Skoči na vsebino

KI Devet Zvezd - Expres


Vojko

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Sej se učim pa učim Vojko, sam včasih pol čist mimo falim...če ma profesor slab dan mi nič ne pomaga :xx!:  Pol pa sploh ne vem a je smisel al ne...pa me zanima kako mi karte kažejo, čeprov bom šla na oba izpita ker sem se že prijavila..Na kaj pa naj bom vseeno pozorna?

 

Pa še odgovor za tistega fanta ki sem te vprašala bi prosila.. x:Dx

 

Jaz 13.4.1984 (6:26)

on    7.4.1977

Hvala Vojko xsrcx

 

Bom še malo bolj natančna pri vprašanju glede fanta x;)x Zanima me predvsem ali mu lahko zaupam in če je iskren do mene??? Ali mu misli uhajajo še h kateri?

 

x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Studij ali delo, slovenija ali tujina?

 

2,7,9, roj datum 18.6.1980.

 

hvala!

 

Samson

 

Odločil se boš sam.

 

Kot pa najbrž že veš, je zate letos leto preklopa - sprememb na profesionalnem področju - Torej tudi dober čas, da začneš s tistim, o čemer razmišljaš že vsaj leto - letos pa ti nikakor ne more iz glave.

 

Za uspeh novih začetkov pa si odgovoren ti - torej ti si tisti, ki začneš z akcijo - drugi ne bodo storili nič.

 

Ugodni smeri sta samo jug - nov dom, podjetje ali severovzhod - zabava, seks, uživanje, lahkost bivanja..... (premisli preden se odločiš za SV)

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko!

 

Mi lahko poveš za fanta ali bo naredil izpit, ki ga ima ta petek? (njegov rojstni datum 21.4.1983)

 

Meni pa prosim povej ali bom dobila zaposlitev kmalu in če bom zadovoljna? (moj rojstni datum 14.11.1978)

Hvala xDDx

 

 

Ojooooj kaj me sprašuješ - to je pa v veliki meri odvisno od njega.

 

No, letos ima srečo večjo kot pamet (pa ima tudi te veliko)

 

Le dobro naj pogleda vsako stvar in dobro premisli, prečita preden da odgovor. Ker malo se pa lahko zatika.

 

Če se je učil, ne vidim težav. Če se ni bo pa zatikanje. Petek je njegov karmični dan, ko bo točno vedel, kje dela dobro in kje bi lahko še boljše

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Bom še malo bolj natančna pri vprašanju glede fanta x;)x  Zanima me predvsem ali mu lahko zaupam in če je iskren do mene??? Ali mu misli uhajajo še h kateri?

 

x;)x

 

 

Načelno ti ljudje znajo hraniti informacijo zase.

Vendar je lahko kar blebetav za stvari, ki jih ne vzamer resno - zelo podobno kot ti.

 

ti 7 9 3

on 5 9 1

 

To, ali je iskren ali ne - uf, uf, tega ti ne morem povedati....

Tiste, ki jih ti ljudje vzamejo v svoje okrilje - so pod njegovo zaščito in jih ne da zlepa.

Tako lahko tudi ugotoviš, kako blizu si mu in koliko je iskren

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Načelno ti ljudje znajo hraniti informacijo zase.

Vendar je lahko kar blebetav za stvari, ki jih ne vzamer resno - zelo podobno kot ti.

 

ti 7 9 3

on 5 9 1

 

To, ali je iskren ali ne - uf, uf, tega ti ne morem povedati....

Tiste, ki jih ti ljudje vzamejo v svoje okrilje - so pod njegovo zaščito in jih ne da zlepa.

Tako lahko tudi ugotoviš, kako blizu si mu in koliko je iskren

 

Lep pozdrav, Vojko

 

Jap Vojko maš čist prov...vse je res...

Tud sam mi je to povdal, da ko nekoga vzame k sebi, ga brani na vse možne načine in ga ne spusti kar tako...

Zadnjič me je obiskal kolega...moj fant je vedel da sem jaz temu kolegu všeč in ga je napi**** da sem jaz njegova in da nima kaj on iskati in mi težiti...malo sem mu omenila, da me včasih ta kolega tudi ustrahuje in se je moj fant kar hotel stepst z njim...

 

Tko agresivno in burno je odreagiral da....očitno mu nekaj pomenim.. x:Ix x:Dx :palec:

 

Drugače pa Vojko kaj si mislil s tem "ti ljudje"???

