Skoči na vsebino

KI Devet Zvezd - Expres


Vojko

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Tea

 

Se ti zdi, da težiš!?

Naj ti verjamem? Ker komu naj verjamem o osebnih občutkih, če ne tistemu, ki mi opisuje  svoje!

 

No, sem stvar vzel na drug način. Verjamem, da sem te kje izpustil. In "Potrpljenje je božja mast" pravijo.

Veš Tea, razumem, da gledaš naprej in tvoje vprašanje kaže, da je tvoja ljubezen prava. In menim, da je dobro in prav, da greš skupaj s tistim, ki ga ljubiš, da z njim prežviš lepe trenutke in spoznaš kaj vse ti je na njem všeč. Kajti v vajinih letih se spoznavamo veliko bolj intenzivno kot morda večina nekaj let kasneje. In če bi že v začetku zavrgla druženje s tistim, ki ti je všeč zato, ker je neki Vojko napisal, da ne gresta skupaj - bi bilo po moje škoda. Kajti neizživeta ljubezen bi ti vedno zvenela v glavi in te mučila ("Mogoče pa bi bilo z njim vse dobro!" - ali kaj podobnega).

 

Izziv za vaju pa je to, da oba želita popolno svobodo (vsak zase) in tu je lahko težava - če sta oba pripravljena na to, da takšen odnos sprejmeta.  Iskrice med vama so močne predvsem takrat, ko sta v družbi, ko sta pa sama, se lahko počutita bolj kot brat in sestra - pri tem mislim na občutek, da imata veliko skupnega, ne da sta iz iste družine (kot se to dostikrat dogaja med sošolci - saj so večinoma isti letnik) Kar pa je človeku v teh letih dostikrat celo všeč.

 

Lepo se imejta, Vojko

 

 

He he hvala za tvoj odgovor. Sicer sem začutila oz. zasledila v tvojem odgovoru, da si to vprašanje vzel kot da je on nekdo ki ga šele spoznavam. Ampak skupaj sva že leto in pol. Ravno zaradi tega sprašujem: Je on tisti, ki me bo osrečil? Mogoče poznam že sama odgovor, v bistvu bi ga morala poznati, ampak vseeno vprašam. Mogoče pa številke pravijo drugače.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>He he hvala za tvoj odgovor. Sicer sem začutila oz. zasledila v tvojem odgovoru, da si to vprašanje vzel kot da je on nekdo ki ga šele spoznavam. Ampak skupaj sva že leto in pol. Ravno zaradi tega sprašujem: Je on tisti, ki me bo osrečil? Mogoče poznam že sama odgovor, v bistvu bi ga morala poznati, ampak vseeno vprašam. Mogoče pa številke pravijo drugače.

 

Tea

 

Me veseli, da se imata fajn.

 

Moje mnenje je, da v ljubezni lahko celo najmanj skladna človeka, ki zaupata življenju in ljubezni najdeta srečo.

 

Iz števil lahko samo vidim, ali imata več ali manj skladnosti. Številke mi kažejo le položaj in pretok, razmerje energij v določenem času in z določenim subjektom.

 

Tako ti lahko na tvoje vprašanje odgovori kdo drug. Sam pa bi ti lahko le povedal, kje in kdaj gre lahko boljše in kdaj slabše. (če bi mi poslal podatke).

 

Lep pozdrav, Vojko

 

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla :8):

mene pa zanima kako kej paševa skupi

js: 14.6.1990

on:8.8.1988

 

hajlepša hvala za odgovor x:Ix

 

ej child kako kje te že dolg nism vidla x:Dx

evo ti to je moj nick

lada te mam x:Xx

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pinkiiiiiiiiii :flower: :flower: :flower:

 

švester moj, :wOOt:

ej ceu dan sm te iskala,da bi zgruntala pod kaj si se prjavla :switz:

mau se razglej pa to,je kul folk kle x^x

zdaj si pršla pod nadzor starejše sestre :vtz: BEWARE :att: :huk:

 

ma sam mal norčije zganam :fool:

