Skoči na vsebino

KI Devet Zvezd - Expres


Vojko

Recommended Posts

Pozdravljen Vojko!

 

Kako kaže z mojo zaposlitvijo? Ali se je lahko kmalu veselim? Ter ali bom tam zadovoljna? x?x

 

 

481

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Živjo!

 

Ali je zveza skladna? Ali nama je namenjena skupna prihodnost (v smislu bivanja kot par)?

 

jaz: 1.4.1976      KI 647

on: 22.12.1980  KI 216

 

Hvala!! :onfire:  :onfire:

 

Živijo Cookie

 

To, ali vama je skupna prihodnost namenjena - tega ti ne znam povedati! Najbrž nekaj prihodnosti že, sicer se ne bi srečala - kaj praviš?

 

Iz KIjevskega stališča pa takole: V osnovi dober odnos, saj je on dovolj potrpežljiv za tvoje nenadne odzive, za tvoj način delovanja - strogo in ostro. V vajinem delovanju v zunanjem svetu in z materialno stvarnostjo lahko skupaj delujeta bolj odločno kot vsak sam zase - ko bosta našla skupni jezik in skupni interes, ki pa je nemalokrat precej različen.

 

Torej nemalo izzivov, ocena dobro 3 od 5 (seveda lahko k tej oceni nekaj prispevata tudi vidva, a največ do 4 - kar je zelo dobro!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko, hvala za odg. :palec:

 

Prijatelji pravijo, da navzven ljudem, ki me ne poznajo, res delujem ostro in hladno - "zajebano", če smem uporabit ta izraz. Res je, da imam ostre, skoraj napadalne odzive in nepremišljene impulze :V: in do sedaj (hvala bogu) me je moj še zmeri prenašal :vio:

 

Žal sem res kot ena bomba brez varovala; hitr eksplodiram, sam se tut hitr pomirim.

Verjetno res nisem za v diplomatske vode hihi x:Dx x:Dx x:Dx

 

Vojko, še enkrat, hvala. x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, hvala za odg.  :palec:

 

Prijatelji pravijo, da navzven ljudem, ki me ne poznajo, res delujem ostro in hladno - "zajebano", če smem uporabit ta izraz. Res je, da imam ostre, skoraj napadalne odzive in nepremišljene impulze  :V:  in do sedaj (hvala bogu) me je moj še zmeri prenašal :vio:

 

Žal sem res kot ena bomba brez varovala; hitr eksplodiram, sam se tut hitr pomirim.

Verjetno res nisem za v diplomatske vode hihi x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

Vojko, še enkrat, hvala.  x;)x

 

 

Prav ti si lahko ZA diplomatske vode - ko se dobro spoznaš!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

No evo pa sem dobila službo z oktobrom :palec:

Ampak mam občutek, da mi gre vse narobe, da mi niso dal časa, da se navadim na nove razmere...ne vem, a bo to kmalu minilo, ker me daje hud stres :o|o:

 

288

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No evo pa sem dobila službo z oktobrom  :palec:

Ampak mam občutek, da mi gre vse narobe, da mi niso dal časa, da se navadim na nove razmere...ne vem, a bo to kmalu minilo, ker me daje hud stres :o|o:

 

288

 

 

Ej Pomlad - to je pa od tebe odvisno.

 

Pa menda niso dali službe nekomu, ki zadeve ne bi obvladal!

 

Normalno je, da rabiš čas, da se malo utiriš.

Skuliraj se in naredi toliko in tisto kar znaš.

Kar ne znaš, vprašaj.

Kar ne moreš - povej.

 

In če boš želela, da bo šlo vse narobe, bo narobe tudi šlo.

In če boš želela, da bo šlo vse gladko, bo gladko tudi šlo.

 

Daj, daj, skuliraj se Pomlad.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>vse bo OK, nekaj zagonskih težav  x;)x

Hvala Vojko  x:Xx

 

Točno

 

Vsak potrebuje čas in to, da se počutiš nekako še ne utečeno - je dober znak,

da zelo hitro napreduješ.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko, pozdravljen! x;)x

 

Mene pa zanima odnos iz KIjevskega stališča med

 

4 8 1 (on)  in  1 6 9 (jaz)

Lepa hvala za odgovor! :palec:

 

Mala

 

Odnos je lahko zelo različen, glede na to, ali sta vidva oče in hči, da je on tvoj delavec pa ti direktor itn.

