Skoči na vsebino

kaj pa stopala?


atubbuta

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Kaj je to zaena zadeva? Sstanetova sol? A to je ta zadeva naravna ali je spet kak pesticid?

 

 

Ne, 100% naravna zadeva, pa pomaga proti različnim stvarem, ne samo proti komarjem! x:Dx V soboto sva imela s Sstanetom predavanje na mavrični, škoda, ker si zamudil, bi zvedel vse iz prve roke! x;)x x:Dx

 

Drugače pa pridi na sejem zdravja v Celju, ki bo 5 in 6 junija, pa boš izvedel vse kar boš želel! :palec: x8Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 335
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>kaj si pa ti predavala, conti?  :inocent:

 

(a si bila 'the lovely assistent', ali si imela kako drugo temo? )  x;)x

 

 

Jaz sem imela čez recepte za pripravo raznih mask,losjonov,kremic iz soli in pa seveda zdrava sol v prehrani! x;)x x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

jooooj, kaj si pa zdaj vprasal.....!

 

Pac ne vem vsega. Zato sem pa na forumu, da izvem. xrolleyesx Jaz npr. prisegam na 31. Pozdravi pike, vnetja in mislim da tudi alergije.

 

Conti, ce bom utegnil, bom gotovo prisel na sejem. x:)x

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem imela čez recepte za pripravo raznih mask,losjonov,kremic iz soli in pa seveda zdrava sol v prehrani! x;)x  x:Dx

 

ql!

:palec:

morda naslednjic x:)x

 

 

<{POST_SNAPBACK}>Pac ne vem vsega. Zato sem pa na forumu, da izvem.  xrolleyesx  Jaz npr. prisegam na 31. Pozdravi pike, vnetja in mislim da tudi alergije.

 

Conti, ce bom utegnil, bom gotovo prisel na sejem.  x:)x

 

 

je bilo eno obdobje, da je v vsaki temi stane vskocil s svoo soljo in mislim, da

ni bilo nikogar na planetu, ki bi si upal 'ne vedet' ( pπo moje pride kmalu tudi sem x;)x )

 

ne se jezit... x;)x

pejd se solit! ( bi reku stane)

sploh pa ima temo tu o zdravi soli in lahko tam pogledas x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

podobne kot ti.

sam moje zgledajo se mal take kaot od hobitov x:Dx x:Dx x;)x

zelo tanka in dolga stopala :vio: in predvsem ploska :o|o:

ploske noge so cela jeba... ane. trpi hrbtenica, etc... nmo, sej komu pa ne trpi na tem betonu pa neprimernih cevljih. itak x;)x

sport pomaga tudi za lepa stopala.

sicer pa, stopala imajo svoj namen!!! in ta ponavadi ni, da zmagajo na lepotnem tekmovanju, ampak, da nosijo cloveka! x:Dx

-----------

...imam pa kar dolge prste na nogi pa imam ozke gleznje, ...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

sicer pa, stopala imajo svoj namen!!! in ta ponavadi ni, da zmagajo na lepotnem tekmovanju, ampak, da nosijo cloveka!  x:Dx

-----------

 

Niso tudi komunikacijska vez med Zemljo in clovekom?

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>  in predvsem ploska  :o|o:

ful cajta sem imela ploske noge, potem sem pa nekoc cist slucajno ugotovila, da jih sploh nimam (vec) - ko sem stopila na kak beton z mokro nogo al kaj tacga.

Cist OK, skratka.

To je zato, ker nic ne telovadis.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo par mojih nogic... :)

tu se se najboljs vid gleznje pa prste pa vse...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>evo par mojih nogic... :)

tu se se najboljs vid gleznje pa prste pa vse...

 

Saj sem ze rekel, da izgledas mladostno? :palec: Zdi se mi, da imas zelo mehko oblikovana stopala. In neverjetno sirok noht na palcu. Take osebe se mi zdi, da so bolj odprte, manj malenkostne in predvsem zelooo razumevajoce.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, thanx! x:Xx

Ni spet tolk sirok palec, mislim nic ne izstopa, tule je taka hecna fotka, pa na ven nekak drzim pa zgleda kot da ful strli oz. da je ful velik. :)

Mladostna?