 

te cmočkam x:Xx

:wOOt: x:px xsrcx

 

vojko ti mal umes uletavam,sam našla sm jo pa le :vragec: x8Dx x:o)x x:Dx

Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ojla :8):

mene pa zanima kako kej paševa skupi

js: 14.6.1990

on:8.8.1988

 

hajlepša hvala za odgovor x:Ix

 

ej child kako kje te že dolg nism vidla x:Dx

evo ti to je moj nick

lada te mam x:Xx

 

Hoj PinkyLove

 

Za ta leta čisto pašeta skupaj, saj je prav, da spoznavata sebe in svet! Namreč pri vajini mladosti energije veliko bolj "plešejo" kot pa malo kasneje.

 

on:8.8.1988 3 9 8

js: 14.6.1990 1 4 2

 

Je pa vajin odnos poln izzivov - Oba potrebujeta veliko svobode, ti pa tudi rada segaš po teže dosegljivih ciljih. Morda je ravno to tisto, kar te pri njem zelo privlači, saj ga kar ne moreš uloviti. Samosvoj je in svobodnjaški. Tvoja prisotnost mu da veliko energije, v komunikaciji pa imata lahko manjše težave....

 

Uživajta

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Všeč mi je to expres, expres. Kot hitra kavica po kosilu.

 

8.5.77 oz 582. Že nekaj časa razmišljam o spremembi poklica in o konkretni šoli izven moje profesije. Vendar sem pred kratkim dobila zelo slabe reference o tej šoli. Ali naj vseeno vztrajam pri svoji odločitvi ali počakam na morebitno boljšo rešitev? Hvala, stokrat. :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Všeč mi je to expres, expres. Kot hitra kavica po kosilu.

 

8.5.77 oz 582. Že nekaj časa razmišljam o spremembi poklica in o konkretni šoli izven moje profesije. Vendar sem pred kratkim dobila zelo slabe reference o tej šoli. Ali naj vseeno vztrajam pri svoji odločitvi ali počakam na morebitno boljšo rešitev? Hvala, stokrat.  :inocent:

 

 

Pozdrav

 

To, ali se odločiš tako ali drugače, naj ostane tebi.

 

Lahko ti rečem to, da sledi svojim občutkom.

 

in pa

 

Letos je čas, ko opravljaš tisto, kar si si naložil v preteklih letih in v naslednjem letu boš videl rezultate tega dela.

 

Na "obrtniškem" nivoju - s tem mislim profesionalnost, katero opravljaš "z levo roko" je letos zanimivo leto, katero ti kaže, kaj vse ima življenje še v svoji malhi zate.

 

Naslednje leto se kaj lahko zgodi, da boš veliko bolj LEN kot običajno - lahko celo nekoliko zmeden in ležeren (je to dobro za študij?).

 

 

Pozoren bodi na to, kdaj si opazil "slabe reference o 'tej' šoli. Morda pa je le tvoj pogled na to šolo v sedanjem času drugačen kot v preteklosti. Povprašaj za mnenje svoje prijatelje, znance....

 

Za pričetek študija obstajajo tudi boljša leta. V primeru, da te žene, pa je prav, da začneš sedaj.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdrav

 

To, ali se odločiš tako ali drugače, naj ostane tebi.

 

Lahko ti rečem to, da sledi svojim občutkom.

 

in pa

 

Letos je čas, ko opravljaš tisto, kar si si naložil v preteklih letih in v naslednjem letu boš videl rezultate tega dela. 

 

Na "obrtniškem" nivoju - s tem mislim profesionalnost, katero opravljaš "z levo roko" je letos zanimivo leto, katero ti kaže, kaj vse ima življenje še v svoji malhi zate.

 

Naslednje leto se kaj lahko zgodi, da boš veliko bolj LEN kot običajno - lahko celo nekoliko zmeden in ležeren (je to dobro za študij?).

Pozoren bodi na to, kdaj si opazil "slabe reference o 'tej' šoli. Morda pa je le tvoj pogled na to šolo v sedanjem času drugačen kot v preteklosti. Povprašaj za mnenje svoje prijatelje, znance....

