Skoči na vsebino

KI Devet Zvezd - Expres


Vojko

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Oprosti, Vojko, če spet težim, ampak sem pričakovala, da bo kakšna povratna informacija glede na mojo zadnjo objavo . ker sem pač opisala "stanje" in "zgodovino" -

zanima pa me, ali se bo kaj premaknilo v tej smeri, da bo delal kaj bolj ustvarjalnega - tudi, če se premakne kaj samo v glavi. No? :8):

 

Pozdravljena Mačona

 

Rubrika v kateri je vprašanje je namenoma imenovana "expres". Torej kratko in jedrnato. Daljše in bolj poglobljene odgovore dajem na TAO-SI forumu, v primeru seveda, da so zastavljeni tako.

 

Je pa tvoje vprašanje takšno, da ti ne morem dati direktnega odgovora na tvoje vprašanje. Kajti. Ali se nekaj BO ali NE BO premaknilo. Ali nekdo BO ali NE BO storil nečesa je odvisno od mnogih stvari - energij.

Tvoj "ON": 591 je letos pod vplivom energije, kjer je lahko kreativen - a le v smislu tistega, da DELA, naredi nekaj, kar je pričel že pred časom - pred dvema do tremi leti (2001, 2002, 2003) in nadaljeval lansko leto. Če je te stvari postavil na stran, se najbrž s takšnimi stvarmi sploh ne bo ukvarjal. Manj možnosti je tudi, da bi začel kaj novega - razen krajših, nekajmesečnih projektov.

 

Obdobje "inventivnosti" - čas novih idej - pa pride šele precej daleč v prihodnosti.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Mene zanima koliko je kaj partnerske kompatibilnosti med menoj 941 in njem 766 xangx

 

Zanima pa me še potencial prijateljstva in partnerske zveze za 941 in 133 :inocent:

 

 

Najlepša ti hvala za odgovor!!!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selene pomoje je za to že prepozno :inocent: vendar pozabljam/sprejemam/dajem nove možnosti x:)x

 

133 je uganka, ravno zato sprašujem - kaj je tam oz. kaj bi lahko bilo na tem. Ravno sem prebrala na Vojkovi strani, 133 ima vse lastnosti, ki jih sama nebi prenašala vendar je že dolgo v zraku nekaj čutiti. Kadar (ga) zanemarim, me venomer pozitivno preseneti, kadar (mu) posvečam pozornost, me postavi na hladno :o|o:

 

Uglavnem zavestno mi ni, vendar mi podzavest ne da miru ...morda kemija? x:px

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko!

 

Mene zanima koliko je kaj partnerske kompatibilnosti med menoj 941 in njem 766 xangx

 

Zanima pa me še potencial prijateljstva in partnerske zveze za  941 in 133 :inocent:

Najlepša ti hvala za odgovor!!!

 

5rca

 

Med vama je velika privlačnost.

 

Iskre se bliskajo med vama, dobro je vedeti, da so iskre privlačnosti drugič lahko iskre sovraštva.... Tvoja igrivost ga enkrat privlači, drugič pa tlači...

 

Ko sta v družbi je drugače. Tudi tu obstaja velika privlačnost. Tvoja nežnost privlači njegovo resnost in tako tebe privlači njegova resnost, pedantnost.. Pa je tukaj lahko tudi kakšen nesporazum ... kmalu, ko zaradi vsakodnevnih skrbi pozabita na ljubezen, ki med vama tli, žari.... Takrat si lahko ti tista, ki čutiš ostrino njegove besede, ko te že njegova nežna besede rani do krvi....

 

Življenjski cilji so razpeti in nikdar ujeti.

Če gresta skupaj, dolgčas vama nikdar ne bo.

In redkokdaj toplo - le vroče in mrzlo.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko!

 

Zanima pa me še potencial prijateljstva in partnerske zveze za  941 in 133 :inocent:

Najlepša ti hvala za odgovor!!!

 

 

5rca

 

Prijateljstvo je vedno možno, saj se ne ozira na imetje, ne na materialne dobrine. Tako se najbrž privlačita, ker sta si tako zelo različna v pogledu in zelo podobna v dinamiki. Oba lahko iskriva, lahko neulovljiva, eden svetal drugi temen.

 

Komunikacija je malo boljša kot pri prejšnjem.

