Skoči na vsebino

zakaj rabi cas


lauragreat

Recommended Posts

laura, kolk časa pravzaprav pa se poznata, pa tko.. dejta na easy začet, ampak mene moti tisto ko se že vse predebatira in pogledi izmenjajo in se pol po treh mescih začne tip neki zmišljevat, prej pa bi bla kr naprej skup pa na telefonu pa mesidži in to.. pol naenkrat bi mu blo pa vse naprej prehit.. tko da delaj počasne korake, bod bolj zadržana kot on, ampak dej mu vedet da ma šanse.. pa če on nima 2 dni časa zate, ti po naslednjem "zmenku" ne boš mela 4 dni časa zanj.. upočasnit vse, tud s tvoje strani..

Je pa to glih to preseravanje.. ampak feeling da ma neki iz zlata mu boš pa zbila. :vragec: Pa če ti ne reče da te pogreša, tud ti ne boš rekla to.. al pa on naj reče, ti pa reč kej prjaznega nazaj, sam ne pa to. Pa to.. Uf ja, dost bi te lahk naučila. Sam ko pol ko slušalko dol fukneš si rečeš a je to vredno? Zakaj se mi da z njim ubadat s takimi pritlehnimi.. x:Dx Pol si pa rečeš prvo da ga zaj.. pol ga boš pa skenslala in pol se zapletata tolk daleč da se ne da razvozlat.. Pol pa maš ka si hotla, da sebe res notr uturiš! xnckrivx

Cosma.. viš ti zdaj španske spetke... zato sem rekla.. ko mam jst take bulane tud.. x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Razum je meni tukaj že vprašljiv, če je energija prava (in čustva, ki niso le enostranska), potem niso potrebna nobena umikanja, noben čas zase itd. To je potem to. Pri meni je črno ali belo- vmesne variante ni. Meni hitro začnejo svetit rdeče lučke, ko se kdo prilepi in hoče na vrat na nos neko zvezo, le zato, ker se bliža tridesetim. In če bi bila na mestu tega tipa, bi videla le še moje pete. Preveč na silo tole pri Lauri. Tega ne maram. x;)x

Jaz tudi pravim, nema tu biti ali ne bit. Če hočeš hočeš, če nočeš nočeš! Te finte, malo časa rabim ali pa nisem čisto prepričan, jaz bi ga vprašal, če ima še skučajno babico? Nočem posploševat, ampak večini v primerov je to konec oz. nadaljevanje tiste nedorečene ljubezenske komedije.

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, samo, jaz pa tudi nisem za tisto "milo za žajfo" odnos. To je potem samo, kdo bo koga bolj. Jaz pravim, karte na mizo, povej zakaj rabiš čas pa pika, ker če je sploh kaj temeljilo na zaupanju, je dolžnost(!!!) drugega, da se izjasni. Potem pa se šele lahko tisti odloči, ali bo zanj to sprejemljivo (čakanje) ali se pač razideš.
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Cosma.. viš ti zdaj španske spetke... zato sem rekla.. ko mam jst take bulane tud..  x:Dx

 

Mushi, ti bi lahko napisala scenarij za prvo slovensko **sapunico** Hrvati jo že imajo. x:Dx

Nea, gledaj tok TV, omisli si zeliščni vrtiček x;)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No, samo, jaz pa tudi nisem za tisto "milo za žajfo" odnos. To je potem samo, kdo bo koga bolj. Jaz pravim, karte na mizo, povej zakaj rabiš čas pa pika, ker če je sploh kaj temeljilo na zaupanju, je dolžnost(!!!) drugega, da se izjasni. Potem pa se šele lahko tisti odloči, ali bo zanj to sprejemljivo (čakanje) ali se pač razideš.

 

x;)x Točno tako: Monda , Pagat in Škis x:Dx , vse mora biti jasno na mizi. Šele potem imamo lahko Trulo- v taroku ali pa (nedaj bože) v dobesednem prevodu. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah, vecinoma je res tko, no, ajde priznam..

sam jaz mam pa tolk izkusenj drugacnih, odstekanih.... eni kasnej postekamo, da je to to... vcas pa prehitro, pa pol ugotovis, da to ni to, a umik dejansko ni nujno pomenil tud hladnosti in da to ni to.

Nekateri se mocnih bejb preprosto ustrasijo.

se mal branijo, mroda slutijo, da... kaj jaz vem, mu ne bodo prinesle nic dobrega (kar se pol res veckrat zgodi)...

