Skoči na vsebino

KI Devet Zvezd - Expres


Vojko

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Vojko,zdravo!

Zanima me,kaj se dogaja med mano -178 in osebo,rojeno 31.7. 1965.

Če sem prav pogledala,je 867.

Bi bila lahko to ljubezen? xlove2x  :farb:

Pa hvala za odgovor.......in lep pozdrav,M. :love:

 

 

Jooj Margit kaj me sprašuješ!

 

Se ti zdi, da je na svetu kdo, ki ve kdaj in kje lahko preskoči iskra ljubezni, kdaj in kje pa ne more!

 

Se ti ne zdi, da si ti tista, ki lahko ve ali čutiš ljubezen ali ne?

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jooj Margit kaj me sprašuješ!

 

Se ti ne zdi, da si ti tista, ki lahko ve ali čutiš ljubezen ali ne?

Vojko

Vojko, kaj pa če te 178 sprašuje če je možna tule globejša ljubezen, tista prava ljubezen, če je partner pravi zanjo, če se ujameta ;)

hehe sem pametna, sej lahko da sem čisto sfalila x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hello Vojko!

 

Zanima me ali bom kdaj poslovno uspešna. In če bom, kdaj bo to?

 

225

 

Lep pozdrav Trinity

 

Seveda je poslovna uspešnost v veliki meri odvisna od tebe! Od tega, ali si se odločila za posel, ki ga opravljaš s srcem in profesionalno - to je tvoj ključ do uspeha. (eni so lahko le profesionalni, drugi delajo srčno)

 

Tvoja življenjska pot te vodi k delu z ljudmi (ali z naravo, živalmi) in za ljudi, načelno v manjših teamih.

 

Letos je zate leto začetkov - vendar je prav, da ZAČNEŠ TI - s čakanjem na druge ne bo nič.

 

Manjše uspehe lahko vidiš že naslednje leto, pravi začetki pa se ti pričnejo po letu 2008.

Starejša ko boš, večje možnosti imaš za uspeh, če boš sledila svoji nameri.

 

Torej lahko si poslovno uspešna, verjamem pa, da ti prav zares lahko uspe le v družbi z drugimi ljudmi.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Živjo!

 

Kdaj se bo moje zdravje in počutje spravilo na zeleno vejo? :wacko:  :blink:

849

 

Ko boš odgnala strah.

Ko boš živela in uživala vse tisto, kar ti življenje prinaša.

 

Ko bi vedel kaj te muči, bi ti laže odgovoril.

 

Bodi pozorna na to, da živiš uglašeno in sproščeno. Velika možnost je, da preveč nadzoruješ svoje srce. Poslušaj ga, pusti mu, da zaživi, osvobodi svojo ljubezen trdega prijema....

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>moje cifre so 742.ali bom napredoval v službi?

 

Pozdravljen Patrickolenc

 

Tega, ali boš napredoval v službi ali ne ne vem!

 

Kaj je zate služba? Moja interpretacija je, da nekomu ali nečesu SLUŽIŠ.

 

Je to posel ali državna služba, si zdravnik ali duhovnik.

Zame služijo: državni uslužbenci, zdravniki, duhovniki in vsi, ki delajo z višjim namenom, da bi naredili nekaj takšno kot menijo da je zanje prav....

 

Tudi mnogi poslovneži so takšni.

 

Letos je zate vsekakor leto, ko lahko pričakuješ velike spremembe. Te pa so seveda v veliki meri odvisne od tvojega načina dela in delovanja.

 

Če delaš dobro že dalj časa, potem se lahko zgodi, da boš napredoval, bolj verjetno pa je zame to, da ti bo letos le nakazano, da boš napredoval, pravo napredovanje pa pride prihodnje leto - po 4. febrarju 2006.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, kaj pa če te 178 sprašuje če je možna tule globejša ljubezen, tista prava ljubezen, če je partner pravi zanjo, če se ujameta ;)

hehe sem pametna, sej lahko da sem čisto sfalila  x:o)x

 

Selene

 

Prav mogoče, da je tako kot ti praviš.

