Skoči na vsebino

KI Devet Zvezd - Expres


Vojko

Recommended Posts

:8):

 

Ojla Vojko...

 

evo bom hitra z vprašanjem...

Kdaj naj bi jaz zanosila...v katerem letu...po tvoji metodi...

 

Jaz, 12.06.1980 ali 279-po DZK.

 

Hvala in Lp,

 

S x:)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zdravo Vojko!

Nadrobno sem prebrala vse opise za 5 za 2, pa tudi za 9,7 in 1.

Najbolje, da malo opišem sebe in dogodke, pa mi boš ti morda pomagal razbrati..

 

Zelo uživam v materinski vlogi, sama vzgajam dva fantiča in moram reči, da mi je to najpomembnejše, veliko bolj od kariere, čeprav mi ustvarjalnost, predvsem poklicna ni brez veze. SEm rada sama, rada bi bila uspešna, vendar dvomim, da bi bila kakšen vodja, morda bi najrajši delala v majhni skupini, če je veliko ljudi, se kar zgubim. NI mi pa vseeno, če sem neopazna  :inocent:  Uživam v naravi, zdravilnih rožicah, zelo rada imam živali, predvsem domače živali. Glede na to, da sem mestni otrok, si vedno bolj želim živeti na kakšni kmetiji. Tudi rada pomagam, včasih sem vsem rajši ustregla kot sebi, vendar se je to v zadnjih letih spremenilo. Nekaj časa sem bila jezna, ker sem imela občutek, da me vsi izkoriščajo. Zdaj, v preteklih dveh letih (ko me tudi ni bilo na forumu) pa sem se intenzivno spreminjala in sem zdaj s seboj veliko bolj zadovoljna. Redno se tudi ukvarjam s športom in moram reči, da se je tudi moje telo okrepilo. Imam pa od nekdaj neko notrajno moč, tudi prej ko sem bila kar preveč suha.

Glede na prejšnji dve leti, posebej lansko leto se mi pa zdi, da sem se trudila, vendar je nekako vse stalo, ni se premaknilo, dočim letos s koncem januarja, se je vse skupaj sprostilo. Zdi se mi, da je letos čisto druga energija, počutim se veliko bolj sproščeno, mirno, spokojno.  Kot bi nekdo prižgal luč! (čeprav se na zunaj ni skoraj nič spremenilo) V zadnjem mesecu pa se sicer pojavlja nekaj zdravstvenih težav - kar naprej me bolijo zobje, čeprav zobozdravnica ne najde ničesar, sklepi, glava, oči,...

Tako, jaz se najdem v 2 in 5, 9 je skupna številka, kar se pa tiče 7 in 1, se pa najdem bolj v 1.

Bom pa v bodoče malo pozrna na napovedi in se bodo stvari izkristalizirale.

xwitchx

 

LP

CAt

 

 

Hvala Cat - 2 9 7

 

Na osnovi tega, da je vse stalo do konca januarja 2005. Kajti 2 je bila v hiši 1 v letu 2003 in v hiši 2 v letu 2004 - v obeh hišah je bolj malo zunanjega dogajanja (pa več notranjega).

 

Pri tebi je očitno privatno poudajena 2

službeno pa 5

 

Podznak je v obeh primerih 9

 

Torej: Privatno 2 9 7

službeno - profesionalno bolj 5 9 1

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:8):

 

Ojla Vojko...

 

evo bom hitra z vprašanjem...

Kdaj naj bi jaz zanosila...v katerem letu...po tvoji metodi...

 

Jaz, 12.06.1980 ali 279-po DZK.

 

Hvala in Lp,

 

S x:)x

 

A ti to načrtuješ? (ne potrebujem odgovora)

 

Ko si to dovoliš - prepusti drugo ljubezni in trenutku! (je moj predlog).

 

Je pa veliko možnosti, da se to zgodi že letos (ali pa se morda že je, ko ta tako zanima ;) )

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Vojko,

mojemu mozu potece 24.8.05 pogodba za dolocen cas.

Ali mu bo sef podaljsal pogodbo ali naj gre v sp ( ali je cas sploh primeren za to, ker o tem razmislja ) ?

 

roj datum. 20.3.1969

 

Prijazen pozdrav,

 

Mojca xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A ti to načrtuješ? (ne potrebujem odgovora)

 

Ko si to dovoliš - prepusti drugo ljubezni in trenutku! (je moj predlog).

 

Je pa veliko možnosti, da se to zgodi že letos (ali pa se morda že je, ko ta tako zanima ;)  )

 

lp, Vojko

 

x:Dx x:o)x

 

Hej Vojko pa saj me poznaš...ne načrtujem...sem samo velik firbec x:Dx x;)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/n015.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hvala Cat - 2 9 7

 

Na osnovi tega, da je vse stalo do konca januarja 2005. Kajti 2 je bila v hiši 1 v letu 2003 in v hiši 2 v letu 2004 - v obeh hišah je bolj malo zunanjega dogajanja (pa več notranjega).