Ampak ni nujno, da to pomeni, da si nista usojena, saj se mormo v odnosih tud kaj naucit.

Navadno oz. v najvec primerih pa je zal res tko, da cim se zacne neko cincanje in to, da .... je pol v glavnem adijo.

Nista pa dva odnosa enaka.

 

primavera - a daj!!! :eek: Pa TKOLE mislis? x:px x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zase lahko napišem, da če sem se umaknila je to pomenilo konec-ker ko sem padla na koga, sm padla in...sicer pa je odvisno kaj te vodi-mene čustva, zato pač al je al pa ni. xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ah moj lajf zdej tko ok.. sam štrikat se še naučim..  x^x

 

Ti pošljem vzorce iz Burde, one, ki sem jih že predelala x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prav imaš, Marsa. Ampak eni imajo pa močne bejbe radi. Kakšni Ribaki , Raki ali pa Vagice.... x;)x

 

 

Škoda, ker se Laura nič več ne oglasi, nič ne komentira. Sicer pa lahko samo upa, da njen "izbranec" tega ne bere, vsak normalen tip bi že zdavnaj popihal, če bi vedel, da je dala njuno intimno zadevo javno na forum.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Julijana, jaz ze ne, jaz sem na vrat na nos rinla v BG. x:o)x x:px x;)x

 

Jah, Primavera, sam taki so pa presoft, ponavad. ;) :P

 

*

 

ja, takih zgodb se kar dost pojavi, mene tud vsakic mal rpeseneti, ker ce se tolk mas nick, se lohk 've'.. mislim ce 'Pravi' zagleda, pol pac mora vedet.

ceprav, po drugi strani, pa je vsak dan tega sto. :)

ker je folk cist zmeden pa ker ne ve vedno kaj hoce.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

burda.. uf.. x:Dx

primavera eh.. kaj bi se zdej s tem ubadal.. bo glih en tip tole bral jaja.. sicer pa, je vedno fajn mnenja tretjih met.. takih k ne poznajo ne enega in ne drugega.. pa si pol kej vn izluščiš al pa tud ne, sej mal si olajšaš dušo, ko te kej teži.. boljš ko notr držat. :palec:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

takih je na stotine, zdej bo vsak drug lunatik mislu, da je njegova "simpatija" to pisala.. ja to pa je problem zdej zanje... heheheheh... pa je napisala ena taka to, k mogoč pa tip LF-ja še nikol vidu ni.. si predstavljaš, zdej kolk jih sumijo brezveze morda? xsmx
Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>takih je na stotine, zdej bo vsak drug lunatik mislu, da je njegova "simpatija" to pisala.. ja to pa je problem zdej  zanje... heheheheh... pa je napisala ena taka to, k mogoč pa tip LF-ja še nikol vidu ni.. si predstavljaš, zdej kolk jih sumijo brezveze morda?  xsmx

 

May be, baby ! x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dragi Lunci , Lunke

 

Cigancica hvala.

 

Prvi ucerajsnji sok je mimo. Uspelo mi je celo nekaj pojest, it s parimi ljudmi na drink, ugotovit, da je treba v prijatelje vec ulagat, kot sem doslej, hvala bogu pa, da jih se vedno imam.

Ne, nisem stara 16 let, danes, ko berem nazaj mojo prvo objavo, bi tudi jaz tako pomislisla, samo sok in zmeda sta naredila svoje.

Danes tega vec ni, je pa velika zalost in praznina.

Imam pa obcutek, da, kot si rekla cigancica, mogoce bom v tem casu spoznala kaj drugega- da on ni tako sanjsko popolen ali pa celo nekoga drugega.

Sama sebi si cestitam, da ga nisem zivcno klicala, jokala in da nisem imela podobnih izpadov.

Sem dobila sms, da cel dan misli name in da me pogresa.

 

Kaj to pomeni, ne vem. Lahko je vec dejavnikov. Lahko ga tudi pece vest.

Nisem pa vam povedala, da je dejansko jokal, ko je sel in da je veckrat rekel, zakaj vse podira, ko je tako popolno.

 

Skratka, je tezko, ampak sem sla cez to ze parkrat, sicer v razlicnih oblikah, toda nobena veza med sabo ni enaka.

 

In se to- ni bil le en sanjski vikend, kot v kaksnih kicastih softicih, bilo jih je mnogo. Nepozabnih predvsem.

 

Tako.

Bomo videli.

