Skoči na vsebino

zdravitelj ali črni mag


matjazz

Recommended Posts

hm, govorite o dobrem in zlem...kaj ni tako, da je vse eno x:px

 

Odvisno od tega, na kateri ravni gledaš stvari. Ta famozni stavek "vse je eno" je lahko tudi ena velika egotripaška narcisoidna blodnja, ki povzroča eno veliko sranje. Takisto pa znajo zakuhati tudi sodbe o dobrem in zlem.

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Odvisno od tega, na kateri ravni gledaš stvari. Ta famozni stavek "vse je eno" je lahko tudi ena velika egotripaška narcisoidna blodnja, ki povzroča eno veliko sranje. Takisto pa znajo zakuhati tudi sodbe o dobrem in zlem.

 

 

dobro ali zlo je dvojnost materialne iluzije

 

zunaj materialne iluzije šteje le izkušnja po principu vzroka in posledice

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse se šteje po principu bumeranga.

Nekaterim ta bumerang prileti nazaj z malo zakasnitvijo, a prileti z večjo močjo. ......mogoče z močjo ljubezni, .mogoče z močjo zla.

 

Kakor seme, katero je vzklilo in obrodilo svoje sadove.

Tudi sadeži imajo semena.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ste že kdaj srečali učitelja, ki uči napačno pot. Jaz sm se z enim pogovarjal enkrat v klepetalnici in mi je dal en link od ene spletne strani. Tam sem videl, da podpirajo levo stran (stran ki vodi v pogubo) namesto desne strani. In ga nisem mogel prepričat naj odneha.

 

Kakšno je vaše mnjenje. Ste že kdaj srečali človeka, ki vas je hotel prepričat da se pridružite kakšnemu klanu ali sekti in vas je hotel prepričati z svojimi "posebnimi" sposobnosti ? In ali poznate kakšnega, ki podpira levo stran. Kakšen so vaše izkušnje?

 

Jaz nimam negativnih izkušenj samo zanima me koliko je to pri nas že razširjeno.

 

Ne na levo, ne na desno ni prava pot, temveč po sredini-naravnost .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...