Skoči na vsebino

KI Devet Zvezd - Expres


Vojko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>Živijo Vojko,

 

zanima me kdaj je najprimernejši čas za iskanje službe, ker jo že kar nekaj časa iščem.hvala

 

1-8-7

 

 

Živijo Venxa

 

Hvala ti za vprašanje.

 

Lahko pa ti rečem, da sem močno presenečen nad vsebino. Kajti, lahko ti rečem, da je ZDAJ vedno najprimernejši trenutek za iskanje DELA.

 

Pa si skušala povprašati za pomoč pri iskanju?

 

Poskusi SI odgovoriti na tale vprašanja (in še na tista, katera se ti pojavijo sama)?

 

Kje pa delo iščeš?

Na kakšen način?

Si izbirčna?

Ga iščeš le v svojem kraju

 

Julij je odličen mesec za to, da najdeš nove vire, nove ljudi, da začneš nove stvari....

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa sej sprašujem pa iščem pa se trudim a kaj ko je konkurenca full huda pa sm zmer tista k izvisi. Sem bla pred kratkim na probi za full dobr job pa sem izvisela:(

Hvala za odgovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zivjo!

Ali je letosnje leto ugodno za potovanja in katera smer neba je ugodna zame?

Rojstni datum: 19.10.1978

Najlepsa hvala

 

 

Živijo

 

Prosim te, obišči mojo spletno stran, greš na svoj osebni predvid in klikni na SELITEV!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

 

On: 07. 04. 1969

Jaz: 04. 11. 1971

 

Skupaj že več kot desetletje, z vzponi in padci, ki sva jih doslej vedno uspešno reševala. Zdaj se je vmešala druga, zaradi katere želi stran oziroma se ne more odločit kaj si želi. Ali še obstaja kaj možnosti, da rešiva, kar se rešiti da (v kar vso energijo vlagam jaz, on se zaenkrat ne trudi)?

 

Hvala za odgovor!

Manca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljeni!

 

On: 07. 04. 1969  4 - 6 - 3

Jaz: 04. 11. 1971  2 - 3 - 4

 

Skupaj že več kot desetletje, z vzponi in padci, ki sva jih doslej vedno uspešno reševala. Zdaj se je vmešala druga, zaradi katere želi stran oziroma se ne more odločit kaj si želi. Ali še obstaja kaj možnosti, da rešiva, kar se rešiti da (v kar vso energijo vlagam jaz, on se zaenkrat ne trudi)?

 

Hvala za odgovor!

Manca

 

Manca

 

Se ti zdi, da sploh lahko odgovorim na tvoje vprašanje?

 

Kaj nisi odgovora že napisala sama?

 

Res meniš, da je za to - kar je kriva "ona"?

 

Kaj nista vidva živela skupaj?

 

Je sploh kdo "kriv"?

 

Na vprašanje, ki si ga zastavila ti pač ne želim odgovoriti, saj bi bil to odgovor brez možnosti upoštevanja energije posameznika.

 

Lahko ti le povem odgovor o tem kako razlagam kompatibilnost po

kozmologiji Devetzezdni KI (+Kigaku), če boš seveda to vprašala.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko pozdravljen!

 

Hvaležna bi bila, če lahko odgovoriš, kdaj bo mama rešila težko situacijo v kateri se je znašla.

Ali je primeren čas za prodajo hiše in selitev? (bo prodaja uspela)

Kdaj ji kaže izboljšanje glede financ in ljubezni?

 

MAMA: 05.12.1951

 

Pa še to bi prosila:

Ali sva za skupaj xrolleyesx ? (partnerstvo)

 

Jaz: 04.04.1978

fant: 27.05.1972

 

Hvala in lep pozdrav.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko pozdravljen!

 

Hvaležna bi bila, če lahko odgovoriš, kdaj bo mama rešila težko situacijo v kateri se je znašla.

Ali je primeren čas za prodajo hiše in selitev? (bo prodaja uspela)

Kdaj ji kaže izboljšanje glede financ in ljubezni?

 

MAMA: 05.12.1951

 

Pa še to bi prosila:

Ali sva za skupaj  xrolleyesx ? (partnerstvo)

 

Jaz: 04.04.1978

fant: 27.05.1972

 

Hvala in lep pozdrav.

 

Pozdravljena megi

 

Tvoja mama doživlja karmično leto (glej predvid za leto in mesec). V primeru, da je pričela z mislijo o prodaji hiše že pred dvema ali tremi leti, in z aktivnostmi za prodajo hiše lansko leto ali vsaj letos v začetku leta, potem obstaja velika možnost, da bo pogodba glede prodaje sklenjena letos in hiša prodana v letu 2006. Priporočam pazljivost glede dokumentov in plačila!