 

Izkušnje pa mi pravijo, da naj odgovorim le tisto, kar sem vprašan. Že tako ali tako povem še stvari, po katerih nisem bil pobaran. In res si želim nabirati čim več dobre karme. Kajti odgovori na katerih vprašanja niso bila zastavljena lahko naredijo veliko več škode kot koristi.

 

Še takrat, ko človek ve, kaj je vprašal, je dobro videti, ali se svojega vprašanja in posledic slišanja odgovora vsaj malo zaveda.

 

Naš običajen odziv ob odgovorih, na katera vprašanja sploh nismo zastavili je odmik, pa tudi negiranje, nihilizem, zasmehovanje, itn....

 

Čemu bi prizadel koga s svojo malomarnostjo. Tega je že tako preveč.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>sej imaš prav,sori sori sori, sej bom se vzdržala komentarja v prihodnje... jst pa moj jezik :V:

 

 

Daj no Selene!

 

H V A L A T I

 

za prejšnji komentar. Saj sem tako povedal tisto, kar si pravzaprav želim povedati pri vsakem postu, pa se sam sebi zdim že dolgočasen.

 

Prav je, da vsak ve, da dobi le čim bližji odgovor (po mojem občutku, razumevanju, mišljenju,....) svojemu vprašanju!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ola!

 

Komaj zdaj sem odprla to temo, žalostno ampak resnično x:)x

 

Moje cifre so 941 in me zelo zanimata dva osebka. Kaj se bo zgodilo z osebo 923, bo odšla iz mojega življenja?

 

In druga, 463, je mogoča skupna prihodnost v dvoje, po možnosti srečna :o|o:

 

 

Hvala hvala xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ola!

 

Komaj zdaj sem odprla to temo, žalostno ampak resnično  x:)x

 

Moje cifre so 941 in me zelo zanimata dva osebka. Kaj se bo zgodilo z osebo 923, bo odšla iz mojega življenja?

 

In druga, 463, je mogoča skupna prihodnost v dvoje, po možnosti srečna  :o|o:

Hvala hvala  xDDx

 

BoraBora

 

Zanimivo vprašanje.

 

To, kdo bo odšel iz tvojega življenja je odvisno predvsem od tega, koliko skupnega imata in bosta še imela. Ker sta oba pod energijskim vplivom, katera povzroča globoke notranje spremembe (nekateri jih sprejmejo, drugi se proti le-tem borijo) je odvisno predvsem od tega, kaj počneš ti. Menim, da boš odgovor vedela takoj, ko si boš vzela nekaj časa (samo) zase. Sicer pa ti najbrž v veliki meri nadaljuješ svoje življenje v dokaj utrjenem ritmu, tvoja oseba 9 2 3 pa ravno sedaj pričenja hoditi po drugih poteh. Koliko bosta še imela skupnega je odvisno od vaju obeh. Če bosta oba stopila korak naprej v svojem pogledu na življenje, je prav možno, da bosta imela veliko skupnega še naprej - kljub temu, da bi to "skupno" lahko bilo čisto nekaj drugega kot doslej.

 

2. Po tem, kar vidim iz vajinih rojstnih energij, je dobra zveza z drugo osebo možna le v primeru popolne svobodne volje, izven okvirov navad in vrednot sedanje družbe. Pri tej osebi se počutiš podprto, je nežna in subtilna v sebi, kljub temu, da na zunaj najbrž izgleda povsem drugače. Ti se ob tej osebi počutiš dobro, imata pa precej težav v komunikaciji. Ti greš na svoji življenjski poti proti človeku posamezniku, njegovi cilji pa so dokaj dinamično spremenljivi.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko.