 

Življenjski cilji - nak, težko.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ojla, a bi lahko še jst zvedla koliko je kej partnerske kompatibilnosti med menoj 499 in njem 142.  Kot, da nimava nič več skupnega x:((x .

Hvala

 

 

Valkira

 

Zdaj si mi položila besede v prste - in kaj naj zdaj?

 

No, sam se ne strinjam čisto s teboj.

Seveda je energija leta in celo devetletja takšna, da razumem, da je on v stiski. JA ON.

Kajti on kot bela voda 1 težko prenaša energijo rumene prsti 5, katero ti nosiš s seboj v tem letu - pa še sam jo jača. In tako gre lahko " na živce" sam sebi. In takrat, ko si gremo na živce - so nam vsi drugi odveč.

 

1 on in 4 ti, gre načelno zelo dobro skupaj. Več težav je lahko v komunikaciji. In tukaj vaju letos res čaka izziv. Kajti tu se ti dostikrat lahko čutiš "potolčeno" z njegove strani.

No in tako lahko zdaj na lastni koži čutiš dinamiko, ki jo bosta imela, če ostaneta skupaj.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, res še enkrat hvala x:Xx

 

Življenjski cilji so razpeti in nikdar ujeti... joj kolk lepo, vsak s svojimi cilji in nikdar ujeti - ne maram ujetosti on pa tudi ne! Jst sm čist zabubljena, že drugič, v isto osebo x:Ix to je verjetno vroče in mrzlo, ogenj in led :2src: eh x:Dx xsrcbumx

 

Hvala tudi za drug odgovor!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko...lep pozdrav

 

Zanima me ali je to še prijateljstvo ali je kaj drugega....../nenavadno....ti boš že vedel zakaj/.

ona: 326

on:  894

 

Hvala  x;)x  :hepko:

 

terra

 

Kaj je "Kaj" je stvar osebnega pogleda na svet, torej tudi na vaju lahko vsak vidi nekaj drugega.

 

Lahko ti povem, da med vama obstaja velika privlačnost, ki bo obstajala vedno, da imata nekaj težav v komunikaciji in da bi bilo zelo težko, delati na skupnih projektih, kajti vajini cilji gredo diametralno vsaksebi....

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Selene

 

Če se že dolgo ne slišita - prečitaj letošnji letni predvid za devetke - ta je podoben tistemu za vode lansko leto.

 

lp, Vojko

V letošnjem letu lahko že ves čas opažate, da nekateri ljudje “izginjajo” iz vašega življenja. In še bodo. Z nekaterimi vi nimate več zanimanja in drugi - nimajo več zanimanja za vas. Strah, ki se pojavlja v vas je odveč. To je čas globoke transformacije

hm, samo tole za vodice tud letos velja, ok vsaj zame x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>V letošnjem letu lahko že ves čas opažate, da nekateri ljudje “izginjajo” iz vašega življenja. In še bodo. Z nekaterimi vi nimate več zanimanja in drugi - nimajo več zanimanja za vas. Strah, ki se pojavlja v vas je odveč. To je čas globoke transformacije

hm, samo tole za vodice tud letos velja, ok vsaj zame x:o)x

 

 

Selene

 

Se ti ne zdi, da je to odvisno kdaj opaziš?

 

Poleg tega imamo drugi tudi svojo energijo in svoje cikle, tako nekateri ljudje polagoma "izginejo" iz naših življenj, vendar pa je v obdobju, ko je človek v hiši 1 to močneje poudarjeno, dostikrat pa se zgodi, da to opazimo šele kasneje, ko se večkrat srečamo in šele potem ugotovimo, da nimamo skupaj več kaj iskati....

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm mislim, da zaznam že predno pride do tega ;)

to da se srečaš in ugotoviš da nimaš kaj več skupnega me ne moti, pa tudi če je izd ruge strani, je razrešeno... ne pa da človek izgine tko kot je prišel (mam občutek da me je nezemeljsko bitje obiskalo ;))

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hm mislim, da zaznam že predno pride do tega ;)

to da se srečaš in ugotoviš da nimaš kaj več skupnega me ne moti, pa tudi če je izd ruge strani, je razrešeno... ne pa da človek izgine tko kot je prišel (mam občutek da me je nezemeljsko bitje obiskalo ;))

 

 

Kdo ve!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...