V naslednjem letu tvoja mama začne žeti tisto, kar je naredila v zadnjih treh letih. Če je bila aktivna na pravih področjih bo plačilo zadovoljivo, če aktivnosti niso bile ustrezne, bo plačilo šibkejše. Letošnje leto je zanje velika šolska ura glede njenega dela/nedela - aktivnosti/neaktivnosti - pravilne reakcije. Iz situacij samih se lahko veliko nauči in sproti popravlja napake, vendar to ni čas za velike spremembe smeri.

 

Partnerstvo

 

ti 4 6 3

on 1 8 7

 

Osnovna konfiguracija je ok. On podpira tvojo energijo, težave so v komunikaciji. Življenjski cilji so zelo različni. Skušajta čim bolj izpiliti komunikacijo. Dvomim, da bi ti njemu dopustila dovolj osebne svobode, še manj pa on tebi - za uspešno skupno življenje. Predvsem pristop k novim projektom in življenjski cilji so tisti, kateri utegnejo povzročati težave. Pogovarjajta se o tem....

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo, Vojko!

Sem v dilemi zaradi preteklih negativnih izkušenj, v moje življenje se je spet pojavil nekdo-11.11.1979 , jaz 29.11.1981.Se lahko ustali pri meni, ker doslej se nikjer ni popolnoma...Malo naivno vprašanje, vendar vseeno. Najlepša hvala za odgovor!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Živjo, Vojko!

Sem v dilemi zaradi preteklih negativnih izkušenj, v moje življenje se  je spet pojavil nekdo-11.11.1979 , jaz 29.11.1981.Se lahko ustali pri meni, ker doslej se nikjer ni popolnoma...Malo naivno vprašanje, vendar vseeno. Najlepša hvala za odgovor!

 

 

Pozdravljena Eley

 

Hvala za vprašanje in prebiranje tem v forumu Devetzvezdni KI.

 

Kaj ko bi najprej skušala rešiti s sabo?

 

Kaj?

 

Svoje izkušnje. Le zakaj imaš takšne izkušnje?

 

Kako pojmuješ partnerstvo, svet - da so takšne?

 

Kaj TEBI pomeni: POPOLNOMA USTALITI SE pri tebi?

 

Čemu ga ne vprašaš istega vprašanja?

 

on 4 8 1

 

Ti ljudje: http://www.9zvezd.com/si/dzk/page59.html

 

In če tebe: 1 8 7 ljubezen vleče k njemu -

 

- BI se res dala prepričati z mojim besedam, da bi naredila drugače?

 

 

Vajina kompatibilnost je solidna. Skupaj sta lahko bolj odločna kot vsak zase, vajino ljubezensko življenje je lahko odlično. Najprej pa bi bilo dobro, da bi TI rešila težave, sama s seboj - ki si jih omenila in tudi tiste, katerih nisi.

 

Vse lepo vama želim, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najlepša hvala za odgovor in lepe želje, Vojko. Res bo treba marsikaj razčistiti v meni sami, da bom lahko brez strahu v svetu partnerstva, ker drugje ni problema, v partnerstvu pa zablokiram...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Najlepša hvala za odgovor in lepe želje, Vojko. Res bo treba marsikaj razčistiti v meni sami, da bom lahko brez strahu v svetu partnerstva, ker drugje ni problema, v partnerstvu pa zablokiram...

 

 

Nisi edina Eley

 

Bodi pozorna nase - kaj je tisto, česar se ustrašiš?

Kaj je tisto, kar te "znervira"? itn...

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

So mi obljubili službo, pa sem kr neki skeptična. So rekli, da se delovno mesto načeloma odpre 1.1., mogoče pa bi se dalo urediti že z oktobrom. Zdej pa ne vem, če vseen še mal drugje pogledam. Tuki mi je načeloma zelo všeč :palec: , sam me pa vseeno mal skrbi... xrolleyesx

 

 

sem 2 8 8

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>So mi obljubili službo, pa sem kr neki skeptična. So rekli, da se delovno mesto načeloma odpre 1.1., mogoče pa bi se dalo urediti že z oktobrom. Zdej pa ne vem, če vseen še mal drugje pogledam. Tuki mi je načeloma zelo všeč  :palec: , sam me pa vseeno mal skrbi... xrolleyesx

sem 2 8 8

 

Živijo Pomlad

 

Ti si pomemben faktor pri tvoji novi službi,

Tvoja skepsa ti lahko uniči zaposlitev.

Razmišljaj, čuti, deluj kot, da si že tam.

 

1.1. je ok. a nikar kasneje kot do 4. 1. 2006

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Živijo Pomlad

 

Ti si pomemben faktor pri tvoji novi službi,

Tvoja skepsa ti lahko uniči zaposlitev.

Razmišljaj, čuti, deluj kot, da si že tam.

