Skoči na vsebino

moj dom


atubbuta

Recommended Posts

Danes sem prvic prespal v novi sobi. xDDx Je zelo prijetna, ceprav je vsa navlaka se po foteljih, mizi in na tleh. :xx!: Bom ze pocasi pospravil. Mislim pa, da ne spim tako trdno kot v prejsnji. Mislim pa, da je to zato, ker se se nisem povsem klimatiziral. Isto je bilo pri prejsnji selitvi, na koncu pa sem spal kot top. :palec: Folk v bajti pa je tudi OK, vsaj po prvih vtisih. :palec:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

stalni naslov mam prijavlen pr starših,kjer mamo velko bajto,sam je za naše egote premejhna bi rekla.lokacija je super,zravn je gozd,do centra mam 10-15 minut(odvisno od gužve).

večinoma sm pa pr fantu.mejhn,zaduššljiv stanovanje v petem nadstropju,notr smo štirje,kopalnica,kuhinja,dve sobi,balkon.

sam bi rekla,da smo si mn napoti,kokr doma,k mamo tri nads.vrt,sadovnjak,dve garaži,privoz

ubistvu se včasih počutm kokr, da nimam doma,tko razpeta sm.

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naša hiša, lepa, rumena, lepo urejena in opremljena, ena boljših lokacij, blizu narave, jezera, en kolega je rekel, uu Beverly Hills, sam na žalost je to hiša duhov, takih groznih. :xx!: Se mi pa zdi, da jaz zase rabim sam normalne medsebojne odnose, nekoga ki mi pušča svobodo, eno kuhinjo z vsemi rpipomočki, sobo kjer mam lahk fitnes, pa en tuš en jogi pa nič druga. Sam da je vse čisto, pa je v redu.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni najvec pomenijo uredu sostanovalci. Vsec mi je zeleno okolje v katerem zivim, prijetna dnevna soba in razgled na Krim ter veeeelik balkon, ki ga se nisem dosti uporabljal. Sedaj zivim tu ze skoraj tri tedne. UAU x:Dx

 

Moti pa me lampa v moji sobi, ki je namescena prenizko in se skoz zaletavam vanjo. Tudi to bom se popravil. x:)x

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

naša družinska hiša stoji direktno zraven gozda... od nas naprej se vije samo še gozdna pot. vse je zeleno, hiša pa je dvojček in ni tako velika, je pa dovolj prostora za vseh nas 5, imamo veliko teraso, pa vrt, tko vse je zeleno in naravno... fajn... ker pa smo 3je "otroci" in 2 primerne sobe pa se bom jaz zdaj v kratkem preselila v kranj, kjer imamo eno luštno stanovanje... lahko bom uredila po svoje, komej čakam. :) xupx
Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 7 months later...
Jaz sem z svojo hiško zelo zadovoljna, sploh poleti, ko lepo sedim v senčki na terasi, berem knjigo ali kakšno revijo, počasi srkam hladno pijačo, zdraven pa lepo opazujem otroka kako veselo poskakujeta v bazenčku..................za mene so to res lepi trenutki. x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo po dolgem času. :)

 

Jaz sem se ponovno selil v garsoniero v Šiški, si jo lepo uredil, dobre dušce so me podprle in moram priznati, da uživam kot še nikoli. Izbral sem moder tapison, moder kavč, rumene in sive stene v sobi, svetlo zelene stene v kuhinji, temno zelene v kuhinji pri vhodu in belo opremo v kuhinji. Kupil sem si še 300W Logitechove zvočnike in Creative X-fi akustiko (soundblaster). Moram reči, da še nikoli v življenju se nisem počutil kje tako doma kot se počutim tukaj.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še jaz x:)x

Sredi divjine x:Dx skoraj no..gozd 50 m vstran, 20m vstran vinograd..kostanj 3 m vstran, oreh 2 m vstran. x:Dx RAvno včeraj dobivala sive lase, ker so obrezovali drevesa - tudi kostanj, ki kao preveč na cesto raste..skratka.

 

Sicer pa -preveliko. Vidim tole predvsem pozimi.

Ko bo fertig bodo ločeni bivalni in spalni prostori.

Je pa že zdaj velika dnevna poleg kuhinja, jedilnica(bo). mali kabinetek, kopalnica, predsoba.

Zgoraj - spalnica z garderobno sobo(tole rabimo - moja ideja), kopalnica, dve otroški.

Spodaj - vinska klet, kurilnica, garaža, shramba.

 

Ne bi menjala več za nobeno stanovanje. Bila prej v 60m2..je bilo ok..ampak zdaj je pač boljše.

Je pa svetlo in na pozitivnem placu.

Nerodno edino to, da na križišču pol pa folk misli, da smo kažipot. hiša je dobila že tudi ime Na ovinku:))

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah, saj ga imam v najemu. So pa pogoji zelo ugodni in fajn. Čez nekaj dni objavim še slike...

 

Prevelko stanovanje oz. bajta pa tudi meni ni všeč; te omejuje in obvezuje (edino če si milionar in lahko plačuješ celo vojsko, da ti ga vzdržuje). Slišal sem za nekoga, ki si bo zgradil hišo s 600 m2 površin. :xx!: Mislim, da se ne zaveda, v kake stroške in skrbi se spušča.

 

Se strinjam, da je lepo, če imaš hiško sredi narave, travnikov in gozdov. Noh, moj flet je kar lepo v zelo zgoščenem naselju, kar me je na začetku izredno motilo.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...
Guest mačona

Moj "dom" je vsepovsod, način bivanja pa spremenljiv.

 

Nekoč bom imela svojo bajtico z zelenjavnim vrtom, po stenah hiše bo rastel bršljan, zunaj na klopci bo spal mačkon, jaz bom pa brala v senčki sadnega drevja. Stene v hiši ne bodo bele. Bo pa čimbolj meditativno opremljeno.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Jaz sem že vse življenje v bloku (se selim kot ciganka), je fino, ker imam vse pred nosom, pa komot sem - plačam čistilko in košenje trave. Sosedje so tokrat sanjski za spremembo od prejšnih hudičev (no, če odštejem pohotnega soseda), mi gre pa na živce ta beton, pa te flavzarce, ki sedijo na klopci in opravljajo vse kar leze in gre. Na živce mi gre, ker nimam zasebnosti - če grem na balkon ali na okno, vidim druge frise na oknu/balkonu (oni seveda mojega :D), pa kake gate in modrc ma kdo, ... sej ne vem kam bi gledala. Na živce mi gre, ker stanovanje ni moje, pa ga ne morem preurediti po mojih željah. Najbolj pa mi gre na živce in v nos cigaretni dim - iz vseh balkonov in oken mi nese v stanovanje :mad2:

K sreči imam le nekaj minutk hoje do trave, travnikov, potočka, jabolk, ki jih včasih rabutam x:Ix , ampak to ni to. Tako da včasih menjam - grem v mamino hišo, ona pa sem. In tam uživam med samo travco, živalmi, lahko naga letam okol hiše, pa me nihče ne vidi, ležim na balkonu in gledam zvezdice, pa čričke poslušam, muziko lahko nabijam noč in dan, nikjer nobene človeške face, mmmmmm, raj na zemlji. Edino belih sten pa tud jst ne maram, bi mela vsak prostor druge barve

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...