Skoči na vsebino

KI Devet Zvezd - Expres


Vojko

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>ja no šla sm uglavnm ne gimnazijo, pol za neprej pa nevem ne. mogoče kej u zvezi z novinarstvom al pa komunikologijo. ah bomo še vidl.

najlepša hvala x:Dx

čav čav x:Xx

 

Živijo

 

Verjamem, da te novinarstvo zanima. Menim, da je to mladostni interes. Seveda lahko to zanimanje porabiš za študij, verjamem pa, da te bo neslo na področje sociale, narave, ...., torej novinarstva povezanega s tovrstnimi temami. Razmisli še o drugih poklicih, kjer bi še vedno bila v stiku z javnostmi, pa bi delala bolj z ljudmi / za ljudi in z naravo. Menim, da je teh poklicel polno. (Recimo HR - Človeški viri, kadrovanje, socialni študij, pedagogika,....) No, če greš v izbrano smer je čisto ok.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zivjo Vojko!

 

Hvala, da si mi tako potrpežljivo odgovoril, res nisem vedela kako naj postavim vprašanje, vidim, da mora biti bolj konkreten.

Ne boš verjel ampak televizija je pr men že zelo dolgo izklopljena. x:px x:px

 

 

Lp x;)x

 

481

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No pa eno konkretno vprašanje. Ali bom še letos zaključila študij? In ali bo šlo tekoče brez zapletov?

 

481

 

Pinka

 

Seveda imaš letos veliko možnost zaključiti študij. Vsekakor boš vedela, ali si zadeve zaključila ali ne. Potrdilo o končanju študija pa zelo verjetno pride v prihodnjem letu. Se ti pa splača potruditi, da bi čim več stvari zaključila do konca januarja 2006.

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dragi Vojko! pa naj še tebe malo pobaram: zanima me kdaj se mi kaže kažša resna ljubezenska veza?

 

1.1.1979

 

 

Živijo Suerte

 

Če si v zadnjih dveh letih in pol kaj naredila za to, da bi imela lepo (če ti hočeš resno - pa resno) ljubezensko zvezo, potem je letos le še stvar realizacije. Če si šla po drugačni poti - da želene zveze ni in ni bilo, je pa še nekaj let ne bo.)

 

Razmisli o svojih korakih. Očitno bi bilo dobro, da spremeniš način ali smer hoje.

 

Pa si prečitala predvid! Letni! mesečne! Se mi zdi, da si jih prešpricala, saj so odgovori že tam.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko!

 

Spet me nekaj zanima. Trenutno me mal prijateljstva matrajo pa me zanima ali bi bilo dobro, če bi z eno kolegico spet navezal kontakt, ker sva se že pred kar nekaj mesci skregali oz. mi je ona nekaj zamerila. No v bistvu ali bi bilo sploh pametno, da se usedeva in pogovoriva. Joj sem jaz zmedena a ne? :xx!: x^x

 

481

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zivio Vojko, no pa poskusimo...

o studiju je moz zacel razmisljati ze pred dvema letoma, ker mu je prejsnji delodajalec obljubil, da mu bo placal solnino.  :palec:  V solo se je tudi vpisal in dne 26.8.2003 bil tudi sprejet.....ko pa je prislo do zacetka sole, mu je delodajalec rekel, da ne rabi profila z to izobrazbo  :xx!: .

Ker pa je bilo naenkrat treba odsteti velik financni zalogaj za studij, sva v skrbi, da tega ne bova zmogla  :sori: , obupala.Drugo je bilo pa to, da je bilo mozevo delo izkljucno terensko, pa se ne bi mogel niti uciti, ker se ne bi imel kje in kdaj.