 

Zadnjič sem nekje ujela n a forumu debato o kjigah, pa ste pohvalili od Karen K. Ustvarjanje svetega prostora. super! prebrano. (v kratkem se storjeno- sem bila bolna pa se nisem se lotevala prave cistke). Vem, tema je druga, a si nisem mogla da ne bi malo phvalila vseh vas :palec:

 

moje express pitanjce:

ona:692

on:784

 

trenutno skripa, oziroma bojim se da se nama nekje cepijo dolocene poti. kaj naj pricakujem? bi slo tudi s tem- da imava nekaj razlicnih pota? njega nekaj hudo muci, pa se mi zdi da sam ne ve cist tocno kaj je to v praksi.

hvala in prijeten zacetek tedna

xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko.

 

Zadnjič sem nekje ujela n a forumu debato o kjigah, pa ste pohvalili od Karen K. Ustvarjanje svetega prostora. super! prebrano.  (v kratkem se storjeno- sem bila bolna pa se nisem se lotevala prave cistke). Vem, tema je druga, a si nisem mogla da ne bi malo phvalila vseh vas :palec:

 

moje express pitanjce:

ona:692

on:784

 

trenutno skripa, oziroma bojim se da se nama nekje cepijo dolocene poti. kaj naj pricakujem? bi slo tudi s tem- da imava nekaj razlicnih pota? njega nekaj hudo muci, pa se mi zdi da sam ne ve cist tocno kaj je to  v praksi.

hvala in prijeten zacetek tedna

xrosex

 

Satiah

 

Hvala. No, če že tako z veseljem čitaš knjige, ti priporočam knjige slovenskega avtorja: Martin Kojc - Pot do sreče in Učbenik življenja.

 

Menim, da je v teh dveh drobnih knjigicah napisano vse bistveno, kar je drugje v metrih knjig.

 

On 7 8 4

 

Zanj je leto prav gotovo lahko težko - in s tem tudi vsem okrog njega (predlagam, da si prečitaš njegov letni predvid!)

 

Seveda pa imap ti 6 9 2 tudi prav poseben čas, kajti tvoja kombinacija je posebne vrste.

 

To, da gredo vajine poti vsaksebi pokaže tretje število. On proti 4 - visokim oddaljenim ciljem - ti -2- pa k naravi in človeku. Tako se najbrž počutiš, da on tvoje cilje spoštuje malo manj

 

Letos imata najbrž precej več težav v komunikaciji kot običajno. No, čudežnega odgovora ne poznam. Najbrž pa ga poznata vidva. Energijsko je sicer letošnje leto prav posebno, zato najbrž vsi čutimo spremenjen tok naših življenj. In če je med vama še vedno ljubezen, potem lahko iskrena izpoved občutkov ljubljenemu veliko pomaga. Prav gotovo pa sta očitki in jeza naša sovražnika.

 

Verjamem da so: svoboda obema, iskrena izpoved občutkov, zaupanje in zavedanje, da vsi en drugemu pravzaprav želimo le dobro, dobra osnova za boljše življenje. Za vaju to najbrž še posebej velja, saj globoko v sebi zelo dobro čutita en drugega, komunikacija pa je letos na šibki točki, ker je morda on malo preveč vehementen - pri tebi pa se prav rado zgodi, da se preveč skromno in "zavito" izražaš - da poveš le četrtino misli....

 

Veliko ljubezni in uspeha vama želim.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najlepša hvala Vojko.

Vse napisano je na mestu, in padlo na plodna tla (upam da mi bo uspelo tudi kaj dobrega požeti).

 

Vidim pa, da najprej delo na samemu sebi še kar velja in bom najprej krenila po tej poti... in ja, moja komunikacija sloni na tem, da je vnaprej že trikrat vse prečesano v glavi, preden kaj pripotuje do drugega, predvsem iz strahu da ne bi bila nerazumljena ali da bi koga nehote prizadela in s tem res izgubi izražanje. moram še najti način ki bo vse to lahko zajel. xrolleyesx

 

hvala in veliko vsega lepega in dobrega.

:flower:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Najlepša hvala Vojko.

Vse napisano je na mestu, in padlo na plodna tla (upam da mi bo uspelo tudi kaj dobrega požeti).

