Skoči na vsebino

Samospoznanje, temelj prave sreče


[max]

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>xscratchx ne marash eksperimentirati?

a ni lajf en sam eksperiment posameznika?

meni ,naprimer je vsak dan eno samo presenecenje x:)x eksperiment.

sploh ne vem....v bistvu ne bi mogla nikoli ziveti po nasvetu nekoga drugega,saj vendar so obcutki vsakega izmed nas edinstveni in sprozijo se lahko edino na podlagi iskusenega.skoda bi bilo biti prikrajsan za lastne obcutke in lastne poti,ki so  bistvene  za lastni razvoj ...

 

a si že kdaj slišala, da občutki lahko varajo? še nimaš te izkušnje? naši čuti (grobi in subtilni) niso absolutni.

moji in tudi experimenti drugih so se bolj klavrno končali, čeprav so na začetku kazali na uspeh.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 132
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>a si že kdaj slišala, da občutki lahko varajo? še nimaš te izkušnje? naši čuti (grobi in subtilni) niso absolutni.

moji in tudi experimenti drugih so se bolj klavrno končali, čeprav so na začetku kazali na uspeh.

slisala jst marikej x;)x zivim pa po svojih obcutkih ,ne po obcutkih drugih.

se zmeraj rastem in bom se zmeraj.....in nobene stvari,nobenega dejanja,nobenega obcutka mi v zivljenju se ni bilo zal,cetudi sem prezivljala se ne vem kako tezke trenutke....sem tem obcutkom se zmeraj hvalezna in s trenutnim dozivljanjem zelo zadovoljna.tako ,da se ne mislim ubadati z absolutnim ali neabsolutnim,ker mi ni potrebno filozofirati,da vem kaj cutim,kako zivim in dozivljam.ne vem kaj zate pomeni pomeni beseda uspeh.zame je vsako spoznanje uspeh,pa kakrsnokoli ze je.je tu z razlogom...seveda ce ga uvidis.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni pa so te stvari zelo zanimive. Pa sploh ne, da bi begala od ene stvari do druge, ampak zanimivo je, koliko različnih poti (čeprav so si v bistvu ZELO podobne) "vodi v Rim".

Koliko je kaj verodostojno in ne, mora resnično vsak začutiti sam. Saj ni merila- kdo pa lahko presodi o neki stvari. Ljudje sno tako različni. Prav je, da izvemo za čimveč takih stvari, zato smo tudi na takih temah tule na forumu. Saj pravijo, da vedno taprava stvar tebe najde, ni treba, da divje iščemo. Kar rabiš, se te dotakne. In prav je, da imaš med čim izbirati, da izveš za čimveč različnih stvari.. Če ni izbire, ne moreš izbrati.

Tudi jaz poizkušam živeti po svojem občutku in odkar to počnem, se vedno manjkrat zmotim. Pri stvareh-situacijah, ljudeh itd... Ničesar že apriori ne zavračam, vedno skušam začutiti - no, apriori zavrnem nekaj, za kar mi govorijo, da je edino dobro, da edino učinkuje itd....

 

Poznam občutek enosti, popolnega zlitja z vesoljem in srečo. Je fenomenalno. Čutiš, da nisi sam, da nekam pripadaš... Ampak ne traja večno- moraš gojiti, delati na sebi.... Verjamem, da so ljudje na IR tako začutili in reagirali.

 

Nesmiselno je gruntati katera tehnika je boljša. Veliko je zelo dobrih in različnim ljudem ležijo različne. In življenje postane izredno zanimivo in lepo. x:)x

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Nesmiselno je gruntati katera tehnika je boljša. Veliko je zelo dobrih in različnim ljudem ležijo različne. In življenje postane izredno zanimivo in lepo. x:)x

 

Zelo lepo povedano.

 

x:)x

InSamadhi.com

Napredek v vsakdanjem in duhovnem življenju - vprašajte se vendar!

 

LIFE Forum

Razsikovanje človeških potencialov in pogovori o vseh vidikih življenja.

Strpna, zrela in prijazna online druščina - LIFE Forum. Vabljeni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:o)x ah vi primorci :wOOt:  :vtz: ko boste burjo ukinl.....pridm ksno... x:o)x  :fool:  :flower:  x;)x

 

Pridem vč ksno, se reče.

 

Ma sm se hecal dai.