 

Tako je ostalo z studijem status quo do sedaj, ko je moz menjal delodajalca in pri novem dela samo dopoldan.Torej se je sprostil  cas, ko bi se lahko ucil, solnino pa se ne veva, kako bova zmogla  :inocent: ..vendar upanje ostaja  :palec:  .... glede razlogov, zakaj studij, pa je tako, da dela ze pri tretjem delodajalcu za zelo nizko placo  :vragec:  , pa verjameva, da bo z izobrazbo nasel vec moznosti za boljse zaposlitve in posledicno za boljsi OD.Gre pa tudi za to, da ga to veseli in bi zelel poglobiti znanje o svojem podrocju. Mudi se nama ne, ce bi po Ki-ju slo to letos skozi, je mozen vpis do oktobra.Ce letos ni primerno leto, bomo pac pocakali.

Upam, da imas dovolj podatkov...ce bos rabil se kaj, kar vprasaj...

 

Prijazen pozdrav,

Mojca 

 

xrosex

 

 

 

 

Dragi Vojko, si pozabil name :V: xnckrivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hojla Vojko,

 

sem nova na forumu in te prosim, če mi lahko poveš, kako kaže kaj prihodnost z sedanjim partnerjem, ali sem na paravi življenski poti ali sem spet zašla in se moram vrnit nazaj v duhovne vode, moje življenje se je popolnama, ampak res popolnoma spremenilo odkar sem bila pri zdravilcu, pa po aktivaciji dnk, bila pa je s tem zdravilcem res kasneje zelo grenka iskušnja...sugestija da naj pustim fanta, ki sem ga potem res, pa sva spet skupaj, ah preveč je za povedat, skratka kako kej kaže, ali bom imela novega partnerja, mogoče veliko starejšega od mene prosim odgovoriiiiii, roj 7.12.1979 Nea

Nikoli ne bodi zadovoljen s tistim, kar si, če želiš postati tisto, kar nisi, kajti tam, kjer si postal zadovoljen, boš tudi ostal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljen Vojko,

Svaka čast za tvoje delo tako tukaj kot na Tao-si.

 

Stvar je taka:

Po DZK so moja števila 389, števila moje ljubljene pa so 255.

Kakšne značilnosti in perspektivo bi lahko imela ta zveza? Namreč jaz si nje zelo želim in mislim da ona čuti podobno do mene. Poznava se že kar nekaj časa, zadnje čase pa sva se še bolj zbližala. Težava je v tem, da sva do sedaj zaradi okoliščin težko priznala svoja čustva.

 

Hvala za odg., lp Planšar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko!

 

Spet me nekaj zanima. Trenutno me mal prijateljstva matrajo pa me zanima ali bi bilo dobro, če bi z eno kolegico spet navezal kontakt, ker sva se že pred kar nekaj mesci skregali oz. mi je ona nekaj zamerila. No v bistvu ali bi bilo sploh pametno, da se usedeva in pogovoriva. Joj sem jaz zmedena a ne? :xx!:  x^x

 

481

 

Pinka

 

Kaj čutiš v srcu?!

 

To je čas učenja, vse tvoje okolje ti prinaša sporočila in modro bi bilo, da jih sprejmeš.

Morda je bilo tudi s tvojo prijateljico tako. Morda ti je prinesla sporočilo, ki te je zabolelo in - Si prepričana, da ti je zamerila ONA? Bolj verjamem, da si ti tista, ki si darilo zavrnila in razdor je bil tu....

 

Daj no, prosim, prečitaj še enkrat svoj letni predvid. Velja!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zdravo Vojko!

 

Me zanima ce bo danasnji izpit uspel. Kranj ob 16h

rd: 12.12.1983

 

 

Liu

 

Ta mesec je vse odvisno od tvoje iniciative -

kaj ne bi bilo bolje, da bi o tem razmišljala v začetku meseca?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko,  x:)x

 

zelo me zanima, kako se glede na 9-zKI, odraza odnos (profesionalni in osebni)med tema dvema osebama:

 

on: 01.02.1973, 169

ona: 20.10.1978, 499

 

Velika hvala ti za odgovor, x:)x

 

Konj

 

Ta odnos je lahko odličen! Le v komunikaciji bi bilo dobro, da sta oba zelo odprta, da skušata dojeti, kako smo si ljudje različni, da se čim boljše izražata, da se gresta morda tudi šolat (NLP).