Thanx, ja, kozho pa imam res kar ok, pa ne rabim si brit nog! x^x v lajfu si jih nisem se obrila... x8Dx

 

Imam eno res kul fotkico, ki se fajn vidi linija, tko mehka zgleda, sam je pa desna noga zraven taka, kot da bi bili dve zraven one (ker jo tiscim na tla in grozno zgleda, zato tudi nisem dala te fotke pol, ki je sicer lepsa pa se boljse vidi). :D

 

p.s. pa popachi se - ne stekam zakaj, morda ko je manjsi sajz kot 100?

ker tam pri fotkah se mi je tud popachila noga... mislim saj nic hudga ce zgleda mm debelejsa, sam ker ni taka!

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo dam na hitre se tole, pa jo pol prec skinem, ker se bo zihr popachla, kaksna bo sele pol desna noga! :O: x:o)x x:Dx

 

sam ker vem da te zanima tole, noge roke in to... pa da vidis da mam cist normalen palec. ceprav tu tud zgleda se kar velik. :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ql! xDDx Smem prasat, mas tukaj nalakirane nohte. Ne vidi se popolnoma jasno. Lahko bi bilo kot da noht na palcu odstopa, kar je ponavadi posledica nepravilne obutve.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pih, dobro opazujes! Tu imam zelo nadebelo nalakiran noht na palcu, ker mi je zgoraj pochil, kar je res bila posledica neprimerne obutve - pa sem ga morala mocno nalakirat, da mi ni 'do dol' popokal...

 

ampak mal pa tud cudno zgleda, nekak je taka svetloba, pa morda se jaz zaradi skal mal nenaravno drzim, sedim, pa je tko... sicer imam cist majhne nohte, tud na rokah... ne sam kratke, ampak tud majhne.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj je pa zdaj kar zginila slikca? Saj se ne vidi tako dobro to kar si opisala! Pa kaj sem nacel to?! x:Ix Zelo cute je bila na tisti fotki. Res! Ah, skoda, da si jo odstranila. :sori:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj sem rekla da jo bom, ker je druga noga, ki pritiska vsa ob tla, videt tolk debela zraven. :o|o:

Pol si pa se rekel, da mi palec odstopa, sem jo pa se tolk rajs dol dala! xsmx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aaaaah... x;)x

 

No, dejmo se komu do besede pustit. :palec:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Aaaaah...  x;)x

 

No, dejmo se komu do besede pustit.  :palec:

no pa dejmo, pa se do fotke. ;)

 

stane, dol dajanje in to al kaj.... cudno da me ne zmoti, ponavad mi namigovanje na sex gre na zivce... zanimv... :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, tko si tipi razalagate 'iti na zivce' - recimo ce to recemo bejbe, mislite torej, da to pomeni, da mravljince dobivamo ob vas?

No, ja, saj... odvisno... ali je - 'joj kar kurja polt me oblije ob tebi' dobro ali slabo? x:o)x x:Dx

 

kje so pa se kaka stopalchka, glezenjcki itd.? :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, stopala so ful pomembna. Morajo bit negovana , saj poleti ni gršega, ko iz super sandal kukajo zanemarjeni prsti in roževinasta koža na peti :xx!:

Na srečo sem podedovala dolge prste in solidno obliko stopal, se mi pa zdi zelo pomembno, da so na ženskih nogah nohti nalakirani. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni pa naprimer prevec zivi laki na nogah niso ravno vsec. Zivo rdeci nohti, modri...pa take fore...Edino ce imas res take cevlje, sandale, da to res pase. Nasplosno mi pa ni vsec. Mi je vsec, da je urejeno, to itak...ampak...nezen lak, tudi prozoren, nezno bel...

 

Sicer me pa stopala ne zanimajo, kaj prevec, nikoli nisem gledala cloveka v stopala...sicer opazim cistoco in nego ( oziroma pomanjkanje tega), da bi pa prav analizirala...to pa ne.

 

Sama si lakiram z neznimi barvami, poleti pa verizico in prstancek x:px

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...