 

Namreč, praviloma imajo "duhovneži" pa tudi vsi ostali ljudje, težave na področjih, kjer je potrebno biti bolj samozavesten, angažiran in aktiven:

- spolnost

- finance

- odnosi do avtoritet (staržev, nadrejenih v službi itd...)

- partnerski odnos (zakonca, fant in punca, fant in fant itd...)

 

Lepo, da ti nimaš tekih težav.

yuhuhu

 

lp

 

e.

InSamadhi.com

Napredek v vsakdanjem in duhovnem življenju - vprašajte se vendar!

 

LIFE Forum

Razsikovanje človeških potencialov in pogovori o vseh vidikih življenja.

Strpna, zrela in prijazna online druščina - LIFE Forum. Vabljeni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>J

pa dovolj o tem. bo še kdo rekel da mislim da sem razsvetljen. daleč od tega v resnici. vsak dan vidim nove stare packe in madeže v svojem srcu in se trudim drgnit da se bo enkrat svetilo.

 

Om Shanti Shanti Shantihi

 

yuhuhu

 

x:)x x:)x

InSamadhi.com

Napredek v vsakdanjem in duhovnem življenju - vprašajte se vendar!

 

LIFE Forum

Razsikovanje človeških potencialov in pogovori o vseh vidikih življenja.

Strpna, zrela in prijazna online druščina - LIFE Forum. Vabljeni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vsak kaže s svojim izražanjem stanje zavesti? HM. Kaj pa recimo Jezus Kristus ko je razmetal vse mize trgovcev v tempju in kričal? Se pravi, da je imel nizek nivo zavesti? Ne bi rekel.

 

Verodostojno, nevorodostojno sta koncepta iz sveta dualnosti, v katerem pa nažalost mi živimo  x;)x  zato pa je treba razlikovati med enim in drugim.

seveda, ko smo enkrat za vedno v samadhiju, potem poznamo samo absolutno resnico in nas dualnost ne briga, toda na poti tja, pa nam dualnost lahko zelo pomaga. v bistvu je ključnega pomena.

 

Res, ni primerno govorit, da nekaj ni možno, če nisem probal. Zato pa mogoče celo bom (čeprav najbrž ne, ampak mogoče...kaj veš kdaj me prime). srčno, brez predsodkov. Sem pač oseba ki rada sprejme nasvete mojstrov, ki so to pot že prehodili in ne mara experimetirati, ker se je to izkazalo za nezanesljivo.

 

 

Ne bi tle preveč teoriziral, mi pač to ne odgovoarja. Upam, da lohk to razumeš.

tnx

 

Poznam pa nekoga, ki je ful načitan (in neizkušen, istočasno) in bi se morda s tabo lepo ujel (z mano se namreč niti prbližno ne).

 

Tudi on je na poti bhakti yoge, tko kot ti,

link:

http://www.life-forum.net/viewtopic.php?p=4149#4149

 

lp

e.

InSamadhi.com

Napredek v vsakdanjem in duhovnem življenju - vprašajte se vendar!

 

LIFE Forum

Razsikovanje človeških potencialov in pogovori o vseh vidikih življenja.

Strpna, zrela in prijazna online druščina - LIFE Forum. Vabljeni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm. poznam ga ne. piše pa OK. zelo dober point okrog svobodne volje. pa še en okrog ljubezni. za ljubezen morata biti dva, a ne? kje je potem ljubezen, če smo vsi eno? Za ljubezen je potreben tudi odnos med dvema, tega pa v enosti ne vidim.

 

Poglej, res je, da z debatiranjem ne moremo razumeti Boga. Lahko pa z uporabo inteligence vsaj vidimo zanke v nekem duhovnem procesu. Danes je veliko govora o sledenju svojim občutkom in prepuščanju toku življenja. Osebno se mi to ne zdi najboljša rešitev, ker je to tako kot bi v razburkanem morju samo mirno čakal, da te bo mogoče kakšen val vrgel na suho, brez da bi mogoče poskušal ugotoviti v katero smer se gibljejo valovi in se lepo nameril proti obali.

Potrebna sta trud in inteligenca. Nič ne pade samo od sebe.

