Skoči na vsebino

kaj pa stopala?


atubbuta

Recommended Posts

  • Komentarji 335
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem po mami pure Dolenjka, po očetu pa popolna Gorenjka- živim (skoraj)na Dolenjskem, ampak dolenjcev kot tipov pa ne prenesem . Res ne. Sami neki gasilci. x:px  :xx!:

Briga me , kukr češ. ampak taki ki zatajijo poreklo so sami izdajalci, za pred zid

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>O.k, pa pred zid. Ampak samo, če ta beli strelajo, drugač ne.

 

Ne vem, kdo je kje zatajil poreklo?

 

A si dobila filing, da ve, o čem govori??? Neki ga je ena 1x zeznla ornk in je zdej nastrojen proti vsem ženskam. Če bi mel vsaj malo soli v glavi, ne bi mel takih komentarjev....

 

Ponavadi ne pluvam čez folk na forumu, sam take, k pa ti pišeš, cvičkar, pa niso za nikamor! :xx!: :o|o: :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A si dobila filing, da ve, o čem govori??? Neki ga je ena 1x zeznla ornk in je zdej nastrojen proti vsem ženskam. Če bi mel vsaj malo soli v glavi, ne bi mel takih komentarjev....

 

Ponavadi ne pluvam čez folk na forumu, sam take, k pa ti pišeš, cvičkar, pa niso za nikamor! :xx!:  :o|o:  :vragec:

Mene ne zezajo kr tako, si že tako dobim, ki ve kdaj je treba in kako je trteba kakšni stvar strečt. Pa nkar se ne umišljajte, da ste nekaj ekstra. Sploh nisem mislil tolk vam povedat, sam če imate pa krajša stopala, pa slabe živce :vragec: Veš kaj je dobrga pr tem, če ti baba po štengah u kevdar pade??????. Mim grede nazaj ti lahko pir prnese. x;)x x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mislim hudoooooooo...ejjjjj ma ženske......sej ne morem verjet.....

pikica.....primavera........... :xx!: dejte no!...

hec je hec...ampak tole je too much..

 

sicer pa verjamem da ste s mogle dat duška.....ampak ..............

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja men so zelo pomembna...tiste ogabne kiflčarje neurejna,take za po veja plezat fujjj..ne maram.....td štokastih nog z debelim meči so za bruh bruh....

 

taka nežna,lih en prav veliko stopalo 38 ajd 39.......pa lepo nohtki spedenan u nulo,pa koža na stopalih ne sme bit suha...pa nogice morjo večkrat videt masažo pa kremico.....tak da jep...stopala so pomembna...

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja men so zelo pomembna...tiste ogabne kiflčarje neurejna,take za po veja plezat fujjj..ne maram.....td štokastih nog z debelim meči so za bruh bruh....

 

taka nežna,lih en prav veliko stopalo 38 ajd 39.......pa lepo nohtki spedenan u nulo,pa koža na stopalih ne sme bit suha...pa nogice morjo večkrat videt masažo pa kremico.....tak da jep...stopala so pomembna...

Jst mam sicer res nmav večja stopala, tam 45, 46. Ampak morajo bit res spedenana in zato ste pa ženske, pa jih lepo operete v malo s soljo napolnjeni vodi, pol pa vse tisto kar sledi. nohti pa to.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aham..kar cvikcange v roke pa ščipamo vse......heehehee

pa kurja očesca z en fejst močno pilo izdolbemo..... x:Dx

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xrolleyesx  govorimo o stopalih

pa tudi pikico in primavero zastopim glede cvičkarja, ker ima res primitivne ... očitno je tebi všeč?  :vragec:  x:Dx

 

ma saj kul, mora bit malo heca, ampak kar je preveč, je preveč

Kuga je preveč, nkol ni preveč. Smo vsaj razčistl kakšna morajo bit stopala. pa kuku se jih upedine pa KDO jih komu upedina. x:Dx x:Dx x:Dx Drgač pa Mystica, jaz vsaj to vem, da nič ne vem, nekater se imate pa za nekaj več. Tud vam ni lahko, mogoče še teže kot men, ki sem primitivec. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xrolleyesx  govorimo o stopalih

pa tudi pikico in primavero zastopim glede cvičkarja, ker ima res primitivne ... očitno je tebi všeč?  :vragec:  x:Dx

 

ma saj kul, mora bit malo heca, ampak kar je preveč, je preveč

 

 

 

poznam in vem nekaj......in tisto kar vem pa poznam upam zagovarjat......

 

 

tak da......motite se...cvičkar je fejst dec.....treba ga je je prav razumet,ko piše...pa ne mi rečt,da je treba fejst možgančke napenjat pri tem.....

in ja meni je všeč..... predvse zato.....ker na smešen način al pa..kao z lahkoto izvab iz človeka tisti pravi JAz....jep.....razkrinka vas v mometu......zrcalce,zrcalce,na steni povej........... :vragec: x:Dx x:Dx ženske v špegu se gledate..... :eek:

 

vi le vam rečem.......udri po siromaku..ajd čakam,kje mate biče....aaa..hehehehehehe x:Dx x:px x:px x:px x:px x:px

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kuga je preveč, nkol ni preveč. Smo vsaj razčistl kakšna morajo bit stopala. pa kuku se jih upedine pa  KDO jih komu upedina. x:Dx  x:Dx  x:Dx Drgač pa Mystica, jaz vsaj to vem, da nič ne vem, nekater se imate pa za nekaj več. Tud vam ni lahko, mogoče še teže kot men, ki sem primitivec.  x:Dx

 

 

Daj no, Cvičkar! ti bom čisto odkrito povedala: do sedaj si mi šel ponavadi na živce, danes si pa imel ful enih dobrih štosov, da sem se prav nakrohotala. Jaz sicer res bruham ogenj ponavadi, ampak 90% je čista zafrkancija.

 

V glavnem Cvičkar- ti si đek!! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seal zate cvičk ni......:))))) že tist s čikom je tooo muč......

hahahahahaha x:Dx

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heheheheehe neki me pa res zanima vem da ne paše v to temo.. sam kwa maš za en parfum.....

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...