 

Pri tebi je očitno privatno poudajena 2

službeno pa 5

 

Podznak je v obeh primerih 9

 

Torej: Privatno 2 9 7

službeno - profesionalno bolj 5 9 1

 

lp, Vojko

 

Super odgovor!

Se tudi zelo najdem v njem. Saj za v službo rabim tisto petko bolj x8Dx , doma pa dvojko! x:Xx

Hvala Vojko!

Cat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hojla Vojko,

mojemu mozu potece 24.8.05 pogodba za dolocen cas.

Ali mu bo sef podaljsal pogodbo ali naj gre v sp ( ali je cas sploh primeren za to, ker o tem razmislja ) ?

 

roj datum. 20.3.1969

 

Prijazen pozdrav,

 

Mojca xrosex

 

Mojca

 

Zanimivo vprašanje, a ne vem odgovora!

Kajti to, ali bo šef podaljšal pogodbo ali ne je odvisno od mnogo stvari, katerih pa ne vem.

 

Možnosti, ki jih ima so poleg drugega odvisne od tega, kako je delal v preteklih dveh letih in preteklih treh mesecih. Velike možnosti za podaljšanje ima, če bo to po 7. avgustu.

 

Za sp pa imam zopet premalo podatkov, za to je potrebna konzultacija, tako, da dobim podatke iz preteklosti.

 

Če že dela na tem, da bi šel na sp in so se mu že lansko leto pokazali prvi dobri rezultati - majhni a ugodni, letos pa na tem področju intenzivno deluje, potem JA - sicer ne.

 

Oziroma. Če je sp na področju, katerega že popolnoma obvlada in je to zgolj profesionalna odločitev, bi lahko bilo uspešno.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mojca

 

Zanimivo vprašanje, a ne vem odgovora!

Kajti to, ali bo šef podaljšal pogodbo ali ne je odvisno od mnogo stvari, katerih pa ne vem.

 

Možnosti, ki jih ima so poleg drugega odvisne od tega, kako je delal v preteklih dveh letih in preteklih treh mesecih. Velike možnosti za podaljšanje ima, če bo to po 7. avgustu.

 

Za sp pa imam zopet premalo podatkov, za to je potrebna konzultacija, tako, da dobim podatke iz preteklosti.

 

Če že dela na tem, da bi šel na sp in so se mu že lansko leto pokazali prvi dobri rezultati - majhni a ugodni, letos pa na tem področju intenzivno deluje, potem JA - sicer ne.

 

Oziroma. Če je sp na področju, katerega že popolnoma obvlada in je to zgolj profesionalna odločitev, bi lahko bilo uspešno.

 

lp, Vojko

 

 

 

 

Dragi Vojko, hvala za tvoj odgovor.

Moram ti priznati, da si mi zelo velik ucitelj.Tvoji odgovori so tako globoki, da padem " v njih ".

Sem pa premisljevala se o eni zelo zanimivi stvari.Vedno,ko ti postavim kaksno vprasanje, se mi po tem, ko ga dam v pisno obliko, pojavi tudi odgovor, na katerega pa mi potem ti tudi podobno odgovoris..

...ista valovna dolzina...

 

hvala se enkrat,

 

Mojca :flowerface:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dragi Vojko, hvala za tvoj odgovor.

Moram ti priznati, da si mi zelo velik ucitelj.Tvoji odgovori so tako globoki, da padem " v njih ".

Sem pa premisljevala se o eni zelo zanimivi stvari.Vedno,ko ti postavim kaksno vprasanje, se mi po tem, ko ga dam v pisno obliko, pojavi tudi odgovor, na katerega pa mi potem ti tudi podobno odgovoris..

...ista valovna dolzina...

 

hvala se enkrat,

 

Mojca  :flowerface:

 

Mojca

 

Isaac Newton je svetovno znan fizik. Manj znano pa je, da je bil - kot ga nekateri kličejo: Poslednji alkimist. Velik filozof. In njegovih filozofskih del naj bi blo celo več kot fizikalnih. In Isaac je v nekem pismu napisal nekako takole:

 

"Če sem videl dlje (kot drugi), je to zato, ker sem stal na ramenih velikanov"

 

In ko so ga vprašali, kako to, da je "njegovih" tako veliko odkritij je rekel približno takole:

 

"Vsak dan sem razmišljal o stvareh. Kot otrok sem vse življenje gledal školjke na obali oceana in sem in tja našel kakšno, ki mi je bila zanimiva, čudna, posebna, drugačna - in veliki ocean resnice je bil še vedno pred mano" (in vseboval vso resnico).

 

V sodobni uporabni vedi (ni priznana kot znanost) NLP (nevrolingvistično programiranje) pa pravijo: " Vse vire, ki jih človek potrebuje za dosego svojih ciljev - ŽE IMA.

 

In tako menim, da vsak od nas lahko (tako kot ti) najde prave odgovore na vsa svoja vprašanja, da pa nam drugi lahko veliko pomagajo - kadar nam ponudijo, da se dvignemo na njihove rame.

 

Hvala ti!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Tale odgovor Mojci pa je tako čudovit, da sem se morala oglasiti.

 

Trenutno čitam Kojca in ti rečem, da mi je dal veliko misliti.