 

OK. jaz pa bi tukaj tudi nehal, ker tako ali tako ne bomo prišli skupaj. Zate pač to, zame nekaj drugega. No problem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hm. poznam ga ne. piše pa OK. zelo dober point okrog svobodne volje. pa še en okrog ljubezni. za ljubezen morata biti dva, a ne? kje je potem ljubezen, če smo vsi eno? Za ljubezen je potreben tudi odnos med dvema, tega pa v enosti ne vidim.

 

Poglej, res je, da z debatiranjem ne moremo razumeti Boga. Lahko pa z uporabo inteligence vsaj vidimo zanke v nekem duhovnem procesu. Danes je veliko govora o sledenju svojim občutkom in prepuščanju toku življenja. Osebno se mi to ne zdi najboljša rešitev, ker je to tako kot bi v razburkanem morju samo mirno čakal, da te bo mogoče kakšen val vrgel na suho, brez da bi mogoče poskušal ugotoviti v katero smer se gibljejo valovi in se lepo nameril proti obali.

Potrebna sta trud in inteligenca. Nič ne pade samo od sebe.

 

OK. jaz pa bi tukaj tudi nehal, ker tako ali tako ne bomo prišli skupaj. Zate pač to, zame nekaj drugega. No problem.

 

Se absolutno strinjam s tem, kar si napisal. V poponosti. (to lohk prebereš tudi na LIFE Forumu, v pogovorih z MGD).

 

 

Edino, zaradi česar (verjetno) tudi midva ne bova skp pršla je različen povdarek oz. vrednotenje teorije in izkušenj.

 

lp

e.

InSamadhi.com

Napredek v vsakdanjem in duhovnem življenju - vprašajte se vendar!

 

LIFE Forum

Razsikovanje človeških potencialov in pogovori o vseh vidikih življenja.

Strpna, zrela in prijazna online druščina - LIFE Forum. Vabljeni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Zadja stopnička, spoznanje Bhagavana je to kar sem iskal (čeprav sem to doživel samo za verjetno milijoninko milijoninke milijoninke sekunde - a bilo je dovolj, da sem videl, da je ta izkušnja globlja, kot tiste prej). Tukaj pa potem nastopi enotnost. Oz. bolj natančno raznolikost v enosti. Enost, toda hkratna različnost.

 

OK, lepo povedano.

 

Nam lahko zaupaš tudi kolk od vsega tega si sam, intimno in direktno realiziral?

 

Moje mnenje namreč je, da je pri vseh poteh izrednega pomena ravno izkustveno znanje, kar še posebej velja pri Bhakti yogi oz.

doseganju Ljubezni do Boga - Prama.

 

Ne vem, ali si v ISKCON-u ali ne, morda te bo zanimala literatura drugih Učiteljev Vaishnavizma, ne le Prabhupade:

http://www.life-forum.net/viewtopic.php?t=304

InSamadhi.com

Napredek v vsakdanjem in duhovnem življenju - vprašajte se vendar!

 

LIFE Forum

Razsikovanje človeških potencialov in pogovori o vseh vidikih življenja.

Strpna, zrela in prijazna online druščina - LIFE Forum. Vabljeni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrosex xsrcbumx MOJSTRSTVO LJUBEZNI

tolteške modrosti

praktični vodnik na poti k popolnim odnosom

 

:palec: Don Miguel Ruiz

 

V Indiji poznajo staro legendo o bogu Brahmi, ki je bil čisto sam. Nič ni obstajalo razen njega, in bilo mu je strahotno dolgčas. Zaželel si je malce poigrati, a kaj, ko ni bilo nikogar, ki bi se igral z njim. Zatorej je ustvaril prelepo boginjo Majo, in sicer samo zato, da bi se pokratkočasil. In ko jo je ustvaril in ji povedal, s kakšnim namenom je to storil, mu je odvrnila:

 

»Prav, pa se pojdiva najlepšo igro, kar jih je, vendar moraš storiti, kar ti bom rekla.«

 

Brahma se je strinjal in je po Majinih navodilih ustvaril celotno vesolje. Ustvaril je sonce in zvezde, mesec in planete. Potem je ustvaril življenje na Zemlji: živali, oceane, ozračje, vse.

 

 

 

Maja je rekla:

 

«Kako lep je ta svet slepila, ki si ga ustvaril. Zdaj bi pa rada, da ustvariš še žival, ki bo tako pametna in zavestna, da bo lahko cenila to tvojo stvaritev.«

 

In tako je Brahma nazadnje ustvaril še ljudi. Ko je dokončal svoje stvarstvo, je vprašal Majo, kdaj se bosta začela igrati.

