Skoči na vsebino

zakaj rabi cas


lauragreat

Recommended Posts

Spoznala sem nekoga, ki je po 3 letih koncno ustrezal mojim idealom.

Veza se je zacela sanjsko, ves cas je bila prisotna mocna predanost in navezanost. dejansko sva bila par.Pogovarjala sva se o skupnem zivljenju, otrocih in podobno. Oba sva primerno stara, da narediva tak korak. On malo cez 30, jaz malo pred 30. Zdaj pa je po carobnem vikendu izjavil in me prosil, da rabi cas za premislek. Da se mora trezno od cele stvari umakniti in premisliti , videti vezo od dalec ali je to to ali ne. To razumem, samo me boli dejstvo, da vem, da nisem naredila niti ene napake, da me ima rad, samo za kaj boga rabi cas? Koliko casa je to? Dva dni, dva tedna, dva meseca? Vem, da moram v tem casu ostati samosvoja in delai stvari, ki me veselijo, toda ce nekoga res ljubis zakaj zaboga rabis nek cas? Ali pa je to le izgovor?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla, dobrodosla! :vio: :palec:

 

... sam tolk da te pozdravim, da ne bos izzvenela cist v prazno.

se oglasim se tu skor ziher, skratka...

 

Bi pa sam rekla, da ne glede na nic, torej zakaj in kako, ozadje in to, je taka njegova zhelja....

Morda je tolk padel v ta vrtinec, pa ne ve al je to sam strast al je to to...

Vcas je kar pametno se mal oddaljit.

 

Svetujem ti, da si preberes knjigo Moski so drugacni, zenske tudi (avtor je dr. John Gray).

 

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne obremenjuj se prevec,nima smisla o tem se sprasevati kaj pa zakaj po moje.

ocitno res potrebuje cas,pa kakrsenkoli ze je razlog z njegove strani in lepo od njega ,da je to tudi iskreno izrazil,ker lahko tudi ne bi. xrolleyesx in je to cist njegova stvar ,ki nima opraviti s tabo...negotovost je v njemu in ne v tebi.nic nisi narobe naredila in niti on...le ocitno sam se nima vsega razciscenega...in prav je da se odmakne v takem primeru...dosti boljse kot ,ce bi vlekel svojo notranjo "nesnago"se naprej v sebi in jo puscal na tebi.ocitno te ima rad in noce iti naprej ,dokler ne resi ,kar ima za resiti.

pusti mu njegov cas,ti pa izkoristi svojega zase.ne razmisljaj prevec,ker itak s tem ne bos nic dosegla,razen se vecjih vprasanj in strahov ,ki bi te sam se bolj spravljali v negotovost in zalost.

x^x dvigni glavo gor,ponosna bodi nase in delaj na sebi in ne na njemu.zivi,kar se da polno,crtaj se s kopelmi,knjigami,pojdi v naravo ali karkoli ti ze pase(sama ves kaj)

in s casom se bo ze izkazalo marsikaj....kar ti pripada itak samo pride,zato se kr lepo sprosti in ne razmisljaj tolk o tem in ne pricakuj nic...nikoli ne ves...lahko se tud zgodi,da v tem casu ti ugotovis cisto nekaj drugega ali celo nekoga drugega.nic na tem svetu ni brezveze in vsak zakaj ima svoj zato,a ne? x;)x

srecno! xsrcx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Spoznala sem nekoga, ki je po 3 letih koncno ustrezal mojim idealom.

Veza se je zacela sanjsko, ves cas je bila prisotna mocna predanost in navezanost. dejansko sva bila par.Pogovarjala sva se o skupnem zivljenju, otrocih in podobno. Oba sva primerno stara, da narediva tak korak. On malo cez 30, jaz malo pred 30. Zdaj pa je po carobnem vikendu izjavil in me prosil, da rabi cas za premislek. Da se mora trezno od cele stvari umakniti in premisliti , videti vezo od dalec ali je to to ali ne. To razumem, samo me boli dejstvo, da vem, da nisem naredila niti ene napake, da me ima rad, samo za kaj boga rabi cas? Koliko casa je to? Dva dni, dva tedna, dva meseca? Vem, da moram v tem casu ostati samosvoja in delai stvari, ki me veselijo, toda ce nekoga res ljubis zakaj zaboga rabis nek cas? Ali pa je to le izgovor?

