Skoči na vsebino

zakaj rabi cas


lauragreat

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>:vragec: -vera  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx

Ja, patetični izrazi, sam no da povem bistvo, da jst ne mislim s tem ko pravim zadržan, da ga ne jebeš za 5 %. Sam tko, tud ne usje nrdit kar ti pred oči se prkaže v sanjarjenju..  x:px

 

To, da ga "jebeš 5 ali 10 posto" se lahko pokaže na tisoč drugih načinov, če ima tip kaj v glavi, jih bo že prepoznal, če pa bejbika da nogice narazen že takoj?! To je pa pod vsako kritiko...Saj pravim: nek nivo je vendar treba imet, a ne? x;)x :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja potem je pa itak konec, a ne? Potem nema nekega čakanja, pa malo bi razmišljal pa taka jajca. Je itak fertik x;)x  x:Dx

 

Ne vem, mogoče pri 30-ih. x;)x :vragec: x:Dx Mah, saj ne gre za to, da bi malo razmišljal pa to, gre za to, da pač ne morš (mogoč spet pri 40-ih) kar v neko vezo skočit zaletavo in takoj, tud če si zaljubljen do ušes...... x;)x Eno je z nekom hodit na zmenke, pobirat najlepše od njega in dajat najlepše kar znaš, drugo pa je potem skupaj živet..... No, pa saj nisem zasledil da bi Laura napisala kako dolgo sta skupaj, kolk vikendov pa to.......

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>To, da ga "jebeš 5 ali 10 posto" se lahko pokaže na tisoč drugih načinov, če ima tip kaj v glavi, jih bo že prepoznal, če pa bejbika da nogice narazen že takoj?! To je pa pod vsako kritiko...Saj pravim: nek nivo je vendar treba imet, a ne? x;)x  :vragec:

 

Hehehe, to da bejbi kmal zlezejo nogice narazn pa še ne pomen, da je povsem tvoja, ne? x;)x Saj smo te v letu 2005, bemu..... x8Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne vem, mogoče pri 30-ih.  x;)x  :vragec:  x:Dx Mah, saj ne gre za to, da bi malo razmišljal pa to, gre za to, da pač ne morš (mogoč spet pri 40-ih) kar v neko vezo skočit zaletavo in takoj, tud če si zaljubljen do ušes...... x;)x Eno je z nekom hodit na zmenke, pobirat najlepše od njega in dajat najlepše kar znaš, drugo pa je potem skupaj živet..... No, pa saj nisem zasledil da bi Laura napisala kako dolgo sta skupaj, kolk vikendov pa to.......

No, sej kak za koga. Jaz nekega cincanje ne odobravam x;)x

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hehehe, to da bejbi kmal zlezejo nogice narazn pa še ne pomen, da je povsem tvoja, ne?  x;)x Saj smo te v letu 2005, bemu..... x8Dx

 

Klinc pa leto 2005 :vragec: ! Mene to moti pa basta! :vragec: Če seveda govorimo o zvezah, ki naj bi nekaj obetale in ne o avanturah za eno noč.

 

Od tebe, kerlca (PRI 40 LETIH x:Dx bi pa pričakovala zagovarjanje drugačnih vrednot! :eek: Res me presenečaš. Včasih take zrele ven mečeš, včasih si pa na nivoju 2o -letnika, no!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

primavera če je pa djed! x:px x:Dx

Mickec x;)x

pa tist noge narazen, da ne pomen da je tvoj/a velja tak za oba spola! Včasih je pa menda sam za moškega, sam jst jih ne dam narazen, iz principa.. x:Dx dokler ni moj.. k gre men tud na živce.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Klinc pa leto 2005  :vragec: ! Mene to moti pa basta! :vragec: Če seveda govorimo o zvezah, ki naj bi nekaj obetale in ne o avanturah za eno noč.

 

Od tebe, kerlca (PRI 40 LETIH x:Dx bi pa pričakovala zagovarjanje drugačnih vrednot!  :eek: Res me presenečaš. Včasih take zrele ven mečeš, včasih si pa na nivoju 2o -letnika, no!

pardon,jst sem po domach povedano dala noge kuj narazen x:Dx ...in zdej sem z istim tipom porocena. x^x tko da to sploh nima veze po moje...

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>pardon,jst sem po domach povedano dala noge kuj narazen x:Dx ...in zdej sem z istim tipom porocena. x^x tko da to sploh nima veze po moje...