 

»Takoj zdajle,« je odgovorila.

 

In je zgrabila Brahmo in ga razsekala na tisoče drobnih, drobcenih koščkov. Potem je v vsakega človeka vtaknila po en košček in rekla:

 

»Igra se začenja! Storila bom, da boš pozabil, kaj si, ti pa boš skušal znova najti samega sebe!«

 

In je ustvarila sanje. Brahma pa se še zdaj, še dandanašnji trudi spomniti, kdo je.

 

Brahma je torej v vsakem izmed nas, Maja pa nam brani, da bi se spomnili, kaj smo.

 

Ko se prebudite iz sanj, spet postanete Brahma in si znova pridobite božanstvo. In če tedaj Brahma v vas reče:

 

»Prav, prebujen sem; kaj pa preostali del mene?« lahko vi, ki poznate Majino zvijačo, resnico delite z drugimi, da se bodo še oni prebudili. Dva trezna človeka na zabavi se lahko bolje zabavata kakor en sam. Trije trezni še bolje. Začnite pa kar pri sebi. Potem se bodo začeli spreminjati še drugi, dokler ne bodo trezni vsi gostje, vsi udeleženci veselice. x:o)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xrosex  xsrcbumx MOJSTRSTVO LJUBEZNI

tolteške modrosti

praktični vodnik na poti k popolnim odnosom

 

:palec: Don Miguel Ruiz

 

V Indiji poznajo staro legendo o bogu Brahmi, ki je bil čisto sam. Nič ni obstajalo razen njega, in bilo mu je strahotno dolgčas. Zaželel si je malce poigrati, a kaj, ko ni bilo nikogar, ki bi se igral z njim. Zatorej je ustvaril prelepo boginjo Majo, in sicer samo zato, da bi se pokratkočasil. In ko jo je ustvaril in ji povedal, s kakšnim namenom je to storil, mu je odvrnila:

 

»Prav, pa se pojdiva najlepšo igro, kar jih je, vendar moraš storiti, kar ti bom rekla.«

 

Brahma se je strinjal in je po Majinih navodilih ustvaril celotno vesolje. Ustvaril je sonce in zvezde, mesec in planete. Potem je ustvaril življenje na Zemlji: živali, oceane, ozračje, vse.

Maja je rekla:

 

«Kako lep je ta svet slepila, ki si ga ustvaril. Zdaj bi pa rada, da ustvariš še žival, ki bo tako pametna in zavestna, da bo lahko cenila to tvojo stvaritev.«

 

In tako je Brahma nazadnje ustvaril še ljudi. Ko je dokončal svoje stvarstvo, je vprašal Majo, kdaj se bosta začela igrati.

 

»Takoj zdajle,« je odgovorila.

 

In je zgrabila Brahmo in ga razsekala na tisoče drobnih, drobcenih koščkov. Potem je v vsakega človeka vtaknila po en košček in rekla:

 

»Igra se začenja! Storila bom, da boš pozabil, kaj si, ti pa boš skušal znova najti samega sebe!«

 

In je ustvarila sanje. Brahma pa se še zdaj, še dandanašnji trudi spomniti, kdo je.

 

Brahma je torej v vsakem izmed nas, Maja pa nam brani, da bi se spomnili, kaj smo.

 

Ko se prebudite iz sanj, spet postanete Brahma in si znova pridobite božanstvo. In če tedaj Brahma v vas reče:

 

»Prav, prebujen sem; kaj pa preostali del mene?« lahko vi, ki poznate Majino zvijačo, resnico delite z drugimi, da se bodo še oni prebudili. Dva trezna človeka na zabavi se lahko bolje zabavata kakor en sam. Trije trezni še bolje. Začnite pa kar pri sebi. Potem se bodo začeli spreminjati še drugi, dokler ne bodo trezni vsi gostje, vsi udeleženci veselice.  x:o)x  x;)x

 

 

No, tale Don Miguel nima pojma o telih stvareh. Brahma sam je namreč pod vplivom maje in ni prvobitno živo bitje. Je prvo ustvarjeno živo bitje v tem univerzumu a pred tem se jih zvrsti še cel kup. Brahma je le orodje v božjih rokah in po božjem navodilu ustvari materialni svet. Brahma je živo bitje - duša, tako kot mi vsi, le da igra vlogo stvarnika.

