Skoči na vsebino

zakaj rabi cas


lauragreat

Recommended Posts

hello

 

Vse poteka normalno, razen tega, da je v sluzbi stres in vsak dan podoben prejsnjemu.

Ja, to kar se je odlocil, se vedno drzi in skupaj se bova preselila nekje jeseni.

Kmalu pa bo tako ali tako dopust in malo bolj brezkrbni dnevi.

 

ne vem, zakaj je moja narava taka, da kadar je vec ali manj vse ok, o tem ne govorim veliko in ne pisem- kadar pa je stiska in hude preizkusnje, bi pa najraje povedala vsakomur, ki ga srecam.

 

kmalu bo vikend in spet carobni vikend na morju

 

pa pa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar tako naprej. :palec: Naj ti majhni padci ne omajejo upanja. xDDx

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a zdej sta skupi pol al kok? dbest, to mi je všeč, vidte, ni vse v gonjenju okrog, včasih je lohk tud kej druge, kaka resna stvar mogoč, k nimaš kej rzpucan, s kom drugim al pa sam s sabo....pa rabiš mal česa, mal odmaknjen pogled, da se ti stvari zbistrijo......

u glavnem fajn to, da poslušaš sebe in svoje srce, da nisi poslušala recimo nasvetov pust ga prasca, ka se bo on zajebavu s tabo, vrni mu......to nima z ljubeznijo nobene veze.......če ga imaš rada in ima on tebe rad, nima smisla nek ponos furat zdej pa užaljenost neko, zato k si je mogu mal časa vzet.....konckoncev vso pravico ma... lepo se mejta xsrcx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hello

 

 

 

ne vem, zakaj je moja narava taka, da kadar je vec ali manj vse ok, o tem ne govorim veliko in ne pisem- kadar pa je stiska in hude preizkusnje, bi pa najraje povedala vsakomur, ki ga srecam.

tko je ponavadi ,ja.sej ves tud pesniki so spisali svoje najbolj znane pesmi iz zalosti. x:)x

takrat pride inspiracija ,ker so mocna custva around....pri meni je tud tko.pisem dnevnik ponavadi ,ko sem kej down ali pa ,ko so mocna custva prisotna.

zakon je custva vloziti v umetnost,izkoristiti jih nekako,namest objokovat in se smilit samemu sebi.

laura lep carobni vikend vama zelim x;)x xsrcx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

VSEENO SEM ODPRLA TEMO

pisem ti na temo, ki ne vem ce se je spomnis skoraj natanko dva meseca nazaj.

Zal si novega foruma ne upam odpret, ker imam konec koncev ze sama sebe za noro, saj se je podobna zgodba ponovila.

Po lepem dopustu je kar naenkrat postal zalosten in cuden.

Ko sem zacela sprasevati kaj in kako zakaj,... sva se oba dva cela dneva veliko pogovarjala. Jokala in kaj in kako.

Skratka status je tak: Rekel je da bi rad bil sam, da je bil pred mano 7 let v nevredni vezi, v kateri je kljub vecnem pehanju za ljubeznijo ustrajal in zdaj mora to oviro iz preteklosti razsictiti v samoti.

Ne more mi dajati kaksnih okvirjev, kdaj, zakaj in podobno.

Cez cas bova tako ali tako videla, ali je najina zaljubljenost in prednost (z obeh strani) se vedno tako mocna, da se najdeva.

Dejstvo pa je, in tega se sama zavedam, da mu v vseh pogledih ustrezan in da je pac ob meni videl, kaksna je lahko zveza- zato pa je verjetno vse to od prej privrelo na dan.

Sem v cudni brezizhodni situaciji, jezna sama nase zakaj takrat nisem sla stran in stisnila zobe, ne vem ali naj verjamem v to, da je njegova ljubezen dovolj mocna, da mora samo v kaksnem mesecu samote (rekel je tudi, da se bo umaknil - torej se ne bova po nakljucju srecala v kaksnem izmed ljubljanskih lokalov, kamor smo vsi skupaj zahajali- da bo sel v hribe, sam, da pa si ne zeli kaksnih avantur, oboljubiti pa tudi ne more nicesar).

Imam 1. septembra se zadnji odlocilen izpit na faxu, v ponedeljek se mi zacne sluzba. Sem sicer stara 25 let, pridna, lustna in imam nekaj carobnega. Imam tudi nekaj prijateljic, ki mi sicer stojijo ob strani, danes grem naprimer z eno v Bohinj, da ne bom sama.

No, zdaj ko sem vse napisala, mi je malo lazje, verjamem, da je zmedeno, toda to je vse kar zaenkrat zmorem.