 

Za pričetek študija obstajajo tudi boljša leta.  V primeru, da te žene, pa je prav, da začneš sedaj.

 

Lep pozdrav, Vojko

 

:palec: 'Bohlonej', res si mi pomagal.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, prosim za pomoc.

v sredo sem imela izpit, ki odloca ali bom vpisala absolventa ali ne. sem ga naredila?

Datum: 19.10.1978

Hvala!

 

 

Živijo Gilly

 

Zanimiv je tale Devetzvezdni KI Expres. Res si nikoli nisem predstavljal tako zanimivih vprašanj, na katera pa seveda ne znam kvalitetno odgovoriti, saj so vezana na mnogo stvari, ki jih niti po dolgem postopku ne upam zagovarjati. Kajti uspešnost izpita je odvisna od tvojega preteklega dela treh mesecev. Letos si resda sposobna delati, vendar se ti je lahko zgodilo točno nasprotno - da bi popolnoma lenarila.

 

Gilly 4 9 9

 

Sreda 7. september 2005 - 4 4 2 (1) 4

 

V sredo je bilo tvojo izražanje dokaj skopo. Torej je zelo pomembno, kakšne vrste izpit je to bil. Pisni, ustni, z obkroževanjem ali opisni itn. Potem je seveda pomembno tudi to, v kateri energiji je bil profesor na izpraševanju. Poleg tega je bil to "dan preklopa" energije in v takšnem času je koncentracija običajno slabša.

 

Bil pa je to tudi karmični dan zate - torej lahko ti sama odgovor na vprašanje, ki si mi ga zastavila lažje in bolje poznaš kot pa ga lahko izračunam po astrološki metodi.

 

Če si imela izpit v dopoldanskem času, obstaja večja možnost, da si izpit naredila.

 

Naslednjič me raje vprašaj, na kaj bodi pozorna na tisti dan, ko imaš izpit - laže ti bom pomagal.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hoj PinkyLove

 

Za ta leta čisto pašeta skupaj, saj je prav, da spoznavata sebe in svet! Namreč pri vajini mladosti energije veliko bolj "plešejo" kot pa malo kasneje.

 

on:8.8.1988  3 9 8

js: 14.6.1990 1 4 2

 

Je pa vajin odnos poln izzivov - Oba potrebujeta veliko svobode, ti pa tudi rada segaš po teže dosegljivih ciljih. Morda je ravno to tisto, kar te pri njem zelo privlači, saj ga kar ne moreš uloviti. Samosvoj je in svobodnjaški. Tvoja prisotnost mu da veliko energije, v komunikaciji pa imata lahko manjše težave....

 

Uživajta

 

Lep pozdrav, Vojko

 

hej najlepša hvala za odgovor. x:px aja pa a sm se odločla za pravo šolanje?

hvala res x:Dx x:Xx

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hej najlepša hvala za odgovor.  x:px aja pa a sm se odločla za pravo šolanje?

hvala res x:Dx  x:Xx

 

PinkyLove

 

Zanimivo vprašanje. Samo ne vem, kje si mi omenila v kakšno šolo greš. No, pa saj je odveč napisati.

 

Tvoja življenjska pot vodi k naravi, k delu povezanem z naravo, z vodami, z gozdovi, z rastlinami, z ljudmi kot družbo v tej naravi, k podpori vodjem - v zvezi s prej opisanim itn....

 

Zdaj pa sama ugotovi kje se to, kar sem napisal, sklada s tvojo odločitvijo....

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko živjo!

 

Kaj bi mi lahko povedal zame in mojega fanta? Kako nama kaže ozirama kakšna sva-z osebne plati in poklicno?

 

jaz 481

on 894

 

Men si že nakaj omenil, da sem usmerjena v posameznika, knjigo ipd. To pr men popolnoma drži. Lažje delam s posameznikom kot skupino, pa tud ful rada berem. Sam problemček je v tem k ne vem kaj naj delam oziroma kaj bi blo primern zame.

