Skoči na vsebino

Kam gremo?


alef

Recommended Posts

uf js pa nism za telefonijo pa da me on tadrug lahk gleda zravn....mi je itak muka se po telefonu pogovarjat in zmeri ene frise delam zravn, pa uno zdolgočaseno faco pa take x:Ix pa da bi me pol sogovornik gledov zravn :O: me v kratkem času nehajo vsi klicat x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj pa to x:Dx a v živo pa loh gledajo vse frise a? x:Dx sej je telefoniranje sam pogovor brez vizualnega učinka - če še tega uvedemo, pol bo "kao" v živo, recimo tko k če maš msn s kamero, mikrofonom in slušalkami....
cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

PA ZAKJ NEEEEEE............. bomo meli virtualne prijatelje, virtualno službo (z virtualnim šefom x:Dx ) pa še virtualne počitnice - sam pol bojo začeli še za take posnetke nabijat cene k noben ne bo hotu res it x:Dx :palec: :palec:
cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

klinc pa virtualno vse......a bomo pol virtualno sksal pa si virtualno družino ustvral....sm rjekla nje pa nje x:Dx js rabim za en kvalitetn pogovor ajkontakt x:Dx in to brez kake mašine vmes pa pika. se mi butast zdi u en aparat govort, boh ne daj da bi me pa še gdo gledu z druge strani :eek: :o|o: njenjenje pa pika.

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok......očitno ne spadaš v moderno družbo - pejd v Olduvajsko sotesko avstralopiteku delat družbo..... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

ej, upam da ni preveč zlobno, sam sm tok dobre volje - sej ne jemlješ osebno? x:Dx

cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ok......očitno ne spadaš v moderno družbo - pejd v Olduvajsko sotesko avstralopiteku delat družbo..... x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx   

 

ej, upam da ni preveč zlobno, sam sm tok dobre volje - sej ne jemlješ osebno? x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

 

ma klinc, bi še avstralopitek kako mašino poštudiro, pol bi blo pa spet sranje :o|o:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tko nekak ja - pol bi loh že pred dvem miljoni let snemali Mcgiverja..... takega, čupavega, z nizkim čelom, visokega ene meter dvajset pa čeljustjo od šimpanza... in to bitje bi pol iz kosti, kamnov in vej nardilo še računalnik pa melo forume..... x:Dx x:Dx
cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dimenzije? svoje, kere pa..... ne morem gledat z druge, trenutno... xyiyax v naslednjem življenju bomo pa vidl.... a ne, sej sm tko reku da grem po smrti v nebesa pit limonado...... x:Dx x:Dx :palec:
cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...