 

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :xx!:

 

Tole, da se je zveza začela "sanjsko", mi zveni kot ceneni Dr.Roman. Nisi sicer nič napisala, kako dolgo se že poznata, ampak po tem , kar si opisuješ,. bi rekla, da se iluzije dogajajo v tvoji glavi. To, kar se je tebi zdelo (zdi) čarobno, ne pomeni, da se njemu tudi. V enem vikendu se stvari ponavadi ne odvijajo tako hitro in s tako intenzivnostjo, da bi se naslednji vikend lahko že poročila. Mislim, da preveč analiziraš, preveč pričakuješ in da rineš vanj. Če ti je povedal, da rabi čas, mora mogoče še koga od prej prebolet, ki mu je nedvomno več pomenil. In prav sklepaš na koncu, ko praviš, da je to le izgovor: če je to to, potem se ni treba umikat. Moški ne marajo, da jim ženska ves čas diha za vrat.

Pa brez zamere in dobrodošla na LNF. Novih članov je človek vedno vesel. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se nekako strinjam z zgoraj napisanim.

Razlogov za umik je lahko mali milijon. Seveda, pa prvo pomislimo...nima me več rad, kaj sem narobe naredila, saj ga imam tako rada....

Mogoče pa ravno to....mogoče ga dušiš s svojo ljubeznijo. In to, da sta oba primernih let, ni razlog da si skupaj.

Biti skupaj je včasih kar težko. Tole pišem vse iz **svoje prve osebe** in mogoče nima veze s teboj laura.

12 let furam razmerje in pride čas, ko potrebujem odmik, traja od nekaj tednov do nekaj dni. Zato ga nimam nič manj rada in on ne naredi nič narobe. Pač taka sem in potrebujem samoto.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Se nekako strinjam z zgoraj napisanim.

Razlogov za umik je lahko mali milijon. Seveda, pa prvo pomislimo...nima me več rad, kaj sem narobe naredila, saj ga imam tako rada....

Mogoče pa ravno to....mogoče ga dušiš s svojo ljubeznijo. In to, da sta oba primernih let, ni razlog da si skupaj.

Biti skupaj je včasih kar težko. Tole pišem vse iz **svoje prve osebe** in mogoče nima veze s teboj laura.

12 let furam razmerje in pride čas, ko potrebujem odmik, traja od nekaj tednov do nekaj dni. Zato ga nimam nič manj rada in on ne naredi nič narobe. Pač taka sem in potrebujem samoto.

 

Tole si dobro napisala, drži do zadnje črke, ampak 12 let vendar ne gre primerjati z enim vikendom, ne? :inocent: Punci, ki pravi, da je malo pod 30, bi glede na stil prisodila 16 let, saj se stvar bere kot slab šolski spis. Vsekakor zelo nezrela pričakovanja osebe ki ne more imet več kot 25 let. Ampak držimo vendar pesti zanjo :palec: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to je pa taka djedja finta..

sem tud jst tole dala skoz.. sva bla skup pa nisva bla pa je rabu čas, pa tak ko neka frajlica.. xrolleyesx

Jst mu tega nisem in mu ne bom nikol odpustila, da ON mene ni tolk mel rad od najine zveze naprej kot jst njega in tko kot si JST zaslužim. Da si je dovolil neko preseravanje.. pa sem jst tud tko se prilagodljivo obnašala. Neki časa in nč rekla da bi pa jst kej drugač, ker človeka prisiljevat neki ne gre.. in potem sva bla bolj in bolj skup, pol pa mel kak ausdruk vmes.. ampak pol sem pa popizdila mu povedala kaj mu je gepiral na začetku in ne morš verjet djed ratu tak ko ma za bit. Mi je pa bedno, ZAKAJ JE TREBA ga skurcat, mu neki govorit spljoh, ko SAM VE, če misl vezo misl vezo, če ne pa ne.. nisem bla pa tko neki na pol in niti ni mislu da sem jst neki na pol, sam on bi še vedno ne vem ka.. bil ptiček na veji..