 

Nasploh pa je cela zgodbica zgrešena. Če hočeš res vedeti kako je z Brahmo in Mayo, potem si vzemi čas in preberi Šrimad-Bhagavatam. Saj traja eno leto ali pa še več, ampak se splača. Potem vsaj ne verjameš takšnim glupostim.

 

Pa ni Brahma tisti, ki je v vsakemu, ampak kvačjemu BrahmaN. Dodana še črka N. To pa je povsem druga stvar. Brahman je vseprežemajoča energija Boga. Ne morem verjet kako vsi nekaj po svoje kvačkajo in skvačkajo res čudne jopice,....tiste bele, za v norišnico x:Dx Res hecno.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}> Brahma je živo bitje - duša, tako kot mi vsi, le da igra vlogo stvarnika.

 

To pa ne bo držalo, če že teorijo razpredamo.

 

Preberi si Bramha-samhito, in boš videl točno razliko med Brahmo ali pa Shivo in "navadnimi" dušami.

 

:)

InSamadhi.com

Napredek v vsakdanjem in duhovnem življenju - vprašajte se vendar!

 

LIFE Forum

Razsikovanje človeških potencialov in pogovori o vseh vidikih življenja.

Strpna, zrela in prijazna online druščina - LIFE Forum. Vabljeni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>To pa ne bo držalo, če že teorijo razpredamo.

 

Preberi si Bramha-samhito, in boš videl točno razliko med Brahmo ali pa Shivo in "navadnimi" dušami.

 

:)

 

Bom prebral. Ko bom končal, bom poročal. Sem jo ravno zadnjič kupil. Vendar je angleščina Bhakti-siddhante Sarasvatija zelo zahtevna...Sigurno pa za ugotovitev tega, kdo je Brahma ni potrebno brati Brahma-samhite. iz več koncev vedske literature je jasno razvidno, da je Brahma individualno živo bitje. Ravno sem končal poglavje o tem v Bhagavatamu. O tej zadevi je povsem jasno. Res pa je, da v nekaterih univerzumih, če slučajno ni primerne duše za to vlogo, potem vskoči kar Krišna v svoji ekspanziji. Mimogrede, če Brahma ne bi bil jiva, potem bi bil nesmrten. Dejstvo pa je, da Brahma ob uničenju univerzuma zapusti telo (ki je sestavljeno iz inteligence).

Razlika med "navadnimi dušami" ter Brahmo in Šivo je v tem, da smo mi in Brahma jiva-tattva, Šiva pa je Šiva-tattva. Dve različni energiji. Višnu pa je spet tretja energija in sicer Višnu-tattva.

Čeprav je Brahma gunavatara, ki je zadolžen za rajo-guno, je še vedno "navadno" živo bitje.

Ne boš verjel, tudi ti si že igral vlogo Brahme x:)x Jep, tvoje prvo življenje v materialnem svetu. Pa moje tudi x:)x Ampak sva pikirala dol :C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa zanima kaj je to "PRAVA SRECA"??!!

 

Govoris o enosti.. v naslovu pa imas pravo sreco?? Ce je sreca lahko prava.. potem srece ne more biti.. ker ocitno so potem dve.. Ce je nekaj dvoje.. je isto kot da ni nicesar..

 

Ne vem.. sej smisel je mogoce dober.. samo zlaganje besed je zelo cudno..

Sicer pa nisem prebral teksta.. ampak samo naslov.. in prava sreca.. mi ni jasna..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po moje je sposobnost , da si srečen, ne glede na zunanje dogodke, nekaj resnično duhovnega, zame je to največ, in edino bistveno, po temu hrepenim.

 

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mene pa zanima kaj je to "PRAVA SRECA"??!!

 

Govoris o enosti.. v naslovu pa imas pravo sreco?? Ce je sreca lahko prava.. potem srece ne more biti.. ker ocitno so potem dve.. Ce je nekaj dvoje.. je isto kot da ni nicesar..

 

Ne vem.. sej smisel je mogoce dober.. samo zlaganje besed je zelo cudno..

Sicer pa nisem prebral teksta.. ampak samo naslov.. in prava sreca.. mi ni jasna..