Ovni al kaj? x:Ix

 

 

Hvala za odgovor Vojko in lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, a je sploh šansa, da bo redna služba že z oktobrom?  xrolleyesx

 

Jaz sem 288

 

Drugač bo s 1.1., kar najbrž tud ni slabo  x:)x

 

Vedno je šansa, posebej velika v oktobru!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko,

no, na tvoji strani te že od včeraj čakajo vprašanja, pa NIČ... :C:  :C:

Daj no, poglej že mojo novo kombinacijo 858 in 252 !!!

 

Hvala in lep pozdrav.

 

Že celo od včeraj!!!!!

 

In po čem sklepaš, da bi bil odgovor takoj?

 

Še v trgovini dostikrat čakamo na tisto, kar plačamo, ali pa celo ne dobimo v vsaki.

 

 

Ali ti imaš svoje življenje?

 

Odgovorim takrat, ko imam odgovor.

 

Star slovenski pregovor pravi: "Potrpljenje je božja mast!"

 

 

Lep vikend in prijetno čakanje, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Vojko, kakšne imam kaj šanse, da naredim preostale izpite do konca septembra in se vpišem v 2. letnik. Vem, da je odvisno samo od mene, dajem vse od sebe, a če so ovire, pač so, kaj čem, moram biti potrpežljiva. Pa vseeno te prosim, če mi lahko poveš vsaj, ali bom uspešna. Hvala!

 

858

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, kakšne imam kaj šanse, da naredim preostale izpite do konca septembra in se vpišem v 2. letnik. Vem, da je odvisno samo od mene, dajem vse od sebe, a če so ovire, pač so, kaj čem, moram biti potrpežljiva. Pa vseeno te prosim, če mi lahko poveš vsaj, ali bom uspešna. Hvala!

 

858

 

Mačona

 

Prosim prečitaj si letni in mesečni predvid.

 

Malo se skuliraj in usmeri svojo pozornost tja kamor jo želiš, pa bo.

 

Lp, Vojko

 

Tisti, ki jim gre že vse lahko in lepo, bi radi še več in lepše še z manj truda.

 

Dosežeš lahko vse, le če si kaj delala na tem, če pa boš šele sedaj, te lahko čaka ravno obratno....

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Če greš na izpite bodi TOČNA, UREJENA in predvsem pazi, da boš povedala/napisala VSE, kar veš o tematiki. Če je to matematika ali fizika, pazi, da ne preskakuješ operacij, pa če se ti zdijo še tako enostavne.

 

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jap Vojko maš čist prov...vse je res...

Tud sam mi je to povdal, da ko nekoga vzame k sebi, ga brani na vse možne načine in ga ne spusti kar tako...

Zadnjič me je obiskal kolega...moj fant je vedel da sem jaz temu kolegu všeč in ga je napi**** da sem jaz njegova in da nima kaj on iskati in mi težiti...malo sem mu omenila, da me včasih ta kolega tudi ustrahuje in se je moj fant kar hotel stepst z njim...

 

Tko agresivno in burno je odreagiral da....očitno mu nekaj pomenim.. x:Ix  x:Dx  :palec:

 

Drugače pa Vojko kaj si mislil s tem "ti ljudje"???

Ovni al kaj? x:Ix

Hvala za odgovor Vojko in lp

 

 

Potrpežljivo čakam na odgovor x;)x

 

jaz:13.4.1984

on:7.4.1977

 

LP xsrcx

 

P.S.Sem vidla da je Vojko priporočal knjigo Učbenik življenja od Kojca!!!Super stvar! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hojla Vojko,

kaksna je pot mojega otroka v soli...ali mu stoji dosti preprek ali je pot gladka..

razmisljam namrec o prepisu na drugo solo, pa je glede na to, da jih je v razredu 6, to tezko izvedljivo ( ne pa nemogoce... x:Dx )

11.7.1999

 

Prijazen pozdrav,

 

Mojca xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hojla Vojko,

kaksna je pot mojega otroka v soli...ali mu stoji dosti preprek ali je pot gladka..

razmisljam namrec o prepisu na drugo solo, pa je glede na to, da jih je v razredu 6, to tezko izvedljivo ( ne pa nemogoce... x:Dx )

11.7.1999

 

Prijazen pozdrav,

 

Mojca  xrosex

 

Mojca

 

O otrocih pišem in povem načeloma le takrat, ko gre za zdravje!

Še sami si ustvarimo preveč sliko o njih in jih tako bremenimo.

Ljubezen je prava "stvar", tako kot za nas.

 

Ljubezen in zaupanje. Strah pa potegni na sonce.

S strahom naredimo otrokom in sebi največjo škodo.