 

Načelno gresta srčno dobro skupaj in skupaj sta bolj odločna v stvareh v katerih se strinjata. Tukaj - v komunikaciji pa včasih nastanejo manjše težave in on je bolj vztrajen, ti pa bolj trmasta.

 

Vajini življenjski smeri gresta točno vsaksebi, torej je malo možnosti, da bi dolgoročno sodelovala na kateremkoli področju - razen, če sta zaupna prijatelja.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko x:)x !

Sama še ne spoznam prav na to temo xredx in se imam namen se poucit. Ker imava s partnerjem že nekaj časa težko obdobje me zanima kako se sploh ujemava in ali nama bo v prihodnje kaj boljše ali enako ali še slabše. Ali bom sploh lahko pozabila na stvari ki so se dogajale?

On:30.6.1982

Jaz:9.8.1984

 

Upam, da boš odgovoril, zakar se ti res zahvaljujem x:)x

hvala, pa lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav!

Zanima me kakšno prihodnost ima zveza med 3-8-9 ( jaz) in 1-7-8 (on) oziroma, če se mu kaže kakšna odselitev od doma.

 

Hkrati me zanima kako dolgo bom zdržala tempo: zjutraj od 4-6h :eek: honorarno delo, potem 8 ur službe xDDx , kjer prevladujejo zahtevnejše stranke, kasneje pa še 3 krat na teden šola ( po 3 ure). Sem še mama. xsrcx

Hvala in lep petek!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko x:)x !

Sama še ne spoznam prav na to temo xredx in se imam namen se poucit. Ker imava s partnerjem že nekaj časa težko obdobje me zanima kako se sploh ujemava in ali nama bo v prihodnje kaj boljše ali enako ali še slabše. Ali bom sploh lahko pozabila na stvari ki so se dogajale?

On:30.6.1982

Jaz:9.8.1984

 

Upam, da boš odgovoril, zakar se ti res zahvaljujem x:)x

hvala, pa lp

 

 

Pozdravljena Delphina!

 

Veš, menim, da je najboljše, da človek dela tisto, kamor ga peljejo njegove želje - morda je to kdaj in za koga tudi astrologija. Kajti, če bi me zanimalo popravljanje avtomobilov, bi najbrž cele popoldneva "šraufal" le te... Tako pa avto raje peljem k mehaniku ali prijatelju, ki to rad in dobro dela....

 

On:30.6.1982 9 1 4

Jaz:9.8.1984 7 2 1

 

Nikjer ni tistega, ki gi garantiral, da bo zveza, katera 'je dobra' po dzk takšna tudi v resnici. In hkrati poznam zveze, kjer ni navidezne kompatibilnosti, pa pari živijo zelo osrečujoče življenje.

 

Seveda je torej naše življenje v veliki meri odvisno od naše življenjske usmerjenosti in osebnega pogleda na svet tako enega kot drugega. A na svet vsak gleda s svojimi očmi - slovenski rek pravi: Vsake oči imajo svojega 'malarja'. In ravno na tem področju lahko s pomočjo DZK marsikaj ugotovimo.

 

Ugotovimo pa lahko tudi to, na katerem področju naj delujemo in kako, da bomo stvari lahko izboljšali.

 

Po DZK je dinamika vajinega partnerstva zelo zanimiva in dinamična. Med vama vladajo močne sile, katere se lahko kažejo v močnih čustvih tako zagledanosti, privlačnosti - pa tudi jeze, nestrpnosti itn... Ta dinamika je zelo zanimiva takrat, kadar se ujameta in zoprna takrat, ko se ti čutiš nekako kontrolirano. No, letošnje leto pa se je stvar obrnila - on se najbrž čuti pod tvojim nadzorom. Poleg tega si ti letos na življenje najbrž pričela gledati drugače. Najbrž želiš imeti dom in družino in vztrajaš pri tem. Zanj pa je prav mogoče, da ga takšni pogovori obremenjujejo, čuti se pod tvojim nadzorom, kar mu prav gotovo ne ustreza - in so težave tu...

