Skoči na vsebino

zdravitelj ali črni mag


matjazz

Recommended Posts

Sploh ni nic narobe, matjaz, sam pogovarjamo se, ce bi vsi govorili isto, ne bi bil pogovor.

 

saj vem v bistvu, kaj hoces povedati, sam... jaz pa dobim pac pol take asociacije in nadalje naglas razmisljam.

 

saj je vseen, kaj si mislim, a ni? :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo....

 

Nimam problema s takimi ljudmi... sicer se me ponavadi izogibajo, če pa je slučajno kdo toliko pameten, da me vleče sabo mu pa poberem vse njegovo znanje in grem x8Dx.

 

Čeprav razen trikov in manipulacij z vsem mogočim še nisem naletel na bolj učenega bleferja kar se energij tiče.

 

Poznam sicer eno žensko, ki ima abnormalno močen mental, ubistru nezavedno hipnotizira 3/4 ljudi s svojim obnašanjem in govorjenjem. V kolikor vsaj malo razčlenjuješ povedano, ugotoviš da ponavlja za tabo oz govori splošne stvari.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kdor ni povohal hudica, bo tudi boga tezko spoznal.

Strinjam se, da se gre za intuicijo; ce imas ze doloceno mnenje o neki stvari; recimo, da si tko ful dober in da delas ful dobre stvari..itd..s tem zanikujes svinjarijo, ki jo imas v sebi. Vsak jo ima, drugace ne bi bil ziv, ali pa bi bil avatar in se takrat ne bi takole zaciklaval, kot so tukaj nekateri demonstrirali.

Se zgodi, da tudi kadar hoces samo dobro in gres po poti dobrega, pri nekaterih spodbudis kontraefekt. Dviganje je ciscenje, ne mlatenje prazne slame.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Očitno se se problemi razrešili, ko je sedna posredovala.

 

Drugače, je pa opisano v temi Vnebovzeti mojstri - to kar jaz razlagam in razumem kot luč. Tam si lahko več preberete. Mogoče bo komu bolj jasno.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Najlepše hvala sedna. Sem mislil, da se na to nobedn ne spozna ali pa da nikogar to več ne zanima. Točno to jaz govorim. 

Hvala za podporo.

 

 

matjazz,

imaj potrpljenje, saj ce nekdo nemudoma ne reagira, ne pomeni, da ga ne zanima ali kaj podobnega...nekateri pac pridejo pogledat sem ekrat na dan, teden, mesec... x;)x

 

jaz tvojih postov pogosto ne razumem, imas dolocen ton/nacin pisanja, da vcasih ne vem, kaj resno mislis, kaj ne...kdaj si jezen itd.

tega kar je sedna tu rekla jaz npr. nisem razbrala iz tvojih postov, ce ne bi napisal, da se strinjas,

si tega ne bi nikoli mislila. no, samo toliko, da ves...pa brez zamere. x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>a res? xDDx

Sem pa glih hotla pritrdit Sedni, kar pac pomeni, da tocno to tud jaz govorim. x;)x x:px

 

Smesno, ampak tud js sm to govoril. =)

Vcasih se mi zdi, da ljudje sam iscejo konflikte ko se pocutijo ogrozenga na podrocju nacina razmislanja. :)

 

L.

in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zanimivo....

 

Poznam sicer eno žensko, ki ima abnormalno močen mental, ubistru nezavedno hipnotizira 3/4 ljudi s svojim obnašanjem in govorjenjem. V kolikor vsaj malo razčlenjuješ povedano, ugotoviš da ponavlja za tabo oz govori splošne stvari.

 

 

to se ne da, brez tvojega privoljenja te nihče ne more hipnotizirati...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Verjetno ni mislu prave hopnoze, kjer se gre za raziskovanje podzavesti in zavedanja v njej. Pac mnogi recejo kar hipnoza v tem smislu, da ima zelo dobro moc prepricevanja.

 

L.

in the beginning there was Nothing... and Everybody was happy.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nisem pisateljska duša in zato mogoče podam informacije na čuden način.

cist OK si... :palec:

Nismo vsi povsod struckoti. eni smo, drugi pa niso v besedah. pa kaj pol.

je pa fajn, da pilis to, ker je kul, da ce hoces nekaj povedat, da te drugi razumejo... tud tega se tu lohk naucimo...

