Skoči na vsebino

kaj pa stopala?


atubbuta

Recommended Posts

  • Komentarji 335
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Po čem pa sklepaš, da so nenegovana moja stopala??? Si se pa ornk zmotila :o|o: ...no, sej...važn, da jst vem, da lepo skrbim zanje.

 

 

To pa še jaz vem, ko ti jih je Sstane temeljito zmasiral! x;)x x:Dx

 

Fotke imam zate! x:o)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Okidoki! :palec: x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To pa sˇe jaz vem, ko ti jih je Sstane temeljito zmasiral! x;)x  x:Dx

 

A je dodal kaj soli? x:Dx x;)x

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glih prav, da ste odprli to temo. Kaj veste zakaj ima v povprečju ženska manjša stopala, kot pa moški. ???????????? Da lahko pride bližje pulta, ko pomiva posodo x:Dx :vragec: :vragec: :vragec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej so moški z manjšimi stopali, prav prikladni za to opravilo. x:Dx :vragec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po cˇem pa sklepasˇ, da so nenegovana moja stopala??? Si se pa ornk zmotila :o|o: ...no, sej...vazˇn, da jst vem, da lepo skrbim zanje.

 

Imas pa kar malo ozuljen mezincek. :sori: Kaj nosis spicake? No saj danes imam tudi jaz ozuljena stopala, sem ucer kar lepo turo po hribih naredil.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Glede na to, da je čedalje več žensk, ki nimajo ravno majhnih stopal,bom uporabljala kar pomivalni stroj! x:px  x:Dx :vragec:

To ti misliš, da boš kar kupovala pomivalni stroj. če boš dobila ta pravga dedca, boš stala čist pr pultu, pa roke boš imela čist rdeče od prila, al pa ceta. To je pač usoda žena x:o)x x:o)x x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>To ti misliš, da boš kar kupovala pomivalni stroj. če boš dobila ta pravga dedca, boš stala čist pr pultu, pa roke boš imela čist rdeče od prila, al pa ceta. To je pač usoda žena x:o)x  x:o)x  x:o)x

 

Cvickar, pred tvoji vrati je pa huda gužva žensk, ki bi te rade za moža... x;)x x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Cvickar, pred tvoji vrati je pa huda gužva žensk, ki bi te rade za moža... x;)x  x:Dx

Za znoret ti povem, se jih komaj ubranm. :vragec: Ji takoj povem, da tud jaz si nkol ne perem stopal sam in to je itaq žensko delo. Pa tud striženje nohtov na rokah in nogah. x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...