 

Lp. Myrjam x:)x

"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"

...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...

Martin Kojc

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko!

 

Tale odgovor Mojci pa je tako čudovit, da sem se morala oglasiti.

 

Trenutno čitam Kojca in ti rečem, da mi je dal veliko misliti.

 

Lp. Myrjam x:)x

 

 

Kojc je CAR - v najlepšem in najboljšem smislu besede!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko!

 

Tale odgovor Mojci pa je tako čudovit, da sem se morala oglasiti.

 

Trenutno čitam Kojca in ti rečem, da mi je dal veliko misliti.

 

Lp. Myrjam x:)x

 

 

Hvala Myrjam

 

Saj veš:

 

Kakršno vprašanje - takšen odgovor!

 

Lep dan želim vsem, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Khm pozdravljen Vojko, si še kar ful bizi a?

No, mene pa, khm, zanima, kdaj bo pa mesečni predvid za avgust05 :8):

Aja, tole s ptiči je pa noro, kar naprej novice o ptičih, živih in jeklenih, celo z motornim zmajem sta se dva v slo.... :sad:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Khm pozdravljen Vojko, si še kar ful bizi a?

No, mene pa, khm, zanima, kdaj bo pa mesečni predvid za avgust05 :8):

Aja, tole s ptiči je pa noro, kar naprej novice o ptičih, živih in jeklenih, celo z motornim zmajem sta se dva v slo....  :sad:

 

 

Živijo Enaeva

 

Mesečni predvid bo objavljen - tako kot vsak mesec ob preklopu mesečne energije - oziroma na tisti dan, ko je cel dan že nova energija - to pa je ponedeljek 8. avgusta 2005, kajti energija se menja 7. avgusta ob 12:03 po poletnem času.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi Vojko! Kar počneš, se mi zdi odlično. Kratko in temeljito.

Moje vprašanje:

on: 6 1 1

jaz: 1 2 4

 

Gre za partnerski odnos. Kakšne so možnosti? Sva se našla, ali bo treba naprej?

 

Hvala in lep dan!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dragi Vojko! Kar počneš, se mi zdi odlično. Kratko in temeljito.

Moje vprašanje:

on: 6 1 1

jaz: 1 2 4

 

Gre za partnerski odnos. Kakšne so možnosti? Sva se našla, ali bo treba naprej?

 

Hvala in lep dan!

 

Hvala Doti

 

Takšna kombinacija je odlična za neprenehno rast obeh. Nenehna dinamika - leta in leta, tvoja zahtevana odličnost do drugih lahko postane utrujajojoča.

Veliko dela vaju čaka pri komunikaciji in bi bilo dobro, da oba zavestno delata na tem.

 

Izziv pa vaju čaka tudi pri skupnih ciljih. Dobro je, da on sprejme to, da njegovi cilji podpirajo tvoje. Pa bo zadovoljen s tem?

 

Odlična situacija za prijateljstvo. Za poslovno partnerstvo.

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo Vojko!

 

Mene pa zanima če bodo moji izpiti v septembru uspešno dokončani, da končam 2.letnik na faxu? Kako mi kej kaže študij??

 

Pa še nekaj me zanima--> x:Ix ljubezen (kaj pa drugega). Kdaj se mi kaže da bo prišel v živlenje tisti pravi, za katerega ne bo škoda zgubljati energijo?

 

Moji podatki: 13.4.1984

 

A je od telih dveh fantičov kateri kompatibilen z mano?

 

8.4.1977 in 15.3.1977

 

Hvala :palec: xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Živjo Vojko!

 

Mene pa zanima če bodo moji izpiti v septembru uspešno dokončani, da končam 2.letnik na faxu? Kako mi kej kaže študij??

 

Pa še nekaj me zanima-->  x:Ix ljubezen (kaj pa drugega). Kdaj se mi kaže da bo prišel v živlenje tisti pravi, za katerega ne bo škoda zgubljati energijo?

 

Moji podatki: 13.4.1984

 

A je od telih dveh fantičov kateri kompatibilen z mano?

 

8.4.1977 in 15.3.1977

 

Hvala :palec:  xsrcx

 

Pozdravljena Pogumna

 

Me veseli, da lepo oblikuješ svoja vprašanja.

DZK ekspres je namenjen kratkim vprašanjem in odgovorom, tvoje vprašanje pa zadeva kompleksno temo študija, katera je vezana na dokaj dolgo obdobje preteklega šolanja. Za bolj obširen odgovor se lahko prijaviš na forum TAO-SI - povezava je s strani http://www.9zvezd.si

 

Pogumna 7 6 6

 

Če boš pridna in vzdrževala svoje znanje (ali se pač naučila tisto, kar si spustila) in pridno delovala tja do februarja, se ti bo tvoje delovanje krepko obrestovalo. Vsekakor je zate letos prelomni čas, vendar si ti tista, ki usmerjaš ali naj gre pot v tvoje dobro ali slabo. Trud pa bo bogato poplačan.

 

Pogumna

 

Pri obeh se počutiš dobro, da pa bi bil kateri od dveh "tombola" pa bi težko trdil.

 

Lep podrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...