 

Tko da če si zamerljiva, bejž stran, pa drugega si najt, drgač te bo to znalo ujezit še leta in leta, vsake tolk časa ko bosta skup.

In jst še vsake tolk časa koprneče zasanjarim kak bi blo če bi blo, da bi bil z enim v taki nori in romantični zvezi ko si en drugmu vse od začetka dlje... vedno bolj in bolj, brez preseravanj, kdo bo koga, kok se bolj delat kter ktermu manj pomeni, da ispadeš cool in ne tko kot da enga hočeš zvezat.. da djed nrdi vlke korake in reče moja si, nubenmu te ne dam.. ne pa neki takega če sva za skup bova skup.. tko mal bolj tko.. ko so včasih v filmih djedi bli..

Ah ja, tistih tak nikol verjetno ni blo v resnic.. xrolleyesx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zaljubljenost in prva očaranost je kemija. Evo to smo lahko videli recimo zdajle iz prve roke, pri Sanjski ženski, ko se je Andrej **zatreskal** v Mišo, bolj jo je spoznaval je pa ta zaljubljenost nekako izhlapevala.

To je malce karikirano.

 

Meni se je tudi dogajalo, da sem srečala koga in na prvo žogo je bilo vse :2src: oh in sploh, že čez nekaj trenutkov ali dni ali pa tednov se je pa vse občudovanje in trenutna zaslepljenost nekako umaknila, treznim premislekom.

No, to se mi ni zgodilo (še) v tem razmerju, ko sem zmogla prestopiti iz prvega koraka v vse nasednje faze, ko ni bilo več dovolj samo, da se je lepo smejal in se znal čudovito poljubljati ter mi graditi gradove v oblakih.

 

Nekaterim je zadosti že en vikend, da vedo, da so si usojeni, nekateri potrebujemo leta, da to spoznamo... to je zdaj težko reči a si zrel pri 20 ali pri 30 ali pa nikoli. Na 10 obletnici mature, nas je bila le peščica, ki nismo s seboj prinesli družinskih albumov, punce so imele otročke pri 20, 19 in meni so se zdele neznansko pogumne in zrele. Recimo še malo pa bodo šli v srednjo šolo, otroci mojih sošolk, jaz pa še čisto v drugih sferah.

So bile one bolj zrele ali sem bila jaz? Na to je težko odgovoriti.

Ampak tole je že mal off the topic.

Mal sem naglas razmišljala x;)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, Primavera, jaz pa nisem to tko postekala oz. ni nujni sklep tole; da je bil sam en vikend...

Ti jemljes kot da je bil edini, lohk pa da je bil 10. vikend recimo ali 100.

 

Ni nikjer precizirala o tem... sam napisala je koncno sem spoznala, imela super, skupaj, vse, otroci in tole (to je tezko vse v en vikend paket stlacit), po carobnem vikendu pa... itd.

 

Torej ne vemo, ce je bilo to to...

 

Mushi, to je najslabs (zamere in zakaj ni blo tko, ampak drugac xrolleyesx), da ne govorimo o tem, da je cist brez veze. Tko je sam v filmih oz. zelo zelo redko.

Sicer pa tud mene motijo igrice in vse tole, moc in ponos in kdo bo vecji frajer.

 

Sam sem ugotovila, da je res tud to, da tipi veckrat rabijo mal cajta zase, po tem, ko se recimo navdusijo..., tako da se mi to ne zdi nic nenavadnega... je pa res, da ce se zacne kar o tem govort (poroka, otroci...), da se tip lohk prestrasi... ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja djedi nucajo čas, pa ni ga junaka..

pa ne mislim otroci, poroka, kje je še to!