 

In ker imata dostikrat tudi z razumevanjem en drugega, se o vajinih težavah sicer lahko pogovarjata - bolj pomembno pa se mi zdi, da bi se pogovorila najprej o tem, kaj in kako je eden razumel drugega. In ko bi našla skupen jezik - bi se pogovarjala o vajinem življenju. Zelo pomembno se mi zdi to, da človek vedno lahko izrazi svoje občutke - saj nam tega nihče ne more oporekati. Seveda pa nastane težava takrat, ko je besedam občutkov 'prilepljen' še očitek, jeza ali kakšno drugo čustvo. In v komunikaciji se letos spet čuti pod nadzorom on, ti pa si pri svojih zahtevah veliko bolj jasna in vztrajna kot prejšnja leta.....

 

Vajini življenjski cilji so nekako skladni, vendar bi po mojem mnenju največ dosegla z napredovanjem pri komunikaciji.

 

Po DZK lahko vajino zvezo ocenim samo kot -3, kar pa je seveda daleč od zadovoljivega.

 

Po konceptih iz litarature ti lahko povem še to, da 'dobra' zveza praktično nikoli ne more postati odlična (največ prav dobra) kajti upošteva vsakodnevno srečo ljudi, zadovoljevanje osebnih potreb, zadovoljevanje njune okolice (srečni/nesrečni sorodniki) bogastvo ( skrbni otroci, dobri odnosi med družinskimi člani , ..... in ne nazadnje tudi materialno blagostanje.

 

Menim tudi, da je dobro, da vsak najprej prične pometati pri svojem pragu, saj takrat opazimo, da smo preveč gledali le rože na sosedovem vrtu. Kajti naše rože zahtevajo skrb, zalivanje gnojenje, čiščenje, .... za sosedove smo običajno naredili kaj malo - pa vseeno tako lepo cveto.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vojko xDDx !

Resnično se ti iz dna duše zahvaljujem za tako izčrpen in hiter odgpvor. Skoraj težko verjamem(ampak verjamem x:)x ) kako si naju prebral. Ko sem sama nekaj brskala, sem v bistvu vidla bolj negativno napoved, ko si mi jo dal ti.

Sama nekako tudi verjamem, da poznamo sami vse odgovore na naša vprašanja. Samo nekoliko me je strah, da bodo ti ogovori prišli prepozno in da bo vsemu skupaj botroval strah pred življenskimi sprmembami-moj strah.

Resnično hvala, pa lepo življenje x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vojko xDDx !

Resnično se ti iz dna duše zahvaljujem za tako izčrpen in hiter odgpvor. Skoraj težko verjamem(ampak verjamem x:)x ) kako si naju prebral. Ko sem sama nekaj brskala, sem v bistvu vidla bolj negativno napoved, ko si mi jo dal ti.

Sama nekako tudi verjamem, da poznamo sami vse odgovore na naša vprašanja. Samo nekoliko me je strah, da bodo ti ogovori prišli prepozno in da bo vsemu skupaj botroval strah pred življenskimi sprmembami-moj strah.

Resnično hvala, pa lepo življenje x:)x

 

Hvala Delphina

 

Me veseli, da veliko vidiš, čutiš. Za odpravljanje strahu pa je meni najbolj pomagal Učbenik Življenja - Martina Kojca.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lep pozdrav!

Zanima me kakšno prihodnost ima zveza med 3-8-9 ( jaz) in 1-7-8 (on) oziroma, če se mu kaže kakšna odselitev od doma.

 

Hkrati me zanima kako dolgo bom zdržala tempo: zjutraj od 4-6h  :eek: honorarno delo, potem 8 ur službe xDDx , kjer prevladujejo zahtevnejše stranke, kasneje pa še 3 krat na teden šola ( po 3 ure). Sem še mama.  xsrcx

Hvala in lep petek!

 

 

Noka

 

Tako kot si me vprašala ti pač težko odgovorim. Torej, kakšna je prihodnost med vama? Kajti vajina prihodnost je v veliki meri odvisna od vaju samih! Kajti kolikor vem zaenkrat še ni znanega recepta, ki bi povedal to, kar sprašuješ!

 

Kar zadeva tvojega tempa. Kot sama veš, osebno boljše deluješ na kratke proge, profesionalno pa tudi na dolge. Za letos obstaja velika možnost, da boš v profesionalnem življenju zelo dinamična vse do konca januarja. Nato se zadeve na področju tvojega dela umirijo. Naberi si nekaj finančne zaloge in drugo leto troši le za tisto, kar je nujno potrebno. Naslednje leto je zate namreč karmično in ti bo samo sproti kazalo, kaj je ok in kaj ni. Seveda pa je boljše, da letos nadaljuješ delo le tam in na tistih področjih, katera si opravljala že lansko leto in so ti letos že dali rezultate. Tisto, kar ni prineslo nobenih ugodnih rezultatov pa je dobro, da kar vržeš v smeti.

