Skoči na vsebino

Limonade


Behemoth

Recommended Posts

No morm priznat da jaz eno gledam, pa še to pet skrivnosti. No malo odpiram da bomo čvekal o kdo je komu luišten v limonadah pa take :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jst sm tudi gledala eno. Klon.  x:Dx  Zdaj pa nobene več, škoda časa.

uu klon, ej carska, ja sej jaz tudi potem dolgo več nobene, samo potem pa sem videl Juano Carolino v petih skrivnosti. Ej ful mi je sexy :2src:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma resda malo preveč govorijo :o|o: Mah seniora tja, pa naj bo še kak prasica ne on ji mora reč gospa. Ma pizda pa sej včasih bi najrajši človeka pelisnil sam... :inocent:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Behi to ti bo scvrlo možgane,jest sm gledala enkrat Santa Barbaro-evo pa sm priznala svojo umazano skrivnost x:Dx ,ni šans da bi še kdaj zapravljala čas za to x;)x .

hehe, pa včasih malo pogledam če je zanimivo. Ej jaz sem tdi gledal santa barbaro, sam se je bolj bežno spomnim :D Pa obalo ljubezni :2src:

 

 

<{POST_SNAPBACK}>Priznam, da sem jih gledala. Esmeraldo, Salomo, Vsiljivko, Abraza me muy fuerte, Klon itak - sem čisto šizila na glavno igralko, pa Družinske vez in še kakšno. Aja, Grdo račko tudi. Všeč mi je bilo, da sem se naučila kar nekaj španščine in portugalščine. Saj zato pa gledam tivu, da se učim jezikov, če že za jez. šole nimam keša. Trenutno so same bedne mehiške, ki jih ne prebavljam! Mora biti brazilska, perujska, venezuelska, kolumbijska, da je za moj okus. Rada pa opazujem razlike med različnimi vrstami jezikov. Čutim, da sem v španščini "doma". Ziher sem imela kake prednike tam nekje. Ne štekam pa, kako eni gledajo tako sraje kot je na kanalu a ob sobotah. Bljač, to pa JE izguba cajta.

betyy la fea, ej super nadaljevanka, sam je bitch hitro bla konec :sori:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 months later...

Za znort so xrolleyesx

Sem se hotela mal pred tv vrzt po kosilu, ampak sem spet tu pristala? Zakaj? Dam na pop tv, so reklame, dam na A kanal - jajčne AMERISKE nadaljevanke z 32093029093029 deli. Pogledam spored, od treh do sedmih zvecer so na pop tv venezuelske nadaljevanke :eek: :eek: Pa kdo ma cas in voljo? Ok, moja babi. Mene prav zanima, na kaksno publiko oni ciljajo. Na starejse mame? A to je to? :eek:

Pa sem sla malo po sporedu se za druge slo kanale, pa imajo skoraj vsi vsaj eno spansko/venezuelsko/mehisko nanizanko, razen nacionalka ( http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a075.gif )

 

Enkrat sem bila pri babici in sem rekla, da se bom prisilila gledat eno spansko. Ne vem tocno, kera je bla. Pa sej to je nemogoce x:o)x Same nerealne spletke, pa dolgi pogledi, ko se ena scena konca...hudo no x:Dx

 

 

xrolleyesx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja tud jest,... v času Esmeralde sem bila definitivno pred TV-jem z vrečko čipsa, kosom torte ali čokoladno tablico, celo kakšno ponovitev sem si ogledala, potem pa me je minila depra in si za limonadke nisem vzela več časa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

limonade so prou zakon!vse sm pogledu! od esmeralhilde do kasandrune! aja pa santa barabapo pa nevem več imena sploh teh dobrih serij, v glavnem priporočam :palec:

 

aja, najbolša bla pa esmrduhalda, k je na konc spregledala pa happy end, full fajn, sm bil tko happy da sm kr jokou x:Ix x:o)x

 

yeeaaaah right! x:px

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tega ne morem gledat... v stotinki sekunde preklopim, razen vcasiih se morda 5 sekund naslajam...

ona scena tipicna, ki prec ves, produkcija, patetichni obrazi, kot v kaki poceni gledaliski igri, staticne kamere, dogaja se v eni sobi tam... x:Dx x:o)x

mislim tud pod razno, evo ce mi placas, nom gledala. x:Dx

bi pop*, bi mi na kak zivec pritisnilo po mojem. x:o)x x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>tega ne morem gledat... v stotinki sekunde preklopim, razen vcasiih se morda 5 sekund naslajam...

ona scena tipicna, ki prec ves, produkcija, patetichni obrazi, kot v kaki poceni gledaliski igri, staticne kamere, dogaja se v eni sobi tam... x:Dx x:o)x

mislim tud pod razno, evo ce mi placas, nom gledala. x:Dx

bi pop*, bi mi na kak zivec pritisnilo po mojem. x:o)x x:Dx

 

ejga Marska, punujam ti mesečno rento v višini 1000 EU, emmm, samo da pogledaš vsaj 1x tedensko eno od ljimonad x:Dx x:o)x :palec:

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>limonade so prou zakon!vse sm pogledu! od esmeralhilde do kasandrune! aja pa santa barabapo pa nevem več imena sploh teh dobrih serij, v glavnem priporočam  :palec:

 

aja, najbolša bla pa esmrduhalda, k je na konc spregledala pa happy end, full fajn, sm bil tko happy da sm kr jokou  x:Ix  x:o)x

 

yeeaaaah right!  x:px

haha :wOOt: ti tudi to gledaš, saj jaz sem zdaj nehal gledat, raje pogledam smešnice in se do srca nasmejim in je dosti bolj zdravo, kot pa tiste babure gledat xsmx

 

<{POST_SNAPBACK}>tega ne morem gledat... v stotinki sekunde preklopim, razen vcasiih se morda 5 sekund naslajam...

ona scena tipicna, ki prec ves, produkcija, patetichni obrazi, kot v kaki poceni gledaliski igri, staticne kamere, dogaja se v eni sobi tam... x:Dx x:o)x

mislim tud pod razno, evo ce mi placas, nom gledala. x:Dx

bi pop*, bi mi na kak zivec pritisnilo po mojem. x:o)x x:Dx

hehe, ja sej gledam ko mam čas, kar ga pa od četrtka naprej sploh nebo imel, imam popoldne šolo, v jutru pa se bom moral učit :)

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...