If you love something, set it free; if it comes back, it's yours; if it doesn't, it never was! x!x x!x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:8):

 

no vidiš...super. Jaz pa moram rečt da te kar razumem zakaj si prvi svoj post takole napisala...ker vem in poznam tisti občutek...strah da te bo nekdo zapustil...pač nekateri znajo to pri sebi hitro popucati in strezniti glavo...drugi spet rabimo malo tolažbe, pogovor in potem nam je lažje pri srcu in da lažje zastavimo naprej in se zavemo, da smo neprecenljivi...

jaz ti takole povem...na začetku ko sem jaz prvič obiskala LNF sem bila ravno taka...polna strahu v sebi in podobnih zadev...in moram rečt, da sem se tukaj marsikaj naučila...in da pri sebi čutim da sem čisto druga...bolj zadovoljna sama s seboj xsrcx

Tebi pa lahko svetujem samo eno...sprosti se, najdi stvrai ki tebe veselijo, ne misli na tega fanta, ampak misli nase...in vse tisto kar ti je namenjeno in je v tvoje najvišje dobro...bo k tebi prišlo...zagotovo.

 

 

Lep sončen dan, Sončk x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: me veseli,da si boljse in da vidis v tem alternativo,da vse ,vsaka stvar prinese nekaj in da se iz tega lahko marsikaj naucimo.

verjamem ,da bos ugotovila zakaj se je to zgodilo,zakaj je to bilo dobro...ker je ziher dobro,ce ne ,ne bi bilo tako. x:)x

morda si do sedaj premal naredila zase in je zdaj cas ,da to storis.

in nikoli naj ti nicesar ne bo zal v smislu izgube,ker je zmeraj tako ,da se iz starega rodi novo-neverjetno kolo,krog ,ki skrbi za to da rastemo in se ucimo iz spoznanj ter preko le teh pridemo do necesa ,ki ne bi nikoli prisli.

bos videla,da bos zdej naenkrat zacela gledati z drugacnimi ocmi,naenkrat bo postalo vse carobno in cudezno,ko bos srecna zgolj s seboj.....zna se zgoditi ,da se bo vrnil on na kolenih...in zna se zgoditi ,da v tem casu ugotovis ,da rabis ti cas zase.in to je prelepo,pa ne mislim na mascevanje,niti slucajno,ampak se to zna zgoditi,ker bos res potrebovala tudi ti cas zase. x;)x

srecno in uzivaj!

 

xwizardx xsrcbumx xrosex xyiyax xegox

:flowers: zate

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

Do boli misliti.Misliti tenko.

Znova domisliti domišljeni svet.

Žvečiti med zobmi grenko

preslico svojih in tujih let.

 

.

.

.

 

Biti.ljubiti.Ne odstopiti od vesel

na čolnu prihodnjih otrok...

Ali plavati,plavati, kamor nas nese

neustavljivi tok. (Tone Pavček)

 

x?x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče pa obstaja razlog za katerega ti ne veš, da se je zdej, k je začutil, da stvar postaja verjetn zlo resna, mal zamislil.....Ne vem. Sam imam izkušnjo, da sem se spustil v vezo zlo previdno in počas.......pa tudi v vsej silini zaljubljenosti in takoj. V bistvu je tista prva potem vseen hiter propala, ta druga pa trajala velik časa. Tak da nekega vseobsegajočega pravila ni. Sam če bi tko po svoje se spuščal v vezo zdej, se bi verjetno vseen odločil za počas, če bi tko zmogu. Mislim, počakal bi vsaj najmanj tolk, da tista silna začetna zaljubljenost mine, da sm sposoben videti z mal manj od zaljubljenosti zamegljenim pogledom.......da se spoznaš, da res ugotoviš ali sva mi2 tista, ki sva res za skupaj in tista, ki najino razmerje lahko razvijeva v ljubezen in spoštovanje, v nekaj posebnega in lepega. V bistvu pa je res, kolk kruto se ti sedaj mogoče sliši, če to je prava stvar ali ne se bo tko al tko izkazalo slej ko prej.......in če ni, ne bosta skupaj in mogoče oz. ziher je boljše,da to ugotovita v tej fazi, k pa npr. poročena in z dvema otrokoma.... xcivx

 

Aja, ne vem kdo je omenu, Milf al kdo......težko je ne izražat zaljubljenosti in čustev, šusa, želje, hrepenenja, če se ti meša od nje :2src: .......kar pa še vseen ne pomen, da se ti bo še leta in leta.......lahko pa , da se ti bo, ker si ravnal zaletavo in se prehitro vezal. x;)x :vragec: x:Dx

 

Kak sm jst pameten za druge..... xrolleyesx x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...