Skoči na vsebino

PMS


Recommended Posts

a se ti zdi? xDDx

Hecno.

Ne z vrbo se niti ne poznava, ne vem, kdo je. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
  • Komentarji 81
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Jaz bi samo pripomnila, kar se tiče aromaterapije, če imaš pred menstruacijo hude migrene včasih ni to najboljša ideja, ker jih lahko še poslabša. Sama jih zelo rada uporabljam vendar pred menstruacijo ne, ker mi skoraj raznese glavo. Včasih mi zelo pomaga tek po gozdu, ker imamo le tam svež zrak in zelo dobro vpliva na krče. Potem pa prha in drgnjenje po trebuhu z masažno rokavico. To je to za psihični PMS pa romantični film, robčki ter nekdo, ki te brez besed pocrklja:)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...
<{POST_SNAPBACK}>Jaz bi samo pripomnila, kar se tiče aromaterapije, če imaš pred menstruacijo hude migrene včasih ni to najboljša ideja, ker jih lahko še poslabša. Sama jih zelo rada  uporabljam vendar pred menstruacijo ne, ker mi skoraj raznese glavo. Včasih mi zelo pomaga tek po gozdu, ker imamo le tam svež zrak in zelo dobro vpliva na krče. Potem pa prha in drgnjenje po trebuhu z masažno rokavico. To je to za psihični PMS pa romantični film, robčki ter nekdo, ki te brez besed pocrklja:)

o Arina, najprej se oko ustavi na tvoji ikonci... pismo bi snedla zdejle eno ;) nato pa še od kje prihajaš, dobrodošla :palec:

ja romatnični film :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se pridružujem Arini in Seleni pa tud vsem ostalim...

nemalokrat praznim hladilnik in požrem takorekoč vse, kar mi diši po sladkem; na kratki rok zares pomaga.

drugače pa je zelo dobro spit kak čajček, narest topel obkladek z njivsko preslico če je boleče oz. it na sprehod kam v naravo, se poseksat, mogoče tud kupit kaj za dušo... da je le bolj znosno!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem glih pred menstro in sem grozno tečna. Hočem rečt vse mi gre na jetra in grozn hitr se ujezim. Boljš, da mi noben ne pride na pot, da bi me ogovoru pa sploh ne.

 

Pa utrujena sem 100 na uro, niti joga ne pomaga. Komi čakam, da se že začne, da mine ta napetost. Kt našponana elastika se počutm.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...