Skoči na vsebino

kaj pa stopala?


atubbuta

Recommended Posts

  • Komentarji 335
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

  • 2 weeks later...

Obujam temo, čeprav ne vem, ali vanjo pašejo tudi obuta stopala....Nimam nobene foke, da sem slikana samo v bose noge (bom tudi enkrat....)

Torej, negovano stopalo, in na splošno celotne noge so potreba, da se dobro počutim v svoji koži.....

 

 

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

danes zjutraj sem razmisljal kako bi slogal iz stopala.... pa rabim kako prostovoljko... :o|o: k nisem dost gibcen da bi lahk svoja stopala gledal
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>danes zjutraj sem razmisljal kako bi slogal iz stopala.... pa rabim kako prostovoljko... :o|o:  k nisem dost gibcen da bi lahk svoja stopala gledal

 

HAHAHA, faca si!!!Ko ti uspe osvojit tehniko mi javi, boš meni prvi šlogal, velja?

x:Dx

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Obujam temo, čeprav ne vem, ali vanjo pašejo tudi obuta stopala....Nimam nobene foke, da sem slikana samo v bose noge (bom tudi enkrat....)

Torej, negovano stopalo, in na splošno celotne noge so potreba, da se dobro počutim v svoji koži.....

 

Ua Kokica, to pa je kinky x:px :yumy: , tak da te bom jaz hočeš al pa nočeš odslej klical, Kinkyca :inocent:

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x;)x

 

Olivno olje za nego stopal

Segrejemo mleko (približno tri skodelice). V posebnem lončku zmešamo približno pol skodelice grobe soli in 1/3 skodelice olivnega olja. Stopala namakamo v toplem mleku približno 10 minut, nato zmasiramo oz. oluščimo stopala z mešanico olja in soli. Po pilingu, stopala speremo z vodo, namažemo s hranljivo kremo ter obujemo tople nogavice in počivamo. Najbolj priporočljivo je, da ta tretma opravimo pred spanjem.

 

 

Tole mi je pa zelo všeč, vsekakor bom poizkusila..... :palec:

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kaj bi men pasalu,da bi mi kdo zmasiral noge..mmmm x:Ix

 

To pa z veseljem. x:Dx Pridi z nami na Pag. Tam ponavadi po cele ure masiram stopala in je prava sprostitev to. Res, res. No, ce le ne smrdijo prevec. :vragec:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>To se slisˇ pa vabljivo. Morje, soncˇek, fant, masazˇa..... Mamo doma za noge masirat, tko da ne grem z vami  xDDx  x;)x

 

Kaj pa morje, soncek pa fant (ki je sicer velik popotnik, a vseeno moskega spola) x?x x;)x

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Jz sm si pa ziuc pripru na gleznu! Kupu sm si namrec enkrat za spremembo cevlje namesto superg (tko, da bi bl lepo izgledal v mestu, pa v sluzbi). Zj pa lahk sam stare superge nosm, ker me drgac boli, kot bi me en z nozem zabadal v stopalo.

 

K*** pa lepota, ce je treba pol tok trpet.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tole na na hitro pa le na hitro, ker sem prvič na tej strani, pa rabim prebrat vaše komentarje...

 

-vsaj 2x tedensko si stopala zvečer namažen tudi z ognjičevim mazilom, kateremu je dodana limona in se obujem v bombažne nogavičke; stopala bodo bolj sigurno bolj mehka

-za kakšne rane pa uporabim obkladek iz švedske grenčice, ki je mimogrede koristna za milijon težavic

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o! za grencico pa se nisem vedela. xDDx :palec:

 

Ognjicevo mazilo pa tud jaz upoarbljam.

drugac je pa fajn kopel z olivcem in limono, pa not noge (pa roke) namakas, dbest tud za nohte.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Danes sem si postrigla krempeljčke, zamenjala lak, oblekla minico, šla ven in se spomnila, da imam na peti še ostanke velikanskega žulja in me je kar postalo sram - kao zrihtana, v miniki, potem pa taka packa. Cc. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>o shit...

Diana ti si daj med gor, Atu pa glino.

 

Thanx, bom preizkusil. A to je za razbramenitev ali tudi za boljse celjenje?

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...