Skoči na vsebino

kaj pa stopala?


atubbuta

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>A zdaj boš pa ti mene učil kuga je živlenje. Zdaj si pa frajer, ko si petkrat na dan noge umiješ. jst se jih nkol petkrat na mesc.  ne :vragec: , pa sem dočakal veliko starost. :vragec: Kuga si pa hotu povedat s tem, da maš čevlje za 30.000 sit al pa še več :vragec: PODEN :vragec: Take šminkerje boljš da jst v roke ne dobim, bi vidu kolk bi jih lahko kupu, če b mu družino za vzdrževat pa 70.000 plače :vragec:

Očitno si bolj malo dojel oz. nič ! :o|o: x:Dx

Želim ti lep preostali del življenja ! x;)x

 

Češplja,

:kiss: x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 335
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

ma ja...sej to niso njegove noooooooo........ne mu vsega verjet

Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..

vse najboljše v času obledi....

še vedno si želim sanjariti

saj ženska sem ki več in bolj želi.......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Očitno si bolj malo dojel oz. nič ! :o|o:  x:Dx

Želim ti lep preostali del življenja ! x;)x

 

Češplja,

:kiss:  x:Dx

Dojel sem sam to, da si velik frajer ki svoja prelepa stopalca skriva v dragih copatkah in nkol ta stopalca niso smrdela :xx!: Ne ti men lep dan, ker vem da te boli kurac zame. :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dojel sem sam to, da si velik frajer ki svoja prelepa stopalca skriva v dragih copatkah in nkol ta stopalca niso smrdela :xx!: Ne ti men lep dan, ker vem da te boli kurac zame. :vragec:

Vidiš tega...! x8Dx

Priden bod...da te naum po ritki ! x:Dx x;)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  Katrinine! x:px  :vragec:

 

 

Katrinca,sexi rokice in noge, kot tudi vse ostalo! x:px :palec: x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x

 

Olivno olje za nego stopal

Segrejemo mleko (približno tri skodelice). V posebnem lončku zmešamo približno pol skodelice grobe soli in 1/3 skodelice olivnega olja. Stopala namakamo v toplem mleku približno 10 minut, nato zmasiramo oz. oluščimo stopala z mešanico olja in soli. Po pilingu, stopala speremo z vodo, namažemo s hranljivo kremo ter obujemo tople nogavice in počivamo. Najbolj priporočljivo je, da ta tretma opravimo pred spanjem.

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A zdaj boš pa ti mene učil kuga je živlenje. Zdaj si pa frajer, ko si petkrat na dan noge umiješ. jst se jih nkol petkrat na mesc.  ne :vragec: , pa sem dočakal veliko starost. :vragec: Kuga si pa hotu povedat s tem, da maš čevlje za 30.000 sit al pa še več :vragec: PODEN :vragec: Take šminkerje boljš da jst v roke ne dobim, bi vidu kolk bi jih lahko kupu, če b mu družino za vzdrževat pa 70.000 plače :vragec:

 

 

Saj čevlji za 30 jurjev so pravzaprav nekaj srednjega kar se denarja tiče. na Štefanovi v LJ (desno) je ena trgovinica s čevlji, kjer so vsi najmanj 60 ali več x:px :palec: Tja, upam, Cvičkar, da te bo peljala tvoja ženska in ti izpraznila kartico oz. žep...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x;)x

 

Olivno olje za nego stopal

Segrejemo mleko (približno tri skodelice). V posebnem lončku zmešamo približno pol skodelice grobe soli in 1/3 skodelice olivnega olja. Stopala namakamo v toplem mleku približno 10 minut, nato zmasiramo oz. oluščimo stopala z mešanico olja in soli. Po pilingu, stopala speremo z vodo, namažemo s hranljivo kremo ter obujemo tople nogavice in počivamo. Najbolj priporočljivo je, da ta tretma opravimo pred spanjem.

Ko sem jaz včasih pasu krave in to bos in če me je zjutraj v noge zeblo, sem kr v dravji drek stopu. Vam povem, takih stopalc ni daleč akul. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bejbike z lepimi stopali ze v sandalih hodijo naokol. Ucer sm u stacun malo uc vrgu. :O: x:px x:px x:px cist po mohem okusu. xDDx Ena je imela vitko stopalo, druga pa talko lepoooo urejene prste na nogi, da to pa prav redko vidis (pa prozoren lak) :palec:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...