Nic ne koristi znanje nekoga, ce ga zna imet sam zase.

Se tak Car, ki morda steka ne vem kaj, pa je morda sibek v besedah oz. v podajanju.

 

tako da ni cist res, da so modri tiho.

Vcasih so tiho tud tisti, ki nimajo nic za povedat ali se ne znajo dobro izrazat.

 

ja, velikokrat govorimo pravzaprav o isti stvari, pa se vendar 'kregamo'...

Morda tud zato, ker nismo tocni - ne pri podajanju ne pri sprejemanju podanega.

Nismo pri stvari.

kar je pa cist za razumet - kdo bo bral, zgolj da mi nekaj preprostega odgovori, solato mojega posta recimo... x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 8 months later...
No jaz morem tebe popravit. Jaz nisem nikoli omenil belo magijo. Te besede nikoli na chatu. Je pares da krščanska cerkev manipulira. IN jaz nisem zagovornik kršćanske cervkve. Če rezumeš kaj mislim povedat. ampak nima se smisla kregat.

 

Aja pa ko si napisal, če bom nasedel Bogu na krilu. Samo to ti povem. Če boš prišel do določene stopnje zavesti boš razumel. Vere ne moreš in nikoli ne bo možno razložit z znanstvenega stališča.

manipulira s tabo, kolkr ti to dovoliš ;)

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tam sem videl, da podpirajo levo stran

Tudi sam sem slišal nekaj o levem in desnem STEBRU, vendar so ljudeki najbrž malce pomešali. verjetno gre za ideje Jahin in Boaz - beli in črni steber. vendar ni v nobenem od obeh stebrov nič slabega ali dobrega. Lahko je napačen zgolj človek, ki je zaradi napuha, samovolje in absolutističnega strastnega hlepenja po obvladovanju zašel na pot zanikanja razodevanja Boga. takšni ljudje svoje blodnje znajo zapakirati v zelo lep celofan in mnogi zaradi neznanja ali namoči nasedejo sladkim besedam. Saj veste, kako se je Sneguljčica zastrupila? Pravljice so tako poučne...

Vsekakor sem odločen nasprotnik strašenja s kakšnimi apokaliptičnimi usodami in mahanjem z nadljudmi v takšni ali drugačni obliki. Ljudje, ki so s pomočjo okultnega treninga pridobili moči, jih nikoli ne zlorabljajo za lasten napuh in samovoljo. Niti tega ne prodajajo ali celo širijo. Na tem forumu sem se že večkrat obregnil ob takšne stvari...

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

lep pozdrav sicer nisem strokovnjak za to temo , vem pa (iz lastnih izkusenj)da magija obstaja, vsak dan se srecujem z njo ,gre v bistvu za manipulacijo z energijo in z ljudmi,vsi veliki magi na tem planetu je obvladajo, sicer za mene osebno jo ne delim na crno ali bilo kire barve, to prepuscam strokovnjakom ,glejte na primer cerkev ,vsako nedeljo ko sem pri masi opazujem zupnika,ko pri dolocenih molitvah dvigne roke pod dolocenim kotom, poglejte enkrat zgradbo cerkve, vsak ki ma malo pojma o tem, ve o cem govorim, to je pac legalna uporaba magije ,da ne bom prevec tezil to je samo en banalen primer, ljudje smo vedno to uporabljal, eni so se pac naucil eni pa tako rodil i x;)x n to je vse zaenkrat lep pozdrav strokovnjaki

 

aja: da ne pozabim, pumica je dost locil x:Dx

Popravljeno -> prav
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lep pozdrav sicer nisem strokovnjak za to temo , vem pa (iz lastnih izkusenj)da magija obstaja, vsak dan se srecujem z njo ,gre v bistvu za manipulacijo z energijo in z ljudmi,........... x:Dx

 

ne morejo manipulirati ne z energijo in ne z ljudmi, če ljudje tega nočejo....če pa pustiš, da manipulirajo pa je tko nekak, čeprav prav nihče nikomur nikoli ne pije energijo.....piješ si jo sam sebi, ker sprejemaš njegove manipulacije, ti jih zase napačno pretvarjaš.....če se nečesa bojiš, če gruntaš zakaj je nekdo nekaj naredil in kaj ma za bregom in podobno, v bistvu sebi zapisuješ, kaj bi ti naredil na njegovem mestu in ti zapisi se ti morajo enkrat ozavestiti in zato se ti tudi lahko tako zgodi, ker sam pretvoriš v tako obliko, da se ti.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

leva ali desna?