 

Sicer pa takšen par skupaj deluje kot eden, kljub temu, da sta vsak zase lahko dokaj neodločna. Ker imata hkrati tudi življenjske cilje v isti smeri je to lahko odličen par, tako v privatnem življenju kot v poslu. Morda je dobro le to, da ohranita dosti veliko mero privatnega življenja, ki jima lahko v skrajnem primeru "uhaja iz rok".

 

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko!

 

Imam vprašanje glede mojega študija in napredovanja v službi v tem letu. Kako sploh kaže.... x?x

 

1 6 9

 

Hvala za tvoj odgovor.... x:Xx  xsrcx  xDDx

 

Kokica

 

Napredovanje v poslu planiraj, a z akcijami prični v naslednjem letu, sedaj le načrtuj!

Postala boš neustavljiva, le pazi, da boš odprla oči, da ne greš preko trupel.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko,

Svaka čast za tvoje delo tako tukaj kot na Tao-si.

 

Stvar je taka:

Po DZK so moja števila 389, števila moje ljubljene pa so 255.

Kakšne značilnosti in perspektivo bi lahko imela ta zveza? Namreč jaz si nje zelo želim in mislim da ona čuti podobno do mene. Poznava se že kar nekaj časa, zadnje čase pa sva se še bolj zbližala. Težava je v tem, da sva do sedaj zaradi okoliščin težko priznala svoja čustva.

 

Hvala za odg., lp Planšar

 

 

Živijo Planšar

 

Ja! Tudi, če mi ti ne bi napisal, bi ti sam povedal, da je med vama zelo velika privlačnost. Težava v izražanju čustev pa je pri vama najbrž na obeh straneh.

 

Komunikacija med vama je lahko zelo dobra, vendar sta pri tem oba zelo previdna v svojem izražanju, včasih morda celo malo "trda". Ta trdota je letos malo omiljena.

 

To je po KI metodi soliden par (8 od 10), vendar pa bosta za uspešno zvezo najbrž ves čas imela v svojem življenju na nek načine aktivne tudi poslovne zadeve. Tako je morda največji izziv za vaju čas počitnic, ko posel malo zamre....

 

Imejta se lepo in izkoristita iskrice, ki svetijo med vama za lepe stvari!

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hojla Vojko,

 

sem nova na forumu in te prosim, če mi lahko poveš, kako kaže kaj prihodnost z sedanjim partnerjem, ali sem na paravi življenski poti ali sem spet zašla in se moram vrnit nazaj v duhovne vode, moje življenje se je popolnama, ampak res popolnoma spremenilo odkar sem bila pri zdravilcu, pa po aktivaciji dnk, bila pa je s tem zdravilcem res kasneje zelo grenka iskušnja...sugestija da naj pustim fanta, ki sem ga potem res, pa sva spet skupaj, ah preveč je za povedat, skratka kako kej kaže, ali bom imela novega partnerja, mogoče veliko starejšega od mene prosim odgovoriiiiii,  roj 7.12.1979  Nea

 

Nea

 

Res ne razumem tistega "zdravilca", ki napoveduje prihodnost.

Moje osebno mišljenje je, da najbrž toliko pozna človeškega duha, da bi se takšnemu napovedovanju ognil.

 

Skušaj se umiriti. Poslušaj sebe.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pozdravljen Vojko!

 

Spet me nekaj zanima. Trenutno me mal prijateljstva matrajo pa me zanima ali bi bilo dobro, če bi z eno kolegico spet navezal kontakt, ker sva se že pred kar nekaj mesci skregali oz. mi je ona nekaj zamerila. No v bistvu ali bi bilo sploh pametno, da se usedeva in pogovoriva. Joj sem jaz zmedena a ne? :xx!:  x^x

 

481

 

In kaj ti brani, da narediš tisto, kar si želiš?

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo!

 

Ali je zveza skladna? Ali nama je namenjena skupna prihodnost (v smislu bivanja kot par)?

 

jaz: 1.4.1976 KI 647

on: 22.12.1980 KI 216

 

Hvala!! :onfire: :onfire:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...