraven dam, sem totalen komplikator... bi imela nekaj teh ognjenih lastnosti... tu se mi pa vid, da nimam ognja.... nisem dost podjetna... jaz sam, ce je nuja. ;) Sem iznajdljiva, drugac sem pa neprakticna.

Kok smo se smejal...

Smeh je fajn, tak nek orgazemcek v bistvu.....

aja, pop* pa totalno, ker folk kar smeti pusca.

Ne sam tam na placu, pac pa kar tko, ob cesti, je ena taka 'deponija' divja... kok se mi trapast zdi... isto je moral pac tja pripeljat. Pa zakaj za bozjo voljo ne pelje pol tja, kjer je plac za to? To mi je pa tolk govedarsko! :mad2:

 

Grem kavo spit, k mitja pol nekam siba.

Se vedno je ful sonce.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Ne sam tam na placu, pac pa kar tko, ob cesti, je ena taka 'deponija' divja... kok se mi trapast zdi... isto je moral pac tja pripeljat. Pa zakaj za bozjo voljo ne pelje pol tja, kjer je plac za to? To mi je pa tolk govedarsko! :mad2:

 

:xx!: :xx!: :xx!:

 

Sem ravno zdej en dan bil na sprehodu tu v okolici........bemu, en idiot je na gozdno pot tik ob cesti pripeljal in zabrisal star pralni stroj in neke smeti.......na lep, naravni teren, kjer mestni ljudje zaužijejo vsaj mal narave. Joj, da sm ga vidu, bemu, še vse smeti drugje v bližini bi pobiral in odpeljal na odpad. Pa to ne morš verjet kaki modeli se šetajo po tem svetu..... xrolleyesx :xx!: :xx!: Al pa zadnjič ob Dravi na Lentu.....čist na robu Drave na kile la pa celo tone odpada in nesnage......in to na Lentu na kterga smo kao tolk ponosni in kjer se ljudje pridejo sprostit, sprehajat.......pa župan in kompanija ništa..... :xx!: :xx!: :xx!:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja!!!! In to ne sam kaze na brezobzirnost, pac pa tud na neumnost, pomanjkanje inteligence, duha. ker saj on tud zivi tu, bedak! :xx!:

 

Ja, tule tud tko, kar ena korita pa en stroj pa neke zimnice pa vrece smeti!!! :OO!: Pa nesi v kos za smeti, kaj je zdaj to, tam v en gozd pripeljat?

Ja, jaz bi direkt prijavila modela tacga, po mojem... ker, ne bi rekla, ajde, da ni nikjer moznosti, imas pa res deponije, pa se odvazajo smeti, po mojem vsaj 2x letno, te tavecje.... izpred doma...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

**

Pozabila napisat - spoznala Seleninega. Prijeten mozakar. x:)x

Selene, najlepsa hvala! xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjič sem šla po napotnico za mlajšo - pregled pri kirurgu. V tisti nesrečni čakalnici čakala 2 uri. Čakalnica polna ful..toliko, da ni pokala po šivih. Vsi kašljali, kihali...in kaj zdaj jaz? Kašljam, kiham, lije iz oči..poln nos..smrk :vragec:

Mlajši rokica kar celi. Zamenjali so gipseka..dobila novega, ker njena roka ni več otečena.

Aja - mlajša bila tudi izžrebana pri angleški bralni znački. Gresta z učiteljico v prestolnico po darilo. Ful vesela zanjo(glede na to, da ji jeziki res gredo :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja a sem spregledala al kaj? gips? :sori: xcrossfingx

No glavno da se celi.

Dbest za tamalo, cestitke!! :palec: x^x

 

*ja, a ne, Mick...

nekajkrat smo kar sami pospravili za prejsnjimi, ne sam da smo zase si nastimal, pac pa tud... saj jaz tud tu zivim, moti me, ne morem gledat tega...

V parkcu, kjer smo stanovali enkrat, sem 'organizirala' manjso 'cistilno akcijo' - igle, flashe, vsega boga... ko se je moral tim med crepinjami igrat, pa sem mela enkrat dost.