 

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko,

no, na tvoji strani te že od včeraj čakajo vprašanja, pa NIČ... :C:  :C:

Daj no, poglej že mojo novo kombinacijo 858 in 252 !!!

 

Hvala in lep pozdrav.

 

Trixi

 

In kje je vprašanje?

 

Čemu pišeš malo tu, malo tam?

 

Le izgubljam čas.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vojko zakaj lastnosti v rdeča kovina 7 v podznaku rdeča kovina 7 ne prikaže lastnosti na levi strani,samo prazni kvadratki so.ne razumem

 

pa še lonček:

kako paševa skupaj jaz 29.3. 1984 in moj dragi 17.1.1980

 

hvala za odgovor :onfire: xsuperx

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mene pa zanima ce bom sla drugo leto na Nizozemsko. pa se ce mi bo v soli slo tko kot upam. moje stevilke so 317

 

Ursha

 

Občutek imam, da si še zelo mlada.

Pri mladih ljudeh energije tečejo drugače. No, saj to že upoštevam, ko vidim, da še hodiš v šolo.

 

V šoli ti bo naslednje leto šlo odlično, v primeru, da začneš z aktivnstmi že letos. Če boš lenarila, bo še vedno šlo - a se splača poprijeti za delo - vsak dan - že sedaj. Na ta način boš imela tudi največ prostega časa. Kajti - Kaj pomeni prosti čas takrat, ko imamo na glavi polno skrbi.

 

To, ali boš šla na Nizozemsko ali ne! Huh. Odločitev je prav gotovo tvoja. Po moje pa bi bilo boljše, da prihodnje leto ostaneš tam, kjer živiš zadnja leta.

 

Mogoče si mislila vprašanje zastaviti drugače. Pa ga daj!

 

Vse lepo, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Am....kje pa je moj odgovor? Mogoče sem ga zgrešila, ampak ne verjamem. Oprosti da težim... ampak vseeno... x:)x

 

Tea

 

Se ti zdi, da težiš!?

Naj ti verjamem? Ker komu naj verjamem o osebnih občutkih, če ne tistemu, ki mi opisuje svoje!

 

No, sem stvar vzel na drug način. Verjamem, da sem te kje izpustil. In "Potrpljenje je božja mast" pravijo.

Kako greva skupaj jaz, 22.4.1988 ter on 2.9.1988?

 

Veš Tea, razumem, da gledaš naprej in tvoje vprašanje kaže, da je tvoja ljubezen prava. In menim, da je dobro in prav, da greš skupaj s tistim, ki ga ljubiš, da z njim prežviš lepe trenutke in spoznaš kaj vse ti je na njem všeč. Kajti v vajinih letih se spoznavamo veliko bolj intenzivno kot morda večina nekaj let kasneje. In če bi že v začetku zavrgla druženje s tistim, ki ti je všeč zato, ker je neki Vojko napisal, da ne gresta skupaj - bi bilo po moje škoda. Kajti neizživeta ljubezen bi ti vedno zvenela v glavi in te mučila ("Mogoče pa bi bilo z njim vse dobro!" - ali kaj podobnega).

 

Izziv za vaju pa je to, da oba želita popolno svobodo (vsak zase) in tu je lahko težava - če sta oba pripravljena na to, da takšen odnos sprejmeta. Iskrice med vama so močne predvsem takrat, ko sta v družbi, ko sta pa sama, se lahko počutita bolj kot brat in sestra - pri tem mislim na občutek, da imata veliko skupnega, ne da sta iz iste družine (kot se to dostikrat dogaja med sošolci - saj so večinoma isti letnik) Kar pa je človeku v teh letih dostikrat celo všeč.

 

Lepo se imejta, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>
vojko zakaj lastnosti v rdeča kovina 7 v podznaku rdeča kovina 7 ne prikaže lastnosti na levi strani,samo prazni kvadratki so.ne razumem

 

Zato ker Vojko še ni dopolnil vseh 81 strani besedila z lastnostmi!

 

pa še lonček:

kako paševa skupaj jaz 29.3. 1984 in moj dragi 17.1.1980

 

hvala za odgovor :onfire: xsuperx

 

Vidva

 

Tvoj dragi 3 3 5

child: 7 7 5

 

Dobro ( 7 od 10) pašeta skupaj!

 

Med vama je velika privlačnost - to je glavni moment, da "rineta" skupaj - poleg tega, da imata tudi podobne cilje. Vedeti je dobro, da se kdaj pa kdaj ljubezenske iskrice spremenijo v tiste s prepirom - in so ravno tako močne. In skupni cilji so tisti, s katerimi lahko najdeta pravo komunikacijo.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...