 

Hehe! Pa še kakšno vezo ima. Meni je en moj bivši tip enkrat rekel, da je ponosen na to, da je moral malo dlje čakat. Pa tudi nenazadnje: meni ni do tega, da se dam dol z nekom, ki ga poznam 2 dni, še preden spregovoriva 20 stavkov. Ljudje smo pač različni. Pa daleč od tega, da sem hladno bitje. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Smo pa ljudje različni res, sam men ni nujno to včeč, sploh mi ni, če so to bližnji.

Men je všeč tvoj stil Primavera. Kolk se pa jst nisem čist striktno tega držala tolk mi je veza probleme delala. Če bi še enkrat začenjala neki, bi se probala dosledno držat tko kot mora bit. Po stopničkah pa počasi vse.. :palec:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Smo pa ljudje različni res, sam men ni nujno to včeč, sploh mi ni, če so to bližnji.

Men je všeč tvoj stil Primavera. Kolk se pa jst nisem čist striktno tega držala tolk mi je veza probleme delala. Če bi še enkrat začenjala neki, bi se probala dosledno držat tko kot mora bit. Po stopničkah pa počasi vse.. :palec:

 

Sevede: tudi pri slow foodu nas na koncu čaka sladica (celo več teh x:Dx ) x;)x x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hehe! Pa še kakšno vezo ima. Meni je en moj bivši tip enkrat rekel, da je ponosen na to, da je moral malo dlje čakat. Pa tudi nenazadnje: meni ni do tega, da se dam dol z nekom, ki ga poznam 2 dni, še preden spregovoriva 20 stavkov. Ljudje smo pač različni. Pa daleč od tega, da sem hladno bitje. x;)x

mene pa je lahko nekdo mutil pet let pa se nisva dol dala,z nekom pa 1.dan...

stvar posameznika.eni takoj,eni ne.jst sem tko kot mi pashe in nikoli nisem razmisljala kaj si bo on o tem mislil,enostavno ravnam tko kot cutim in ne tko,da bi ga ujela v mrezo.se jih je pa kr neki ujelo vcasih,ceprav to ni bil moj namen.zakaj so se vjeli?zato,ker so seks dobili takoj....pol pa pri drugih stvareh niso dobili takoj.zato pravim ,da konkretno goli seks po moje nima veze.v ljubezni je nekaj vec,kar nam ljudem pomeni, in seks ni glavna stvar pri tem.zakaj bi torej seksu pripisovala tako pomembnost in da ga ne smem zaradi tega nuditi takoj,ce pa mi ni najpomembnejsi.ne dam pa takoj ljubezni v celoti in to je zame pomembno.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Klinc pa leto 2005  :vragec: ! Mene to moti pa basta! :vragec: Če seveda govorimo o zvezah, ki naj bi nekaj obetale in ne o avanturah za eno noč.

 

Od tebe, kerlca (PRI 40 LETIH x:Dx bi pa pričakovala zagovarjanje drugačnih vrednot!  :eek: Res me presenečaš. Včasih take zrele ven mečeš, včasih si pa na nivoju 2o -letnika, no!

 

:o|o:

 

Jaz osebno imam raje, da se mi ne da kar tko. Ker ljubim lov.... :vragec: x;)x Ker mam rad, da se ženske cenijo, pa nekako to povezujemo s tem, čeprav ni nujn, da je tolk povezano glih to.......Ker rad hrepenim.......Ker mi to daje občutek varnosti, da tud v bodoče, k bo z mano, ne bo kar tko padla drugmu... :vragec: :inocent: x:Dx x:Dx Mah, z velik razlogov.....Ne bom pa zdej na vsak način zagovarjal, da je samo to, da da šele čez kaj pa vem kolk časa nekaj super odločilnega......Sicer pa po pravici povedano, jaz večinoma tud ne poskusim dobit hitro.... x;)x x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kwa smo brihte, pravi stručkoti za razmerja a x;)x sem šla za hec prešteti, koliko komentarjev smo podali....

Marsa 8

Cigančica 8

Primavera 18

Principesa 1

Cosma 9

Mushi 15

El Nino 1

Milf 5

Julijana 3

Laura 4

Sončk 1

aakhut 2

Lia 2

Mick 7

vrtnica 2

Pikica 1

natrix 2

 

Ni, da ni ...lahko odpremo lunsko posvetovalnico.

 

(tole mal za hec*)

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko bi lahko le vedeli, kako pomaga o svojih strahovih in vprasanjih raspredat na dolgo in siroko, pa ceprav sem od tega ze zelo utrujena, ni pa v meni zato naakopicene napetosti, ni tistega cmoka v grlu, kot je bil vceraj zjutraj, ko sem prvic pisala na forum.

