Skoči na vsebino

kaj pa stopala?


atubbuta

Recommended Posts

  • Komentarji 335
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

ok......se mislila da bo lažje,da maš enga....pa da je to to....no hvala vseen.....

 

 

zej pa le pejd na en čik,pa na cvičk...... x:Dx x;)x

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lej no lej ! Tale polna luna danes bo pa vsaj nekaj finega prinesla, dva za moje pojme največja težaka Cvičkar in Seal mi počaaaaasi postajata simpatična.  xscratchx  :OO!:

 

a mene maš za težaka? :O: oooooo zej si mi pa uničla večer :V:

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah, ne vem , ampak skoz me z nekimi hudiči obkladaš, pa sem te kar na seznam težakov dala. Drugače pa mi je šlo na živce, ker se mi je zdelo , da nimaš smisla za črni humor in da vedno hočeš nek pozitivizem. To se mi pa zdi tko mal preveč njuejdžersko.

 

Ampak, saj si fajn dečko. xyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:onfire: me too

 

Ali vesta zakaj ženska težko dobi urejenega in prijetnega fanta pa da bi še dobro zgledal? Ponavadi je že zaseden.Ima fanta x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Cˇe bi pozorno bral moje poste, bi morebiti celo zaznal sarkazem v njih... :o|o:

 

Kaj ma pa Milf s tem veze??? x:Ix

 

Ja, ja saj sem! x;)x Pa sm mal provuciru. :vragec: Ampak ponavadi folk fura sarkazem do konca. x:Dx Ti si se pa sarkazma v momentu navelicala.

 

Po svoje si naredila prav, ker je tema sla ciiiiist off topyc. xrolleyesx

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A si dobila filing, da ve, o cˇem govori??? Neki ga je ena 1x zeznla ornk in je zdej nastrojen proti vsem zˇenskam. Cˇe bi mel vsaj malo soli v glavi, ne bi mel takih komentarjev....

 

Ponavadi ne pluvam cˇez folk na forumu, sam take, k pa ti pisˇesˇ, cvicˇkar, pa niso za nikamor! :xx!:  :o|o:  :vragec:

 

Mogla bi bit enkrat (pred kakim dobrim letom je bilo najhuje) na S.A.M.O. forumu, pa bi potem sele vidla, kaj so blesavi komentarji. xg:Dx Res, da se je zadne cajte malo umirila scena tam, v bistvu pa se sam ne vem, kako jih je ratal ukrotit. :eek:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a daj!!!!!!!!!!!!!!! xrolleyesx prebijanje cez ful strani od vceraj, pa niti enih nog novih!!! xrolleyesx

 

Milf, a si grizes nohte na nogah, sicer pa simpaticno stopalce, dolgi prsti, kot Ich.

 

Pikica, hecen palec imas, kar raven, prstancek se mi zdi posrecen, rdeci otiscanec pa ne. :sori:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>a daj!!!!!!!!!!!!!!! xrolleyesx prebijanje cez ful strani od vceraj, pa niti enih nog novih!!! xrolleyesx

 

Milf, a si grizes nohte na nogah, sicer pa simpaticno stopalce, dolgi prsti, kot Ich.

 

Pikica, hecen palec imas, kar raven, prstancek se mi zdi posrecen, rdeci otiscanec pa ne. :sori:

 

 

ej šefulja tvoje pa še nismo vidl al so jo vidl, js še ne še, no marsa a bo kej? hehhehe x:Dx x;)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>a daj!!!!!!!!!!!!!!! xrolleyesx prebijanje cez ful strani od vceraj, pa niti enih nog novih!!! xrolleyesx

 

Milf, a si grizes nohte na nogah, sicer pa simpaticno stopalce, dolgi prsti, kot Ich.

 

Pikica, hecen palec imas, kar raven, prstancek se mi zdi posrecen, rdeci otiscanec pa ne. :sori:

he he he :palec: Ful se težko odvadim grist nohte na nogah, menda si jih bom moral s česnom namazat, al kaj že pomaga :inocent: x:Dx x:)x

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...