 

Tvoj analitičen razum me vedno znova preseneča.

 

Vse dobro,

 

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Po moje je sposobnost , da si srečen, ne glede na zunanje dogodke, nekaj resnično duhovnega, zame je to največ, in edino bistveno, po temu hrepenim.

Vse dobro,

 

Mihela

 

 

Ce je sreca nekaj, kar je potrebno doseci.. potem to ni sreca.. Potem je pogojna sreca.. ker je potrebno nekaj narediti, da obstaja sreca.

 

Ce je to edino bistveno.. potem ni razloga, da ZDAJ ne bi bila srecna.. Ker pa hrepenis po tej sreci, pa ocitno ZDAJ nisi srecna.. in ce ZDAJ nisi srecna potem nikoli ne bos srecna.. Ostalo bo le hrepenenje...

Ker ce so potrebne dolocene notranje aktivnosti.. je nemogoce priti do stanja, ko reces... OK.. zdaj sem pa vse postimal.. zdaj pa sem srecen.. Ker v stanju srece.. ne more obstajati misel, da je potrebno sreco doseci.

 

Glavna aktivnost, da postanes srecna je ta, da nehas hrepeneti po sreci.. ker tega sploh ne mores doseci.. Ce je.. potem JE ZDAJ.. ce NI.. potem NI NIKOLI..

 

V resnici pa hrepenis po necem kar ne obstaja.. Kako lahko obstaja sreca? Kako lahko obstaja ljubezen? Vse kar obstaja ima protiutez.. in protiutez srece, je nesreca.. torej ce mislis, da obstaja sreca.. je nikoli ne mores najti.. ker ce mislis, da je.. potem je v resnici ni.. Obstaja le halucinacija kompleta srece in nesrece.. eno brez drugega ne obstaja.. Samo eno ne more obstajati.. Dvoje ali nic..

Tisto pravo je NIC.. in po NICU se ne da hrepeneti.. torej prenehaj poceti te neumnosti..

 

Zdaj imam mesec in pol starega otroka.. Dejansko je srecen.. pa nic ne ve o tem.. Ko bi ga le znali pustiti srecnega.. Niti to ne ve, da je srecen.. in da ima rad ljudi... ker ljubezen ne obstaja.. Obstaja le zelja.. hrepenenje.. luknja, praznost.. samota.. samo zaradi tega dobimo obcutek, da obstaja ljubezen, drugace ne bi bilo ljubezni, ker ne bi bilo razlike..

Mi pa z vsemi temi bedarijami nikoli ne moremo biti srecni ker smo vedno bolj zapacani s temi idiotizmi.

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mene pa zanima kaj je to "PRAVA SRECA"??!!

 

Govoris o enosti.. v naslovu pa imas pravo sreco?? Ce je sreca lahko prava.. potem srece ne more biti.. ker ocitno so potem dve.. Ce je nekaj dvoje.. je isto kot da ni nicesar..

 

Ne vem.. sej smisel je mogoce dober.. samo zlaganje besed je zelo cudno..

Sicer pa nisem prebral teksta.. ampak samo naslov.. in prava sreca.. mi ni jasna..

 

kakor za koga.....najbrž.........za koga mogoč ful keša :vio: zame ne...

jaz sem zadovolna s svojim življenjem, sem zdrava, okoli sebe imam veliko krasnih ljudi ki mi lepšajo dneve, imam čudovitega moškega, skratka moje življenje je lepo, polno.....to je zame prava sreča x:)x pa čeprav se mi dogajajo dolečene stvari, ki bi koga verjetno spravle ob živce in bi jamral kk je bogi pa to.....sam to je zame postranskega pomena in ne more vplivati na to a bom jaz srečna in zadovolna al ne.... x^x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp........no,verjetno je kaka situacija...ma ne vem, on je zame čudovit tak kakršen in če bo gdaj nardil kej kar men ne bo všeč, a bo zarad tega kej drugačen? mislim da ne, to je pol moj problem, kaj bom z tako stvarjo nardila......

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja ja.. to bi potem bil cist tvoj problem.. ampak ocitno v zivljenju ni vedno tako.. Skusam komu to dopovedat.. recimo v temi varanje.. pa ni uspeha.. :)

Ravnati tako, kot si napisala, bi bilo res krasno..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...