 

Skratka, za danes imam dovolj.

Po sluzbi grem lepo domov, si umiru natocit en deci dobrega vina in ogledat kaksno serijo Sex and the city, jest najljubse cokolade in it s kaksnim iz preteklosti na cvek, potem tect par krogov in lepo v miru zaspat.

 

Kar mi je namenjeno mi je, vse ostalo pa naj gre mimo cim prej!

 

 

pa se to: Primavera, resnicno in iskreno ne zelim tvojega mnenja.

 

Lep dan vsem skupaj, naj tudi vam soncek posije v oci.

 

Jutri pa vam takoj zjutraj povem kako napreduje cela zadeva in predvsem jaz!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kwa smo brihte, pravi stručkoti za razmerja a  x;)x  sem šla za hec prešteti, koliko komentarjev smo podali....

Marsa 8

Cigančica 8

Primavera 18

Principesa 1

Cosma 9

Mushi 15

El Nino 1

Milf 5

Julijana 3

Laura 4

Sončk 1

aakhut 2

Lia 2

Mick 7

vrtnica 2

Pikica 1

natrix 2

 

Ni, da ni ...lahko odpremo lunsko posvetovalnico.

 

(tole mal za hec*)

 

Oho, se strinjam- samo jaz poberem največji procent x:px (mam največ objav) x:Dx :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem itak že povedala vse, kar menim o tem. x;)x Ti prav verjamem, da resnica včasih boli in da svoje gradove v oblakih raje realiziraš ob gledanju Sex and the city in ostale tovrstne navlake. Tam so vsi tooooooolk srečni, ne? x:Dx x:Dx :vragec:

 

Punca, vzem se v roke! x;)x

 

 

 

Finito.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ko mi je tjeta reku..    xzobkox

moj nečakec..  :wOOt: izgubljeni he he..  x:Dx

 

...hm, no, ja no.....mal sem pa res zgubljen! :inocent: x:Dx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V kolikor mi pomaga da delam stojo in imam polna usta karamel in gledam zraven ne vem kero spansko nadaljevanko ali pa Bolji zivot - dokler me to osrecuje in se pocutim dobro in ne mislim na to ali imam prisluhe ali zvoni telefon bom to pocela.

 

Sploh pa Sex and the city je zelo realen- ogledala si bom tocno tisti del ko da fant Berger Carry na cakanje- in ona pametno rece v svojih pogovorih sama s sabo - Why we need to distance to get closer?

Skratka zanimiv del epizode.

Mene osrecuje.

 

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:o|o:

 

Jaz osebno imam raje, da se mi ne da kar tko. Ker ljubim lov....  :vragec: x;)x Ker mam rad, da se ženske cenijo, pa nekako to povezujemo s tem, čeprav ni nujn, da je tolk povezano glih to.......Ker rad hrepenim.......Ker mi to daje  občutek varnosti, da tud v bodoče, k bo z mano, ne bo kar tko padla drugmu... :vragec:  :inocent:  x:Dx  x:Dx Mah, z velik razlogov.....Ne bom pa zdej na vsak način zagovarjal, da je samo to, da da šele čez kaj pa vem kolk časa nekaj super odločilnega......Sicer pa po pravici povedano, jaz večinoma tud ne poskusim dobit hitro.... x;)x  x^x

Koliko jaz razumen v tem primeru ne gre za lov, tukaj je bila stvar že zelo resna (ulovljena), pa je ena stran kar naenkrat začela nekaj razmišljat. Jaz tega ne odobravam, da se neka resna zveza kar naenkrat znajde na čakanju in to brez konkretnega razloga. Ker so bila čustva tukaj prisotna z obeh strani in sta obadva očino že skupaj nekaj planirala, pa se obmetaval z raznoraznimi ljubezenskimi presežniki itd...potem pa kar naenkrat nekomu ti filingi niso več tako fajn, pa bi malo zato čakal, da vidi, če slučajno nebo s katere strani pa kaj drugega pridišalo, ker zgubiti vse, bi pa bilo šlampasto. To mi gre na k... Randiji, pa romantika take stvari pa nimajo nobene zveze s to temo, tak med brai povedano x:Dx x;)x x:)x

It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men se zdi da so tipi gledal preveč nadaljevank tipa Sex in the city pa so se preseravanja naučil, tko da je sploh fajn tiste finte tam not videt kot protiutež, ker klin se s klinom zbija! :inocent:

Al pa nam je sej fajn, pa eno tako kantico sladoleda zravn, sej če greš pol na lauf tak pokuriš. x:o)x

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...