 

Tko da... s tem itak sebe kazes...

Enkrat sva v podnajemu dobila shtalo (raje ne povem, kaj vse, ne res, blazota, ne mors verjet :eek: :xx!: :sick:, recimo clo jajca na steni)... kasnej ugotovila, da zato ker je bla tolk pasja (tud do naju pol, ne morem govort, je pa to tolk blo... da ne recem usodno clo...)... ampak kaj hocem rect...

Ko sva se selila od tam, ko bi Z NAJVECJIM UZITKOM tud sam kak jajc pochil ke v steno... ne mors tega naredit... nekdo bo prisel za mano, v taksno, ga ne bo zanimal, kaj sem jaz z ono imela in to, jaz bom sam izpadla govedar.

Tko da so nama se frendi rekli, kok sva butasta, ker pucava totalno.

Sem rekla, to sem jaz pac... jaz zarad sebe, ne zarad... nje. xyesx

eni so pa res svinjakarji.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole z rokico bilo v prejšnjem tednu x:Ix Sicer pa hvala...hvala tudi vsem drugim za dobre želje(jih je bilo nekaj..pa nisem utegnila sorči..

 

Ja..z odnosom do odpadkov kažemo predvsem nase. Ko smo začeli z gradnjo je ena ženščina pripeljala polno prikolico nekih sodov in železja ter hotela zmetati pod cesto..češ, da so tam vedno metali...halo??? Z zidarji vred smo se ji začeli grozeče bližati in sama sem ji čisto v preprostem jeziku povedala, da jo bom fotkala, poslala policiji. Je bila neverjetno zgrožena, kako si ji upam groziti..

Potem se je isto začelo predlani - tudi sosed prične voziti s prikolico zidarske ostanke, ter ful nekega lesa. Tudi popenitis dobila(smo mar Čisto mesto??) Potem začel prebirati - kao bom pa biološke odpadke tule dal...(ste nori?, da mi bo smrdelo pod nos???) in potem je naložil nazaj ter odpeljal bog ve kam.

S Š. sva lani spomladi poskekala vso naraslo grmičevje, sosed je zasadil drevje, ga okoličil, Š. pokosil travo. Nikomur ni padlo več na misel, da bi še kaj kam metal.

Ko smo bili še kao mestni ljudje, pa smo tudi organizirali čistilno akcijo po ulici. Saj se konec koncev naši otroci tamle igrajo. Zanimivo bilo, da potem dolgo ni nihče nič zraven koša metal, ampak strogo v koš..

Kultura pač x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> Z zidarji vred smo se ji začeli grozeče bližati in sama sem ji čisto v preprostem jeziku povedala, da jo bom  fotkala, poslala policiji.
xokx :palec:

 

e bila neverjetno zgrožena, kako si ji upam groziti..
Ja, tumach, uzaljeni so pol. Pa bunijo se nazaj! :mad2:

 

S Š. sva lani spomladi poskekala vso naraslo grmičevje, sosed je zasadil drevje, ga okoličil, Š. pokosil travo. Nikomur ni padlo več na misel, da bi še kaj kam metal.
x8Dx :palec:

 

Ko smo bili še kao mestni ljudje, pa smo tudi organizirali čistilno akcijo po ulici. Saj se konec koncev naši otroci tamle igrajo. Zanimivo bilo, da potem dolgo ni nihče nič zraven koša metal, ampak strogo v koš..

Kultura pač

:palec:

 

Ja, saj za nekaj casa mal vseen zaleze. Pol se pa spet zacne, ponavadi.. xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, malenkost x;)x ko bo nova pošiljka dobiš še...

lep dan danes zunaj, naredim sedajle mojima za jest, jaz pa tečt, zjutraj sva s prijateljico imeli en daljši sprehod, pa moram it ven, ne zdržim tule noter, mimogrede v stanovanju imam že 30 stopinj, spet bo vroče ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...