 

Hvala in lp x;)x

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi Vojko, moj moz ( 472 ) se odloca za vpis na studij ob delu ( virtualni studij strojnistva ) , pa naju zanima, kdaj je primeren cas, katero leto oz. obdobje, ko je modro, da se vpise in bo studij potekal najbolj gladko..

 

Vojko, hvala tudi za prejsnjic, ko sem te sprasevala za prepis otroka na drugo solo... :palec: ..sem vpregla ljubezen in smo vse resili x:Dx x;)x .

 

 

Prijazen pozdrav,

 

Mojca xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko živjo!

 

Kaj bi mi lahko povedal zame in mojega fanta? Kako nama kaže ozirama kakšna sva-z osebne plati in poklicno?

 

jaz 481

on 894

 

Men si že nakaj omenil, da sem usmerjena v posameznika, knjigo ipd. To pr men popolnoma drži. Lažje delam s posameznikom kot skupino, pa tud ful rada berem. Sam problemček je v tem k ne vem kaj naj delam oziroma kaj bi blo primern zame.

 

Hvala in lp x;)x

 

 

Pinka

 

To, kakšna sta - se poglejta in poslušajta!

Zate sem že povedal za poklic. In če ti ne veš, kaj rada delaš, v čem uživaš, ti več težko povem. Za začetek ugasni televizor in boš kmalu vedela, kaj bi delala!

 

Primerno je tisto, kar te veseli, kar delaš takrat, ko imaš čas in kljub temu, da za to nisi plačana.... In samo TI lahko REŠIŠ tvoje stvari. Noben drug (kot ti) astrolog, terapevt, ali čarovnica/čarovnik ti ne more pomagati.

 

Prosim prečitaj si letni predvid - in mesečnega tudi! (lahko tudi tiste za nazaj) pa boš dobila mnoge odgovore, ki si jih želiš.

 

Opis lastnosti posameznika je zelo dobro opisan na spletnih straneh - če le dobro prečitaš - je tam nekje na strani povezava kjer piše VEČ O TEM in tam je točen opis.

 

O vama skupaj - prosim zastaviti vprašanje drugače, bolj specifično. Kati tako kot si napisala, bi lahko napisal cel roman. Tole pa je DZK Ekspres!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A mi bo uspel letos shujšat? Tko nimam ene volje, al ne vem kaj.  :C:

Prej mi je vedno tko z lahkoto uspel, letos pa čisti dizastr. :V:

 

Jaz 288.

 

 

Če letos začneš živeti zdravo - in tako kot veš, da je dobro, ti v naslednjih letih lahko uspe KARKOLI.

 

Priporočam pa, da so spremembe počasne in da se enkrat pogovoriš sama s sabo glede strahu - da boš debela!. Kajti strah je močnejši od želje po vitkosti in tako se ti uresniči močnejša želja (tista, ki je vedno prisotna - STRAH).

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj kako je to res Vojko. Strah pred tem, da sem debela, posledično pa nezaželjena in vredna posmehovanja :V:

 

Ja k seb se bo treba spravt in očitno še letos. Hvala Vojko, za še en točen odgovor :palec:

 

Akcija zdej x!x

 

LP P. x:Xx

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dragi Vojko, moj moz  (  472 ) se odloca za vpis na studij ob delu ( virtualni studij strojnistva ) , pa naju zanima, kdaj je primeren cas, katero leto oz. obdobje, ko je modro, da se vpise in bo studij potekal najbolj gladko..

 

Vojko, hvala tudi za prejsnjic, ko sem te sprasevala za prepis otroka na drugo solo... :palec: ..sem vpregla ljubezen in smo vse resili  x:Dx  x;)x .

Prijazen pozdrav,

 

Mojca xrosex

 

 

Živijo Mojca

 

Hja. Težka je tole. Nič ne vem kdaj je začel razmišljati o tem. Ne vem koliko se mu mudi. Ne vem, ali je to šolanje zaradi veselja, ali bi rad le še malo izboljšal svojo profesionalnost.

 

Poskusi mi razjasniti zgornje stvari, pa res lahko najdemo optimalno varianto.