Tud jst nisem to, na prvo žogo in da bi po enem tednu poznanstva kaj takega razmišljala, dej nehi!

Po dveh mesecih sex... prej spoznavanje, ampak tisto so pa djedi sposobni prej! Pol pa na easy sam ne pa se vmes nazaj vlečt... to pa je njihova speciality, ko že nekam gre naprej pa strah nek pol bi pa korake nazaj delal, da bi pa prej delal počasnejše, to pa ne, pa še delajo se da so kej... pol pa vidiš prpe..

No tako mam jst mnenje o moških. Pol jih je pa takih ko od seksa dlje ne bi šli.. Pol bi menda umrli.. Jst pa sem taka da do seksa ne bi šla.. x:Dx x:Dx brez nč ni nč.. x:Dx ker če pa to nrdiš, te pol pa za to jemlje.. :vragec:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja eni ljudje rabijo čas za razmislek... sej dost lepo videt da kdo ravna tudi po razumu ne sam po intuiciji....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jst pa sem taka da do seksa ne bi šla..  x:Dx  x:Dx  brez nč ni nč.. x:Dx ker če pa to nrdiš, te pol pa za to jemlje..  :vragec:

x:Dx Mushi :palec: še dobro, da ne boš umrla kot stara devica x:Dx x;)x :vragec:

 

 

<{POST_SNAPBACK}>Hja eni ljudje rabijo čas za razmislek... sej dost lepo videt da kdo ravna tudi po razumu ne sam po intuiciji....

 

Lepo, se je oglasil en fant :palec:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: Musi, za stališča, ki jih zastopaš!

 

 

(pa tole mislim, čisto resno)

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa niti ni tolk nujno da gre sploh za razum, Nino... pac, reakcija...

 

vcasih je nedelovanje najboljse delovanje.

 

Tolk drvimo vedno v vse, pa tud, mroda si te *faze* vsakdo drugac predstavlja, kot tudi potek, casovni in drugacni. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pravim samo to, da tisti, ki še ne ve kaj hoče in je zmeden, naj potemtakem špara z ljubezenskimi izjavami, cvetkami, pretirano romantiko etc., dokler pač ne bo več zmeden, ker to škoduje celotni zvezi, saj tako daje drugemu napačen vtis in je potem na koncu cela štala x;)x Zato jaz, če nisem prepričan, da imam resne namene me nebo nikoli nihče slišal, da koga pogrešam, imam rad..., samo zato npr., da ga spravim v postlo, sem raje direkten in tako tudi izrazim željo, če pa se že razvije čustvo in s tem tudi namen biti z nekom, pa to nedvoumno pokažem. x;)x Branje med vrsticami ponavadi zvezi ne koristi.
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hja eni ljudje rabijo čas za razmislek... sej dost lepo videt da kdo ravna tudi po razumu ne sam po intuiciji....

 

Razum je meni tukaj že vprašljiv, če je energija prava (in čustva, ki niso le enostranska), potem niso potrebna nobena umikanja, noben čas zase itd. To je potem to. Pri meni je črno ali belo- vmesne variante ni. Meni hitro začnejo svetit rdeče lučke, ko se kdo prilepi in hoče na vrat na nos neko zvezo, le zato, ker se bliža tridesetim. In če bi bila na mestu tega tipa, bi videla le še moje pete. Preveč na silo tole pri Lauri. Tega ne maram. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da je najbolje, da se ne ubadaš s tem zakaj, kako, kdaj ipd...Če ga imaš rada, ga ljubiš mu daš čas in ga pustiš-kakorkoli se bo odločil se bo samo on...manj bo pod pritiskom, boljše bo za oba. Ti se ne boš zapletala v nepotrebne scene, on pa bo lahko razčistil sam s sabo... Iz lastnih izkušenj ti lahko napišem, da pritiskanje na osebo ni še nikoli rodilo pozitivnih sadov.

