Skoči na vsebino

Kam gremo?


alef

Recommended Posts

ma men se zdi da sva že par tem midva skrenila nekam x:Dx s to razliko da tle ni panike - sej je naslov "kam gremo" - bova midva pač nakazala, kam se gre tle..... x:)x xsmx
cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj sele 'bova' - lohk bi ze (mal nakazala). x:o)x

 

a moram res jaz povedat kam gremo. xrolleyesx

 

x:Dx x:Dx x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa še kar upam, da se bo na Zemlji zgodil en preobrat, miselni, ali pa fizični, ampk na boljš; mislim, da bo prevladala pozitivna miselnost, da bo folk dost moder da bo spregledal pravo pot - kar upam, da bo tako. Škoda bi bila da ne bi bilo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kritična masa? a to za povratek velikega poka???joj joj joj.... x:Dx x:Dx x:Dx

torej se bo vesolje spet sesulo samo vase - bomo meli kop ikilev (to ni nč bolgarskega, ampak veliki pok nazaj) xbendx

cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljdje s(m)o ovce. Kam gre večina, gremo vsi. In ko bo večina začela drugač mislit, bo to prevladalo in bomo vsi tko mislil x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

pa ne v smislu, da ne bi imela vsak svojga mišljenja. Bolj na širš gledano.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa še kar upam, da se bo na Zemlji zgodil en preobrat, miselni, ali pa fizični, ampk na boljš; mislim, da bo prevladala pozitivna miselnost, da bo folk dost moder da bo spregledal pravo pot - kar upam, da bo tako. Škoda bi bila da ne bi bilo.

 

Se strinjam. Veliko modrosti bomo rabili, da bomo šli skozi vse te "stiskalnice", ki nas potiskajo sem in tja in včasih res ne najdemo tisto pravo pot.

Spomnim se, ko sem v otroških letih zelo rada poslušala starejše ljudi o življenju in njihova razmišlanja. Da se razumemo to niso bili moji starši, ampak generacije mojih starih staršev. Določeni ljudje imajo veliko modrosti v sebi. Jaz pravim temu univerza življenja. Od takih ljudi se lahko veliko naučimo in še svoje dodamo. xrolleyesx xrolleyesx

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...