hm, zakaj pa bi moral sploh karkoli izbirati? z tem si zapečatiš usodo..za nekaj se odločiš in s tem avtomatsko tud nekaj zanikaš..

zakaj bi uporabljal samo levo roko če pa lahko še desno..

to med bogom in satanom je men full smešno in totalno pranje glav folku..

ko enkrat nehaš filozofirat kaj je kaj in zakaj je, potem dosti bolj lepše zaživiš kot pa spekulacije med dobrim in slabim,..itd.. sam sem prišel do marsikaterih folkov in jebi ga..njegov problem če je povšinsko slab ali dober.. če se z njmi sploh ne obremenjujem, analiziram, obsojam jih pa naj bo karkoli se že dogaja, potem je vse dobro..največja jeba je pač naš analitik - um, ki se pritura v vse stvari in hoče vse vedet in imet pod kontrolo...

 

 

Evo, s tem se pa globoko strinjam! Najlazje koga zmanipuliras ce ga prestrasis, seveda, z raznoraznimi "napacnimi" potmi, crnimi energijami, napacnimi stranmi ipd. Pa saj to ze rkc dela dvatisoc let. Lepo vas prosim! Nikakrsen mojster si takih neumnosti ne bi privoscil, brez skrbi. In torej, kako prepoznas manipulatorja? Ja strasi te z raznoraznimi idiotizmi! Kakor so te ze kot otroka v skrbi da kam ne "zabredes" mar ne?

Pri takih temah se resno clovek vprasa ali bo clovestvo morda do svojega konca na tej primitivni stopnji ko nam kdorkoli, pa dobesedno kdorkoli lahko nalozi kakrsnokoli neumnost, mi pa to slepo verjamemo. Samo da bo vse v redu.....

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 years later...

Ste že kdaj srečali učitelja, ki uči napačno pot. Jaz sm se z enim pogovarjal enkrat v klepetalnici in mi je dal en link od ene spletne strani. Tam sem videl, da podpirajo levo stran (stran ki vodi v pogubo) namesto desne strani. In ga nisem mogel prepričat naj odneha.

 

Kakšno je vaše mnjenje. Ste že kdaj srečali človeka, ki vas je hotel prepričat da se pridružite kakšnemu klanu ali sekti in vas je hotel prepričati z svojimi "posebnimi" sposobnosti ? In ali poznate kakšnega, ki podpira levo stran. Kakšen so vaše izkušnje?

 

Jaz nimam negativnih izkušenj samo zanima me koliko je to pri nas že razširjeno.

 

 

Poznal nekoga, ki je učil o modrosti in blaginji. Zanimivo, da je večina učencev kmalu za tem prišla v bankrot.

Bil je v belih oblekah, katere so skrivale njegovo resnično podobo in namen. Kot župniki, učijo nekaj, delajo pa drugo.

Mene je naučil previdnosti pred belimi oblačili samooklicanih malih bogov.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ste že kdaj srečali učitelja, ki uči napačno pot. Jaz sm se z enim pogovarjal enkrat v klepetalnici in mi je dal en link od ene spletne strani. Tam sem videl, da podpirajo levo stran (stran ki vodi v pogubo) namesto desne strani. In ga nisem mogel prepričat naj odneha.

 

Kakšno je vaše mnjenje. Ste že kdaj srečali človeka, ki vas je hotel prepričat da se pridružite kakšnemu klanu ali sekti in vas je hotel prepričati z svojimi "posebnimi" sposobnosti ? In ali poznate kakšnega, ki podpira levo stran. Kakšen so vaše izkušnje?

 

Jaz nimam negativnih izkušenj samo zanima me koliko je to pri nas že razširjeno.

 

 

Ne verjami vsaki bedariji, ki jo trosijo po netu. Prav rad bi videl te njegove nadnaravne sposobnosti. Ali njegova nadnanaravna sposobnost je photoshop in klicanje dežja v deževni dobi. Druži se rajši s pametnimi, kot da trošiš čas za neumnosti.

 

Na netu je en kup patetikov, ki komaj čakajp da najdejo koga da jih bo celo poslušal Kot zver na plen!

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
hm, govorite o dobrem in zlem...kaj ni tako, da je vse eno x:px

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...