Vzami si čas zase in premisli, ali pa mogoče to ni priložnost, da sama razčistiš s sabo-si to res želiš, ali je odnos res tak ali je tak kot ga ti želiš videt...No, mislim da se vse zgodi z razlogom ....Lp xsrcx

fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>cosma nea seri zaj..  x:Ix  x;)x

 

Pa, kje se pa upam x:Dx

 

Julijana :palec: se strinjam. Tudi s teboj Primavera ....

 

Eh, sam kaj ko je težko tko trezno in modro delovat, ko si sam v taki situaciji.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...Pri meni je črno ali belo- vmesne variante ni. Meni hitro začnejo svetit rdeče lučke, ko se kdo prilepi in hoče na vrat na nos neko zvezo, le zato, ker se bliža tridesetim. In če bi bila na mestu tega tipa, bi videla le še moje pete. Preveč na silo tole pri Lauri. Tega ne maram. x;)x

niso vsi ovni. ;) (eni so torej tud tehtnice, da ne govorimo o dvojckih x:px x;)x).

Se pa strinjam v marsicem sicer. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pravim samo to, da tisti, ki še ne ve kaj hoče in je zmeden, naj potemtakem špara z ljubezenskimi izjavami, cvetkami, pretirano romantiko etc., dokler pač ne bo več zmeden, ker to škoduje celotni zvezi, saj tako daje drugemu napačen vtis in je potem na koncu cela štala x;)x Zato jaz, če nisem prepričan, da imam resne namene me nebo nikoli nihče slišal, da koga pogrešam, imam rad..., samo zato npr., da ga spravim v postlo, sem raje direkten in tako tudi izrazim željo, če pa se že razvije čustvo in s tem tudi namen biti z nekom, pa to nedvoumno pokažem.  x;)x Branje med vrsticami ponavadi zvezi ne koristi.

 

x;)x

 

Se strinjam v celoti. Cvetke, ljubezenske izjave, romantika...so včasih že na meji kiča in si jih predvsem želijo osebe, ki so nagnejene k fantaziranju in preveč berejo ljubezenske romane. Če se dva res začutita, to skorajda ni potrebno.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mislim, da je najbolje, da se ne ubadaš s tem zakaj, kako, kdaj ipd...Če ga imaš rada, ga ljubiš mu daš čas in ga pustiš-kakorkoli se bo odločil se bo samo on...manj bo pod pritiskom, boljše bo za oba. Ti se ne boš zapletala v nepotrebne scene, on pa bo lahko razčistil sam s sabo... Iz lastnih izkušenj ti lahko napišem, da pritiskanje na osebo ni še nikoli rodilo pozitivnih sadov.

Vzami si čas zase in premisli, ali pa mogoče to ni priložnost, da sama razčistiš s sabo-si to res želiš, ali je odnos res tak ali je tak kot ga ti želiš videt...No, mislim da se vse zgodi z razlogom ....Lp xsrcx

:palec:

 

<{POST_SNAPBACK}>

Eh, sam kaj ko je težko tko trezno in modro delovat, ko si sam v taki situaciji.

:o|o: xyesx

 

... v vseh delikatnih pac, ko si not in ne sam od zunaj. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pravim samo to, da tisti, ki še ne ve kaj hoče in je zmeden, naj potemtakem špara z ljubezenskimi izjavami, cvetkami, pretirano romantiko etc., dokler pač ne bo več zmeden, ker to škoduje celotni zvezi, saj tako daje drugemu napačen vtis in je potem na koncu cela štala x;)x Zato jaz, če nisem prepričan, da imam resne namene me nebo nikoli nihče slišal, da koga pogrešam, imam rad..., samo zato npr., da ga spravim v postlo, sem raje direkten in tako tudi izrazim željo, če pa se že razvije čustvo in s tem tudi namen biti z nekom, pa to nedvoumno pokažem.  x;)x Branje med vrsticami ponavadi zvezi ne koristi.

:palec:

 

*kako odstekano dons to berem, imam odprt, pol pa ful novih postov vmes dok reces kex.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...