Torej, kako naj se resim cmoka v grlu, otopelih misli, joka?

Naj se ta mesec zberem, ga ne klicem, se druzim z prijatelji ter tem novim prijateljem?

Bi bilo vredno cakanja, mislis da bo on sposoben v enomesecni samoti razscistiti sam s sabo, da se mi to ne bo ponovno ponovilo cez 2 meseca, cez 2 leti?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Se strinjam s Pomladjo.

 

Škoda tvojega časa. Vsak izmed nas si zasluži srečno zvezo, ki temelji na obojestranski ljubezni, ne pa nekega nategovanja, ki običajno nikamor ne pelje.

Ne delaj tako kot ena moja prijateljica, ki je 5 let vztrajala ob tipu, ki je imel 'dvome, pomisleke in notranje boje' kot se je sam izrazil, potem pa je spoznal drugo, to mojo prijateljico po hitrem postopku in brez kakršnih koli pomislekov zapustil, se poročil in je zdaj srečni očka (bojda brez pomislekov).

Popravljeno -> cekincek
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x?x x?x x!x

Ne štekam....

A ti ni tale tvoj to enkrat že naredil?????

Zdele ga pa pošlji nekam!!!

Dost razumevanja!

Ja, nikol ne veš, kdaj se bo spet ponovilo! Bo težko nekaj časa, ja... ampak, predstavlji si, da imata 2 otroka in sta poročena, pol se pa njemu zazdi, da bi bil rad sam in "spizdi" kr nekam za 1 mesec.....

 

Veš kaj, več si vredna (ti povem, če slučajn ne veš!) xsrcx !!!!

Začni se cenit! On te očitno ne!

 

Oprosti, če je bilo na ostro!

 

Good luck!

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Se strinjam s Pomladjo.

 

Škoda tvojega časa. Vsak izmed nas si zasluži srečno zvezo, ki temelji na obojestranski ljubezni, ne pa nekega nategovanja, ki običajno nikamor ne pelje.

Ne delaj tako kot ena moja prijateljica, ki je 5 let vztrajala ob tipu, ki je imel 'dvome, pomisleke in notranje boje' kot se je sam izrazil, potem pa je spoznal drugo, to mojo prijateljico po hitrem postopku in brez kakršnih koli pomislekov zapustil, se poročil in je zdaj srečni očka (bojda brez pomislekov).

Ja, tudi jaz poznam take primere..... xrolleyesx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imam 1. septembra se zadnji odlocilen izpit na faxu, v ponedeljek se mi zacne sluzba. Sem sicer stara 25 let, pridna, lustna in imam nekaj carobnega. Imam tudi nekaj prijateljic, ki mi sicer stojijo ob strani

:palec:

 

To je v bistvu vse kar potrebuješ x!x

 

Samo ne se pustiti energetskim vampirjem. :o|o: Pa ne mislit, da te bo pustil pri miru, še vedno se bo poskušal polniti s tvojo energijo...Ne se mu pustit!!!!!

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dober vecer,

 

 

sem nazaj iz Bohinja. Bila sta dva peklenska dneva.Ki pa sta se tudi koncala.

Tako, kot zaide sonce in znova posije naslednji dan.

Tako, kot kaplje postopno ponehajo in se pokazejo prvi delcki modrega neba.

Scasoma so se moje misli zbistrile.

 

Jutri grem v sluzbo, cel vecer sem se smejala s prijateljicami, tako, da mi ni hudega.

Gospod MR. pa se tako ali tako ni nic odlocil. Verjetno pa stejejo moje misli, da sem se jaz odlocila zivet jutrisnji dan, kot da je zadnji. (grem popoldan nabirat gobe:))

 

 

Hvala vam, upam, da ne bo kdo kdaj v taki stiski, kot sem bila jaz- ne bom se ponavljala- sem sama kriva.

 

WHAT IS MORE FUN THAN HUMAN NATURE?

 

l.p.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah... sto ljudi, sto čudi... vsak prej ali slej (na žalost) lahko pride v tako situacijo....

Laura, vso srečo... don`t cry because the sun has gone down, you might miss the stars....

 

:palec: xsrcx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi je zlo zal, ko tole berem... :sori:

so ti pa drugi dobro povedali....

 

zasluzis si nekaj boljsega.

to ni najboljse zate - zakaj bi se torej hotla oklepat tega?

 

enkrat bos vidla... to mora pri tebi naredit 'klik', ti lohk tisoc postov napisemo...

pa saj sama ves...

 

res je, da je vsaka zgodba drugacna... in zakaj si ne bi ohranili malo upanja... in da ni nekega vzorca.. da ce torej je vedno v teh situacijah tko, ni receno, da enkrat bi blo pa lohk mal drugace...

sam vseeno - za ta milimeter upanja...