 

1.1. je ok. a nikar kasneje kot do 4. 1. 2006

 

Lep pozdrav, Vojko

Vojko, res sem ti hvaležna ta tale (takle) odgovor. :palec:

 

x:Xx

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zdravo Vojko!

Zanima me ustvarjalnost, novi projekti, pa tudi finance, ...

20.1.69

Lp, Cat

 

Pozravljena Cat

 

Poglej, kaj si naredila na LNF, ko si odprla temo Devetzvezdni KI.

Prav gotovo je tvoja tema enden od glavnih razlogov, da sodelujem tukaj.

Tako sem zelo vesel, da se ponovno javljaš, saj te ni bilo tuakj kakšni dve leti, če prav vem.

 

Cat 5 9 1 (2 9 7)

 

Letos je leto, ko ti je inventivnost najbrž malo upadla, narasla pa ti je moč izvedbe - kreacije vsega tistega, kar si si omislila v preteklosti - oziroma, kar si že pripeljala do takšne stopnje, da je sedaj delo preprosto - najboljše narediti.

 

Najbrž pa je tvoje zunanje delovanje včasih malo oteženo, saj ti malo peša komunikacija - si lahko bolj tiha in redkobesedna. Tvoja srčna moč pa ti letos daje energijo za izvedbo svojih projektov v teku. Na finančnem področju zdaj že vidiš, kako uspešna si bila v svojem delovanju v preteklih treh letih in pol. Pravi način dela in pravo delo ti lahko prineseta več.

 

Ustvarjalnost bo bolj zaživela v naslednjem letu, na prave izbruhe ustvarjalnosti pa boš počakala še nekaj let. Oprimi se svojih idej iz preteklosti, na katerih si že delovala.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

P.S. Ker te ne poznam osebno in ker nisi kaj veliko napisala o sebi, poskusi premisliti številko v oklepaju. - Poglej lastnosti na moji spletni strani in mi povej s katerimi se bolj strinjaš - s 5 in trdim delom (letos) ali z dva in veliko novih ljudi, inventivnih idej ko je 2 v hiši 3.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, najlepša hvala za odziv in ponovno dobrodošlico!  :2src:

Toliko, da se zahvalim, bom pa bolj natančno prebrala tvoje opise in se ti naknadno javim.  :palec:

 

LP

Cat

 

 

Hvala tebi, Cat

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo Vojko!

Nadrobno sem prebrala vse opise za 5 za 2, pa tudi za 9,7 in 1.

Najbolje, da malo opišem sebe in dogodke, pa mi boš ti morda pomagal razbrati..

 

Zelo uživam v materinski vlogi, sama vzgajam dva fantiča in moram reči, da mi je to najpomembnejše, veliko bolj od kariere, čeprav mi ustvarjalnost, predvsem poklicna ni brez veze. SEm rada sama, rada bi bila uspešna, vendar dvomim, da bi bila kakšen vodja, morda bi najrajši delala v majhni skupini, če je veliko ljudi, se kar zgubim. NI mi pa vseeno, če sem neopazna :inocent: Uživam v naravi, zdravilnih rožicah, zelo rada imam živali, predvsem domače živali. Glede na to, da sem mestni otrok, si vedno bolj želim živeti na kakšni kmetiji. Tudi rada pomagam, včasih sem vsem rajši ustregla kot sebi, vendar se je to v zadnjih letih spremenilo. Nekaj časa sem bila jezna, ker sem imela občutek, da me vsi izkoriščajo. Zdaj, v preteklih dveh letih (ko me tudi ni bilo na forumu) pa sem se intenzivno spreminjala in sem zdaj s seboj veliko bolj zadovoljna. Redno se tudi ukvarjam s športom in moram reči, da se je tudi moje telo okrepilo. Imam pa od nekdaj neko notrajno moč, tudi prej ko sem bila kar preveč suha.

Glede na prejšnji dve leti, posebej lansko leto se mi pa zdi, da sem se trudila, vendar je nekako vse stalo, ni se premaknilo, dočim letos s koncem januarja, se je vse skupaj sprostilo. Zdi se mi, da je letos čisto druga energija, počutim se veliko bolj sproščeno, mirno, spokojno. Kot bi nekdo prižgal luč! (čeprav se na zunaj ni skoraj nič spremenilo) V zadnjem mesecu pa se sicer pojavlja nekaj zdravstvenih težav - kar naprej me bolijo zobje, čeprav zobozdravnica ne najde ničesar, sklepi, glava, oči,...

Tako, jaz se najdem v 2 in 5, 9 je skupna številka, kar se pa tiče 7 in 1, se pa najdem bolj v 1.

Bom pa v bodoče malo pozrna na napovedi in se bodo stvari izkristalizirale.

xwitchx

 

LP

CAt

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...