 

Vidim pa, da najprej delo na samemu sebi še kar velja in bom najprej krenila po tej poti... in ja, moja komunikacija sloni na tem, da je vnaprej že trikrat vse prečesano v glavi, preden kaj pripotuje do drugega, predvsem iz strahu da ne bi bila nerazumljena ali da bi koga nehote prizadela in s tem res izgubi izražanje. moram še najti način ki bo vse to lahko zajel. xrolleyesx

 

hvala in veliko vsega lepega in dobrega.

:flower:

 

Satiah

 

Strinjam se s teboj, da je dobro delati na spoznavanju sebe.

Velike pomisleke pa imam na to, da je potrebno 3x vse premisliti preden izrečeš besedo.

 

Zato ti želim mojo informacijo o izboljšani komunikaciji posredovati na drugačen način. Menim, da bi bilo dobro, da se o komunikaciji poučiš na kakšnem seminarju NLP ali kaj podobnega. Kajti komunikacija je zelo šrok pojem. To, kar sem ti želel povedati sam pa je: Svojemu bližnjemu vedno lahko povemo svoja čustva in svoje občutke. Seveda pa naj bodo to le opisi naših občutkov, čustev in se na široko izognemo takšnemu izražanju, ki prinese še očitke - naravnost - ali v prenesenem pomenu.

 

No in za takšen način komunikacije pač menim - ni potrebno trikrat premisliti - Kako in kaj bom povedal. Vedno povem le na en, zelo oseben in moj način - opišem svoje počutje ob tem, ko nam nekdo nekaj pove, ali ne pove, ko kriči ali je tiho, ko nam šepeta ali zaupa. In posebej je dobro, da povemo vsakič, ko nam je kaj všeč - saj nam naš partner običajno ne želi nič slabega - Le nam in sebi želi dobro.

 

Če ne verjameš, premisli, prečitaj kakšen klasični roman,....

 

Upam, da sem bil sedaj vsaj malo bolj nazoren.

 

Lep pozdrav in hvala za pripombo.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko jst spet rabim pomoč... x:Dx

 

Morm še mal tebe povprašat..

 

A nej grem na izpite 8.9 in 12.9???

 

A mava z dečkom ki je rojen 7.4.1977 skupno prihodnost? Oz.a je vredno vlagati energijo?

 

Hvala za odgovore in lep dan x:Xx

 

Špela 7 6 6

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko jst spet rabim pomoč... x:Dx

 

Morm še mal tebe povprašat..

 

A nej grem na izpite 8.9 in 12.9???

 

A mava z dečkom ki je rojen 7.4.1977 skupno prihodnost? Oz.a je vredno vlagati energijo?

 

Hvala za odgovore in lep dan  x:Xx

 

Špela 7 6 6

 

Pogumna_s

 

To, ali naj greš na izpite ali ne - se boš odločila sama - tako ali tako.

Boljše vprašanje bi po mojem mnenju bilo: Na kaj naj bom pozorna, ko grem na izpit?!

- Če si se pripravila, seveda! Če greš pa kot na loterijo - Ali ima smisel!

 

In, .... za odgovor potrebujem tudi tvoj rojstni datum....

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Studij ali delo, slovenija ali tujina?

 

2,7,9, roj datum 18.6.1980.

 

hvala!

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Mi lahko poveš za fanta ali bo naredil izpit, ki ga ima ta petek? (njegov rojstni datum 21.4.1983)

 

Meni pa prosim povej ali bom dobila zaposlitev kmalu in če bom zadovoljna? (moj rojstni datum 14.11.1978)

 

 

Hvala xDDx

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej se učim pa učim Vojko, sam včasih pol čist mimo falim...če ma profesor slab dan mi nič ne pomaga :xx!: Pol pa sploh ne vem a je smisel al ne...pa me zanima kako mi karte kažejo, čeprov bom šla na oba izpita ker sem se že prijavila..Na kaj pa naj bom vseeno pozorna?

 

Pa še odgovor za tistega fanta ki sem te vprašala bi prosila.. x:Dx

 

Jaz 13.4.1984 (6:26)

on 7.4.1977

 

 

Hvala Vojko xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...