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Joj kako je to res Vojko. Strah pred tem, da sem debela, posledično pa nezaželjena in vredna posmehovanja  :V:

 

Ja k seb se bo treba spravt in očitno še letos. Hvala Vojko, za še en točen odgovor :palec:

 

Akcija zdej x!x

 

LP P.  x:Xx

 

 

Pomlad!

 

Tako je prav! Akcija zdej!

 

Za začetek vzemi v roko knjigo: Martin Kojc - Pot k sreči!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>PinkyLove

 

Zanimivo vprašanje. Samo ne vem, kje si mi omenila v kakšno šolo greš. No, pa saj je odveč napisati.

 

Tvoja življenjska pot vodi k naravi, k delu povezanem z naravo, z vodami, z gozdovi, z rastlinami, z ljudmi kot družbo v tej naravi, k podpori vodjem - v zvezi s prej opisanim itn....

 

Zdaj pa sama ugotovi kje se to, kar sem napisal, sklada s tvojo odločitvijo....

 

Lep pozdrav, Vojko

 

ja no šla sm uglavnm ne gimnazijo, pol za neprej pa nevem ne. mogoče kej u zvezi z novinarstvom al pa komunikologijo. ah bomo še vidl.

najlepša hvala x:Dx

čav čav x:Xx

Samo ena sem,

pa vendar sem nekdo.

Ne morem narediti vsega,

pa vendar lahko kaj naredim.

Ne bom zavrnila tistega kar zmorem!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>bom, hvala res  :palec:

 

Uf, sem pozabil napisat.

 

Pomaga, če knjigo tudi čitaš - in skušaš (če ne gre drugače vsaj v času branja) vzeti vse, kar piše, za resnico (konec koncev to je resnica vsaj enega človeka - ko pa malo bolje pogledamo, to isto učijo vsi starodavni (in manj starodavni) modreci).

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Živijo Mojca

 

Hja. Težka je tole. Nič ne vem kdaj je začel razmišljati o tem. Ne vem koliko se mu mudi. Ne vem, ali je to šolanje zaradi veselja, ali bi rad le še malo izboljšal svojo profesionalnost.

 

Poskusi mi razjasniti zgornje stvari, pa res lahko najdemo optimalno varianto.

 

Lp, Vojko

 

 

 

Zivio Vojko, no pa poskusimo...

o studiju je moz zacel razmisljati ze pred dvema letoma, ker mu je prejsnji delodajalec obljubil, da mu bo placal solnino. :palec: V solo se je tudi vpisal in dne 26.8.2003 bil tudi sprejet.....ko pa je prislo do zacetka sole, mu je delodajalec rekel, da ne rabi profila z to izobrazbo :xx!: .

Ker pa je bilo naenkrat treba odsteti velik financni zalogaj za studij, sva v skrbi, da tega ne bova zmogla :sori: , obupala.Drugo je bilo pa to, da je bilo mozevo delo izkljucno terensko, pa se ne bi mogel niti uciti, ker se ne bi imel kje in kdaj.

 

Tako je ostalo z studijem status quo do sedaj, ko je moz menjal delodajalca in pri novem dela samo dopoldan.Torej se je sprostil cas, ko bi se lahko ucil, solnino pa se ne veva, kako bova zmogla :inocent: ..vendar upanje ostaja :palec: .... glede razlogov, zakaj studij, pa je tako, da dela ze pri tretjem delodajalcu za zelo nizko placo :vragec: , pa verjameva, da bo z izobrazbo nasel vec moznosti za boljse zaposlitve in posledicno za boljsi OD.Gre pa tudi za to, da ga to veseli in bi zelel poglobiti znanje o svojem podrocju. Mudi se nama ne, ce bi po Ki-ju slo to letos skozi, je mozen vpis do oktobra.Ce letos ni primerno leto, bomo pac pocakali.

 

 

Upam, da imas dovolj podatkov...ce bos rabil se kaj, kar vprasaj...

 

Prijazen pozdrav,

 

 

Mojca

 

xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...