 

Njemu se letos življenje najbrž zatika na več področjih - posebej tam, kjer je preveč vztrajen in prehiter. Prav lahko, da ima želje po selitvi, po spremembi okolja v katerem je bolj profesionalno. V naslednjem letu pa se mu odpirajo nove možnosti in priznanje preteklega dela na profesionalnem področju. To, ali se bo selil ali ne - to pa je odvisno od mnogih stvari. (žene ga pa).

 

Sicer pa ti priporočam, da zmanjšaš intenzivnost delovanja tam, kjer pač ni prav dosti koristi, oziroma je škoda večja od tistega kar zaslužiš oziroma dobiš.

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ojla! x;)x

 

Vojko, mene pa zanima gledano iz Kijevskega stališča odnos med

 

481(jaz) in 418(moj partner),

kdaj bo primeren čas za selitev in novo zaposlitev???

 

Hvala in lepo pozdravljen! :palec:

 

gabanka

 

Hvala za vprašanje, ki samo po sebi zahteva veliko širšo obravnavo kot jo lahko zapišem tukaj.

 

Zveze med enakimi KIjevskimi znaki običajno nastanejo v najstniških letih, ko je pomembno, da sta dva enako čuteča in misleča. Torej osebno sta si dokaj podobna, le, da je tvoj partner najbrž veliko bolj odločen in samozadosten od tebe. Ti svojo moč dobiš takrat, ko si zastaviš nalogo, katero z veseljem in radostjo izpolnjuješ. V komunikaciji pa imata najbrž kljub notranji podobnosti kar nekaj težav, posebej ker so vajini življenjski cilji precej vsaksebi.

 

Letošnje leto je karmično za vaju oba. Torej čas, ko vajino delovanje v svetu takoj pokaže, kaj je želeno in kaj ni. Kje se poslušaš in kje se ne. Kje rineš skozi prava vrata in kje ne itn.... Če že dalj časa (vsaj 2 leti) deluješ na tem, da bi našla novo službo, se izobraževala itn, potem te ta služba lahko čaka že letos, ali v naslednjem letu.

Če pa je zate služba le sredstvo za pridobivanje denarja in svoje delo opravljaš odlično, potem pa je dober čas za novo službo samo še letos...

 

Dober čas za selitev pa je čez 3 leta. Seveda je tudi to odvisno od tega, kaj želiš s selitvijo doseči. Ali se selita zato, ker si želita (to je čez 3 leta) ali zato, da bi s tem dosegla drugačen stil življenja. Pomebna pa je seveda tudi smer in - poglej prvi stavek tega posta!

 

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:V: No, bom poskusila ponovno.

 

Rada bi le , če mi lahko kdo malo pove, kdaj bom zanosila, nič druga. Jaz (22.11.1983), dragi(2.3.1981)

To je vse, najlepša hvala kr vnaprej.

 

LP x:Ix

Prijatelji so kot zvezde, zmeraj so ti, tudi takrat ko jih ne vidiš.

 

To je le eden izmed milijonih dokazov zakaj so prijatelji pomembni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:V: No, bom poskusila ponovno.

 

Rada bi le , če mi lahko kdo malo pove, kdaj bom zanosila, nič druga. Jaz (22.11.1983), dragi(2.3.1981)

To je vse, najlepša hvala kr vnaprej.

 

LP x:Ix

 

Sonček

 

Dobiš moj odgovor, ko prideš na vrsto - Kmalu!

 

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sonček

 

Dobiš moj odgovor, ko prideš na vrsto - Kmalu!

 

lp, Vojko

 

 

HVALA, oprosti ampak nisem vedela, da sotjim v vrst.Še enkrat oprosti, a jih je še dosti spredaj? x:Dx

 

LP( v pričakovanju odgovora)

Prijatelji so kot zvezde, zmeraj so ti, tudi takrat ko jih ne vidiš.

 

To je le eden izmed milijonih dokazov zakaj so prijatelji pomembni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...