 

odpusti tole od sebe pocas, po mojem... :sori:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če to ni že deseti tip za katerega slišim oz. berem, da mora razmisliti xrolleyesx Očitno tipi še bolj potrebujejo ali pa iščejo spremembe.

 

Tako čakanje se ponavadi ne obnese. Žal.

 

Koliko je star? Čez 30? Mogoče bi pri teh letih že lahko vedel, kaj želi od življenja.

 

Držim pesti, da se vse uredi :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dober vecer,

sem nazaj iz Bohinja. Bila sta dva peklenska dneva.Ki pa sta se tudi koncala.

Tako, kot zaide sonce in znova posije naslednji dan.

Tako, kot kaplje postopno ponehajo in se pokazejo prvi delcki modrega neba.

Scasoma so se moje misli zbistrile.

 

Jutri grem v sluzbo, cel vecer sem se smejala s prijateljicami, tako, da mi ni hudega.

Gospod MR. pa se tako ali tako ni nic odlocil. Verjetno pa stejejo moje misli, da sem se jaz odlocila zivet jutrisnji dan, kot da je zadnji. (grem popoldan nabirat gobe:))

Hvala vam, upam, da ne bo kdo kdaj v taki stiski, kot sem bila jaz- ne bom se ponavljala- sem sama kriva.

 

WHAT IS MORE FUN THAN HUMAN NATURE?

 

l.p.

Jaz bi samo vprašal Laura je bilo kaj uspeha?

Gled gob mislim?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 10 years later...

Dober dan,

Tudi meni se dogodilo to kot drugim da ljubezen usiha..........

Sva v zvezi s prijateljico, nekaj mesecev je bila sanjska. Skupaj sva se druzila, počela zanimive reči .Potovala se mela lepo, ko sem se pogovarjal s prijatelji mi niso verjeli to je bila pravljica. Že takrat mi je nekaj v mislih premlevalo kako je to možno ali sanjam.
Kasneje so se začele težave iz njene strani v službi in doma. Glede nato da sem dober sem ji stal ob srtani jo spodbujal, a ona je vse manj casa namenila meni in skupnem druženju. Sem v cudni brezizhodni situaciji, kot da njena ljubezen ni dovolj mocna, iz moje strani je še vedno enako. Imam jo rad dobesedno bi naredil vse samo da jo obdrzim. Kaj lahko storim da bo enako kot je bilo, ali ima koga drugega?????

prosim za mnenje ali nasvet kaj na storim oba sva 40+ let... lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dober dan,

Tudi meni se dogodilo to kot drugim da ljubezen usiha..........

Sva v zvezi s prijateljico, nekaj mesecev je bila sanjska. Skupaj sva se druzila, počela zanimive reči .Potovala se mela lepo, ko sem se pogovarjal s prijatelji mi niso verjeli to je bila pravljica. Že takrat mi je nekaj v mislih premlevalo kako je to možno ali sanjam.

Kasneje so se začele težave iz njene strani v službi in doma. Glede nato da sem dober sem ji stal ob srtani jo spodbujal, a ona je vse manj casa namenila meni in skupnem druženju. Sem v cudni brezizhodni situaciji, kot da njena ljubezen ni dovolj mocna, iz moje strani je še vedno enako. Imam jo rad dobesedno bi naredil vse samo da jo obdrzim. Kaj lahko storim da bo enako kot je bilo, ali ima koga drugega?????

prosim za mnenje ali nasvet kaj na storim oba sva 40+ let... lp

 

To je pol posesivnost ne ljubezen.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dober dan,

Tudi meni se dogodilo to kot drugim da ljubezen usiha..........

Sva v zvezi s prijateljico, nekaj mesecev je bila sanjska. Skupaj sva se druzila, počela zanimive reči .Potovala se mela lepo, ko sem se pogovarjal s prijatelji mi niso verjeli to je bila pravljica. Že takrat mi je nekaj v mislih premlevalo kako je to možno ali sanjam.

Kasneje so se začele težave iz njene strani v službi in doma. Glede nato da sem dober sem ji stal ob srtani jo spodbujal, a ona je vse manj casa namenila meni in skupnem druženju. Sem v cudni brezizhodni situaciji, kot da njena ljubezen ni dovolj mocna, iz moje strani je še vedno enako. Imam jo rad dobesedno bi naredil vse samo da jo obdrzim. Kaj lahko storim da bo enako kot je bilo, ali ima koga drugega?????

prosim za mnenje ali nasvet kaj na storim oba sva 40+ let... lp

pogovor reši marsikaj http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wink.png

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...