Skoči na vsebino

kaj pa stopala?


atubbuta

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>ej šefulja tvoje pa še nismo vidl al so jo vidl, js še ne še, no marsa a bo kej? hehhehe  x:Dx  x;)x

mah ni glih stopalo, je ves del s kolenom in gleznjem, tako da ni precizno stopalo, ampak oblika se vid:

 

http://www.lunin.net/forum/index.php?act=A...pe=post&id=5658

(*na 2. al keri strani te teme)

 

**Milf, s cesnom, ja!! x:px x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 335
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

a niste se vidl? xredx

 

(*pa niso tko lepe, ker prstov nimam tko lepih pa tko, pa na desni nogi je clo pocen noht tule na fotki, pa nek prozoren lak debelo namazan, pa svetloba tko pade, da cist kriv zgleda palec, sam ostali prsti pa so res kar lepi x:Ix)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>a niste se vidl?  xredx

 

(*pa niso tko lepe, ker prstov nimam tko lepih pa tko, pa na desni nogi je clo pocen noht tule na fotki, pa nek prozoren lak debelo namazan, pa svetloba tko pade, da cist kriv zgleda palec, sam ostali prsti pa so res kar lepi x:Ix)

 

hehehheh Marsa ti pa si hecka x:Dx v kake detajle se to ona spusti, hehehehe, v glavnem maš zelo lepe noge pa prste, nohtov se pa itak ne vidi x;)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj thanx, 'skladnost vsega skupaj', 'mikavne'... xDDx, kaki dobri izrazi! x8Dx

Thanx res! :vio:

Hudo, da tko mislite. x:Xx

Mi gre tu pa sicer (razen palca) svetloba kar na roke oz. noge. :D - da potem tud zato nekak... 'mehkejs' zgleda...

 

ja, detajli... sam da mystica ne vidi tega... :O: :shsh: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj sem dala refresh, pa prev vidim - evo glih Mystica je uocila... ker kako bi si lohk mislila, da bom dala kako fotko, ce mamo 5 strani brez fotk??

A ti pa takoj not v temo direkt po tem, ko jaz.. no ja, saj ko sem 1. dala tole fotko, vsaj tistga nis vidla. :P

sem se enkrat ze mal pregovarjala, pa ko je rekel attubutta da mam krevljast al grozen al kaksen palec, sirok al kaj, sem pol tolk hitrejs dol dala (ko sem dala se eno). :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>brezveze, naj attubutta svoje palce gor da...

xrolleyesx ma pa kosmate al pa kej?! ah ja.. vidim da so take koščene noge njegove,.. no sej vseen kake ma kdo...  :inocent:

Ne ne, Mushi, saj ni v slabem smislu rekel al kaj tacga...

in itak bi jo dala dol (ker je druga noga speshtana ob tla pa ful debela zgleda x:Dx x:px)... :)

 

Jah, no, Mystica, pomeni da se zavem, da je mimo tole nekaj, torej vem da je cist off, sam kar 'moram', itak je pa ze stos zdaj tole med nama nekak. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja no, glej, kar vmes se znajde kaj tacga, jaz pa sem samo nazorna! x:o)x x:Dx

sam tu je pa res tko. xyesx

x:Dx kako se slis tole, te kar vidim, kako z ocmi zavijas. :P :P :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem se enkrat ze mal pregovarjala, pa ko je rekel attubutta da mam krevljast al grozen al kaksen palec, sirok al kaj, sem pol tolk hitrejs dol dala (ko sem dala se eno). :D

 

 

Kaj, to je pa pol stvari narobe. Rekel sem, da imas sirok noht na palcu, kar se mi zdi samo lepo. Grdi so mi ozki, majhni nohti na palcu. Res, da sem rekel, da se ne vidi dobro ali je noht na palcu lakiran ali popokan. (Slucajno sem oboje zadel x:Dx :vragec: x;)x )

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x Oprosti, kako sem to podala, a? :o|o:

 

si tud ti prec uletel. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>brezveze, naj attubutta svoje palce gor da...

xrolleyesx ma pa kosmate al pa kej?! ah ja.. vidim da so take kosˇcˇene noge njegove,.. no sej vseen kake ma kdo...  :inocent:

 

Zdej me mate pa vsi za takega picajzlarskega kritika. :cry: Una fotka pa je s cajtov k sm Kafko bral in je to imelo svoj vpliv.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mystica, pa rec da to ni speshtan...

sam ne pa navalit s komentarji (x;)x x:px), ker jo dam dol,,, take noge ne mroem po forumu met. x:Ix x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce te ze moti, potem retusiraj desno nogo. Ampak men se ne zdi nc nenavadnega to, pa sj ni iz lesa. x:Dx Kaj bo sele rekel nekdo, ki ima v stoje se 3x bl spestano nogo. x?x Jah PAC.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heej!! :) :) :)

 

Retusirat? To pa ne.

al mal kontraste naturirat, zameglit, jakost, kaj jaz vem... mal 'olepsav' ze, cisto blefiranje al pa totalna olepsava, tega pa ne maram. mislim ker kaj? kaj pa pol dajem, saj slej ko prej me bo nekdo videl. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo zdej je pa ni, ko bi se mroala strinjat, da je res speshtana! x!x :o|o:

 

x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni x:Dx Po nekaterih podatkih prihaja sedaj največji prostak na forum :vragec: :vragec: :vragec: Sem prebral vse komentarje od takrat ko me ni blo, vam moram rečt, vsi ste enkraten REEEEEEEEEEES :vragec: :vragec: (pol pa svizec zavije čokolado v folijo) se mi pa dopade, da nisem edini prostak tlele. Zdaj bomo imeli geslo Prostaki vseh forumov združimo se :vragec: :vragec: Ko pa že vsi tako hvalte noge. Moje so nmav umazane, jih bom moral enkrat tam do nedelje umit, brrrrrrrr, ker zdaj se že sredi noči zbujam, ko tok smrdijo. x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zdej me mate pa vsi za takega picajzlarskega kritika.  :cry:  Una fotka pa je s cajtov k sm Kafko bral in je to imelo svoj vpliv.

sele zdajle opazila...

 

ah kje, pac to te zanima in bolj opazis...

 

saj jaz sem pa kriticna pri facah, postavah, izrazih... ker pac se s tem ukvarjam bolj (recimo ze zato, ker risem [obraze tud])...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>..Ko pa že vsi tako hvalte noge. Moje so nmav umazane, jih bom moral enkrat tam do nedelje umit, brrrrrrrr, ker zdaj se že sredi noči zbujam, ko tok smrdijo. x;)x

se dobr torej da tehnologija se ni do tam prisla, da bi, poleg da vidmo, lohk se vohal.

 

Tko da, to je tvoj problem. :D :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...