Skoči na vsebino

ribnik kot zdravilo


4u2

Recommended Posts

Pozdravljeni!

 

Meni je eno najlepših zdravil za dušo in telo ribnik ki ga imam za hišo.Po cele ure lahko sedim ob njem in opazujem zlate ribice in potoček ki se počasi izliva v celoto.NOroooo!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: ja,super.jst sm si ga tudi zmeraj zelela za hiso.......sam se hise nimam :o|o: x:Dx ampak res mam pa rada ribnike.....in res pomirjajo .upam ,da bom tudi jaz kdaj imela hiso in zraven ribnik.......

drugace pa hodim cepet zraven naravnega ribnika,kakih 10km od tu kjer zivim.

zadnjic so me mal kacji pastirji preganjali,kot bi scitili tiste ribice...kr zaletavali so se vame....

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zasledil sem zanimivo povezavo da se podeljuje nagrada za najlepši ribnik.Zanimivo...ampak kdo lahko s svojimi očmi oceni kar je meni najlepše :C: ...bomo videli:tukaj

 

imaš pa prav cigančica, naraven pa je najlepši, če ne druga zato ker ni vmešana človekova roka...ampak žal je taga čedalje manj

 

 

Lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>zasledil sem zanimivo povezavo da se podeljuje nagrada za najlepši ribnik.Zanimivo...ampak kdo lahko s svojimi očmi oceni kar je meni najlepše :C: ...bomo videli:tukaj

 

imaš pa prav cigančica, naraven pa je najlepši, če ne druga zato ker ni vmešana človekova roka...ampak žal je taga čedalje manj

Lp

sem pocekirala na tej strani.....malo galerijo z ribniki.meni od tistih recimo noben ni bil neki posebnega.mogoce ,ker bi svojega popolnoma drugace uredila....cimbolj naravno,pa cezenj bi sel en tak lesen mali mosticek,po moznosti kr iz vej narejen ali pa iz bambusa.....joj,kolk bi uzivala ga urejat...

pa zelvice bi tud noter imela......ja.....joj zdej pa ze kr sanjam....

ti imas pa te sanje kr lepo za hiso,kako lepo.....

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...